90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
23. jún 2008

Dobré ránko babenky, moja mala dnes dobre spinkala, tak sme vstali až teraz. 🙂 🙂 🙂

anaret - malinká zvláda teplo, lepšie povedané tie horúčavy veĽmi dobre, stále sa spotí, aj vonku, tak všade nosím oblečenie, a potom ju prezlečiem. Ale inač nie je ani mrzutá. Uvidíme dnes lebo dnes má byť naozaj teplo 30 - 35°C .

gucz - čo fajné si dnes spravíš na obed?

miresta
23. jún 2008

Halóoooooooooooooooooooó , kde ste všetky?

No nič, prídem zase až večer, ideme na kupko, na chvíľu a potom do mesta, tak papa a do schudnutia. 😎 😀

gucz
23. jún 2008

ja neviem čo mám variť ☹ , asi ryžu so zeleninou, uvidíme, vlastne nemám zatiaľ ani na nič chuť.... Aj ja by som šla na kupko, ale malú nemám kde nechať a na slnko by som ju nezobrala na celý deň, ona je dosť bledá a ak ju aj natriem, bála by som sa úpalu a dehydratácie, ona totiž okrem mlieka nechce nič piť, sa normálne čudujem, ako vydrží bez vody, čaju. A v TT niesú kupaliská s nejakým tieňom. Tu u nás v dedine tiež nič neni, tak chodíme von až večer, keď je príjemnejšie. V byte máme 24,5 stupňa, tak ani nevyliezame do toho horka. A malá mi teraz spala len pol hodiny, tak bude do poobedia zlá ak čert, tak mi držte palce, aby som mala pevné nervy a trpezlivosť, lebo neznášam keď mrnčí a reve stále 😠 😢 . No idem raňajkovať

gucz
23. jún 2008

Čauko baby mám neskutočnú chuť si dať studenú nesku s mliekom a s ľadom . Myslíte že si môžem výnimočne dať? Dnes mám škroby 😕 😖

jesika26
23. jún 2008

guzc - kludne si daj, ja mám dneš škroby, ale pijem len džús zriedený s vodou a o chvílku si idem dat nesku s mliekom

erikas
23. jún 2008

ahojte kočky ja mám dnes ovocie,ananás ma už čaká poobede si dám asi brokoličku... víkend prebehol s prehreškami ale čo už vypila som dve malé pivká,len tak zasyčali 😝

zajtra mám druhý krát vodu,prvú som zvládla bez prehrešku,dúfam,že aj druhá bude v pohode

miresta aká si kočka na novej fotke 😉 u nás v TN je pod mrakom,vzyerá to tak búrkovo,dusno je hrozné

gucz
23. jún 2008

tak idem na to, zakiaľ máme mlieko. Ja ho už totižto nekupujem, len ak má prísť na návštevu moja mama, tá pije nesku s mliekom a čo zbyde, vypije manžel. Predtým som ho pila na hektolitre.

erikas
23. jún 2008

jesika26 kde sa motáš ?dllllllho som Ťa tu nezastihla 😵

naty
23. jún 2008

Tak ju...zkus placha.verca@seznam.cz nebo naaatasha@centrum.cz...nemáte to holky některá tu v ČR? ☹ ...chjooo, ta technika... 😀 ...se člověk rozhodne a... 😝 😀

gucz
23. jún 2008

ja Ti to skusim poslať, len chvíľ počkaj

gucz
23. jún 2008

máš poslané.

matima100
23. jún 2008

ahojte,som tu nova,a chcela by som tu dietu vyskusat,moze mi ju niekto poslat? matima100@azet.sk dakujem 😉

gucz
23. jún 2008

máš to tam

naty
23. jún 2008

supeer, mocinky děkuju!!! 😵 Jdu na to mrknout!! 😉

gucz
23. jún 2008

napíš či ti prišlo. Ja som si to dala aj vytlačiť, bo malá keď je hore, ma nepustí k počítaču. žiarli naň. Tak som si to mohla prečítať v kľude. Baby ktoré ste tu nové, nemusíte variť presne tie recepty čo sú tam, hlavné je sa stravovať podľa tých pravidiel a nemieša&ť potraviny. Dúfam, že sa bude dariť, prvé tri dni sú najhoršie, potom pohodka.

Držím 19 deň a 5 kilogramov dolu

matima100
23. jún 2008

, 😀 😀 😀 gucz tak to blahozelam,a drzim palce 😀 😀 mne by vpodstate stacilo schudnut 4-5 kila,este nikdy som dietu nedrzala,ale teraz po 2 dietati mi treba trocha zhodit 🙂

gucz
23. jún 2008

matima100 ono to podľa mňa ani nieje dieta, ale zmena stravovania ako takého. Ak nechceš schudnúť a potom pribrať 2xviac, musíš potom trošku upraviť stravu. Ale to je asi pri každej dietke, no nie?

matima100
23. jún 2008

🙂 teraz pri tych horucavach vpodstate ani nechuti jest,tak to potom pojde asi lahsie s tymi kilami 😉

matima100
23. jún 2008

nikdy som dietu nedrzala,ale vraj je to tak,ze cim viac kil sa zhodi,tym je horsi jojo efekt.... 😒

gucz
23. jún 2008

tak tak

gucz
23. jún 2008

končím nateraz, malá už je hore. papa 😎

aniel
23. jún 2008

čaute babenky ja vôbec nemám čas.Zaváram uhorky a robím višňový lekvár.

miresta pristane ti ofina a si úplne iná ako na predošlej fotke.

matima vitaj na tejto super stránke

jesika ahojky

gucz supiš ja asi tak isto

naty prišlo ti to?

idem pokračovať ,včera nám nešiel počítač ,tak dúfam,že sa sem ešte dostanem ,teraz som u našich na bratovom 😎

jesika26
23. jún 2008

ahoj erikas - minulý týždeň som vobec nestíhala a tento víkend som bola v Bratislave.Ale čítala som si Vás, ked ja som nemala žiadne úspechy, len samé prehrešky a to keby som písala, tak za dve strany by som ich popísala 😀 😠

gucz
23. jún 2008

aniel také višne by som si dala. A to už máte uhorky? nieje to nejak skoro? tie naše u svokrovcov sú také pidi, ešte tuším ani nekvitnú.

aniel
23. jún 2008

čauko už som tu,tie višne boli ako med.Dnes som mala na obed nové zemiačky s uhorkovzm šalátom.Mňamky.Uhorky priniesla bratova priateľka.My ešte nemáme.Ale šalátik bol vynikajúci.Neviem čo budem večerať 😉

erikas
23. jún 2008

jesika26 nie si sama,dnes sa zatiaľ držím len ovocie a na obed brokolička,je dusno,nechutí mi našťastie 😎

gucz
23. jún 2008

no u mňa nápodobne, do druhej som si ani nespomenula na jedlo. Potom som zjedla jeden zemiak a hlávkový šalát. Len neviem, či mi bude polovica porcie na večeru stačiť.

gucz
23. jún 2008

Ozaj aj vaše deťúrence sú také nervózne z toho tepla? moja nechce spať (cez deň) a potom je taká urevaná a umrnčaná, že som z toho na nervy. Ešteže nemám doma nič takého sladkého, lebo by som si musela obaliť nervy.

miresta
23. jún 2008

Ahojte babenky

gucz - na kupku bolo super, mi máme super kúpalisko zo stromami, bola som celý deň v tieni, len keď som šla si zaplávať tak vtedy som trochu šla na slnko nech vyschnem, tak ma hneď aj chytilo, lebo ja mám takú zamatovú pleť a hneď ma opáli. Esterka bola skvelá spinkala 3 hodine vkuse, potom sme šli ovlažiť do vodičky, bola kľudná, pohrala sa a potom sme už šli domov, teraz zase spinkala asi hodinku. Moja je kľudná, skôr keď sme na nákupe v meste, vtedy je nervóznejšia.

miresta
23. jún 2008

tak nie ste tu nikto?