90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gudulo
27. júl 2010

@yanni celu dovolenku som sa nevazila, ale posledne 4 dni - to bolo totalne obzerstvo 😝 takze to teraz stuplo - sla som kilecko hore, ale dnes rano to slo zasa smerom dole (ja sa trubka vazim kazde rano 😒 ), tak ma to trosku utesilo, ale ako ste hovorili, uz sa mi mali a este by som par kil chcela zhodit a hlavne z pasu keby to slo dole - tak to by ma potesilo
takze v podstate mesiac po 60-dnovke 😖 nebyt poslednych par dni, tak je to prijatelne
inak na stretavku v KE sa hlasim - teda ked ma beriete 😅 , kolacik a kavicku to ja mooooozem

yanni
27. júl 2010

@gudulo jaj ked len kilecko tak to sa da. To pri tom co si ty zhodila sa strati. u mna by to bola katastrofa. ja by som tiez este nejake 2-3 kg chcela zhodit. uvidime ako to teraz bude fungovat bez prisnych pravidiel. A v oktobri zase zaciname. No ja som fakt zvedava zi nepride ujo jojo na navstevu 😠 Zatial druhy den po diete ale este tiez 4 dni si davam a potom sa uvidi. Bud tu klasicku delenu alebo uvidim ako brasko bude dietovat, pride buduci tyzden, tak budem jest to co on. mozno trosku menej prisne ale zase nechcem ho drazdit. Tem musi toho dost zhodit, vy to na tom vychode same klobasky, no tak chudak pribral na intraku: ked chalani vkuse nejake dobrotky poprinasali. A mama ho tiez samozrejme musela vzdy vybalit ako keby uz mala byt vojna 😀 😀

No na kolacik ta berieme. Bei vsaaaaak? Koncom augusta budem pravdepodobne v KE.

Inak kde ste boli na dovci?

bea44
27. júl 2010

jasne , že kava a kolačik bude 😉
gudu - neboj, troška obmedzis a vratis sa spat na vahu ako po skončení 😉

ninimini
27. júl 2010

yanni sézam patrí do bruha 😀 😀 ja som si neni istá ale asi od vitamínov 😒 tuším vtedy sú dovolené oriešky a semená 🙂 🙂 to jak hrozne vypadá 😀 😀 no tak ja už mám tiež ryžu v bruhu a čakala som kedy udrie 12 hod. ako yanni na vrátené stehná z obchodu 😀 😀 to je príšerné a mati ja tak tiež doma obkukávam marlenku doma som povedala že ten kúsok je moj tak len čuchám a čucháááám 😠 😠 ozaj začnem ja trošku aj cvičit ak moje telo dá 😵 chcem zumbovat 😀

augustovamonika
27. júl 2010

Zeny a oriesky ozaj len vo vitaminove dni? Ja som ich zvykla srotat kedy som povazovala za potrebne nieco srotat 😀 😀 😀
Organizuje sa nejake stretko na vychode? Koncom augusta sa totiz mozno chystam na rodnu zem...

yanni
27. júl 2010

@ninimini jasne ze do bruhaaaaa. Uz je dokonca aj v kanali ako bobok 😀 to ten polystyren riadne potlacil ale len nejake take bobky.

a orisky podla knihy fakt len vo vitaminovy ale ja ich jem stale. To si dam ked mi na nieco strasne "skodlive" pride chut. Dlho som nemala a chcela som v sobotu kupit, normalka som zabudla a vcera som paklikov vlasskych a jeden paklik lieskovych kupila. Ja strasne mam vlasske rada. Tie musungy nemam rada, to je si takto estra kupujem. Tiez nemam rada susene ovocie mix. JA len slivky, hrozienka a marhulke. Ine eeeeee.
Takze monika ved si daj. Radsej za hrst zdravych oriekov ako zhresit nejakou horalkou 😉

Inak co ja viem ci sa nieco organizuje. To ja len tak bei pred nedavnom ze ked je z kosic ci nema chut na kavicku. Lebo mne brasko zahlasil ze ci by som ho n zapis nezaviezla. Tak na otocku na 2 dni alebo tak. Musime este premysliet ak nebudem moc na jeho intraku prespat pod ktorym mostom sa rozlozim 😀 😀 Nech je aspon teplo 😀 😀 😀 No a dnes sa pridala Gudul, tak sa to rozrasta 🙂

No mi sa vraciame 28.8. na SK a 30.-31. 8 ma zapis, tak bud pojdeme v nedelu alebo asi skor v pondelok. Neviem este o kolkej je zapis. Brasko pride na buduci tyzden ku mne tak to musime prediskurovat.

augustovamonika
27. júl 2010

@ninimini zumba je super vec! teraz som prestala lebo su prazdniny, ale ak sa bude dat tak od septembra som opat tam 😵

augustovamonika
27. júl 2010

@yanni no ja vlasske prave ze nemusim, ale vcera som bola nutena sezrat aspon tie... horalka nehrozi, na stastie tu nemam zasobovaca 😠 inac neviem neviem
dnes sa chystam na orieskovy napuk - ja zboznujem mandle a lieskove orechy... a zo suseneho ovocia len susene banany... kopec cukru to v mojom pripade isti 😀

nikanika28
27. júl 2010

no, takze v ramci ovocneho dna som si dala orechovy kolac a lievanec s dzemom ...orechy a dzem je v poho, nie? 😀 😀 😀 😀 A pred chvilou som dojedla asi kilo melonu...fuj 😝 😝 😝 😝

pizzamati
27. júl 2010

Ahojte dievcata. 😀
Vidim ze ste to riadne rozbehli, ste dobre. 🙂
Ja mam dnes ovocnickovy den zozrala som uz 1 pomaranc 1 banan slivky 3, a kusok melonu a tekutin aj 2 litre uz mam v sebe len chodim na WC no hruza. 😢 😢
Dnes som sa rano postavila na vahu ci sa nieco udialo za tie 4 dni a cudujte sa ja mam dole 3 kg. Moze to byt? alebo my blbne vaha to snad nie? Ale to asi preto ze som tucna ako slon tak zo mna ma ist co dole. 😀 😀 😀 😀 Uvidime ako to pojde dalej. Viem ze to nebude vzdy take lahke ale posnazime sa. 😀 😀 😀
Vcera som mala ze na veceru zmrzlinu a idem vecer von ze si dam 3 kopce a zatvorena kua tak som sa nasrala. 😠 😠 😠 Tak sme mali doma od svokry zakusok tak som si jeden dala a tablicku cokolady. A bola som spokojna. 😲 😲 😲

bea44
27. júl 2010

nikanika 😀 😀 😀 zeby sme prepisali knihu alebo vymysleli vlastné pravidlá 😕 😕 😀
aj ja včera ze vitaminy a večer paradajka syr / balkansky/ a rožok 😝

@pizzamati - no vidíš akoti to ide 😉 a to si vahala začat 🙄 len vydržat a nepopustit 😵
tebe sa chudne ked aj zmrzlinar sa ti stara o dietu 😀 😀 ale kolačika čoko je v pohode.

yanni
27. júl 2010

Bei a nemame my uz vlastne pravidla?

Ale le ovocny orieskovy kolac a ovocne lievance s ovocnym dzemom, no to je uz riadny ovocny den, No same ovocie 😀 😀 😀

@pizzamati supeeeeeeeeeer. len tak dalej a nehreeeeees. A dufam ze si si dala tmavu coki a nie nejaku flakatu milku 😀

juj ja som nejaka hladna. Uz som si aj vyzivu dala a nic nepomaha. No musi asi dne varit.

Inak ked sme uz zase pri sporte. tak ja som vcera chcela ist behat, no ale ma tak tie stehna dorazili ze som uz nemala silu a dnes prsiiiiiiiiiiiiiiiiiii. No na nervy. A to tak aprilovo, 5 minut svieti slniecko a potom sa taky spusti. Takze dnes zase nic. No dobre odovodnenia to ja mam 😀 😀 😀

marianca
27. júl 2010

Ide vám to devy ide 😀
@pizzamati no tebe to ide, ty za 4 dni schudneš toĺko čo ja za mesiac.....ma neser 😀 😝
@nikanika28 dobrý ovocný deň idééééš, ale v podstate lievanec je z múky, múka je z obilia a to bola tiež len taká rastlinka, takže zelenina a džem, no to je čisté ovocko 😀 takže si v poho 😀
@ninimini marlenka je moja srdcovka mňáááám, nič iné od sladkého by som nemusela len toto. Minule som ju dokonca stela aj piecť, ale keď som videla ten dlhýýýý postup, že dovi, dopo, to si radšej kúpim 😝
@augustovamonika ja žujem orechy podobne ako yani, keď hrozí že zožeriem niečo oveľa horšejšie 😝 😀
@yanni veď sa ešte nabeháš, no do riti keď hovoríš o tom pršani ja mám vonku vyvešané prádlo a vyzerá to na pršákovanie, tak já pádim...
A inak jakááá som ja dnes uvedomelá celkom v pohode papušám...na obed som mala jogurt + nejaký celozrný rožok a ináč ništa pišta...
no už idem lebo kecám kecám a prádlo bude mokré pá

augustovamonika
27. júl 2010

Ludia uz nech je vecera!!!! Uz sa tesim ako si budem vyvarat cestovinkoj na zajtra. Toto je teda naj dieta!! Clovek moze vyzierat cestovinkoj a korace a chudne jedna radost. Maximalne mi taketo zdrave stravovanie vyhovuje, ja mozem cestovinku s hocicim, to je jedno s cim, aj cestovinku s cestovinkoj... 😵 😵 😵
@pizzamati hehe ze tucna ako slon, trubka, vies kolko taka slonica vazi?? no a na ten ovocinkovy den sa netesim ani ja, ale ja som si vzdy vyvarala nejaku zeleninku (uz som chcela automaticky napisat ze cestovinku 😀 ) tak sa to dalo v pohode vydrzat a samozrejme som v kuse vyzierala orechy a susene banany...
ale na orechovy kolac a lievanec s dzemom tak na to teda zatial nemam... ale co nie je moze buc 😠

ninimini
27. júl 2010

marianca: aj ja sa ju chystám upiect mám tento týžden samé návševy len dúfam že ju aj sama nezožeriem 🙄 🙄 baby vy máte ale dobrú knihu na ovocný den tuším by som ju mala vymenit lebo v mojej po lievancoch nie je ani stopa 😀 😀 len ovocie 🙂 ale marianca nám to kvalitne vysvetlila 😀 😀 no mna zajtra čaká pizza 😅 😅 hádam ak neurobím niečo iné moc sa mi nechce 🙂 malú tu krámim krupičkou a mička len glgááá 😀 ale zajtra by som si ju tuším mohla dat či nie ale zase vymýšlam ved mám marlenku 🙂 ked ja vždy ked držím diétu tak mi všetko chutí a všetko chcem hroznééé 😠 😠

yanni
27. júl 2010

@marianca
@augustovamonika
@ninimini
baby no vy sa nezdate. riadne hefty az mi slzy tecu 😀 😀 😀 😀

Marianka no prsi a ako, normalne som cyklistu v tom hustom dazdi prehliadla a nedala mu prednost a este isla otvarat branu na garazi a brana otvorena 😀 no ten co stal za mnou si musel pomysliet, kuaaaaaaaaaaaaa, hanba 😠 Tak sa rozprsalo ze normalne stierace nestihali 😕

Inak ja by som sa aj viac chcela nabehat. Za detickami alebo tak. No ked uz za chlapmi nebeham ani za autobusom 😀

Jaj varim prave ryzu so zeleninkou a volake korenie som tam nakydala. Hadam bude dobre. A na zajtra do roboty cestovinky. Uz som davno nemala. A hodila som si par orechov, aby som vydrzala pokym sa uvari.

yanni
27. júl 2010

ozaj co je to ta marlenka??

yanni
27. júl 2010

takze baby, ja uz mam navarene aj na zajtra a teraz zujem tu ryzu. No riadny maglajz ale dobreeeee. Take nieco ako ryzoto. Len mi tam mjaso chyba. Mala som tam sojove hodit. Ma teraz napadlu. No neskoro. Uz sa veceria.

gudulo
27. júl 2010

@yanni dobru chut 🙂
ja som si tiez prave dala - co som uvarila navsteve - prave odisli
na dovolenke sme boli u svagrinej v NZ a potom u nasich - po dllllllllllhej dobe - v SL, takze trosku okolo Slovenska 😀
marlenka je taky mnam mnam kolacik 😉

yanni
27. júl 2010

@gudulo dakujem uz som aj dopapala. dobre bolo. My mame pri NZ tiez rodinu. A SL je co? Ja tie sloveske znacky neovladam. Ked tieto nove prisli uz som bola davno v Nemecku.

A coze si varila? Prezrad 😉

gudulo
27. júl 2010

SL - Stara Lubovna - sever Slovenska
co som varila? ryzu a kuracie ceconky so zeleninkou - v podstate to co pocas diety, len som to spojila do jedneho dna 😀 😀 😀
ozaj, tak ma napadlo ked ste sa tu bavili, ze kto kde 😀 v mnichove som raz bola sluzobne, nic som z neho nevidela len robotu - to bolo aj mimo mesta - chodili sme tam busom a hotel - boli sme tam iba tyzden a viac sa nedalo 😔

yanni
27. júl 2010

@gudulo som ja truba, jasne Stara Lubovna. A vies co man napadlo? Slovenska Lupca. Pri BB ale nie krajske mesto. to je taka väcsia dedina 😀 😀 😀 😀

Tak cecky si varila. No ale velmi na delanie to neznie. Aspon si to tak delila ako moj otec vravi, na jednom tanieri rezen a na druhom salat a uz je delena strava 😀 😀 😀 😀 no ja som si este aj duplu dala, tak mi zachutilo to akoze rizoto 😉

No Mnichov ja osobne nemam rada. Ja nie som na velkomesta. neviem ci by som na takej riadnej dedine vedela zit, tu v DE mozno ale na SK nie, tam je to uz riadna dedina ked sa povie dedina, ale ja byvam 25 km od mnichova v 40 tisicovom meste a to je fajn. Je tu vsetko ze nemusim vobec do Mnichova ked nieco potrebujem, akurat do roboty tam musim dochadzat, a velmi prijemne mestecko pre rodinky s detmi ale aj ja sa tu citim super. Ja by som uz nemenila. Len este lepsie sa mi paci na severe Nemecka pri mori.

bea44
27. júl 2010

som sa narehotala 😀 😀 baby piste piste nech mam čo čitat 😝 aj v KE / yanni - košice/ leje a neprestava. este chvilu a mame tu záplavy zas 😢 😢
ja som dnes hrešila : na večeru som si dala kolačik - taky ten nepečený - BB keksy - tvaroh a banan moj kazdedenný-
nie jeden ale rovno ks som odrezala / ale take fest!/ ze miesto večere
a ja truba som robila bryndzove pirohy, a teraz som ochutnala 😖 neodolala som 😅
za trest zajtra do obeda len džus a na obed zeleninovy šalat . nech sa to vyrovna 😠
no budem musiet z chladničky ten kolač spratat aby nepokušal . asi zoberem do roboty pre susedov 😨

magy - de si ?? este na dovolenke? ak ano tak dufam ze vam tam neleje ako tu 😒
ja posledne roky co beriem dovolenku, tak vacsinou presedime vnutri chaty 😒 chčije a chčije

ninimini
27. júl 2010

baby už aj tu prší akurát ked sme prišli s malou domov rozpršalo sa 😒 to ste mi sem nemuseli posielat 😢 ozaj ako často jedávate dodržujete ten odstup hodín presne lebo ja sa sanžím a to posúvam hodiny očami 😀 😀 a marlenka je niečo užasné keby sme ti to povedali diétu už nedržím vieš kolko to dá námahy nechat to v chladniče len tak.ten moj kúsoček je tam taký smutný ja by som tak rada pomohla na druhý sve 😀 😀 ale ešte ma neštastník den čas 😅 😅 a je to kakaovo medový koláč podla staroarménskej receptúriii 😀 😀 však ja ju zajtra staroarménsky zožeriem 😀 😀
yanni no to musíme trošku požartovat inak by sme sem už nikoho nedostali predstav si že by si niekto čítal túto tému a tam: dnes mám masko-mnam, dnes mám ryžu-maglajs, dnes cestoviny-opat a štvrtý den ovocko som mrtva 😀 😀 😀

ninimini
27. júl 2010

márnost vy tu všetky hrešíte no to je podora ja tu marlenku zožeriem asi dnes 😀 😀 to by som bola rekordménka druhý den a už hrešííí 😀 😀

yanni
27. júl 2010

@ninimini no ja nemozem. uz zase slzim. boze baby vy pisete dnws riadne hefty. Skoro mi aj slina zabehla. Este sa tu zadrhnem. Ovocko=som mrtva 😀 😀 😀 😀 😀 Voda=vstavam z mrtvych, ci ako ???? 😀 😀 😀 😀 Baby ja sa usulam.....

Idem guglovat co to je za kolacik ta ruzenka 😀 😀 😀 😀

yanni
27. júl 2010

@ninimini no a co, ved od toho to tu je. bez hresenia sa to neda vydrzat.

Ozaj tak ja som tie odstupy vobec nedodrziavala. JA som ani nevedela ze nejake su. Som si to az ku koncu riadne precitala. Ked som bola hladna tak som jedla. no a v kancli sa to ani neda. Ze 3 hodiny, 4 hodiny. Ale aj tak to ta vyslo. o 12 obed a potom veceru (ak daka bola) najskor az okolo 5-6. takze odstupy boli az az.

gudulo
27. júl 2010

baby, ja asi fakt zacnem s vami opat 😀 😀 😀 normalne parada vas citat 😉
veru, ta moja vecera nie je na delenu - ja som presla na "normalnu" ale skombinovala som to, co som volakedy varila - ryzu + zeleninku a masko + zeleninku, som si odvykla zaprazat vsetko pocas diety a nechyba mi to - co ma tesi 😉 , ale inak by som to mala jasne ze na dva krat 😝
yanni - ja som este bola potom na sluzobke v Bambergu a ten sa mi pacil - tam som bola aj pocas vikendu a co - to som pochodila, celkom pekne mestecko

yanni
27. júl 2010

@gudulo no tak sa pridaj. vsak je tu sranda s nami. ja uz tiez po diete a volako to nepocitijem. ja idem este stale podla 90tky.

no ja som zase v Bambergu nebola. ale mala som na studiach spoluziacku odtial a aj spoluziaka. Ale inak v bavorsku su pekne mesta. aj dedinky. take zacovale, ciste, pekne kvietky, stromy zelen. Moja mama povedala ze ked budu na dochodku tak na SK vsetko popredaju a kupia si tu domcek, taky ze muskaty v oknach a tak. no to uz ju vidim ako sa sem trepe so vsetkymi paksametlami 😀 😀 😀 😀 😀

gudulo
27. júl 2010

@yanni hlavne tie muskaty ako stahuje 😀 😀 😀