90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

marianca
21. júl 2010

Čafte,
lili vitaj
yani to ti bude sveta žiť, keď bude brácho vyvárať, aj ja stem 😝
Ja mám dnes ovocko a zajtra prvú vodu.....no neviem, neviem, zatiaľ sa držím, zjedla som banán a 2 broskyne, ale do večera dlhá chvíľa.....a o tej vode sa ani nevyjadrujem, to bude, hmmmm

yanni
21. júl 2010

@ninimini ja mam v nedelu poslednu vodu. po druhej vode som mala presne 5 kg dole. Malo ja viem, ale ja zse nepotrebujem chudnut. Aspon podla tabuliek nie. Ale je ine tabulka a ako sa clovek citi. Ja som chcela tak 5-6 najviac 7 kg schudnut ale ked to ide dole tak clovek chce stale viac 😕 Teraz sa to zastavilo a mozem robit co chcem nic nejde. Ak budem mat po poslednej vode este nejake to kilecko k tym 5, tak to budem happy. Som aj troska depri, lebo aj sport a ja takmer vobec sladke nemusim, len teraz ku koncu ma to nejako chytilo, ze mi stale sladkosti chodia po rozume. , a nejak nic nejde dolu. Ale telu uz asi stacilo, teraz som uz dokonca super co sy tyka hmotnosti podla tabuliek ale tie sunky musime este vyudit 😀 😀 😀

A ty kolko to chces zhodit?

Ale teraz sa radsej liec, nie ze budes mat z toho zapalu nejake nasledky. So zapalom pluc nie je sranda.

Jaj a ozaj, no tak to bolo teda fajn, ked ste mali taku super lek. starostlivost. Ak kde ste to presne boli v Bulharsku. Ja uz pokukavam kde na buduci rok na dovcu. Do chorvatska nechcem ist, tam chodi nejako cela slovac, to nemusim. A ze vraj su tam len skalnate plaze, tak nech sa strcia. ja na tvrdom lezat nebudem 😠 Uvazovali sme aj o sturove ale ked som si pozrela tie domky a tak v internete tak ma skoro porazilo. Drahe a "luxus" ziadny. To tohtorocna dovolenka nas vysla lacnejsie a mam super ubytko. Tak neviem kde. Ja velmi do tych typickych letovis ako mallorca a tak nechcem ist, to mi je tam strasne preplnene, aj potrebujem aj trocha kludu.

yanni
21. júl 2010

@marianca cauves. ved to ze on vie varit. no neviem kde sa to naucil. Dokonca aj sosovicu ci zemiakovu na kyslo, to mne trvalo pokym som na to prisla ako co. Raz som ju taku hustu urobila, ze mi lyzica v strede hrnca stala 😀 A oni si taketo pochutky bezne na intraku varia. Tam ti chalani vyvaraju viac ako ja doma. To ja ked som bola studacka tak som len na salate a cestovinach zila 😕 Ale tak to aj dobadlo ze za tie roky na intraku aj "fajnove" pribral. A teraz to musi za 2 roky po inziniera schudnut aby vobec nejaku robotu dostal. Ono je to totiz tak, ze aj podla vyzoru si zamestavatelia zamestancov vyberaju. A on je pekny chalan, brckave vlasy, modre ocka len ten tuk musime vysmazit 😀 Takze teraz moze vymyslat co bude dietne varit. Chudak, ten asi zomrie pocas tej diety. Vcera som s nasimi volala a on si prave isiel sviekovu prihrievat. No to treba na dietu 😀

marianca
21. júl 2010

Tak ale yani pokiaľ vie variť aj také bežné veci, tak určite bude vymýšľať aj všelijaké zdravé chuťovečky a tebe sa bude sveta žiť 😉 A ja som si myslela, že chalani na intráku žijú o treske, saláme a vlašskom šaláte 😝 no ale doba pokročila 😉

yanni
21. júl 2010

@marianca no dufam nze neico povymysla 😉

Juj kdezeeeeeeeee treska. To on hadam ani nikdy nejedol. Salamu hej ale taketo ze kupenske salatiky to on eee. Ze bleee. Radsej si stane k sporaku. No oni to taki speci su ti chalani. normalne si to tam zariadili, dvoplatnicku, chladnicku s mraziakom, nasim mikrovlnku a varnu konvicu skonfiskoval, panvicu som mu az z nemecka trepala 😀 no a tak. Ved ten chodi z domu nabaleny, to ja som raz skusala ten jeho ruksak zdvihnut, ma tak hodilo o zem, dobre ze som si hnety nepolamala. Naberie suroviny a v kosicoch vyvaraju. to vzdy ked sme skypovali alebo na ICQ to no musi odbehnut lebo si papanicko robi. Boze to jeho papanicko. Ale uz mu doslo ze to takto nemoze ist dalej. Stale vravel ze, ved on nie je tucny, to je len tak nazraty 😀 😀 a on robi zasoby ked pride vojna. on schudne a chudi zomru 😀 😀 😀 No mna skoro uhodilo ked mi povedal ze by aj on tu dietku. Uz chcel od zaciatku jula zacat ale chodi este na brigadu a to sa neda. Z varenia nie je nic a len na nejakych jabkach to nie je bohvie co. A casto maju aj stravu zabezpecenu a to sa uz vobec neda nejako delit. Co ti kydnu na tanier, to musis zjest.

Inak ked uz sme pri tej treske. To som skor ja taka, ze dam si platok sunky a uz som najedena 😀 Ja asi vygumujem slovo kuchyna a variot zo slovnika 😀 😀 😀 😀 No ja soma si na mamu, ta by tiez keby mohla obisla kuchynu na kilometre, a brasko sa podal na otca, tych varit obidvoch velmi bavi. To ked mam prist domov, uz sa mama vypytuje co navarit. ze oco mi urobi harulu alebo spanielskeho vtacika, alebo svieckovu a tak. Vzdy sa smejem, ze mama sa spyta co mi ma otec navarit 😀 😀 😀 😀 No delba prace nadovsetko 😀 😀

marianca
21. júl 2010

No yani, ale predstav si jeho frajerku...jakýýýý tá bude mať život, manželíček navarí a ona sa len napapká a má vystaráno.....ale aj sa hovorí, že chlapi sú lepší kuchári, asi je to tým, že oni viac experimentujú v kuchyni ako ženy...
Tož chalan je gurmán, bude to mať ťažké, že ee sviečkková kámo tam si daj jablko 😝 Ale je to o zvyku, začiatky bude mať ťažké, ale keď sa rozbehne bude dobre 🙂
A keď sme už pri tej haruli, španielskom vrabcovi a sviečkkovej, že dááááála by som si povedať a nemusela by si ma ani prehovárať 😝 😀
Já tu dnes žeriem samé ovocie a je pri pohľade naň na grc, už som jedla aj rajčinu osolenú, len néééé to ovocko....
Počuj a ty ako zvládaš tie vody, šááák ja zahynem... 😝 😝 😝 😝 😝

yanni
21. júl 2010

booze dala by som si svieckovu. Taku fajnu prepasirovanu aby mi nahodou nieco nezabehlo 😀 a s domacou knedlou. mnaaaaaaaaaaaam No snivahme dalej. Ja tu cuckam vodu z vodovodu. Mineralku som uz vychlastala a uz pomaly balim a idem domov, tak uz nebudem utekat nic kupuvat do kantiny tak som si do flasi len taku normalnu napustila. A hodila som si este jeden jogurt. Nech mam dostatok vapnika 😀 Vecer este neviem co budem, mam este jednu celozrnnu zemlu a syr, ale pridem az po 8 zo sportu tak to asi uz nic nebude. No uvidime.

@marianca inak ja som prvu vodu zvladla na 99%. Poobede okolo 4 som si musela dat kavu lebo som sa skoro vykydla. No a ja to kavu sice bez cukru ale aj bez mlieka no to bol hnus ti poviem. Mlieko musi byt. Ale vypila som pol salky a po stvrt hodine uz som bola ako utrhnuta z retaze. Ja len capucinko ja kavickarka nie som, tak to super zaucinkovalo.
Druhu vodu som mala na 100% ale vypila som jej asi 10 litrov. ja som sa len nalievala cely den, len aby ma nenapadlo nieco ine zhanat. Vkuso som mala flasu v hube 😀
Ale da sa to zvladnut. Len neviem ako pri detoch. Ked treba to a to a varit a tak, no nezavidim. Najlepsie sa dietuje v robote. Co najmenej zradla do kanclu a ked som aj hladna musim yvdrzat, lebo mne je za to zradlo v nasej kantine skoda dat prachy. No a takto usetrim a aj nepriberiem 😀

yanni
21. júl 2010

@marianca normalne mi citas myslienky. ja ti akurat pisem o vode a ty si ma predbehla s otazkou.
Alebo ja teba s odpovedou 😀

ninnaricci
21. júl 2010

ahojte baby...tak ja som grilovačkou zrušila celú dietu..nedalo sa to krotiť sa...a ani na druhý deň
...takže teraz by som opäť chcela začať od začiatku mesiaca...aby sa mi to dobre počítalo...tak dúfam, že vydržím aspoň po vodu...teda musí...lebo už som zo seba zúfala ☹

ciarka
21. júl 2010

ahojte baby, mohla by som sa pridat?

niekedy davno som tu bola.
mohol by mi niekto zhrnut o com je tato 90dnova dieta?
Hrozne chcem dat dole 5 kg, ale so sladkostami je to tazke, toho sa neviem zriect. Pohybu mam dost.

yanni
21. júl 2010

no ved moja mama sa ani nestazuje ze otec vyvara. ale za poslednych 20 rokov ako sukromnici to nie je az tak casto. Cez viekndy a cetz sviatky ale stale. Ale zase jemu sa neleni ani cez tyzden ked ma na nieco chut a sa mu chce tak aj o 8 ked pride domov sa postavi do kuchyne a mieci na langose a tak 😀 Ale väcsinou mama cez tyzden len taku rychlovku navari, len aby bolo nieco teple to zaludka, alebo navari za hrnies fazuli, sosovici atd a to sa zuje 3 dni 😀 😀 😀

yanni
21. júl 2010

@ninnaricci mozes zacat aj hned, lebo po prvej vode sa to aj tak poserka s tym ratanim. Kazdych 29 dni voda. a ta druha samozrejme nevynde na 29.teho. Ja som sa teraz pri tretej vode tiez tak kopla, myslela som ze buduci tyzden v stredu a nakoniec do bude uz terz v nedelu a este aj s tou stredou som zle ratala, lebo by to bolo aj tak stvrtok, kedze 4 dni sa opakuju. no v prvej triede som chybala ked sa preberala 4 a 29tka 😀 😀 😀

@ciarka kludne sa pridaj a posli bei mail cez ip a ona ti posle knihu. alebo posli mne mail a ja ti tiez mozem poslat. bezim le uz domov tak az vecer 😉

ciarka
21. júl 2010

yanni dakujem velmi pekne za privitanie.
Baby napiste mi vase uspechy, nieco povzbudive, nech sa nastartujem.

yanni
21. júl 2010

@ciarka mas mail 😉

najväcsi uspech na tomto nasom dietovani je to hresenie. V tom sme takmer vsetky majsterky 😀 😀 😀 😀 😀

ninimini
21. júl 2010

yanni: tak to sa máš že už končíš 🙂 ja musím dat aspon 12kg dolu teraz sa mi to pohybuje okolo 78 takže potrebujem dat viac preč ako ty ☹ drží sa to od porodu tak dúfam že sa mi to teraz konečne podarí dat preč.
A my sme boli na slnečnom pobreží ale či by som ti to odporučila neviem tak more je super pláž tiež jemnný piesoček no jednoducho krása ale my sme mali ***hotel volal sa Sun Raise a neboli sme skokojní.Ranajky stále to isté celé dva týždne tri druhy salámu a ledva niečo doplnili takže ked už nebolo pečivo tak si mala diétu 😅 Tak ked by si chcela navštívit Bulharsko určite by som išla do viac *-kového hotela ako bol tento tam to budeš mat určite zaujímavejšie 🙂) a nakoniec pobytu nám dali zaučtovat telefonát z izby do ukrajiny vraj sme tam volali naštasite to nebolo vela ale tým nás už riadne vytočili 😠 tak sme boli radi že odchádzame.A lekárska starostlivost myslím tým tú ktorú som mala ja bola na celé slnečné pobrežie 🙂
A ty skončíš a ja začnem lebo ja začínam od pondelka ako som hovorila 🙂 odvtedy by sa mi to malo lepšie držat 😀 tak uvidíme.To sa máš dúfam že nás sem prídeš občas podporit 😀 😝

yanni
21. júl 2010

@ciarka nieco povzbudive? magi schudla 16 kg 😉

yanni
21. júl 2010

baby idem ja deichmat. napisem zajtra. Dobru nocku 😉

marianca
22. júl 2010

Čafte, no baby ja mám dnes vodu, tak sa budem hlásiť ako sa držím, už mám liter v sebe 😕
Inak yani ja si myslím, že ja sa budem s tými kilami trápiť ako ty, tiež som chcela dať nejakých 6-7 kg dolu a bojím sa, že to pôjde pomaličkyyyyyyy ☹
No dnes idem na očkovanie s malým. Fuj je tam už teraz hnusné teplo 😠
Nini, tak teraz aspoň vieš kam na dovču už nepôjdeš..... 😖 😖 😖 ale na druhej strane ste trochen vypadli z domu a mali ste zmenu, nie moc pozitívnu, ale o to viac ste sa tešili domov a teraz môžeš chudnúúúúť do mrte 😉
Ciarka a ja uvidím či budem mať pozitívnu info po vode, potom sa odvážim a nahlásim 😉
pekný deň babuly 😉

yanni
22. júl 2010

Caute baby,
kde ste kto? Vsetky na kupku ci co?

Magi, Bei priberate ci ako? 😕

@marianca drz saaaaaaaaaaaaaa. Stale chlasci, to pomaha 😀

bea44
22. júl 2010

ahojte chudulky,
ja som včera mala deň " blbec" raz za čas sa pritrafí , ani som nestihala nakuknut na kona 😅 a dnes repete aby mi nebolo smutno, že uz je klud 😒
ale zas som na jedenie ani nepomyslela 😝 a prehrešky nehrozili 😀 😀
hovori sa ze kazde zlo je na niečo dobre 🤐

@marianca vydržžžž a neutop sa 😉
@yanni - nepriberam , aspon zatial 😅 len nestiham, až teraz som dočitala čo ste popisali včera, no brat bude mat čo robit, kym sa dostane do kolaji, na našu vlnovu dlžku. 😨 ale ty ho naviguješ a popri tebe mu to pojde lahšie 😵
šak nech sa prihlasi na kona a budeme chudnut spolu 😀 jeden chlap - peter tu uz chudol a super sa mu to darilo, ked dobre pamatam tak cca 15 kg dal dole a uz kričal, že stačiiii 😕
ja pokračujem v jedeni zatial ako doteraz . ranajky mi už vobec nechybaju, na obed vačsinou bielko a večera škroby alebo Uh alebo zelenina. 😎
ozaj novačikovia - vitajte - a neodkladajte začiatok 😠 ja som tak odkladala 2 roky 😀 😀
ak niekto chcete knihu 1 a 2 dajte mi do IP mail a ja vam pošlem 😉

mhas
22. júl 2010

@ciarka ja som tiež závislá na sladkom, tak si každý den aspon trošku proste doprajem, ale inak dodržujem zásady tejto diéty a plus k tomu 1-2 aktívneho pohybu denne. inak to mne osobne nešlo.

mhas
22. júl 2010

@mhas 1-2 hodiny 🙂

yanni
22. júl 2010

bei takze makas? A chce sa ti?? 😀 😀 😀

No brasko to bude mat tazke. Poskryvam vsetky sladkosti co este mam a kluc od pivnice mu nedam, aby nesile vyzierat kompoty a mraznicku 😀 😀 😀 Ale nie, hadam nebude podvadzat. A ci by sa tu prihlasil. No pochybujem. Skor si bude tukat na celo.Vies to je este taky mlady spunt, taky nevyzrety 😀 Ale ved uvidime.

@marianca ako? uz sa "kupes"???? 😀

baby mne sa taaak nic nechce. Namiesto robenia kukam po nete a planujem dovolenku na bududci rok. Bulharsko som uz skrtla, ked to z hotela ani na krok. ja rada pokukam mestecka, okolie a tak. Vyletiky nie len na plazi lezat. Chorvatsko nechcem, slovinsko vraj je este ako tak ale to je zase len tym vychodnym smerom. Teta bpola teraz v grecku volade na zapadakove ale vraj super a pokoj, mama mi vravela, ale ja by som to chcela autom aby som bola nezavisla na lietadle, bude a tak a to mi je dost daleko. Taliansko, spanielsko atd. tam choia vsetci a je mi to dost preplnene. Mam kamosov, manzelia ona nemka on talian,m chodia kazdy rok s detmi do taliansky kalabria, s tadial on pochadza, tam tiez v nejakom zapadakove je jeho mama ale vraj tiez priamo pri mori a super klud, len tiez dost daleko autom. Aj ked oni tiez autom chodia len to je nekonecna cesta. A taliansko je strasne drahe co sa tyka dialnic, plati sa myto a to vyjde vraj na osobne auto od severu az pna juh ca 60 €. takze 120 € len na dialnice. No phuuuu. Kukam prave ostrov Rügen, tam je pekne, len more dost studene ale je tam este aj v septembri dobre pocko na kupanie, tak uvidime. Slovensko nepodporim, kedze drahe ubytko a ziadny standard. To som ja uz na ide naucena 😕
Mna uz porazi. Neviem co by som este vyyslela.

A hladnaaaaaaaaaaaaa som. ale taky hlad na nieco co by mi same do zadku vbehlo 😠 Zjedla som melon a este som mala ako na ranajky vyzivu a na obed polystyren. no nie bohvie co.

ciarka
22. júl 2010

yanni- mne neprisiel ziaden mail

bea44
22. júl 2010

yani - neceeeee. ale musim 😠 😠
ale uz sa daa, uz je kludnejšie 😅 sak ja taj ja ty, ked nemam čo robit, tak ma mrle žeru a beham po nete 😝
ja som bola v bulharsku 2 x , ale sme boli az na konci - 30 km od turecka - a potom v primorsku.
ale mas pravdu tam okrem ležania, žrania / všetko bolo lacne/ a pitia žiadne vylety, akurat sme si zaplatili 1 dnovy vylet jachtou po mori 🙄 , no to ste mali vidiet aka zelena som bola / mam kinezu/ cely den som pretrpela , takže druhy raz ee eee ☹ . slovaci tam dole chodia hlavne kvoli tureckemu tovaru. da sa tam lacno obliect. nie su to original značky, ale to čo dovezu obchodníci na SK tiež pochybujem, že je orig. velmi sa to podoba tomu čo kupujem na ukraine. a tam to stoji 1/3 ceny.

a chcela som sa opytat na vaš nazor na plnenu papriku. či sa može. ved paradaky, paprika, maso a ryza /ale ja davam len kustik, aby sa nepovedalo, lebo mm ryzu ee/ a chleba k tomu to by mohlo byt na bielkoviny ?? akurat ta muka čo som zahustovala tam strašíí 😖
včera som varila na večeru a tak mi zavoňalo 😅 ale nedala som si 😠

marianca
22. júl 2010

Ahojky,
no yani už mi tá voda lezie krkom, ale dala som si teraz kávu a takú ako pijem+mlieko+cukor 😝
Ja inak nevypijem a bolo mi už fakt na odpadnutie, Decká mi pre zmenu v noci negrcali, ale serkali, takže som bola v podstate celú noc hore, včera som žerkala ovocie, takže energy veškerá žádná....snáď ma to kafe preberie...
Bei no neviem tá plnená paprika, je tam masko s ryžu to ee kombinácia, veď skús naplniť že masko +nejaká zeleninka, alebo ryža+ zeleninka a chleba k tomu......no neviem sú tu iné odborníčky 😀

marianca
22. júl 2010

Jáj yani a ty už dovolenkuješ, ale ti je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
My sme steli tento rok ísť niekam all inclusiv, ale keďže sme ešte úplne nedokončili dom, idú prachy tam. Že markíza, ploty, prístrešok a chceme na jeseň kúpiť aj havinka, takže búda...
Pôjdeme možno len tak niekam na Slovensku...ale ty to budeš mať jednoduchšie, nemusíš brať ohľad na deti, takže čokoľvek ťa napadne 🙂 tam môžeš ísť.
My sme boli akurát v Chorvátsku a ja som z toho teda nebola 2x unesená......ja som neny extra typ, že ležať pri mori a slniť sa.... 😝
Naši boli tento rok na malorce a rok predtým v tunise a boli ohromne spokojní. Nebolo tam ani nejak extra moc ľudí, pláž nebola preplnená, papaníčko super, takže u nich spokojnosť 😉

bea44
22. júl 2010

marianca - vydrž ved uz za chvilu je koniec 😵
ja viem že plnena paprika eee. kvoli ryzi , ale som myslela, že ked jej davam tak malo, že ju skoro nie je vidiet, tak dnad mi to tu niekto odobrí 😀 😀 😀 😀

ale, nic nebude 😠 zadna paprika, na veceru budu zeniaky a zelenina 😠 ziadne vymyšlanie 😠 😀 😀 😀

yanni
22. júl 2010

@ciarka hm, tak poslem este raz.

@bea44 no do bulharsaka sa chodilo za totacov. aj do rumunsky. Nasi sa tam skoro priotravili. A splodili mojho brasku 😀 😀 😀
plnena paprika eeeee. ani podla delenej. ale ved si daj, so zemiakmi namiesto knedli. ved toho mäsa tam aj tolko nie je. to je predsa viac ryze.

@marianca a kdeze ja dovolenkujem. este 5 tyzdnov makat, potom ca. 2 tyzdne makat na SK v zahrade a az potom riadna dovolenka 2 tyzdne. Boze uz sa neviem docka.t. Ziadny kancel, ziadni blby kolegovia...

Jaj ozaj bei, to moze byt, hlavne na tych trhoch slovenskych to nie su znacky len plagiaty. V obchode, takom riadnom, napr tesco a tak, tam si nemozu dovolit plagiaty.
Ale ja do turecka eeee, prilis teplo a ja mam turkov dost aj tu 😀 Ja velmi nie som na tieto horuce krajiny. Ja nejak tie horucavy neznasam dobre. Kamoska marocanka ma uuz nahovara 3 roky aby som isla s nou. ale tento rok to bolo dost natesno tak uvidime narok. teraz sa ide do Juzneho Tirolska 😉 Na buduci rok este neviem ale asi ten Rügen akoze letna dovolenka a niekedy na jar bud to maroko alebo taka particka pojdeme na ostrov Fehmarn tak na tyzden. No taka pparty dovca. Lebo ja stale len na SK chodim a planujem ze co ako pochodim a nakoniec to je tak, ze porobim nasim co treba a potom sa vykydnem do postele a len zerem a spim a telku kukam. Este ze maju tolko programov 😕

yanni
22. júl 2010

@marianca pi pi ved voda je zdrava 😀