90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanni
14. júl 2010

bei ja by som ich zaradila v uh den na veceru. ved ked sa moze zmrzlin, kolac atd, tak preco nie lekvarove satocky? Ved nie je pisane aku sladkost mozes. Ani pri tom kolaci nie je napisane ci lan daku bio eko necukrovu sucharinu alebo riadny slahackovy kolac.

No vidis a je to vyriesene 😀

Ja dnes skorby, ale nic som nevarila, tak som prave zhltla banan mam melon nakrajany a par bobul hrozna a na obed bude ryzovy polystyren. No ked dieta tak riadne 😀 Vecer neviem co, asi nic, ked je sport a pridem neskoro a to sa uz nemoze.

Inak baby sok som vcera zazila. Tak pisala trenerka mail, ze cely august odpadaju treningy lebo ju na koci jula budu operovat. blizsie neviem nic, hadam nieco porozprava dnes na treningu. no svihne ma, ved to bude potom cely august a september bez sportu. Plavaren je v lete zavreta, na kupalisku je ladova voda, to sa tam ani plavat neda . No neviem co budem robit. A doma sama sa neprinutim. ale asi budem musiet. Alebo nahovorim brasku a budeme po veceroch behavat. No ujo jojo si uz brusi zuby 😠

magimary
14. júl 2010

ahojme 🙂 ,
bei, ja si tiež myslím, že šatôčky patria k večerným UHD 😵 (čo všetko ja som pojedla ako UHD, keď som nemala koláčik 😅 , aj Mila keks som si dala a uznáte, že en je určite viac kalorický ako nejaké lístkové šatôčky 😝 😅 , takže Bei, žiadne vrásky 😵 -hlavne, že ti chutilo 🙂 )...

dnes mám škroby a zemiačky sa už pečú v trúbe (asi sa tu my potom upečeme s nimi, ale čo už, keď mne najviac také chutia 😅 😉

inak, ja som tiež nedržala dietu na 100%, možno niekedy nie ani na 75% 🤐 , samozrejme, že som sa snažila nikdy nič "nepomixovať" a dni som dodržovala presne tak, ako sa malo, ale v rámci jedla som si teda riadne dopriala (porcie mojich obedov nikdy nepripomínali diétne stravovanie, aj chleba som si dávala v "živočíšne" dni-takmer vždy, no a večerné UHD radšej ani nekomentujem...najmä ku koncu som si dala aj zmrzlinku, aj koláč a ešte aj čokinu-niekedy 🤐 😝 😅 )... čiže, ak by som sa držala tak striktne ako na začiatku, možno by to bolo aj 26 kíl, nielen tých 16...
ale neva, niečo si necháme aj nabudúce-však bei 🙂

ale celkovo som na seba hrdá, že som to dotiahla až do konca, že som prežila aj pri toľkom ovocí a že už mám motiváciu pracovať na sebe aj na´dalej 😉

bea44
14. júl 2010

@yanni - dobreee, aj ja som nejak tak myslela 😀 nie si nahodou kozorožec, alebo byk 😕 😕 / len my neslo do kopy že škvarky a slivkovy lekvar/ 😒
tak som potom včera na večeru mala UH 😝
a dnes na obed potom tiež / cestoviny/ 😅
ako vidite, po 90 dnoch sa to stravovanie neda len tak lahko zmenit, telo si same pyta tak jak pred tym 😖
no no no , asi si musim na to sadnut /aj ked sa mi nechce/ aurobit nejaky jedalniček na par dni 🙄
aby som neopakovala dookola to iste 😠
este si idem dat čaj a potom obedik
dobru chut vam

bea44
14. júl 2010

@magimary ved nie sme roboti a aj tak si myslim, ze tu ide hlavne o zmenu jedalnička nafurt 😵

a ti šatočky boli škvarkove 😅 preto ma zarazila ta kombinácia

magimary
14. júl 2010

tak, tak 😉
súhlasím bei 🙂
idem omrknúť tie zemiačky 😵

yanni
14. júl 2010

no bei skvarkove s lekvarom si neviem predstavit. Ale ked boli dobre tak preco nie.
A preco kozorozec? no ja som vodnar.

Baby ja prave obzuvam ten polystyren, no prasi sa z toho aj az. Este sa mi ten prach popriliepa na ten spoteny nos a absorbuje do tela a zjem viac ako som chcela 😀 😀 😀

Ja to uz nevydrzim. ceeeeem ist domooooov....

marianca
14. júl 2010

Čafte, já neviem baby ale ono sa to asi ani nedá úplne úplne na 100% dodržiavať.......Veď telo si sem tam zapýta aj niečo iné ako je predpísané...nehovorím, že to preháňať, ale ja som si napr. dal keď som mala bielkoviny 2 kolečká klbásy.. 😝 no nedaj si keď to tak krásne voní a ten môj muž len provokuje 😝 😝 ale myslím si že je to lepšie dať si to napr. v ten deň keď je to dovolené a dať si len kúsok ako to potom nezvládnuť a zožrať 2 klobásy naraz 😝 😝 😝 😝
Kokšo, ale sa ospravedlňujem..... 😀
Ale inak magi dať dolu 16 kg je perfiš......krásne číslo 😉
No uvidíme.......ale snažím sa.....a aspoň som už neny taká rozožraná ako predtým, telo si už nežiada toho toľko....predtým som keď sa nad tým zamyslím stále niečo žula 😀 😝
A inak pekný dník baby 😉 🙂

marianca
14. júl 2010

Yani 😀

yanni
14. júl 2010

babyyyyyyyyyyyyyy ja neviem komu sa mam vyzalovat. mne je horuuuuuuuuuuuco. Keby sa tym potenim aspon ten tuk rozpustil ale nic. Stale sunky 😠

@marianca no ja klobasu nie ale dala som si aj parmasunku, alebo tucny francuzsky mäkky syr. No ja len tucne veci jem. Ja som toho nazoru ze radsej menej ale riadne ako light a na kila. a niekedy stacia fakt dva kolieska salami . To niekedy nejde ani o hlad, len ukojit chutky.

bea44
14. júl 2010

@yanni . no ked tak pekne zdovodnujes ako ja / ja so koza/ 😎
@marianca - asi tak som sa citila na začiatku aj ja 😉 a ked si predstavim kolko sladkosti a tyciniek a .... som medzi jedlo požrala 😠 😠 , čo je proti tomu 2 kolieska klobasky 😅

ja som akurat dožuvala cestoviny 😵 ale musim si najst menšiu misku na nosenie jedla do kanclu 😲
lebo ja furt musim všetko co mam dojest, a teraz tu odfukujem 😖 menej by stacilo ☹

bea44
14. júl 2010

no no , tak , tak ... keby tie chutky neboli, tak sme jak prutiky 😀 😀
no aj ked tuna už niektore aj su 😉 len ja mam este rezervy 😝 rano prechadzam okolo autoservisu , a maju tam take velke vyklady, v ktorých sa okukujem, ze či moze byt 😅 no a teraz zistujem, ze este nie 😠 este aspon 5 kg 😲

ale sme vecne nespokojne ... das dole 5 a este potom zas chces 5 🤐

sivocka
14. júl 2010

Ahojte, tak ja dnes tiez UHD - a @bea44 - tiez cestoviny s paradajkovou omackou...akurat som si tam natlacila tolko cesnaku, ze az stipala ta omacka.... 😖 , ale napratala som sa...co je cielom, zzze?

Baby, vcera som studovala delenu stravu (pozdravujem @yanni) a zistila som, ze to uz si nikdy nedam chlebik so sunkou a syrom....taku tu staru klasiku.... ☹ 😢 , alebo kura s ryzou.... ☹ 😒.....moc sa mi to veru nepaci....este mam pocitm ze je daleko staroba, kedy mi uz bude myslim menej prekazat, ako vyzeram a celu tu dobu sa takto obmedzovat......... pomooooc.
Hladam v sebe ten pocit, ktory ma donutil zacat s 90 dnovou.....sakra, co som ho predala????asi som ho niektorej z Vas darovala...😉 , bei, magi, vy co uz to mate "za sebou", na com frciiiite, ze sa Vam stale takto dari...., baby odkial ste? ja idem za Vami.... 😉

yanni
14. júl 2010

@bea44 no s tymi 5 kg mas pravdu. to aj ja tak. das dole 5 a chces este 5.

no to som sa od teba naucila odovodnovat 😀 😀 😀

Ja som prave dohryzla ten polystyyren. Musela som to spakovat lebo by som cely pakerl zozrala. No fajnotka je to. Ani coki mi netreba.

A ja zase som nic medzi jedlom nepozrala. obcas nieco sladke ale to nie kazdy den alebo tak. Ja som asi pribrala lebo nepravidelne stravovane a ja som sa potom tak obzrala ze mi bolo tazko. A to vecer ked som prisla z roboty. cely den takmer nic, len nejaky jogurt alebo tak a potom okolo 6 vecer som si to vrazila. A teraz kolkokrat vecer ani nejem, len nejaky salat alebo par orieskov. No vobec mi nepyta...

sivocka
14. júl 2010

@bea44 , ze Košice ☹ , tam som bola jedenkrat za moj zivot....takze musim najst machricu tvojho typu nekde blizsie mna... 😉
a mas pravdu s tym, ake sme vecne nespokojne....ja ked som zacinala, som si povedala, ze chcem tych 6 kg dat dole,....no sice sa mi to celkom nepodarilo, ale uz nemam odhodlanie a este by som teraz, ked sa vidim prijala take 4 dolu....akurat neviem, na zaklade coho, ked mam pocit, ze dietujem len vo chvili, ked s vami pisem tu na konovi. 🤐

bea44
14. júl 2010

@sivocka - aj ja s cesnakom 😀 ale ja len tak akurat 🤐
a myslim, ze ked si raz za cas das kuriatko a ryzu - nič nepokazis, to je ako kvapka v mori 😉
ale ja normalne ani nemam chut na chlebik so šunkou, este tak s paradajkou a paprikou 😎
mozno , ze musiš vydrzat do konca / 90 dni/ a potom ta ta chut prejde 😕alebo ani nie 😀 😀

no ja ficim, na akoze 90 - dvojke . ale nejdem podla receptov 😝
ale sa chystam uz 2 tyzdne na delenu

bea44
14. júl 2010

@sivocka to si na tom lepsie 😠 ja som v trnave este nebola 😝

sivocka
14. júl 2010

@yanni , niesi v tom sama....myslim v tej vlastnej stave....aj tu je nestutocne horuco, prave pozeram teplomer, vonku 36 a vo vnutri mam 29....mam sice klimatizaciu, ale ja s nou niesom velka kamoska....pouzivam ju az uz ked sa inak ozaj neda...

a este som dnes tak ako @magimary ,piekla v rure...tak som si este aj prikurila... 😀

bea44
14. júl 2010

@yanni - no vidiš, aspon na niečo je to dobre- naučila si sa odovodnovat 😀 a večer nežrat 🤐

a ty si tu ale uplne asi najdalej od všetkych, myslim km

sivocka
14. júl 2010

@bea44 , , 😵 , a si priamo z Košíc, ci z okolia?

yanni
14. júl 2010

@sivocka ze vraj prikurila 😀 je ti zima dievcatko? 😀 😀

No trnava je ok, to mam po ceste 😉 Inak ja z Mnichova presnejsie z Dachau (koncentrak ca. 25 km severozapadne od Mnichova) ale inak z BB a tu len same zapadniarky a vychodniarky. Mali by sme urobit stretko 😉

Bei ja som uz v Kosiciach Bola, raz a bolo fajn, leto ale nic tam nie je na kukanie. A idem asi 30. alebo 31.08. do kosic brasku zaviest do skoly<, tak ak budes mat Bei cas (samozrejme aj ine vyhodniarky alebo jedno kto) mohlui by sme ist na kolacik, Hlavne na ten kolacik 😀 😀 😀
Janka v Trnave som tiez bola. Na prijimacka na vysku. To uz je ale hadam aj polstorocie dozadu 😀

Magi odkial si ty?

A co je s Helenkou? K tej sa chystam na tortu. Ta nie je az tak daleko od sivi 😉

juliakocka
14. júl 2010

ahojte......mam 155 cm a 70 kg, som 5 mesiac po porode a plne kojím, no kilogrami sa ma držia ako kliešť a vobec nechudnem......myslíte že je to pre mna vhodna dieta? a este sa chcem spytat, fakt ste nou schudli.....nechce sa mi citat dozadu a ak ano, tak kolko a za aky cas...dakujem

bea44
14. júl 2010

original košičanka 😀 😀 😀

@yanni - ved potom daj vediet ke d budeš v KE, a kolače, zmrzliny traste sa 😀

bea44
14. júl 2010

@juliakocka- su tu baby čo aj koja aj dietuju , možno oni ti poradia od kedy možes 😉
a dieta je 90 dnova , ked vydrziš 😅 a ked nie tak kratšia 😀 😀
a pohybuje sa to rozne, podla toho ako sa zakusneš 😉 su tu take čo schudli 16, 18 kg a ja napr. len 6 kg
zaleži od teba ako budeš dodrziavat. ak chceš preštudovat hod mi do IP mail. a j ti poslem 1. aj 2 ku. 😉

sivocka
14. júl 2010

No tak dievcata, zeby som zorganizovala nejake stretko u mna????? ja by som sa aj potesila.... 🙂 , ved uz ste mi dostatocne blizke..tolko ani so sestrou, ci najlepsou kamoskou nekonunikujem ...denne...ako s Vami.... 😵 a este by ste mi dali slucku na krk, resp. lepiacu pasku na hubu...aby som sa nespustila zlym smerom..

sivocka
14. júl 2010

@juliakocka , ano ozaj sme schudli, staci ak pozries naspat asi 3-4 strany, su tam aj nejake fotky dievcat, ako sa im krasne zadarilo.....posledne cisla tu mame -16 kg....co je urcite sama uznas naaadherny vysledok.

Stranu - dve dozadu sa tu pridavali cerstve mamicky ako ty, tie sa vsak rozhodli, ze pockaju kym dokoja a potom zacnu s dietou..ja mam kamaratku, ktora koji, jej malinka ma okolo 10 mesiacov a drzala tuto dietu a o mliecko neprisla.

Ja osobne niesom vhodny a vzorovy priklad, ale ak sa zapries a dodrzis pravidla uspejes, som o tom presvedcena.

sivocka
14. júl 2010

@yanni , zima 😲 .....a to by som mala este ist zehlit......"hora" uz pada zo stolicky.... ☹ , akurat mam len kratucne tielocko a budem sa musiet obliect, aby som si nepriskvrcala slaninku na bruchu...........sakra vidis???? zeby som to skusila???? 😀 😀 😀

bea44
14. júl 2010

@sivocka 😀 😀 😀
aj ja sa chystam žehlit, taky tak - uz vytahujem, len to čo treba obliect. a ostatne ostava 😝 na neskor. ved nie mlieko - neskysne 😀 😀 😀
žeby som to tiež skusila s tou žehličkou. 😕 noo ale potom by sme sa velmi skoro stretli : v šaci na popaleninach 😀
tam je špecializovane pracovisko 🤐

sivocka
14. júl 2010

@bea44 , no vidis....ani som netusila, ako sa da rychlo dostat do kosic.... 😀 😀 😀

magimary
14. júl 2010

ahojte 🙂 ,
ja som z PK a v KE som nikdy v živote nebola a to sa tam chystám už neeeskutočne dlhooo 😅

a dnešok som zakončila zmrzkou- vyslovene na schladenie (nie od hladu), mala som pocit, že si musím schladiť rozhorúčené vnútro 😝 a nejako nemám ani výčitky...telo si to vyžiadalo 😅 ... 😀

ja mám požehlené 😎 😅 😝

yanni
14. júl 2010

@magimary co je PK?
takze to tam vyzera, ze stretko bude v KE 😀 Bei na namesti mate taku velku cukraren, este existuje? Tam mali fajne kremese. Joj mam pravdu, zakusky, zmrzka traste saaaaaaaaaaaaa.

@magimary a nechces aj mne pozehlit? Zaplatim. Ja uz si nemam pomaly ani co obliect 😠 A na take veci nemam cas. Prave som prisla z makacky, potili sme sa ako svine, len co som sa sprchla a este varim na zajtra cestoviny.

Juj zmrzka, aj by som si dala v tejto horucave. mam v mraziaku, zajtra by som aj mohla. Hmmmm no asi to nejdem riskovat. Musim este nieco zhodit. A mam len magnum, to smotana to nic nebude, zadna zmrzka.