90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

marianca
19. aug 2010

How how dámy a kdeže ste v poslednej dobe, nejak poriedko.... 😕 😕 😕 😕 😕
A jak diétujete???? Ja už aj s manželíčkom, on chce zhodiť nejakých 7-8 kg, tak uvidíme, ale je to dobré, lebo nemusím toľko vyvárať 😀 A inak on je disciplinovanejší ako ja 😝 😝 😝 😝 😝 ja zob sem zob tam a on ništ drží sa 😝

@yanni no keď pani doktorka bráchovi naordinovala 20 kg, tak musí poslúchať 😀 😀 😀 😀 😀

bea44
20. aug 2010

ahojte kočice 😉
dakujem všetky za podporu 😵 všetky vyšetrenia mam už za sebou 😎 operater vybaveny 😎
pondelok nastupujem s plnou polnou 😀 😀
jasne že teraz na dietu kašlem. po tych dvoch dnoch na šaratici by som zožrala aj klince 😠
akurat som si ku kave dala horalku. a ani mi velmi nechutiala. akasi sladka bola 😖
dam sa dokopy a II. kolo idem s vami. možno sa podari viac dat dole ako v I. 😉
tak držim palce, nech vam tie prehrešky neuškodia a potom sa prihlasim 😉

sivocka
20. aug 2010

@bea44 , budem na teba mysliet...drzim palce... 🙂

sivocka
20. aug 2010

@marianca , to je uzasne, ze sa manzel pridal....spolu sa vsetko lepsie taha....tak nech Vam to takto dietne vydzi co najdlhsie... 😉

a Yanni, co sa stahuje do novej kancelarie, ked dnes ziadna "slohova praca" este nebola.... 😵

Inak baby, ked Adriana pisala o tych padajucich vlasoch...mne tiez tusim viac zacali padat, ale ani ma nenapadlo spajat to s dietou...zeby???? Tak skusim aj ja nejake vitaminy, ci sa to zlepsi...

yanni
20. aug 2010

Caute kocandy,

no na ja este nestahujem, len nemam cas. Mame taku pomalu kolegynu, ta je nejaka neschopna, kopia sa u nej spisy hadam vsade, tak jej od vcera pomaham "likvidovat"

@sivocka no ktovie ci to ma nieco s tou dietou. mne padaju tak ako vzdy. Takze nevim ja vasku.

Bei drz saaaa a neprezieraj sa v tom spitali 😀 To len tak na okraj aby ti bolo veselsie. A ozvi sa ak ti bude lepsie tak prid na stretko alebo ja navstivim aj maroda ako volakedy spoluziaci zo skoly a aj domace ulohy ti prinesiem 😀 😀 😀 😀

@marianca a to manza len tak bez prinutenia s pridal?No dobre dobreee, keby mu to este chcelo ist tak pomaly ako nam, nech zazije na vlastnej kozi ako sa taka zenska musi stale trapit 😕

Ozaj musim vam este nieco povedat, stale zabudnem napisat. ked brasko zacal dietovat tak mu vravim ze do 12 moze len 2 kusy ovocia. A on na to, ze ci mi nesviha ved co su to dve bubule hrozna, ved zomrie na podvyzivu. No ja rehooooot 😀 😀 😀 😀 To si prave take mini ovocko musel vymysliet. A on ze no on zje 2 5kilove melony. ved tiez su to len 2 kusy 😀 😀

marianca
20. aug 2010

@yanni jáj ten tvoj brácho má podobné myslenie akten môj muž 😀 😀 😀 😀
Ale on zas nepotrebuje nejak brutálne chudnúť, ale vyjadril sa, že sa mu páči ako som sa vypracovala, tak že to skúsi aj on....uvidíme..
a inak mňa to už nejak prestáva baviť, asi mám s tou diétou krízu...mám chuť absolútne na všetko a to ani krámy nemám 😝
no a pomóž pekne kolegyne, veď buď kolegiálna 😀 😀 😀

ninimini
21. aug 2010

ahojte tak ja som to vzdala ☹ ale nie že by ma nebavila ale musím začat asi až po prázdninách teraz stále chodíme niekam preč na pár dní a to sá jednoducho nedá dodržiavat tak asi to istý koniec prázdnim alebo ked mi moja zlatá polovička povie že už nemá pre mna žiaden program 😀 lebo takto sa len rozčulujem

adrianapeter
23. aug 2010

@nikanika28 som z toho zúfala... tabletky že zaberajú tak behom 2 mesiacov to budem aj holohlavá.... ☹ ... no dúfam, že sa to spraví... schudnúť za takúto cenu to som nechcela... ☹ ešte som čítala, že okrem pantenolových tabliet je dobrý zinok a selen... tak hneď po obede bežím do lekárne... musím s tým čosi spraviť... 🙂

ninimini
23. aug 2010

adrianapeter: ja tiež beriem tabletky všetky možné lebo moja doktorka mi o tejto diéte povedala že je vyciciavač vitamínov že ju možem držat ale musím brat vela vitamínov lebo mi možu začat vypadávat velmi vlasy, krvácat dasná a možem cítit bolest kostí lebo odvápnuje tak som si to poistila hned odzačiatku no teraz som bola u astrologa a je to aj liečitel Havelka sa volá a on mi povedal že mám niečo s vajíčkom tak preto mi vypadávajú vlasy ale ja som aj dost vyčerpaná a to je vraj koli tomu a vraj aj váha sa mi bude zle upravovat vraj mi chýbajú nejaké hormony ktoré mi majú spúštat mechanizmus chudnutia ale nerobí sa to a tu som išla na centimetre dolu ale na váhe vobec ale nevadí teraz mám prestávku

yanni
23. aug 2010

Caute zenula,

no ja mam rozbehany vikend za sebou a uz sa zacal novy tyzden zase len behom. Booooze ja mam tolko rooty, nviem co skor. V kancli je to o drzku, polovica personalu na dovolenke a z tej druhej polovice polovica na chorej. Takze zastupovacky az az. oma tiez nic nestiham, este ze brasko dnes zase vygruntuje byt a tentokrat som mu aj terasu nakazala pozametat. Inak vecer uz len nieco do hrncov hodim a musim zase zehlit, v sobotu som v tom hici skoro vypustila dusu pri tej zehlicke ☹

Inak baby, ste si iste ze to vypadavanie je z tejto diety? Nemoze to byt aj nejaka ina porucha. Ja keby mi zacali az tak velmi vypadavat ako opisujete, ja by som nijake vitaminy nekupovala ale hned zasla k dokimu. Dat si nejake test urobit alebo tak. Mne napr. ani pred dietou ani pocas a ani teraz, takmer mesiac po diete, nepadaju viac ako pred tym a ako je normalne. Mam tiezt dlhsie vlasy,a ked je takto teplo tak casto vycesane a stiahnute, ite tiez dost narocne pre pokozku a tak. Inak pri vypadavani vlasov tiez odporucaju ak mas dlhe ich skratit a urcitu dobu nosit volne. Brasko mal tiez dlhsie vlasi a jemu ale strasne padali, mama len vlasi vysavala. Potom sme ho ostrihali 😀 , no nie na skinheada, ma pekne brsky to by bola skoda, ale tak normalne ani velmi chlapcenski ale zase ani dlhe uz nema a po case sa mu to upravilo a teraz mu padaju len tak ako by mali, nie nadmerne. A ani nijake tabletky nebral.

No ale ktovie ako co, baby chodte radsej k dokimu, nie ze budete fakt holohlave.

Inak mimi, ti verim ze si s dietou prastila pri takych podmienkach. Ja som rada ze som sa rozhodla este na jar a fajne to vyslo este pred dovolenkou lebo tiez neviem ako by som to riesila. Ja siece delim klasicky ale to je uplne ine stravovanie. Clovek ma viac moznosti. Len s braskom to bude horsie. Uz to teraz je o drzku. Minulu nedelu a aj vcera sme boli cely den prec a co nabalit. No ovocie bolo ale clovek musi aj nieco normalne. A vcera mal skroby a este aj vravel ze ved tak uvar zemiaky a zoberieme so sebou, no o drzku. Tak sme porusili, natrela som celozrnne rozky a s paprikou, no co uz. Inak sme mohli si dat aj tam nieco ale co ked je to väcsinou na sposob fastfood- To hranolky je sami olej no tak si daj. Este ze to len jeden den. Som zveddava ako sa budeme v kosiciach 3 dni stravovat. hadam si dame mame nabalit a uz si u brasku na intraku len zohrejeme. Jaaaaj je to tazke.

Ale inak brasko sa drzi, po 17stom dni mal 4 kg dole. Len ja zeriem ako diva. Mna volako zacinaju hlady chytat. Uz mam take cudne chute ako keby som tehotna bola. Co potom, ked budem fakt tehu.

marianca
23. aug 2010

Ahojte,
no tak ja mám po druhej vode.....pche to som neverila sama sebe, že to dotiahnem až sem 🙂
A inak váha -6kg dolu, prsia -2 cm, pás -5 cm a boky -2 cm a stehno -3cm.
Celkom v pohode....už som v podstate aj na tej váhe čo som chcela, nejakých 52-53 kg, ale už to skúsim dotiahnuť do konca.
Inak mne vlasy padávajú statočne na jar a na jeseň a teraz nič. držím tú diétu nejaké 2 mesiace a snáď by sa to už prejavilo....nedávno som sa rozprávala o tom aj s dokinou a hovorila, že padanie môže mať milión príčin, môžu to byť ako psychické tak aj fyzické príčiny...stres, únava, vyčerpanosť, nedostatok vitamínov, ročné obdobie jar a jeseň, môžu to byť aj nejaké závažnejšie ochorenia, ktoré takto začínajú, ale teraz ide zrovna jeseň....
A inak veď v tejto diéte je zastúpené absolútne všetko, všetky vitamíny aj ostatné zložky potravy, tak neviem....
Ja som si dala skrátiť aj vlasy tak o 10 cm a aj to mi hodne pomohlo, neboli tie vlasy také zaťažené a ako povedala yani nosím ich rozpustené, gumičky ich ničia...A vitamíny na padanie BIOSIL plus-je am zastúpené všetko a stoja okolo 5 EUR.

@yanni pche bráškovi to idéééé....my sa tu serkáme koľko a on si na to vhupne a je to... 😝
@ninimini jasné veď keď vidíš, že to teraz nemá význam, načo to siliť....

yanni
23. aug 2010

@marianca ti poviem ze mu to ideeeeeeeeeee. Tak on za 17 dni 4 kg a ja za 90!!!!! 5,5 kg. No to je strasne ferove. Ale mozno ze je to aj v tom ze mi sa fakt serieme a stresujeme koli vahe. Ten to berie totalne flegmossky. Sice vie ze musi schudnut a aj che ale on zapoti ze ved hadam dako bude. Alebo ked sa spyta ze co moze dnes jest, no mna trha. Najlepsie bolo ked zapotil s tymi krumplami. ved uvar a zoberieme so sebou. No skoro som ho zabila. Ja mu na to ze ci ja budem zemiaky v zabavnom parku obhryzat. No hanbaaaaaaaaaa. Ale on ze no a co. My zenske asi velmi dbame na to co si o nas ludia myslia a ako nas vidia. A ked si myslim ze som tucna jak prasa ini si to nemusia vobec mysliet. No co ja viem. Ale som rada ze mu to tak ide, lebo mu fakt treba. nechapem ako sa moze clovek az tak rozkysnut. my mame aspon vyhovorku, ze tehu a tak. A zenske tukove geny 😀

sivocka
23. aug 2010

Kočeny, ahojte, sa po dlhsej odmlke hlasim, sme mali v servise pocitac...uz mi bolo za Vami aj smutno...nastastie ste toho vela nepopisali....

@yanni , ty co prosim ta porovnavas brata so sebou...ved ty si z neho 1/3...som pozerala predchvilou fotky na FB...ved ty si uplne stihlunka baba, neviem, co sa napchavas detskou vyzivou a jogurtami.....

@marianca , pekne cisla, gratulujem....a drzim palce, aby si este mesiac vydrzala....ja som tiez prisla na takuto vahu a skoncila som, teraz mam tak dve kila naspat...ale zasa ziadna kontrola nad jedlom....tak to vydrz a das mi ediet, kam si sa posunula... 😉

@adrianapeter , cez vikend som bola so svokrou a nezabudla sa ma spytat, ci mi nepadaju vlasy...(akoby citala nase debaty tu na konikovi...az ma prekvapila ta jej otazka)...ona ma cez 60 rokov a uz asi 3X drzala tuto dietu a vzdy po nej mala nadmerne vypadavanie vlasov a dokonca aj kvalitu nechtov zhorsenu...tak asi na tom nieco bude...ked sama ma obavy zacat nanovo, aj ked by teda chcela schudnut, ale ze uz ma az strach z toho vypadavania vlasov...

gudulo
23. aug 2010

ahojte

@marianca pekne cisla, prajem ti do poslednej tretiny vela sily 😉 , mne sa uz nechcelo po 2 vode 😝

zato zacinam vo stvrtok druhe kolo, som odhodlana - zatial pevne 😎
a baby na prijemne chudnutie pripajam toto:

Anjeličku, môj strážničku,
uzamkni predo mnou chladničku,
opatruj moju telesnú schránku vo dne, v noci,
no najmä po 18-tej hodine buď mi na pomoci.
Vtedy sa končí idylka,
som ako pažravá kobylka...
Opancieruj všetky hrnce a pridaj ostnatý drôt,
ochraňuj ma od dobrôt.
Večermi dostávam záchvaty hladu,
hrozí, že budem mať dvojitú bradu.
Zatiaľ mám váhu ešte v norme,
radšej už o tom nehovorme...
Dovoľ mi zjesť len ovocie či zeleninu,
nie hranolky, čipsy či inú gebuzinu.
Z dosahu vezmi kešu oriešky,
nech nemám stravovacie prehrešky.
Nech ich radšej mravce zožerú,
ja ešte nechcem ísť do zberu...
Anjeličku, môj strážničku,
nezabudni na mrazničku.
Hoc aj prežijem ukrutné muky,
nedovoľ mi chúťky na nanuky.
Roztop všetky zmrzlinové kornútky,
odplaš hriešne pohnútky.
Zbav ma zlého lízania sladkostí,
nech ma telo poslúcha a nezlostí.
Už teraz som ako v treťom mesiaci,
nevidím zhora ani svoj pipík visiaci.
Túžim mať tehličky a nie vankúš z tuku,
drž nado mnou svoju ochrannú ruku...
Anjeličku, môj strážničku,
ustráž predo mnou i špajzičku.
Zatvor ju aspoň na tri zámky,
číhajú tam samé mňamky.
Čokolády, čipsy, keksy,
po ich zbagrovaní prestávam byť sexi...
V plavkách musím vtiahnuť brucho,
nejde to celkom jednoducho.
Tento krycí manéver je nebezpečný,
keď na kupku namotávam krásne slečny.
Zadržiavaním dychu môžem stratiť vedomie,
ber to prosím na vedomie...
Nauč ma piť neperlivé minerálky naše,
a nie osladené farebné žbrndy z fľaše.
Anjeličku, môj strážničku,
vylepši moju kondičku.
Pomocnú ruku mi daj,
na gauči pred telkou ležať nenechaj.
Presvedč ma, že na dráhe desať vytrvalostných koliesok viac dá mi,
než desať koliesok trvanlivej salámy.
Osvieť ma, nech si idem občas zahrať tenis,
pri sexe predsa nestačí len veľký...kreativita.
Zakáž mi tučné syry a klobásku,
nech aj vonkajšou krásou zabojujem o lásku.
Posaď ma častejšie na bicykel,
do jedálnička zaraď strukoviny a kel.
Ukáž mi občas čaro fitka,
nech nevyzerám ako trasorítka.
Anjeličku, môj strážničku,
vyslyš túto modlitbičku.
Chcem mať štíhlu figúru,
na baby pôsobiť jak guru.
Vycikaný som a zúbky umyté,
napriek tomu ako vlčiak snorím po byte.
Hľadám, čo mi mama napiekla,
viem viem, nemal by som...
Pôjdem za to do pekla.
Schovaj predo mnou misu,
kam uložila tiramisu.
Pokušenie nech horko zaplače
a ja do hlavy pred spaním už nenatlačím žiadne koláče.
Houk. Vlastne amen🙂

magimary
23. aug 2010

ahooo 🙂 ooojte babulky chudulky!
Hlásim návrat z dovolenky v Tatrách (Belianskych a Vysokých) 🙂 ...
a po (ďalšom megapapaní a plnej penzii 🤐 🙄 😝 😅 ) sa vraciam s kilečkom navyše... 😉 😝 😅
čo pri tom stravovaní tam (vymakane tam varili, výber z troch jedál-samozrejme, že som si vyberala tie "NAJ"... 🤐 🙄 , ani nechcite vedieť, čo všetko 😝 🤐 ) považujem za zázrak...
a povzbudzujem vás i naďalej k dietke, oplatí sa...
rozhodne za tým MUSÍ byť aj nejaká zmena metabolizmu, lebo keby som takto jedla pred dietou, tak sa domov už len dogúľam (snáď aj s 5-kilami navyše 😝 )...
a preto sa už teraz teším na oktober a ďalší NOVÝ "začiatok" 90-ky 😅 😉
držte sa! 🙂

gudu, trefné a potrebné 😅 😀

magimary
23. aug 2010

bei, teraz pozerám, že ty už chceš opäť teraz začať?!? 😨
veď si "nám" to "naplánovala" až na oktober 😕
s kým budeme potom "makať"? 😕 ☹ 😒

adrianapeter
23. aug 2010

@sivocka je pekné schudnúť 12,5 kg ale... aj s tými nechtami je to u mňa horšie... vždy som mala gelové nechty a teraz ich nemôžem mať lebo mi ten gél na nich nedrží... a musím si ich teraz strihať na krátko lebo sa mi štiepia... radšj budem mať nejaké to kilečko naviac ako byť so škaredými nechtami a holou hlavou....

dúfam, že tabletky zaberú a prestane to lebo sa fakt bojím, že budem plešatá...

yanni
23. aug 2010

.@magimary nie Bea to gudul teraz zacina. My viacere s Beou az od 27.09. Sme to trocha posunuli z 01.10. aby sm,e skoncili este pred Vianocami. Sme my ale prefikane co?

baby ja sa uz normalne aj tesim na to dalsie kolo. Treba treba lebo budem ako prasnica.

Gudul drz saaaa. Perfektna basnicka 😀

@sivocka No ty ma ani neserkaj, je vraj stihla. No este dakych 5 kg som sa rozhodla a potom budem super. A nejaky ten Six Pack vypracovat 😀 a mozem ist za misku 😀 😀 😀 😀
Jeeezis ja uz sa normalka bojim Slovenska. Dufam ze sa mama nezblazni a nezacne zrazu vyvarat a vypekat. Ale vie ze sme na diete a hlavne brasko potrebuje zhodit, tak hadam zamkne spajzu 😀 😀 Lebo na SK vsetko lepsie chuti aj obyckova trava 😀

yanni
23. aug 2010

@adrianapeter no ak to ma fakt nieco s tou dietou tak aj ja by som ju uz nedrzala. Ale napr mne sa v poslednych rokoch tiez stiepili nechty a teraz nic. Ja co zase pozorujem je moja plet. Som vkuse nejaka vyhadzana ako pubiska. Ci to ma nieco s tymto stravovanim alebo stresom alebo cim to je, no neda sa to povedat. Ja uz som si pomaslela ze vysadim HAK ze co to urobi, no ale neviem, nejak sa bojkam 😕 😨

missy97231
23. aug 2010

ahojte... tak ja stale "bojujem",,, ale preslapov uz bolo vela, ale stale mam odhodlanie to "vydrzat" 😀 aj ked tento prvy mesiac asi nebudem pocitat, a tak z 90dni sa stane 120 a viac 😉 dnovka,,, ale hadam vysledku sa raz dockam 😀
s vlasmi... tie mi padaju stale ,,, tak hadam sa to nezmeni k horsiemu. ale pre istotu zacnem ten biosil plus. tak uvidim... ale za 3tyzdne som schudla 2kg 😖 😠 ale to som rada, ze po tejto nedeli som nic nepribrala 😀 😀

yanni
24. aug 2010

@missy97231 neboj dockas, aj s prehreskami. Bez nich sa to asi ani neda 😉

Babyyyyyyyyyyyyy kde ste kto? Mam prave obed, tak sup sup sem vsetky lebo s budem nudit. doterz som od üpl 7 rano spisy "prekladala" 😀 Uz mi z tej roboty totalne zasibava. Ale uz mam vsetko hotove a keby som mohla, tak by som uz aj fajront mala.

Inak prave si davam jogurt do nosa (aby som nahodou nepribrala 😀 ). Vcera mal brasko UH, tak som vecer urobila take cestoviny so zeleninou na panvici na cinsky sposom. Tak som si aj ja dala. Dnes brasko ovocnickou, no a ja ani neviem co budem vecer.

yanni
24. aug 2010

baby kde ste? mne je smutnoooooo ☹

marianca
24. aug 2010

@yanni avoj sluníčko hlásim príchod.
dnes sme boli v Blave trochen sa vyvetrať. Decká sa vyblbli v detskom kútiku a my s mužíčkom sme si dali kafééé. On samozrejme bez cukru a mlieka a ja viedenskú 😝 a hajzlík jeden mi ešte objednal aj parížsku tortu, že ty môžeš a ja som ju zožrala 😝
yani a aj ja som kuk foto na FB a súhlas so sivockou, fakt vyzeráš super, nechápem že voč ti kráčíííí 😕 😕 😕 😕 😕
a ozaj bea sa neozvala nikomu , že čo a jak????

adrianapeter
25. aug 2010

@yanni no niečo na tom bude... podobne je natom aj moja švagriná... tiež jej začali padať vlasy... nie tak vela ako mne ale začali... že vraj je to reakcia... 90 dni sme niečo dodržiavali a naraz to prestane... tak sa telo týmto spôsobom ohlási... dnes som si kúpila ešte zinok tak dúfam že to pomože lebo takto budem plešatá... ☹

chamuda
25. aug 2010

Caute baby,

ja som tu nebola asi 3 tyzdne. Som to posrala po tej svadbe to slo dolu vodou.proste ja nemozem porusit ani jeden den. zas som na tej diete,ma porazi. ako niekto uz spominal,u mna to nebude 90dnova,ale asi 180 dnova 😅 , ale co uz. idem dalej. uvidime.uz nemam na plane ziadne rodinne opekacky,ziadne svadby,tak mozem pokracovat. vy ste sa tu ako mali za posledne 3 tyzdne? ake vysledky ste dosiahli??? no sup povzbudit ma!

janus32
25. aug 2010

@gudulo Ahojte,ja sice vasu dietku nedrzim,lebo pevnu volu som neviem kde podela,ale tato basen je super 😀 😀 😀 Jaj bozinku aj mne by sa zislo skresat zo seba.No uvidim,precitkam si tu dietu a hadam sa nato dam.Zatial pekny vecer! 🙂

marianca
25. aug 2010

Čafte, no ja mám po druhej vode nejakú krízu a ešte aj krámy idú....nejak ma to už nembaví 😝
ale musím to už dotiahnuť do konca, keď som sa na to dala
@chamuda no ja nejak na váhe nejdem extra dolu, ale je to vidieť jak tak na cm. Už mám skoro modelkovské miery 89-71-93
he ešte 10 cm dolu z pásu a som čistá modelka a samozrejme ešte narásť 20 cm 😝 😝 😝 😝
jój ale fakt ono to ide dolu, ale mňa to stravovanie už nebaví, ja by som si dala niečo také.....napríklad nejaké masko so šťavou a k tomu ryžu.....nejak mi to ovocko a zelenina lezú hore krkom 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ja som nikdy nebola nejaký extra ukážkový typ pre zdravé stravovanie sa a teraz som si odžrala vitamínov až až....
@adrianapeter no, mne to padanie vlasov sa nejak ustálilo po malom, tak dúfam, že teraz ma to zas nechytí.... 😝
a inak kde sa flákate všetkyy.....yani sa prežieraš?????číííííí????
bei ako????????šááák daj vedieť, jak si na tom...

adrianapeter
26. aug 2010

@marianca mne padali vlasy tak normálne vždy... po umytí normálka, ale toto čo mám v poslednom čase to je fakt hrôza... normálne som rozmýšlala, že si ich nazbieram na parochnu... 🙂

snáď to prestane... teda dúfam... 🙂

yanni
26. aug 2010

Caute babule,

booooooooooooooze volako je tu mrrrtvo. Ved uz tolko nedovolenkujte. Ozaj ked uz som pri tom, kedy presne koncia prazdninyna SK?

@marianca a to si pis ze sa prezieram. Vcera som si dala polku margotky a predvcerom sojovy sulok 😠 No co uz, zabijem sa?
Inak aj ja som mala krizu takmer cely ten treti mesiac. Uz ma to tiez nebavilo. A teraz, ked uz mozem co chcem, dodrzujem delenie. No nie som ja na hlavu`? Ale nejako mi to neda, stale sa bojim toho uja Joja. Inak ja sa uz ani nevazim, nechcem vobec vediet kolko toho mam naspät. Necham sa prekvapit po dovolenke, to uz bude jedno, to zacina druhe kolo 😀

Inak ja nejak nemam na nic cas, vcera som stahovala kancel, tak to bolko o drzku. Nic som nestihla porobit.

gudulo
26. aug 2010

ahojte, tak ja som dnes s odhodlanim zacala druhe kolo 😀 😀 😀 rano melon, teraz kava s troskou mlieka - to si asi tento krat neodopriem ☹ a na obed - syr s paradajockami a mozno este pridam nejaku zeleninku
tak mi drzte palce, aby mi ten optimizmus vydrzal - aspon 2 mesiace 😎