90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

nikanika28
27. aug 2010

@marianca pauza by mala byt 90dni, aby si telo oddychlo 😉

andrea100
28. aug 2010

marianca 8 cm v páse je podľa mňa slušný výsledok. A ja som tiež nediétny typ, ja som ešte žiadnu diétu nedržala. Prvý raz držím diétu a zatiaľ mám za sebou 5 dní a dúfam že tých 85 dní ešte zvládnem bez väčších prehreškov.
sivocka keby si tak mala pravdu, že to zhodím už za 2 mesiace. No váhu 50 kg som zťažka udržiavala aj pred pôrodom. Vždy som sa motala okolo 51 - 53 kg. Keď som cvičila tak som zhodila a akonáhle som cvičit prestala hneď mi ručička na váhe ukázala 53 kg. No a teraz už samotné cvičenie nezaberá vôbec. Ale je pravda že pri drobcovi som sa dosť rozjedla a to hlavne večer keď spinká tak vtedy som si vytiahla sladkosť. Tak baby dúfam že sa budeme povzbudzovať a spoločne to zvládneme. 🙂

marianca
28. aug 2010

@andrea100 vďaka 😉 ja som teraz tiež mocem okolo 53-54 kg...no uvidíme či to ešte pôjde dolu, alebo nie...
Ale na cvičenie som momentálene lemravá....nejak sa mi nechce aj keď viem, že potom by to išlo lepšie....ale pri dvoch deckách nemám energiu...znie to možno ako výhovorka, ale......
a inak aj ja mám 😉 😉 😉 Kubča

andrea100
29. aug 2010

marianca pozerala som album a vidím že aj tvoji drobci majú radi mcquina. 🙂
Musím sa priznať že som dnes zhrešila. ☹ Neodolala som čerstvému syru . Ukrojila som si 3 kúsočky.

missy97231
30. aug 2010

ahojte... tak ako ja tu citam, tak sa citim pri vas aky nejaky slon 😀 ze 53-54kg 😀 waw
ja pri tehu som pribrala 22kg,,, a na povodnu vahu co som mala (aj tak nadvahu 😀 ) mi chyba este dost... ale ja tie vikendy fakt nemam rada 😝 a neviem,,, ale zajtra asi musim zacat znova, lebo som ju porusila total... a ze 3kusky syra 😀 tak ja 3kusky oblozenych zemli dneska 😀
ale stale verim, ze to dokazem - schudnut na aspon 60kg, a udrzat sa ... aj keby pri mojej vyske by bolo tak idealne 50kg,,, ale to zas taka naivna nie som 😀

marianca
30. aug 2010

čafte,
to je v poho, nestresuj sa ja som pri Fifovi pribrala 30 kg 😝 dobrá, že, a mám ledva 1,60 😀 schudla som nejak sama na nejakých 60 kg, pri druhom som pribrala 15 kg a tiež som schudla do 2 mesiacov sama, ale chcela som sa dostať na nejakých 50 a to už bez diéty nešlo tak skúšam.
A nezačínaj odznova, to nevadí, že si porušila, tvár sa že sa nič nedeje a choď ďalej, každájedna sme tu zhrešili a nie 1x.

@andrea100 tri kúsky syra v pohodke....a áno moji chaloši fičia na mcquinovi🙂
inak ja mám už nejaký 70. deň, fúha a už ma to ani nejak nebaví, dala by som si niečo dobré, dnes žerkám ryžu s fazuľkou 😉

marianca
30. aug 2010

@missy97231 ten prvý príspevok bol pre teba, neviem prečo som to tam nedala, šááák tá ľahká demencia na materskej... 😝

missy97231
30. aug 2010

@marianca aj ja mam nejakych 160cm. akurat ze ja som sama schudla na 70kg, to jest 16kg po porode. a vlastne teraz co som zacala tu dietu tak mam dole 3kg,,, takze este stale mam co robit do tych 55kg 😉
a dnes by som mala mat prvu vodu 😝 takze aj preto nemozem pokracovat... kedze by som ju akoze vynechala,, tak to by nebolo ono.. ale ze zajtra si dam ovocny den, a potom vodu, a zas budem pokracovat. takze uvidim ci ma to celkom nepolozi 😕

bea44
30. aug 2010

ahojte, nevladzem tu sediet a čitat 😖 mozno neskor, 😅
tak pre tie čo ma poznaju : uz som z nemocnice doma. v piatok idem vyberat stehy 😒
a cca za 14 dni od operacie budu presne vysledky, ze čo a kolko bolo zasiahnute.
drzte mi palce. potom sa ozvem. a nehreste velmi 😠

magimary
30. aug 2010

bei, myslím na teba 😉
a na konci septembra rátam som spoluprácou 🙂 😉

marianca
31. aug 2010

@bea44 moja myslela som na teba drž sa držím palčáky
@magimary nazďoš, ty ako váha stojí?
ja som dnes dostala krámy takže moja strava bude zreme v ....... 😝

nikanika28
31. aug 2010

Cafteee...baby, tak musim sa pochvalit 😅 ..dnes mi vaha po dlhoooooooooom case ukazala prve cislo 6!!!!!! 😵 😵 😵 😵 Normalne ma to potesilo, nakolko po diete sa stravujem tak hocijako 😅 ...
@bea44 konecne si sa nam ozvala 😵 , myslela som na teba....a samozrejme drzim palce a prajem rychlo zotavenie 😨
@magimary no tak ty si tu nebola vecnooooost...ci len ja som si nevsimla? 😅 Ako sa drzis?

yanni
31. aug 2010

Caute kocandy,

no ja sa hlasim z Kosicoooooooooooooof. Boze babz to je nekonecna cesta. To ja radsej 3 krat Mnichov-BB ako raz BB-KE. A prsiiiiiiiiiii no na nervy. A tento intrak braskov, no to je ako posledne noclahisko pre bezdomovcov.A to ti povie, ze vraj to maju este luxus
😕
Este ze mi Bei tu ubytovnu rezervovala.ojdem sa poobede ubztovat.
Inak Bei drzim palceky.Potom napis ako co.
co sa dietz tyka tak sa snayim delit, ale dala som si uz aj coki, ale len taku 80percentnu a iey take suchekolaciky ako keksz. No musela som ked som ich natierala lekvarom a obalovala v cukre 😠
Brasko sa drzi,en raz zhresil, tal si francuzske zemiakz ked nemal.Ale ked sme v sobotu odchadzali z DE tak maltakmer ť kg dole.To je super,za tri tyzdne a bez akehokolvk pohybu. Ale v piatok a v sobotu ideme k babke na pole makat,tak bude pohzbu az az 😀

Janka=Sivi,tak som ti aj zakyvala ked som isla okolo Trnavy. Vydela si? 😀

Magi ako? Este sa ti dari aj bez diety zhadzovat?

marianca
31. aug 2010

@yanni no nazďo osobo 😉 tak si užívaj slovenska a neprežieraj sa 😀

yanni
31. aug 2010

@marianca ani mi nevrav o prezierani. Ale teraz budem dva dni o hlade, normalne mi aj chut odisla ked som to tu na tom intraku videla. Inak brasko ma dnes UH, tak budu cestovinz a musme st na nakup nejaku parad.omackua elbo co kupit a hadam dakzy salat aj na zajtra, lebo zajtra ovocko a vo stvrtok prva voda. Este ze vo stvrtok cstujme spät do BB, tak v aute zrat aj tak nebude a nejak to uz o tej vod do vecera vzdrzi. Ved ked prideme domov tak aj tak bude len drichmat tk ton ten vodnz den prespi. Inak ja neviem, ja na nom este nic nevidim ze bz schudol, ale tmozno taki co ho dlho nevideli: ale co je 5 kg, mozno uz aj dakzch 6 oproti 20tim co som mu naordinovala: ale ked zhodi 20 tak to moze uz ist aj na catwalk 😀 😀 😀

jankaw
31. aug 2010

Ahojte,
tak od dnes sa aj aj pridavam k Vam... Ako sa teraz ochladilo tak som si obliekla rifle a skoro som odpadla ked som ich ledva zapla a keby som si sadla tak urcite na nich odleti gombik...
Ja som mesiac po porode vazila menej ako teraz, som sa toto leto dobre rozozrala a uz pretiekol pohar trpezlivosti tak idem na to... Dufam ze budem celu dietu taka odhodlana ako dnes....

marianca
31. aug 2010

@jankaw tak vitaj a drž sa 😉

andrea100
31. aug 2010

@jankaw vitaj 🙂
Tak baby ja mám dnes 10 deň, odvážila som sa a zistila som že som neschudla ani gram ☹ Merať som sa už radšej ani neodvážila. Mám stále nafúknuté brucho z toho ovocia tak asi by som v páse namerala ešte viac 😠

gudulo
31. aug 2010

ahojte, tak my sme sa dnes vratili od nasich a musim priznat ze som porusila 😠 a keby ze som nevyprovokovala kamosku aby zacala so mnou, tak by som to asi zrusila celkom 😖 ale tak nejako som to vydrzala a hadam to pojde
odhodlanie mi ostalo a aj kila na zhadzovanie, takze budem pokracovat a hadam vela neporusim

magimary
31. aug 2010

@yanni
@nikanika28
babulky 🙂 ...
darí ako darí... 😅
nič nedietujem a (zatiaľ) nepriberám...teda až na jedno kilečko, čo mi pribudlo na dovolenke...
ale teda už som sa dlho nevážila...
a najmä-už sa teší m a čakám na druhé kolo...
aj keď...
neviem, neviem...
keď si predstavím to ovocko, už teraz mi je nevoľno 😝 🙄 😅

miki060707
1. sep 2010

ahojte, tak ja začínam dnes.....na ranajky som si dala slivky a na obed lusky s vajcom a kuskom chleba, to by malo zasýtiť, ...no ja som tých diet začala vela, aj vela liekov požrala a ani nemusela, lebo som nevyzerala ako dnes, takže ja aj ked som nejedlo som bohvosky priberala, lebo sa mi to začalo hlásiť, telo si ukladalo, ked som v minulosti bola na vode, schudla som síce aj 30 kg, potom 50 pribrala, zas schudla, tabletkami som sa nadájala, len aby som nejedla, skončila som v nemocke, tak som si povedala, že žiadne lieky na dietu už nemôžem,....dnes je zo mna slonica a poriadna, mám vyše sto....síce stom tlstá, ale zároven som šťastná, mam doma dve zdravé detičky a milujúceho manžela, začinam stále chudnuť, tak dnes som sa zas nato dala, ale hadam už sa to pohne a váha bude pod stovečku a pomali to bude klesať...../aj doktorov som navštivili, no blbne mi metabolizmus, teda aspon v tej dobe, lebo som si ho pokazila liekmi a nič nejedenim a ked mi operovali mandle, ja som ledva prehltala a vždy som pribrala, 12 kg za dva mesiace a to som k tomu nič nejedeniu pridala aj plávanie, beh a posilovnu,....takže konštatovanie dokt. že telo si bralo zo zásob.....

a potom som sa zas aj prežrala, lebo som nevedela odolať, na a ide to dookola, ale už s tým niečo chcem spraviť...
ale bojim sa, že ju porušim a zas budem len na plánoch....

marianca
1. sep 2010

@miki060707 neboj ono to pôjde, asi je fakt, že si si trochen poserkala organizmus hladovaním a chémiou, ale snáď to už máš v pohode a pôjde to. Pri tejto diéte nebudeš nejak hladovať...síce nejaké prvé dva týždňe sú trocha o držku, ale je to o zvyku, keď prekonáš toto už ti to pôjde jedna radosť. A keď porušíš nič sa nedeje, pokračuj v pohode ďalej akoby sa nič nedialo. každá jedna čo tu držíme túto diétu zhrešila a určite nie jeden krát. ono to bez toho ani nejde. Veď je určite lepšie keď si dáš pár kúskov niečoho čo zrovna nemôžeš ako potom zožrať celú bonboniéru, nie? 😀
A ty keď máš viac kíl, malo by ti to ísť aj rýchlejšie dolu....čo ťa bude určite aj motivovať
Pri každej diéte sa hovorí, že musíš byť v prvom rade psychicky vyrovnaná, spokojná a ako ty píšeš to si, máš peknú rodinku, takže už len bojovať. držím palčáky 😉
@magimary no z toho ovocka je nevoľno aj mne a keď mám pravdu povedať ani ho moc nejem, to si radšej dám nejakú zeleninu... 😝
@andrea100 neboj veď v podstate si stále na začiatku, tela sa musí prispôsobiť.....a zvyknúť si a avynechaj jedlá, príp. ovocko čo ťa nafukuje, lebo to je fakt, že pri nafúknutí má človek pocit že má o 10 kg viac....u mňa to tiež neišlo hneď nejak extrémne dolu,pomaly a postupne, ale išlo...

agika1982
1. sep 2010

ahojte...s cim mozem jest cestoviny???? v nedelu som mala rovnych sto kil...hamba jak hovado....od pondelka sa drzim...

agika1982
1. sep 2010

@miki060707 vydrzime to nejako...🙂))

marianca
1. sep 2010

@agika1982 no ja jedávam cestoviny s nejakou rajčinovou omáčkou, s kečupom, prípadne si k tomu spravím zeleninový šalát, alebo ich dám zapiecť so zeleninou, cukinou....

agika1982
1. sep 2010

@marianca s morcadelou nemozem?? boze ja mam taku chut na nu

marianca
1. sep 2010

@agika1982 morcadela, to je taká masková konzerva, že??? v tom prípade neé, lebo to by si miešala uhlohydráty s bielkovinami....

agika1982
1. sep 2010

@marianca oki..bo som z tohop jelen....ja rADSEJ robim take rychle papanie, bo pri malej nemam cas vyvarat..navarim drahemu a to je hlavne....moc nechapem este tomu co patri medzi bielkoviny, uhlohydraty a tak...

marianca
1. sep 2010

@agika1982 bielkoviny´=masko, mliečne výrobky...
uhlohydráty=cestovina, múkové veci, pizza...
škroby=ryža, zemiaky, strukoviny...

agika1982
1. sep 2010

@marianca super skratka.....kolko si zhodila za sedemdesiat dni