90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

marianca
4. aug 2010

@missy97231 veru neváž sa každý deň, bude ťa to deptať 😉
@nikanika28 ja nemám na ovocie ani nie že chuť, ale ani pomyslieť 😝
@sivocka ale keď si dosiahla váhu, ktorú si chcela, tak načo by si pokračovala?v poho nééé???? 😉 a čo sa toho vínka týka, ja som si nedávno bola sadnúť s babami a šľahla som si najprv, že tak decentne stričík červený deci vínka, potom ešte deci vínka a nakoniec boli toho 3 deci 😀 😀 😀 😀 😀 ale jááák mi dobre sadlo a na druhý deň som sa odvážila, že no alkohol zadržuje vodu a tak, budem mať min. kg navyše a 3/4 kg dole, hááá 😝 tak asi treba chlastat 😝 😀
a ozaj yani dnes maródi, či??

augustovamonika
4. aug 2010

@sivocka v mene nasho veseleho kruzku ti velmi pekne dakujem za vycerpavajuce vzdelavacie okienko 😀 uz teda viem co budem zajtra varit

chamuda
4. aug 2010

Ahojte ,

ja cez den nestiham citat,mam kopec behaciek a vecer tu uz nie ste. Aka som rada,ze ten vcerajsi ovocny den mam za sebou. Neviem Vam baby,ja som tak naucena z domu-aj nasi rodicia chodia spat neskoro-my sme vzdy vyhravali karty po nociach,alebo sme pozerali horory a tie su najlepsie v noci. Aj ucila som sa len v noci. ja zacinam pozerat film najskor o 23.00 nepamatam si ci som niekedy zaspala pred pol nocou.
co sa tyka kuskusu-ten zboznujem-robim so ho miesto cestovin, mnam. My ho doma jedavame casto. Dnes mam bielkoviny a kedze ja nie som masova,tak si dam tofu. Aj dnes som sa musela odvazit,nedalo mi to-hoci viem,ze za noc sa zazrak neudeje. No nic, vaha stoji 😠 do kelu. Dnes mam 9 den a zatial bez jedineho prehresku 😉 ale to pride coskoro-uz v sobotu- idem na bratrancovu svadbu.
Vidim, ze tu kazdy `ma rad` ovocny den 😀

chamuda
4. aug 2010

@marianca bez alkoholu to nejde 😉 plus cervene vino je fakt velmi zdrave. Ja zas moc cervene nemusim-mam rada biele a sladke 🙂 a to uz ma vela kalorii, no najradsej mam hrusku a cucoriedkovicu- mnam. Som si len urobila chute. V sobotu na svadbe si dam za kazdu z Vas do nosa 😀 😀 😀

sivocka
4. aug 2010

@chamuda , kludne na mna jedno kolo zval, aj dve, aby som nekrivala.... 😉 a dobre sa zabav....veru, isla by som aj ja na svadbu
@marianca , ved asi preto uz nepokracujem, ze uz mam tu vahu, ktoru som chcela, ale ako sme tu uz raz rozoberali, s jedlom rastie chut a aj ked som chcela schudnut 6 kil, teraz ked su fuc by som este aj dalsie tri rada dala dole....ale uz sa mi dietovat nechce, preto to skusim este raz na jesen s Beou, Yanni ....a kto sa prida...

bea44
4. aug 2010

ahojte kočky,
tak ja mam už všetko za sebou 😵 . včera som dopisala prispevok na kona a už hodinu som bola v nemocnici s krvacanim jak svina. Dr. vyšetrila a povedala : domov ee eee. ostavaš tu. este ze som zjedla rano o 8,30 len ten banan nas kazdeny. inač by ma nemohli uspat v ten den. takže o 15,00 ma zobrali na salu a o 16,30 som uz bola na izbe prebrata. 😅 a dnesna obed ma pustili domov 😵 . som jak mechom udreta. a planovanu vodu na štvrtok som mala včera: hladovka cely den. akurat na ranajky som dostala 2 graham. rožky a acidko 😅 . aj ked mimo diety ale som musela zjest, aby som vydržala cestu domov. takže tak " človek mieni a ten hore mení". idem lahnut a potom si vaš este prečitam 😉

missy97231
4. aug 2010

@nikanika28 @sivocka aha,,, tak teraz chapem 😀 ja som si urcila -15kg 😀 😀 😀 a to som len treti den, ale hlad som dnes citila strasny... totizto na obed som si dala cestoviny so zeleninou (pizza ako je v knizke,,, to sa mi vobec nechcelo robit), a potom o siestej som musela dat druhu porciu cestovin 😔 nejaky kolacik, alebo co by mi urcite nestacilo 😒
mna nema kto podporovat ani moralne, ani inak 😝 kedze byvame u rodicov, bude to tazke,,, lebo uz mama mi tlacila na obed kuracie masko, co som varila... a vysvetlovat ze drzim nejaku dietu mojej mame alebo komu,, fakt nema cenu. 😉 tak len dufam, ze moja pevna vola este je niekde vo mne,,, a statocne odolavat.

agika1982
4. aug 2010

@chamuda nooo ani nevrav....uz nema horucku, ale je stale nekludna, placka a teplotu ma mierne zvysenu....

agika1982
4. aug 2010

@bea44 chuda, ze to az takto muselo zajst.....verim ze budes v poriadku

agika1982
4. aug 2010

kocky ahojte..chcem sa pytat, mala ma len tri tyzdne, mozem jej dat nurofen sirup,aj ked sa moze dat od troch mesiacov??teda keby som jej dala polovicnu davku

ninimini
4. aug 2010

ahojte! tak ja som dens bola na vo Viedni a to vám poviem že som sa snažila neporušit ale porušila ☹ dnes mali byt škroby a kedže s malou do reštiky eee ona tam nevydrží an chvíločku tak som hladala nejaké zemiaky po stánkoch 😅 a nikde nič normálne som bola sklamaná 😢 všade šnicle a klobásky 😀 ako v raji 😀 tak som už o pol 3 nevládala chodit no a istilo to KFC takže som tam zbaštila rovno menuuuu 😀 ale nevadí ja som už naozaj bola taká hladná až sa mi hlava točila a to menu mi tak rýchlo vyškvrkalo z bruška že po hodine som ani nevedela že som ho zjedla ale zajtra už zase poslúcham. 😀

ninimini
4. aug 2010

bea tak to si ti naše chúda dopadla 😒 dúfam že budeš rýchlo OK a nič ta nebude boliet ak ta aj niečo bolelo 🙂

ninimini
4. aug 2010

agika a kolko malá váži

agika1982
4. aug 2010

@ninimini no typujem vyse 4 kila, bo minuly tyzden v pondelok mala 3880g...a najblizsie ideme do poradne 9 augusta

missy97231
4. aug 2010

@agika1982 ja by som jej skor dala cipok - polovicku,nez sirup ... teda tak mi doporucili v lekarni, ked davidko mal teplotky, a tiez bol malinky 😒

marianca
4. aug 2010

@agika1982 ja som dávala takým malým len čipku, ale polovičku a myslím, že tak isto je to ajpri sirupe. Ale veď zavolaj na pohotovosť a tam sa spýtaj, oni ti povedia presne a budeš spokojná 😉 Ja vždy keď mi príde zbytočné utekať na pohotovosť zavolám si tam a spýtam sa, tým nič nepokazíš 😉 a ty si nič nevyčítaj, no tak hold niečo sa na ňu nalepilo a tvoja vina to určite nie je, teraz je veľa všelijakých viróz vo vzduchu....je to aj z toho počasia, chvíľu teplo, chvíľu zima a malinká je ešte maličká nevie sa aklimatizovať, takže neboj zvládnete to obe 😉
@ninimini v poho, ono sa to nedá vždy dodržať, veď to oddiétuješ 😉
@missy97231 hmm to je blbé, keď bývaš u rodičov, to je fakt ťažké diétovať, ale neboj nejak zvládneš, mne tiež nerobí moc dobre to vyváranie....napr zajtra robím ryžu a vyprážam kuracie stehná a k tomu šalát....a ja môžem akurát tú ryžu so šalátom 😝
@bea44 no aspoň to máš už za sebou, ono je to takto narýchlo niekedy lepšie ako dlhé prípravy pred tým...nemala si kedy sa stresovať....a snáď to už bude dobré 😉

marianca
4. aug 2010

Baby idem ja hajať, som ustatá jak kón, dnes som lietala jak splašená, tak využijem, že tá moja divá zver spinká 😀
Dobrú nocku 😵 😵

missy97231
4. aug 2010

@marianca to je tazke... ale ja teda nie som "hlavna kucharka" v domacnosti... takze aj ked mne obed nebude vyhovovat, tak si uklotim pre seba nieco samostatne.. aspon tak som odhodlana to robit
dobru noc. 🙂

agika1982
4. aug 2010

@missy97231 @marianca nooo cipok jej davam..mozem jej ho dat kazdych sest hodin....len stale je ta teplota a evidentne ma bolesti...kocky musim utekat, zas placenka.....ked ju tak vidim, az mi je do placu....ahojte

ninimini
4. aug 2010

agika už tu asi nie si ale pomože aj oblad na ručičky a nožičky teda na zápastie ked juj omotáš okolo ručičky niečo vlhké ale nie studené napri vreckovku namočenú v letnej vode a prákrát to vymeníš tak jej klesne určite teda mojej som to tak robila a vždy to zabralo

missy97231
4. aug 2010

@agika1982 neviem,,, ako pisala marianca,,, skus zavolat a opytat sa. dufam, ze jej teplotky prejdu,,, chudatko malinke.,.

nikanika28
4. aug 2010

@ninimini no to presne ako ja...v sobotu som mala mat krumple..no a boli sme v TN na nakupoch....a tiez som si suchla cele menu mekacovske 😅 ..noo...dobre bolo 😀

@agika1982 a malinka ma ako vysoku horucku??? ATB by mali zaberat, tak snad ju nema vysoku, do 38,5 je to este v pohode, kludne jej staci ten cipok.... Sirup jej radsej nedavaj, to je dost tazke na zaludok pre take male deticky

anavi85
4. aug 2010

ahojte, vazne tato dieta funguje???lebo uz som vyskusala asi vsetky a vaha sa mi bud vrati, alebo vobec nezaberie...mala som cisarak a mam ochabnute brucho ktore mi pomaly mizne brusakmi, ale vaha ostava a to mi prekaza 😠

sivocka
4. aug 2010

@agika1982 - aj ja sa pridavam k nazoru: volaj 112 - tam ti poradi studovany odbornik.....aj ja som tak raz volala, drzim Vam palceky, aby to rychlo odislo.....chudatko malulinke a takto sa trapi....a ty, ak sa ti chce plakat, poplac si, aj tebe sa tym ulavi, nedrz to v sebe

@bea44 - chudatko, si si asi uzila.....hlavne ze to mas za sebou, prajem skore uzdravenie

ninimini
5. aug 2010

Dobré ránko! A čo vy ešte spinkáte? No šup šup vstávat a treba dat do úst 2ks ovocia 😀 😀 😀

yanni
5. aug 2010

Caute kocky,

no ja sa hlasim z "marodky" 😀 Baby, to taktodoma,t o je horsie ako v robote. Vcera cely den na nohach. Sice som si do 10 pospala ale potom som len müsli s jogurtom do seba hodila a uz aj isla vybavovat. Gyncar po recept, nakupy, potm periny prezliect, prat, gruntovat a ked som si vecer konecne chcela sadnut tak vola mama ze brasku vyprasila a co vsetko mu nabalila a tak. No nervy cely den. A to este nebolo vsetko. O jednej v noci som sa vybrala do mnichova po brasku, dobre ze som isla skor, namiesto o 2 boli uz o pol 2 tam, potom zase domov a pri vjazde do garaze sa to stalo. Mna len raz porazi, prerabaju nam vjazd do garaze a tam vselijake paksametle lezia a ako clovek dava pozor vzdy sa nieco stane. Tak som si okrela moje milovane auticko, mam tam na strane vodica v predu pri svetle taku preliacinu a skrabanec, no uz mi fakt nic ine netreba len behat po Slovensku po servisoch. No nic sa neda robit, budu mi to musiet opravit, ja takto naveky jazdit nebudem, s oskretymi kolenami 😠 Ale brasko povedal ze to nebude problem, tu preliacinu len vytlacia a ten skrabanec asi zatru, co ja viem. No normalne mi bolo do placu a aj chut na coki mi prisla. No na nervy treba nieco. Ale potom som zacala vybalovat braskov ruksak, tak aj chut na coki presla.

Inak vcera som mala na obed len salat a vecer bielu fazulu z plechovky, no nechcelo sa mi varit 😕 Brasko dnes prvy den, ale este nic nejedol, lebo stale drichme. on bude mat najlepsie podmienky na dietu. Do obeda bude drichmat, ranajky vynecha a prejde hned na obed, potom nieco porobi a zase si lahne a takto dookola. No krasny studacky zivot. Hned by som menila. Dnes budu kuracie sunky so salatom, tentokrat som ich nezabudla v obchode, ja hlava derava 😀

No dnes zase na hovby pocasie, vcera, jedn den bolo pekne a dnes uz na dazd. Zda sa, ze uz mame po lete.

Bei, no hroza, a to ti teraz vybrali tu tycinku? a to sa musi v narkoze? Dufam ze ti aspon nejake zelezo dali, pri tolkej strate krvi.

@agika1982 joj ale mas ty patalie. Ale stava sa, clovek aj dava pozor aby sa nic nestalo, oblieka, zakryva a tak a vidis, to neustreihnes. Aj kamoska si robila starost, ma takeho 3/4 rocneho a jej spadol, to sa clovek aj snazi a neustreihne to. Ale ked si myslis ze ma stale bolesti, tak fakt zavolaj 112 alebo svojej pediatricke, ved ti uz hadam daco poradia. A ATB nezabera?

Sivi a ty nevrav ze si vsetko spät nabrala. To faaaaaakt? No neverim. Ja sa zatial drzim ale bojim sa riadne jest aj ked delene. Len zase nejest to si telo na to zvykne a ked potom nieco zjes tak to zabunkruje na horsie casy. No to fakt nemusi byt. No ja budem teraz jest to co brasko, len na ranajky alebo tak doobeda si zoberiem do kanclu nejaky jogurt a vecer uvidim, ak zvysi tak zase to co na obed alebo nieco ine. Snazim sa vobec nejest chlieb a pecivo aj ked mam stale chut na tu prazenicu a to bez chleba bleeeee. Hadam si urobim v sobotu alebo nedelu, raz za tyzden nejaka zemla hadam nebude az take hrozne. Len nechcem brasku provokovat, ten bude mat v nedelu ovocko, ak sa vobec k tomu dopracujeme 😀 😀 😀 Ale baby treba mu, je ako brav. Len ho obarit a zaklat 😀 😀 😀 😀 😀 A ako ho ostriali, tak s tymi jeho brckami ma hlavu ako sud. No asi bude aj on musiet vstupit do klubu udiacich sa suniek 😀 😀 😀 😀

bea44
5. aug 2010

ahojte. dakujem všetkym, za podporu 😉
@yanni nie tyčinku mi vybrala hned a bez umrtvenia . drzala tam / svina jedna/ jak kliest. zarastena bola.ale vacši problem bolo to krvacanie 😖 lekarka ma nechcela pustit preč, že to mohlo ale nemuiselo byt od implanonu. 😲 museli mi urobit kyretaž 😠 a nechali si ma tam este na pozorovanie do druheho dna. vraj som velmi krvacala 😅 pichali mi nejake injekcie na zastavenie krvacania a čo ja este viem? tam na teba nemaju čas 😠 a som velmi zvedava ako to tvoj bat zvladne 😀
dufam,že budeš pisat aj za neho 😉
@marianca presne ako pišes takto bez pripravy a stresu je to lahsie. 😝
ja so sa dnes postavila rano na vahu a o 1,5 kg menej 😝 😝 . dobra dieta 😉 ale neberte si zo mna priklad 😀
a dnes do obeda som doma ovocie nemala /zásoby v robote/ tak nič a na obed cestoviny od pondelka 😕 ale chutili 😵 netvarili sa že su ee eee. 😅 maximal sa z nich poser iem

yanni
5. aug 2010

@bea44 jeeeeezis, no tak to na nervy, fakt. Ale dufam ze budes teraz v poriadku.

No brasko zatial len jeden banan zhltol a vodu vypil a uz sa pecie kura a bude k tomu salat. No som ho pomerala a odvazila, no ako taky mensi brav. Dufam ze nebude podvadzat ked nebudem doma a pekne zhodi. . Este to behanie chcem zaviest ale zase prsi to je uz o drzku.

Joooj ved take odstate cestovinky najlepsie chutia 😉

sivocka
5. aug 2010

Ahojte,
@yanni , ty si ma asi zle pochopila, nastastie nepribrala som vsetko naspat...praveze som pisala, ze sa snazim delit, aby sa to na mna nenalepilo.
Ja ked teraz nejdem podla 90 dnovej, ale podla delenej, prave rozmyslam, ze ved ja mam kazdy den nejake masisko so zeleninou...furt som na bielkovinach....ale sak hadam nevadi, ked si nedam prilohu, ci? mala by som to prestriedat? nejake krumple a ryzu?

@bea44 , tak vidis, zasa sa osvedcilo, ze vsetko zle je na nieco dobre...aspon si o pekny kusok lahsia.. 😉 , aj ked teda za aku cenu...ale ked to uz muselo byt, tak aspon to mas ako bolestne... 😵

yanni
5. aug 2010

@sivocka aha, no ja uz total nechapandos 😠
No ja delim tiez a tiez väcsinou bielkoviny. Ale viac enej jogurty. Dnes boli tie kuracie sunky a salat. Brasko bude mat este jednu sunku na veceru a ja este neviem co budem. Asi len jeden jogurt a nejake ovocicko. Inak dnes som zatial len to kura a 2 banany zjedla.Zajtra budu zapecene zemiaky so zeleninou, tak si aj ja zoberiem do roboty. Aspon ma potom neskor v pekarni nebude lakat praclik s horcicou. lebo tie pracliky su riadne svine, tie sa vkuse na mna vyskieraju a kricia ze poooood, zozer ma 😀 😀 😀 😀