90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanni
27. júl 2010

@gudulo no muskyty hadam stafovat nebude, tie si uz vysadi tu 😀 😀 😀 Ale pravdupovediac, je jej musim vkuse nejake stromcekove kvietky vlacit z DE. Takze by to s tymi muskatmi hadam az take hrozne nebolo. Boze to bola hlaska prvej triedy. Ale je to pekne. Aj terza idem na taky "Bauernhof" do juzneho tirolska na dovolenku. Juuuuuj pokoj pokoj pokoj. LEn neviem ako to s tym dobrym jedlom tam urobim 😕

nikanika28
27. júl 2010

No nazdaarek...eeej, ale som vas podrazdila s tym lievancom 😀 😀 😀 😀 😀
@ninimini kua nedrazdi s tou marlenou, lebo pojdem na navstevu do ladnice ten kusok torty dojest...sak aby sa nepokazil...sak ovocko dnes..a su tam aj jahody 😀 😀 😀 😀
Jaj, sak mna prejde smiech, ked sa postavim na vahu 😅 😅 😅 🙄 🤐 🤐 😀 . Kramose furt nikde, tak stale to pripisujem tomu, tie moje chute a prehresky....boze daj, nech uz pridu a rychlo odidu a ja zase prejdem na rezim "normal" ...Kua, kde su tie casy, ked som pekne papala podla predpisu, ziadne prehresky.... 😨 Tak ale ta 70-tka to je uz velke cislo..to bude asi tym 😀
@marianca vidis to..dobra teoria..cize..ja som vlastne dnes nehresila..jupiiiii 😀
@yanni chyba..nie lievanceeeee ...ale JEDEN lievanec ..aj ked..mala som pokussenie obrovskeeee este jeden hodit do suflicka..nastastie bola uz Klara nervna, tak som ju nainstalovala do kocika a upalovali domof 😀

ninimini
27. júl 2010

baby moje ja budem musiet íst už asi spat.hodinu som ukladala malú a teraz sa mi z bruška ozýva CHLADNIČA CHLADNIČKA bože kto ten pekelný stroj vymyslel 😀 😀 😀 ale ja to zvládnem 😎 😎 zvládnem možno budeš prekvapená moja chladnička 😎 óóóóóó.Idem radšej do hajan a baby nie že budete hrešit a nezabudnite tie čo máte zajtra ovocný dajte si po obede ako odmenu vyprážaný rezen 😀 😀 😀 dobrú noc a teším sa na vás a marleknu zajtra juchúúúúú 😀 😀 😀

yanni
28. júl 2010

Dobre ranko kocky,

ako? Chladnicky uz vyrabovane? 😀 😀

Ozaj baby, hodte mi prosim recemt na tu Marlenku. Ked to tu tak ospevujete. Ja to nepoznam. U nas doma sa velmi nevypekavalo. Mi len kacie ocka a tak lubime, to s zje na kila ale ine kolace eeee. Tak by som s tym vypekanim mala zacat ja.

augustovamonika
28. júl 2010

Bre ranko 🙄 zeny
vcera padlo za obet asi pol kelimku suseneho bananu... este aj moji dvaja chlapi mi to vyzierali, pricom to vlastne ani nemaju radi... kym som pucila do seba zemiaky a varenu mrkvicku, chlapci pucili masko 😨 povedala som si, ze urcite musim byt na hlavu padnuta ze ja pucim suche zemaaaky a oni take fajnove mjasko, ale potom som si spomenula ze sa chystam coskoro na vahu a urcite ma odmeni mojou nepazravostou
vecer som si este navarila cestovinkoj na dnesny obed, tusim si v praci hodim slofika, nech mi to prejde rychlejsie a hlavne co najrychlejsie na dnesnu veceru kedy konecne vpucim nejaky dobry kolacik

Praci cest, idem natlacit nejaky ten banan 😵

marianca
28. júl 2010

Zdar búúh 😉

@augustovamonika drž sa drž sa 😀 😀
@yanni http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1306 tu máš ten receptík koláč je to úplne že úžasný super fantastický, ale postup zdľhavý......
Baby ja som si včera večer dala len taký šalátik, že rajčiny a do toho niva syr, ale jááák mne bolo zle. Já krava sprostá, tupá, blbá viem, že ma bolieva z toho syru žalúdok a či som si ho nedala? A ešte na noc ....od 19.00 do 2.00 som skučala jak ranená srna... 😝
No dnes si dám ryžu s nejakou zeleninkou, syr už nestem v živote vidieť.... 😝 😝

yanni
28. júl 2010

@marianca a preco si nedas radsej mozzarellu?

dik za recept, no uvidime ci ja budem piect take nieco. ja to len take co sa rychlo urobi. mne sa nechce v kuchyni vystavat.

@augustovamonika ja uz som vpucila 2banany. ale take male, to by sa tie 2 aj za jeden ve´lky mohli ratat.
Ja tiez dnes cestovinky, budem pujcit na obed. Dobre ze kelegyna nnie je v robote, tej vsetko smrdi. Krava sprosta. Ale dnes som nechapala. Prisla som pred pol 7 zacala nieco robit a ona sa pred 7 zbalila a odisla. No kukala som ako puk. Ze vraj je chora. No tak nech je aspon pol roka. Juj to je taka puca, vam poviem. Tak uz mesiac mi vravi ze ma tento tyzden dovosku a ona stale tu. To fakt nik nechapal. Este aj kolega mi vravi, ved jej aj zastupovanie podpisoval a ona stale tu. No cudna to zenska. Na odstrel 😕

augustovamonika
28. júl 2010

@yanni heheheheheheeheheheee ja mam zopar takych kolegyn na odstrel, hlavne jednu polku... prosim pekne v sklade sme mali nejake chemikalie, ktore dost smrdeli, ale dalo sa to prezit... ona na druhy den neprisla do prace, vraj ochorela z toho smradu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a to nehovorim ze uz sme ju par krat s kolegom hladali a ona bola prosim pekne odpadnuta pod stolom 😀 😀 😀 😀 no zabavisko !!!

Bea ten kolacik znie dost nebezpecne a hlavne jednoducho (prave preto je nebezpecny), davaj recepturu!

yanni
28. júl 2010

to fakt odpadnuta pod stolom? 😀

no tejto mojej starej rachetli smrdi vsetko. Aj normalne cestoviny s paradajkovou omackou. Hlavna vec, ze ona si tu vytiahne vajce 🙄 No fakt uz len odstrelit 😀

marianca
28. júl 2010

@yanni no prečo si nedám mozarellu, no lebo som krava a to ju aj mám doma 😝
a čo sa týka tých trafených kolegýň, no také inteligentné škatule sú asi všade 😝 treba to odignorovať

nikanika28
28. júl 2010

nazdaarek...tak vcerajsi nalet na tortu sa nekonal, nakolko som to nestihla, mm bol rychlejsi...nastastie 😀 😀 . Uz som si suchla dve kiwi a samozrejme kavu, bez nej by som nefungovala 😝 .
@marianca ja tiez milujem nivu, ale je pravda, ze je dost tazka na zaludok...ale u mna sa to az tak neprejavuje 😵
Dnes je masooooooo 😵 ..prave som dala rozmrazit rybicku, uz sa na nu tesiiiim, mnaaamky...a zem. kasa ostala zo vcerajska, co bola k spenatu ..tak obed mam vybaveny 😎 . Este daky salat zbucham a hotofo

augustovamonika
28. júl 2010

Fuuuuuuuuuj do frasa to vazne normalne vytiahne vajco? takych ludi strielat!! ja som tu donedavna mala jedneho rumunskeho kolegu a ten ked si zohrial tu ich typicku hnusnu gebuzinu tak smrdel cely kancel... ludia ked prisli do kuchynky tak sa pytali ze co nam to zase v mikrovlnke zdochlo... nastastie u nas nebol stastny a odisiel kade lahsie do nemecka... ked ho uvidis yanni tak ho za mna opluj 😀

ninimini
28. júl 2010

baby baby vy tu plujete jedna radost na kolegov 😀 😀 ja dnes pizzu 😀 teda ešte neviem ako mi dopadne ale hádam sa bude dat spapat ak nie malá má disk na hádzanie 😀 😀 Ja som mala vždy kolegyne Ok ale v škole som mala spolužičku čo hrozne smrdela ona za to cháda nemohla ale to bol smrad tie vajíčka to bola slast.toto smredelo ako trojmesačný pot 😀 😀 na a ja vám to tu píšem tesne pred obedíkom tak dobrú chut 😀 😀 a radšej to nečítajte 😵 😵

yanni
28. júl 2010

no fakt normalne vajco vytiahla.

A ti kolegovci. No tu su takmer vsetci svihnuti. Ale to je tu zname. Toto oddelenie je ako cvokaren. Uz som aj dala ziadost aby ma niekde inde prelozili.No uvidime ako dlho budem cakat.

Inak dobru chut. Ja uz papam tie moje cestovinky 😉 Dnes vecer by som mohla normalne sladke. Ale volako mi neberie. Tak budu asi cestovinky. Ostalo este aj na veceru. No uvidime, este mam aj tu zmrku v mrazaku. Inak baby, ja uz aj po diete a volako nehresim. Nejako mi ide to nehresenie teraz lepsie ako pocas. No neviem co to je. Este aj kramy mam zajtra dostat a vobec nijake cudne chute. Hmmmmm

@augustovamonika juuuuuj daj pokoj s rumunom. ved to je riadna haved. A este väcsia su ti juhosi. To by som vystrialala. Vsetci dokopy. Banda leniva. Hlavne ked mi zacnu ze on nie je Jugo on je Bosniak. No netresla by si mu jednu. Ved vsetci jugosi. Nastastie tu v kancli som jedina akoze cudzinka. Vsetko nemci. Sice aj ja som Nemka ale taka inaksia 😀 😀 Ale v pekarni sama haved. A nechce sa im robit. A tam taky fenomen, ze cim horsie vravis po nemecky a cim menej vies pisat po nemecky tym skor sa dostanes na veducu poziciu. Za posledne 2,5 roka mam tam uz tretieho takeho veduceho. A teraz je to zenska-turkyna, ako delo (ja to nazyvam mala a kompaktna 😀 😀 😀 ) , rozpravat vie ale pisat, no keby ste to videli. Ale hlavna vec ze sefka 😀 😀

yanni
28. júl 2010

no baby kde ste kto? Ved uz tolko nezerte, staci ze ja som sa obzrala 😠 Normalne mi je na grc. uz som sa aj po budove bola poprechadzat a nic. Asi ostanem ja pekne krasne len na ovocnickoch a vodicke 😕

augustovamonika
28. júl 2010

Poslusne hlasim ze cestovinka bola vyborna, uz sa mi rozklada v pupende 😅 az som sa musela ist vyventilovat na weeecko, keby som to vypustila takto do eteru, nedopadlo by to dobre pre mojich kolegov 😀
uz tu na mna zazera jaaablako (ja nie som jablkova) a banan nas kazdodenny
po praci sa este musim zastavit v obchode pre nejaky dobry kolacik, uz sa vidim ako ocumujem setky tie kolace a tortne...
zajtra ovocinko-zeleninka... tusim sezeru vsetky orechy ktore mam na sklade

bea44
28. júl 2010

ahojte, ja dnes zas nestiham 😠 😠
kua neznašam take dni ked sa vsetko s erie 😨

@augustovamonika - tu je ten kolačik : http://www.dobre-recepty.sk/detail/9527-strecha...
tento jediny sa stale sprata z chladničky raz dva 😀 😀

ja do obeda klasika - ovocie , na ine mi uz ani nejde chut 😝
obed: šopský šalat a zemla, fuuu ale som sa ojedla . ledva sedim, hned by som si lahla , hoc aj pod stol 😀 😀
a na večeru ??? / kolačik??/ 😕 😕 dufam že este ostal aj pre mna 😠
asi by ho trebalo spratat dnes nadobro z chladničky 😠 lebo tam budem nakukat a tryznit sa kym ho nespratam. a tak bude pokoj a nebude provokovat. 😅

augustovamonika
28. júl 2010

@bea44 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
to by som sezrau len by sa tak prasilo!

yanni
28. júl 2010

@bea44 no tak ten bebekolacik si mozes vies kde. to eeee. to ked uz zrat tak riadny. Daku dobosku alebo Schwarzwälder Kirschtorte. To je sama slahacka 😀

Baby ako tak citam, volako sme sa dnes vsetky obzrali 😀 Aj ja uzu musim ist ventilovat. Uz mi ja to na pol ceste....ale stale este tie spisy a tie a takto to je ze uz mam skoro vsetko urobene a mozem ist teoreticky domov 😉 Ale zial len teoreticky. Budem nervacit na konovi do.

Ozaj ja zajtra tiez ovocko, no neviem co budem jest. Hadam nejaky salat pomiesam. Juj uz by som aj daco ine mohla, ked 7uz mam po tej diete.

nikanika28
28. júl 2010

akoze ten keksovy kolac si urobim, aj keby co bolo!!! Len si pockam do piatku...ale ja rada pockaaaam...a potom....ho spapuskam 😵 Kua, sme tu v spravnej teme? sak my tu furt kolace a prehresky riesime 🙄 😠 😅 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 .

gudulo
28. júl 2010

ahojte chudulky 😉 tak ja som ani dnes nezacala a rozhodla o tom ranna vaha 🙂 zasa som mala menej ako vcera a dostavam sa pomalicky tam kde som skoncila po diete, takze si davam este mesiac a dalsie kolo si uz vyratavam tak, aby vody vysli na spln 😀 😀 😀

bea44
28. júl 2010

ahojte, kočky
veru aj mne sa zda ze sme sem tam mimo temy 😀 ale ved je to stale este o jedení 😝 tak ani nie či... 😕
gudu - ja by som na tvojom mieste delila stravu a nechala telo odpočinnut od diety, aby potom spravne zaregovalo, ved ked nepriberaš na vahe, tak vyčkaj a potom sa do toho pustime spolu 😉
nikanika - ten nepeceny kolacik je super ja ho robim často. je to rychlo urobene a aj rychlo zjedené 😀
a tvaroh davam ten jemny roztieratelny a rum nemusiš, ale ja som tam naposledy pridala trochen bylinkovej 😅 len tak pre vôňu a šmak.a namiesto bananu som už skušala jahody a marhule . aj to je OK. 😉

ja som si nakoniec na večeru urobila cestoviny/ vrtulky/ s brokolicou. chutili 😵 no a kolačik som musela 😔 este je ho dost v chladničke a treba ho spratat zo sveta, nech neprovokuje 😀 😀

bea44
28. júl 2010

asi taketo mnamko to je. 😝 kua este ho tam je dost vela 😠

ninimini
28. júl 2010

ja sa hlásim že marklenka je v brušku 😀 😀 ale to neviete čo som zažila 😖 tak manžel prišiel po nočnej a sežral mi marlenku ale samozrejme obal nechal v chladničke načo vyhadzovat 😝 tak som sa tešila a išla som ju okolo 3 hod.pozriet že ako sa má a povedat jej že je ostáva iba bár hodín života a naraz bác cacka jak hrom tak som sa nasrala 🙄 😠 😠 ja dábel a museli sme íst do obchodu a kúpit druhú 😀 😀 😀 samozrejme za psychickú ujmu som si dala vačší kúsok aby ma nevry prestali boliet 😀 😀 😀 a zajtra je ovocko melonik,hrozienko,hruštičky,jablčka už doma na mna pekne kukuajú a ja sa na ne nepekne šklebím 😀 😀 no dúfam že zajtra pojdu lepšie do bruška ako išli do nákupného vozíka😀 😀 😀
bea aj ten tvoj by som zdobla ešte by som marlenku postláčala takú pyramídu ja rada 😀 😀

marianca
28. júl 2010

@bea44 no a ty dráždi ešte aj s fotkami 😠 ale kua vyzerá to dóóbre 😉 😉

@ninimini a naši manželíčkovia sa nepoznajú? ten môj mi takéto veci robí bežne a najradšej by som ho za to zavesila za vtáka do prievanu 😠 Ale za ten stres, keď si zistila, že marlena neny si veru zaslúžiš vačšejší kus 😀
@yanni ja tiež môžem také brutus šľahačkové koláče, nie krémové to ee ale šľahačka mňamky 😉
A inak baby mi tu fakt riešime len samé žrádlo, ale nie žrádlo ktoré môžeme, ale ktoré že eeeeee 😀
Ja som dnes mala ryžu so zeleninkou aj na obed aj na večeru a celkom v poho, dá sa 😉
A dze ste všetky????

gudulo
28. júl 2010

bea, tu tvoju mnamku vyskusam, vyzera fajnovo a mas pravdu, dam teraz pokoj diete, zrat uz nebudem, musim sa unormalnit a nateraz vaha ide dole, stale vas tu ale budem citat a okukavat a aj napisem ze ako s tou mojou vahou 😉 delit nedokazem 😖 takze papam normalne ale s mierou a budem referovat pre tie, ktore ako ja, delit nedokazu

bea44
28. júl 2010

gudu to je super ked nedelis a aj tak ide dole 😵 ja mam velmi zlú skusenost po prvom pokuse som sa pred velkou nocou utrhla z retaze a ochutnavala som zo vsetkoeho. sice s mierou a miešanina to bola neskutocna a jojo prišiel ako nečakana navšteva 🙄 za 2 tyzdne -+ 3 kg 😢 😢 tak som teraz opatrna 😅 ale ved ja tu uz tiez nepatrim, ale čo už, zatial ma nikto nevykazal 😝
noo ono mi tu stale o tom čo nemožeme papat pišeme, ale v podstate si to tak ventilujeme a dodavame si energiu na to aby sme to chudnutie v pohode zvladli 😵 pišem to tu asi po 100x . : čo je lepšie?? 1x-2x zhrešit, ale potom pokračovat, abo dodržiavat na 110% a nevydržat to do konca 😝 aj sa hovori že pomaly dalej zajdeš 😀 😀
a na zdovodnovanie som ja expert 😝 ale učite sa / yanni/ velmi dobre na 1***. uz vam to zdovodnovnie pekne ide 😉

ninimini
28. júl 2010

marianca: ja stále hovorím že chlapi sú robení na jedno kopytoo 😀 doteraz neviem pochopit ako može niečo zjest a dat obal naspat nechápem to a asi to nikdy nepochopím a najlepšie je ked mi povie že zabudol 😢 😢 tak lepšiu výhovorku som nepočula.bea a ty si kedy skončila a kolko si nám dola preč z tela 🙂 🙂 pizzamati sa nám stratila tá určite na 100 % a počíta doma gramy alebo len škúli a nenapíše 😀 😀 fúú babušky ja som vám tiež prežratá s tej marlenočky o jednej som mala pizzu ale mata tam nebola a potom som už nestíhala nič 😖 😖 tak som to spadala na dve lyžičky a teraz sa ledva kotúlam 🙂 🙂 🙂 ale čo ved zajtra budem od prázdneho žalúdku lietat po byte 😀 😀 😀

bea44
28. júl 2010

@ninimini no ja som končila 4.7. o 6 kg lahšia 😵 - to tie moje prehrešky 😝 neberte si zo mna priklad. zastavilo sa mi to na 70 tke a nie a nie ist dole. ale pri deleni stravy mi je dobre. zatial OK . tak tu oxidujem, aby ste vedeli že ako po 90 tke . aby neprišiel ujo jojo 😀 😀

ninimini
28. júl 2010

jáááj tak to velmi dobre robíš a ak sa pýtata čo tu ešte robím tak trávim dievčence trávim 😀 😀 prosím ta ja si z vám musím brat príklad lebo ste to vydržali 90 dní rozumieš to je ako koniec 😀 😀 😀