90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
20. sep 2010

@jankabambulka no ja som den popredu, ale to je zanedbatelne, mala som kuracie prsia so zeleninou, ale zabudla som na vyvar, to sa mi casto stava.....

kubkovka
20. sep 2010

@sonya16 no aj moj nazor na tieto dni, ale tak davam si radsej zeleninu, ked to uz nezvladam

kubkovka
20. sep 2010

@lulupopo no uz som poslala.....

sonya16
20. sep 2010

@kubkovka za 6 týždňov 10 kíl? To koľko si mala pôvodne, ak môžeš? Toľko by som aj ja brala a je z čoho 🙂

kubkovka
20. sep 2010

ja som mala po porode a po polrocnom kojeni 94, schudla som 10 ale potom som zas otehotnela, takze som s dietou prestala a teraz som tam, kde aj predtym.....

kubkovka
20. sep 2010

@sonya16 a ty by si chcela kolko zhodit? ja mam doma aj knihy dalsich 90 dni potom, lebo tato dieta sa nema drzat dlhsie a ani hned po sebe....tak som zvedava, kolko sa mi podari zhodit a ako dlho si to udrzim, ale tak potom to uz nie je take prisne

sonya16
20. sep 2010

@kubkovka tak ja by som brala aj 20, to by som bola kočka 🙂

jankabambulka
20. sep 2010

@lulupopo neviem či ti tot pomôže ale ja som si to spravila sama pre seba výcuc (ani neviem či je ok) a mám to na chladničke
1. BIELKOVINOVÝ DEŇ – medzi jedlami 4h odstup
Obed: 3ks hydinové mäso bez kože, môže byt chudé hovädzie, bravčove, zajačie, morčacie alebo ryby, morské plody ale aj tofu.
- Veľa zeleninového šalátu a inej zeleniny, ktorú môžete podusiť alebo zapiecť
- K tomu ešte krajec celozrnného chleba a 3dl čistej polievky, môže byt aj z kocky
- Vývar vypite hneď po jedle- môže byť aj bujón.
Namiesto: mäsa môžete zjesť 3 vajcia, syr, alebo tvaroh= rovnaké množstvo ako mäsa. Mliečne výrobky rátame k bielkovinám= jesť v tento deň!!
Nesmie sa kombinovať !!! rôzne druhy bielkovín = mäso s mliečnymi výrobkami, mäso s vajcami, vajcia s mliečnymi výrobkami

2. ŠKROBOVÝ DEŇ – ZELENINOVO- STRUKOVINOVÝ - medzi jedlami 3h odstup
Obed: fazuľa, hrach, sóju, šošovica, cícer, ryža, zemiaky. – k tomu zjedzte jeden krajec chleba, šalát z rozličných druhov zeleniny a rôzne zeleninové prívarky. - Keď je na rade škrobový deň, majte vždy poruke zeleninový vyvar alebo zeleninovú kocku - pri varení môže sa pridať, soľ, vegeta, korenie, kečup, paradajky, atď
3. UHĽOHYDRÁTOVÝ DEŇ – SACHARIDY - medzi jedlami 3h odstup Obed: cestoviny s rôznymi zeleninovými omáčkami, ochutene koreninami a bylinkami alebo pizzu s paradajkovou omáčkou-nie salámou!!, akékoľvek slané pečivo z nekysnutého cesta!!, napríklad praclíky, slané pagáče vo veľkosti pizze, palacinky- bez vajec a mlieka, pohánka, jačmeň, proso a iné obilniny
Večera: MUSÍ BYŤ =1-2 ks torty alebo 3 ks drobného pečiva alebo 3 kopčeky zmrzliny a záväzne 1tabličku čokolády na varenie. Ak nie ste na sladké siahnite po slanom pečive alebo zjedzte kus pizze.
3. VITAMÍNOVÝ DEŇ - medzi jedlami 2h odstup LEN ovocie kombinovať môžeme aj rôzne druhy okrem banána!, sušené ovocie, oriešky, i semená. Dovolené sú aj kompóty, varené ovocné kaše, ovocné polievky, ale aj pečené ovocie, umelé sladidlo. Ak vám ovocie nechutí - kombinácia s čerstvou zeleninou –odstup 3h
4. VODNÝ DEŇ 29 deň – MUSÍ BYŤ = vodný deň!! – Vodný deň MUSÍ nasledovať za vitamínovým dňom, za ním nasleduje bielkovinový deň. - Počas vodného dňa pijete iba vodu, čaj.
POZOR!! - OD 4h DO 12 h - len ovocie a voda, čaje, káva - VEČERA - MUSÍ byť to isté ako na obed – LEN polovičná porcia - ovocno-zeleninové džúsy sa rátajú ako porcia jedla.
- káva je dovolená, ale bez cukru a bez mlieka.

http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21

jankabambulka
20. sep 2010

NAOZAJ babenky , ktoré to držíte dlhšie - mám to správne?????

jankabambulka
20. sep 2010

tak ja potrebujem zhodiť 15kg ale uspokojím sa aj z 10 😀 😝 😀 😝 😀

kubkovka
20. sep 2010

@jankabambulka no máš to podľa mňa super výcuc, ja síce držím dnes iba prvý deň, ale minulý rok som vydržala 6 týždňov a takto som to aj ja dodržiavala.....a ako dlho ju už ty držíš? a aký je tvoj cieľ?

ingridka22
20. sep 2010

@kubkovka, páni, že 10 kíl za mesiac a pol 😲 . riadna pecka 😀 . ja som samozrejme aj dnes porušila 😝 , ale zajtra pokračujem. mám sacharidy, na špagety sa teším a aj na sladkosť večer 😅 . len dúfam, že tie ďalšie dni to už bude lepšie a prehreškov bude stále menej a menej 😉

magimary
20. sep 2010

@bea44 , @yanni,
na aký dátum ste to "dali" ten náš Nový začiatok??? 😕 😅
veď to už sa dosť rapídne približuje 😅
a bude niekto vôbec ešte začínať???
ja nechcem sama 😅
sama by som to už asi nezvládla 😝 😅
ozvite sa, pls. 😉

yanni
20. sep 2010

Caute baby, no ja este dovilenkujem. Uz sa to ale riafne krati.

Juuuuj volako vela novych anorekticiek sa pridalo. To tu bude ale srandy 😉

BEi drzim palceky.

Magi no predsa 27dmeho. Janka-sivi by mala tiez s nami zacat. Ja zacnem urcite, musim lebo som len zrala jak svina v Taliansku. Zajtra sa postavim na vahu, dufam ze ma neporazin. Normalne bojim bojim toho soku 😠

magimary
20. sep 2010

@yanni neboooj, 😉
myslím si, že nemáš čoho 😎
ja som sa bála po oboch dovolenkách a šok po postavení na váhu to bol obrovský...
ale pozitívnx 😨 😅 😉 🙂
tak sa drž!
ale teším sa tvojmu odhodlaniu!!!
to budeme do druhého kola potrebovať ako soľ, lebo už vieme, čo to obnáša 😝 😅 😉

agika1982
21. sep 2010

@miki060707 zlatko, kludne zacnime dneska pdznova..ja budem len za...

agika1982
21. sep 2010

@yanni heh tusim vsetky pojdeme odznova...baby ja som mala take bolesti hlavy ze az...lubko mi vravel, ze ci to nemam z tej diety...snad nie
@miki060707 daj vediet ako, aby som vedela...

kubkovka
21. sep 2010

@ingridka22 no tak to ti držím palce, pretože je to úžasný pocit odolať, som potom na seba hrdá, a môžem povedať, že som začala znovu, pretože som sa počas tejto "diéty" lepšie cítila, a to nehovorím ako sa mi upravilo trávenie, ja s tým mám problémy, nafukovanie, vetry, zápchy a potom sa mi to krásne upravilo....takže teraz to bude ešte lepšie, keď sa budeme podporovať, no nie? ja počas sacharidov skoro vôbec nejem cestoviny, pretože ich veľmi nemusím, robím si skôr pizzu alebo cesnakový osúch s lečom

miki060707
21. sep 2010

@agika1982 dobré ránko, agi, ja som kila zas nabrala, lebo som včera zhrešila, tak sa bojim, ked zhrešim častejšie, či to zas nebudem mať spať, sakra, lebo i ked toto je super dieta, ale je to dieta a tá hlava ťa kludne mohla aj z tohoto bolieť, ....čo keby sme si dali svoju dietu? normálne jeden rohli s niečim a obed niečo a večer do sedmej a konec, žádne medzi tým, len ovocie?no neviem sa rozhodnuť, tak som sa na toto tešila a niejako mam chuť teraz na všetko, neviem...a potom si nedám, ten hlad sa nazbiera a to neni dobre,.,porád je kilo hore

agika1982
21. sep 2010

@miki060707 noooo a aku dietu myslis?? ja chcem uplne obmedzit pecivo a sladke a nejest od 4, 5....napis mi na FB, ako to myslis....o chvilu tam budem

agika1982
21. sep 2010

@miki060707 a ja mam 98

miki060707
21. sep 2010

@agika1982 no agi, tak, že napr. ovocný den by sme mali tiež raz za týžden a pečivo len doobeda a žádne sladkosti a po večeri nič do huby, ale obed a večera to je jedno, čo si dáš....a pohyb

agika1982
21. sep 2010

@miki060707 nooo ja mam tolko pohybu ze az...s malou chodim doslova na tury po meste aj na 4 hodinky....mne napriklad vyhuje velmi bielkovinovy den...robim halusky pre draheho, tak odskakujem teraz

miki060707
21. sep 2010

@agika1982 lebo ja sa teraz tak tešim na obed, že by som zedla aj neviem, čo, xi a to neni dobré, takto si dam normálne rohlik s nečim a obed tež, čo bude navarené, lebo ked sama musim pre seba variť, nekedy neviem, čo jem, len prhltam, lebo malý reve, alebo neviem, čo...
a variť musim ...
ja som pred tehu dodržiavala, čo mi lekár povedal, že si mam všetko vážiť a dať na kalorie, čo dám do usť a 8 kil išlo dole,...ale potom som otehotn. vidiš mohla som aj vtedy...

budem ťa informovať o mojich uspechov..ok? ja si dam napr. pátek očisťovací.....taký, čo najmenej jesť..

miki060707
21. sep 2010

@agika1982 bielk. je super, aj teraz som si mor. maso vytiahla..
🙂

agika1982
21. sep 2010

@miki060707 ako vazit a dat na kalorie?? to je dost narocne nie?? zakolko si tak zhodila

miki060707
21. sep 2010

no musim, idem konečne na kontrolu po 600 A JA NEMAM VELA POHYBU,...TO BUDE PROBLEM, ...čO IDEM PRE MALU DO šKôLKY.....

miki060707
21. sep 2010

@agika1982 neviem presne, tak do pol roka tušim....
no idem, pak pokecame

agika1982
21. sep 2010

@miki060707 ok...ja idem na dvanastu na nausnicky s malou tak drz palce

soso
21. sep 2010

Ahojte, tak som sa zase rozhodla zacat s touto dietkou a rada by som sa opat pridala, ak mozem🙂 zacala som uz vcera, ale vecer porusila, tak dnes uz naozaj a znova...prvy krat este pred letom som to nedodrzala ani tyzden, tak dufam, ze tento krat uz ano! Musi ist dole vela...v prvej faze budem rada aj 8-10 kg, pak este raz tak 😝 po porode mam +20 a je to uz neunosne, nehovoriac o tom, ze sa uz nemozem na seba pozerat, takze tak...drzkajte sa zatial, vecer zreferujem, ze ako