90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

marianca
15. júl 2010

Siv, ale mne lezie hore krkom aj čerstvé aj sušené....Ja som nikdy nebola nejak extra na ovocko, skôr tá zelenina, takže tak, ale keď príde kríza je dobré aj to 😀

sivocka
15. júl 2010

@yanni , kam ty chodis na napady??? 😀 😀 😀 , ze dva dni za sebou, to by si musela byt iny macher 😉
ja uz som dnes pomyslala aj na zavaraninu...ze si dam k obedu, co uz fakt na cerstve nemam chut 😒

nikanika28
15. júl 2010

@yanni sak som ti uz ziadost poslala 😉
no aka si ty chytraaaa 😀 😀 😀 ...ja keby som mala tyzden v kuse vodu, furt mam dalakooooo k tej stihlosti 🙄 😅 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀

nikanika28
15. júl 2010

@yanni @sivocka ja som to vyriesila lepsie 😅 😅 ..sivocka nabehne dalsi den na skroby a je to 😵 😵 😵 😅 ...CI???? ee-ee?? 😕 😀

sivocka
15. júl 2010

sko 😉 r vynecham krumple, ako maso...co Vy nato, moze byt???

nikanika28
15. júl 2010

@sivocka 😀 😀 😀 ok, tak vynechaj krumple, das si maso a potom UH . ...hotoveeee 🤐 😀

nikanika28
15. júl 2010

@marianca to si taky pripad ako ja...ja som doteraz na ovocie z daleka pozerala len...jablko, pomaranc, kiwi....to uz muselo byt, aby som si nieco take dala.....maximalne melon, ten som jedla na tony, este ked som tehu bola 😀 ..jaj vlastne, v tehu som mala jablkove chute...jablka od rana do vecera, ale porodom sa to frisko zmenilo a ustalilo, jablko som nemohla ani citit 😀 😀

yanni
15. júl 2010

@sivocka no tak aby si nepovedale ze somslaboch, ja si dam dve vody za sebou.ale musis mi to potom pripomenut 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ozaj aj ja radsej krumple vynecham /aj ked ich radsej ako ryzu ci cestoviny) ale mäso musi byt 😀 .

Ozaj vy ste take antiovocne? Na ja ovocko mozem, ale ako ho teraz musime do seba pchat to uz a ja bleeeeeeeee.

@nikanika28 ziadost prisla. uz som prijala. len ja v kancli mam fb a podobne strany zablokovane. To vrchnost si vymyslela aby sme nahodou namiesto robenia nekecali. Ale na kona este neprisli. to nemci tupci 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adrianapeter
15. júl 2010

Ahojte babenky ... mám zajtra 3 čiže poslednú vodu...

čítala som si mail 90 2.časť a tak trocha sa mi nezdá, že v jeden deň podla receptov, ktoré tam sú sa kombinujú napr hneď v 1.den že bielkoviny po obed v pohode ráno, desiata ovocie obedbielkoviny a večera bum škroby a iné...

je to ok... ved v jednotke keď boli bielkoviny boli bielkoviny celý deň a tak aj pri ostatných... v 2 už to tak neplatí?

poradt.e... 😒

sivocka
15. júl 2010

Adriana, to je jediny rozdiel, ktory som ja nasla, medzi 1. a 2. ----ze sa to nemusi dodrziavat na cely den, ale na porciu....myslim to delenie....inak je to podla mna delena strava...az na tie ranajky ovocne a desiate....viem, ze baby prejdu na princip delenej stravy a nebudu pokracovat podla dvojky, tak daj aj ty obcas vediet ako sa ti dari a ako sa stravujes... 🙂

bea44
16. júl 2010

ahojte kočky, včera som bola cely den mimo KE, rak som sa neozvala 😒 a večer som na počitač ani nepozrela 🤐
vidim , že je tu nova tvar - snad ostane dlhšie ako tie posledné 😉
adriana- ta dvojka je presne tak ako si pisala, skoro to iste ako 1. len večere su ine. a nedodržiava sa kolobeh.
ja si to zatial miešam po svojom. na čo mam chut. vačsinou - obed - bielkoviny a večera zelenina alebo škoroby. alebo zvyšok od obeda. 😝 snažim sa o naštudovanie delenej, len sa neviem dokopat 😅
nika- vitaj doma, 😉
noo a ja som prešla tiez tym vyvojom, : že ovocie najprv surove, potom sušené a vyživa 😀 😀
ale sa postupne vraciam k surovemu 😵

sivocka
16. júl 2010

Ahojte, bea, dnes si tu samucka??? co to, kde su baby??? 😕 😕
bei, kolko si uz po skonceni diety? a doprajes si obcas aj maskrtu? alebo sa dzis?

ja dnes voda.....zatial uspesne...ale zacinam pocitovat hlad...dufam, ze to nepokazim, lebo ma vystrie....teda jedna kava rano bola a uz asi budem potrebovat dalsiu.....ale sak kavu hadam mozem...ci?
deckam som robila pizzu....boze, tak tu vonia a drazdi ma....ale odolala som, parkrat som chlupla z rajcinovej polievky, ci uz je dost sladka, ale to len na spicku jazyka,....ale v ustach uz bola chut jedla.... 😉

no aby mi lepsie chutila ta voda..tak som si supla matove listy do pohara, vystavila limetku a miesam si to dokopy...preto sa to da, obycajnou vodou cistou by som sa asi nedokazala tolko nalievat, toto je take osviezujuce...akurat sa mi vykupali v pohari dve zelene husenice...asi im ta limetka neurobila dobre, ked hned vyplavali potvory...brrrr...tak vlastne ja dnes "husenicovy vyvar".... 😀 😀 😀 , ale nezjedla som ich... 😵

bea44
16. júl 2010

sivi 😀 😀 😀 husenicu som uz ochutnala - v hlavkovom šalate 😲 a potom som ho nemohla rok ani vidiet 😀 😀

ja som koncila 4.7. a sa zatil snazim kontrolavat 😨 akurat dnes sme boli s mm v meste a pred chvilou som to uz nevydrzala a dala som si citronovu a kokosovu zmrzku. 😔 ale dobre padla 😝 to bola toho roku prvaaa 😎

na obed bola zelenina a krajec chleba a co bude na večeru - netušim 😕 asi zemiaky . tei som od skoncenia diety mala len 1 x. 😅 napchavam sa paradajkami a paprikou . na všetky sposoby 😎
a este som sa nevazila či niečo vybehlo . ale na satach nebadam 😵

sivocka
16. júl 2010

tak to si dobra....gratulujem...ja si moc neverim, ze sa dokazem ovladat...uvidme...ale uz mi asi z toho chudnutia prepina...dnes som sa vazila a mam 53,5 kg...ked som zacinala s dietou mala som 59 kg, cchcela som ist na 53 a uz som skoro tam a dnes som sa obzerala, ze boooze, tie stehna mam hrozne a aj brucho... 😢 , (to preto, ze chodim skoro hola po dome, tak vidno vsetky nedostatky)...co by som bola dala zato, ked som zacinala, ze budem mat tolko kil....skakala by som od radosti a teraz sa mi zda, ze som stale tlsta a neforemna...no presne ako si vcera pisala...vecne nespokojna....dostanes sa k cielu...chces viac....co uz... 😒

a ..zatial som sa nenajdela....len ma zacina boliet hlava...co nieje dobre znamenie....sakra

sivocka
16. júl 2010

dievcata, kam ste vsetky pomizli...ved vonku sa neda zit????????? sa cabrnate niekde v bazenoch???? ci sa Vam roztopil internet?

YANNI, a tebe co prisli na kona? 😉

marianca
16. júl 2010

Čafte,
neskutočný hic, nedá sa to vydržať ☹
Inak ja som zatiaľ čo sa týka prehreškov celkom OK, akurát včera som potrebovala trochen vypadnúť z domu, tak sme si išli s babami sadnúť a trtla som si 2 dcl červeného vínka...a potom ešte repete 😅 Ná čo, nech to šlak trafí, tak mi to dobre padlo a na taký prázdny žalúdok to bolo aj zaujímavé, bola som vysmiata jak sluníčko 😀 Ale dobre to padlo, domov som sa dotrepala po polnoci, no čo už mužíček sa o deťúšiky postaral 😀
Siv, to už máš peknú váhu, tak nejak si to predstavujem aj ja tých 53 kg....Ozaj a počúvaj však nehreš, veď húsenica to sú bielkoviny....či????? 😀 😀 😀 😀 :-A aj ja si dávam do vody limetku matu a medovku, ono je to potom také lepšejšie... 😉
Bei, ja zmrzku moc nemusím, ale teraz by som si takú osviežujúcu citrónovú aj dala.... 😅 a dala by som si povedať aj na tú kokosovú 😅 😅

marianca
16. júl 2010

pche a to čo? 😲 😲 😲
no kde ste, čo sa váľate v bazénoch, či čo????
no ništa pišta keď nič tak nič idem do hajan brú nocku 😵

magimary
16. júl 2010

ja som nakukla a tu nikoho 😕 😝 🙂
a to som sa chcela pochváliť, že dnes mám absolútny koniec tejto diétky (presnejšie už asi 94. deň 😨 😉 )
a súčasne sa i posťažovať, že neviem, čo zajtra 😅 😝 😀
dnes boli teda poslední "ovocníčkovia" a hrdinsky som sa držala, len teraz ma kvári nejaký hlad... 😝 😅

ale fakt neviem, čo zajtra 😕 , uvažujem nad plackami z tekvice (my hovoríme tekvici "dzina" 😝 😅 ), tak ale neviem, kam si ich zaradím... 😝 , ale asi by som si namýšľala, že sú bielkovinovo-zeleninové 😅 😀 ,
zatiaľ mám isté len raňajky 😝 (ovocie alebo nič 🙄 😅 )...
no veď uvidím...
len som si myslela, že mi tu pomôžete premostiť ten dnešok na zajtrajšok 😅 a tu "skapal pes"...

tak teeda-tiež dorbúúúú 😵

adrianapeter
18. júl 2010

No ahojte babenky je tu akosi ludoprázdno... kúpšáte sa... aj ja by som niekde vypadla... bohužial máme pokazené auto tak sa čvachtáme doma... dnes v noci parádna búrka no aspoň už v baráku nemáme 29,5 ale krásnych 27,5 stupňa... paráda nie...

Takže baby musím sa pochváliť.... po ukončení 3 vody mám 59kg... začínala som na 71,6 takže.... zaokrúhlene - 12,5kg
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 šťastná...

sivočka a bei no nebola som si istá či som správne pochopila, ja si budem asi tiež vyberať, že na čo budem mať práve chuť....

včera som mala vlastne prvý deň po 90 a papala som rybu so zeleninkou a krajcom chlebíka a na večeru tak ako som už naučená som mala polovicu... dnes sa chystám na nejakú hustú polievku, podľa receptu z 2...

myslím, že nepojdem úplne presne podľa knižky, ale budem brať len inšpiráciu na varenie... 🙂

táto druhá časť sa mi zdá taká volnejšia... dosť podobná delenej...

ja som delenú tiež držala,ale váha mi klesla za neaký mesiac len o kilo tak som to vzdala...

takže babeky pekný deň a držte sa.... idem chystať niečo do hrncov... 🙂


adrianapeter
18. júl 2010

@magimary pokračujem ďalej nie... 🙂

ja som včera začala 2. časťou, takže uvidíme čo to spraví.... 🙂

ako si dopadla váhovo ty? po skončení dietky... pochvál sa...

bea44
18. júl 2010

ahojte, pozeram ze je tu uhorkova sezona 😀 😀
ja nemam chut v tej horučave ani zapnut počitač 😒
adriana - sikovnička ty si . dufam že ja sa do tretice prinutim bez prehreškov, aby som vas vo váhe nasledovala 😕
no ale az na jesen 😵 myslim si, že teraz ked sa mi uz vaha po 2 vode zastavila to ani nema zmysel 😖

magi - mne trvalo tyzden , kym som začala uvažovat pri jedeni aj o iných jedlach ako počas diety. akosi samozrejme som si pripravovala to čo pred tym 😅 ale to je OK nie ? 😨

a uz mi aj chyba vitaminovy den, ten som este nemala od skončenia . na zajtra sa chystam . to musim v robote 😖
lebo doma nezvladam 😲 aj tak vas obdivujem, tie čo ste doma a vyvarate, ze to vydržite 😕 mne sa v robote chudne lahsie. nemam tam lakadla 😀 😀
ozaj - dnes zatial banana 😀 a chladi sa mi kava. na obed bude zeleninove ryzoto a šalatik / to som nemama asi mesiac/ tak mi uz ide na chut 😵

yanni
19. júl 2010

😠 Cute chudulky,

a tu co, uz sa nechudne? Kde ste vsetky zasite cely vikend? Hadam ste sa neutopili v bazeniku na zahrade 😀 😀 😀

Ja som nemala vobec cas na konovanie. V piatok ani len v kancli, tolko roboty, skoro som sa zblaznila.
Potom kino a vecer padla mrtva. V sobotu som sa len rozculila, ale skoda reci.

Sivi, nie este neprisli konovi na zub 😀 Boze len to nie, uz aj FB je zablokovyny, co budem potom tu v kancli robit???
😕

Vcera som hresila az to pekne nebolo. No co uz. Uz mi to ide nejak na nervy. Postavila som sa vcera po dlhom case na vahu a skoro ma svihlo. Baby ja mam dokonca o par deka viac ako po druhej vode ☹ Motivacia v r.....Tak som si vecer kodila kavenku a pernik. Nech si aspon zivot osladim 😠

No ale hladina cukru stupla, tak mi je uz lepsie, dnes dokonca bez cappuccina. Ale zato caj s medom. No co uz. Med je zdravy 😕 Mam dnes UH, cestoviny podla ciny na obed, ranajky hruska a jabko bude a vecera este neviem. A zajtra ovocko. no neviem neviem.

A vy co, ako?Ved sa pochvalte ako ste hresila, aby som nebola sama v tom 😀

marianca
19. júl 2010

Dobré ránko devuchy 😉
No ja som rozbitá jak pes. Malý mi v noci grcal, takže som prevlekala periny a spala v podstate nič 😝
Ledva kukám......A inak yani ja si nápodobne šlahnem každé božie ráno kafíčko 3v1, takže aj s mliekom aj so smotanou. Ale ja sa potrebujem po takýchto nočných bdeniach nejak prebrať a kávu bez mlieka a cukru jednoducho nevypijem.... 😝 Takže tak. Ale inak je som papala celkom v pohode. Nijaké extra prehrešky....sem tam nejaká slaná tyčinka, ale inak sa dalo 😅
Yani a neboj, to je normálne, že po nejakých schudnutých kilách telo stagnuje a stojíš na jednej váhe. Ono sa to zasa pohne...vydrž holka vydrž 😀 😀 😀
Ja mám dnes na obed ryžu so zeleninkou, tak uvidíme. Zachvíľu utekám s malým k doktorke potom sa ozvem.
Pekný deň 😵

nikanika28
19. júl 2010

cafffteeee....
@marianca ..tak ja som na tom dnes podobne, Klara hucala v noci kazdu chvilu 😝, neviem, co sa jej porobilo 🙄 😨. Som nevyspata, ale uz som stihla povysavat, poupratovat. Na ranajky som mala dve broskyne..dnes ovocko, takze nic moc, ale po vcerajsich prehreskoch asi dobre padne... 🤐 🤐 🤐 🤐
No a vlastne este vysledky po druhej vode...
I.VODA II. VODA
VAHA - - 6,1KG 8,5kg
STEHNA - 5 cm 6cm
BOKY - 3 cm 4cm
PAS - 11cm 12cm
HRUDNUK -6cm 7cm

takze tak .....

bea44
19. júl 2010

ahojte 😎
@yanni - tak sme na tom podobne, aj mne včera klesla hladina cukru a musela som doplniť 😀 😀 , ale ja som si dnes naordinovala ovocničkov 🤐 potrebujem odlahčit po tych sladkostiach 😠
dnes zatial : hrozienka a grepovy dzus, a banan. voda a kava . a teraz za chvilu čaj 😅
na obed bude hruška a jablko , to som nemala ani nepamatam a na večeru : červena sladka voda/melon/ 😝

Nika - ved to je super ako sa držiš 😎 napriek dovolenke/ 😀 😀 😀

magimary
19. júl 2010

ahojte 🙂 😵 ,
ja len na skok, lebo už bežíme k mame na "dozvuky", resp. na bielkovinový obedík 😅 😀
včera mala oslavu narodiek, tak ideme doraziť, čo ostalo 😉
na mňa čaká kuracie prsko so šunkou a syrom + kúštik chlebíka...
doteraz mám za sebou výdatné raňajky v podobe jednej (nezrelej 😝) broskyne...

inak sa držím, zatiaľ to ide 😉
akurát, samozrejme včera na oslave to išlo "pomenej" (čo poviac?!? 😅 😀 ), ale vôbec som nezvládla ochutnať toľko, ako som sa strojila 😎 😅 🙂

pôvodne som si chcela dať dnes ovocníčkov (po tom včerajšku), ale pozvanie nepuostí... 😅
držkajte sa...
večer sa (možno) ozvem...

magimary
19. júl 2010

čo=či 😉

chamuda
19. júl 2010

Ahojko baby,
ja opat zacinam odznova. Drzala som tuto dietu asi 7 tyzdnov, schudla som 8kg a ked som sa vratila domov - zlomila som sa. Teraz musim zacat odznova. pribrala som spat 2kg, ale schudnut musim este 10kg. tak sa k Vam pripajam. poznam tu jedina beu. super ,ze si to zvladala. ako sa ti dari bea. kolko si schudla za tych 90 dni?

zatial sa majte....

yanni
19. júl 2010

@chamuda juj sa pridaj. aspon tu bude viac takych, co im mozem len zavidiet 😠 😀

bei ved to, ta hladina cukru. v poslednej dobe klesa dost casto 😠 sice si nic nedam ale nejako ma tato dieta prerobila. ja som nebola az tak na sladke a teraz???? Len chodim, zhanam a rozmyslam ci si dat a ci nie. Ale vcera som bola fakt hotova. A to som sa normalne najedla. Nehladovala som. No ja fakt neviem.
A uz nemam sil stale vymyslat co zjest, co varit. Uz by som len chcela otvorit chladnicku a jednoducho z niecoho co tam je zobnut. A zajtra ovocnickovia, no to ma urcite zabije. A´le uz musim nejako vydrzat. Buduci tyzden voda a potom o tyzden na to pride brasko a ten chce dietovat. No zase vymyslat co varit. A a to asi aj ja budem na diete. Ved nemozem nejake pecene bravcove urobit a mu popred nos vytrcat. Boze ja sa zblaznim.
A v auguste ziadny sport, no to ja priberiem vsetko naspät ak nie viac. Chytam sa dnes vecer si zabehnut, nejaku strasu okukat, dufam ze mi do do 7 este vysrzit. Ale som ako mechom ovalena tak neviem neviem.

magi ani nespominaj bielkoviny. dala by som si jogurt.

Nika super cisla.

No ja to nechapem. Preco chudnete vsetky viac ako ja????? ☹ ☹ ☹ ☹

bea44
19. júl 2010

a prečo všeky schudli viac ako ja ???? 😠 😠 😠
vlastne ja viem prečo - "prehrešky a sem tam miešanie " 😀 😀 😀
@yanni - ja by som popri bratovi asi išla s II. kou- 😅 tie večere by si mohla miešať a on by dodržiaval 😝
lebo ked budeš chciet 2 pokus v oktobri , tak ta to nepusti dalej a telo bude protestovat. 😲
Musíš spravit pauzen 😠

@chamuda - aj ja si ta pamatam 😵 aj tu australiu 😅
ja som 1x dala dole 6 kg . ale cez velku noc 3 kg nabehli 😨 som to prehanala 😒
a teraz 2x - detto - / 6 kg/ - a zastavila som sa na 70 - tke a nej a bejde dalej dole 🙄
som 2 tyzdne po skončeni a pokračujem s 90-II. kou. ale ja len tak na 75%.

sem tam sa tu objavi Ivella - aj tu si budeš pamatat 😉

ja som po tej hruške nafuknuta jak balon, a za chvilu hladnááááá 😖