90-dňová dieta II. Pokračujeme...

Tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂
ingridka22
9. okt 2010
čaute babule, ako víkendujete?
ja s nervami :-p . viem, že sa máme vážiť v pondelok, vždy po týždni diétovania, ale ja som nevydržala, lebo po ovocníčkoch som bola zvedavá, ako na tom som.. a som na tom na h***o ]-( . asi s vážením seknem a počkám až na vodu. včera som jedla dusenú zeleninu. aj ja som mala letecké dni na hajzel a späť, tak som si myslela, že sa mi vyčistili črievka, ale nič... na váhe stojím a je mi z toho na nič :-p mňa porazíííííí ]-( ]-( ]-( asi sa dám vyhodiť z tabuľky, nech to tam nekazím 😉
@zibi, to je super, že 4 kg za 3 týždne, aj ja chcem x-)
no nevadí, ideme ďalej, snáď sa aj ja dočkám nejakého úbytku na váhe 😃 a zajtra škroby....
kubkovka
9. okt 2010
@ingridka22 no tak ja sa vážim až po dvoch týždňoch, nie po týždni a vždy mám úbytok na váhe, skús aj ty počkať s vážením aspoň dva týždne........
kubkovka
9. okt 2010
@yanni gratulujem k tomu vitamínovému dňu, ja som doma tej fašírke neodolala, čo už narobím, možno je to aj tým, že kojím a ešte ma aj už šiesty krát prehnalo......ale aj tak som na seba pyšná, lebo zatiaľ to bol môj najlepší výkon vo vitamínový deň
sivocka
9. okt 2010
Ahojte, ja som vcera napisala svoje pocity a dojmy a odpovede na Vase otazky a pri odosielani mi to nejako zmrzlo a pozeram, ze mi to neodoslalo...kotuha jedna nepodarena, ved ma nebolo treba vypipiat.... 😕
No a uz neviem, co tam bolo, takze...kto to tu stihol za tri tyzdne 4 kila....@zibi....uzasne, gratulujem....to je paradna inspiracia
@ingridka22, aj ja sa pomerne casto vazim a potom som sklamana, lebo vysledok nulovy.....mali by sme sa prestat vazit aspon ten tyzden, ak nie dva....ja podrzim teba a ty mna, co povies?

yanni...tebe som vcera napisala asi 10 riadkov a niesu tu....sakra...ale si dobra, este mam pred ocami fotky dobrot z Vasej pekarne a ked toto vydrzis....tak klobuk dolu....podrazdi trosku dievcata a hod im tie fotecky tak na pomlaskanie.... 😉
ja som v dnesne bielkoviny doplnila zo vsetkeho trosku...aj masko, aj sunku, aj syry, aj jogurty....asi nie celkom podla pravidiel tejto diety, ale aspon vsetko spada do bielkovin...takze som so sebou celkom spokojna... 🙂
ale co zajtra....joj...nemam chut ani na zemiaky, ani na ryzu...co ja budem jest???? Vy co planujete?

kubkovka
9. okt 2010
@sivocka no jasne, s tým vážením máš pravdu......treba vydržať, aj ja som mala dnes pokušenie sa odvážiť, ale odolala som, ešte by mi to ukázalo viac, a to by ma nasrdilo, takto počkám ešte niečo cez týždeň a uvidím
eyya
9. okt 2010
@sivocka nie nebol ale az vecer ma to chytilo :-N ale uz pohoda sa nezabijem ...

inak dievcata akurat som si zuzila rifle kupene min. mesiac 😃 😃 😃 😃 som taka rada 😃
kubkovka
9. okt 2010
@eyya tak gratulujem, snáď čoskoro aj ja nejaké oblečiem.....nové som si nekúpila, som sa zaťala, že schudnem a dovtedy mi musia stačiť jediné nohavice, čo zatiaľ oblečiem......
eyya
9. okt 2010
@kubkovka aj ja som donedavna nosila cierne teplaciky tam nebol problem ale som rada ze sa s tym sadielkom nieco deje aj cez moje prehresky :-N
kubkovka
9. okt 2010
@eyya no veď to je super....aj ja sa teším, keď napíšem, že už zapnem rifle, ale tak mňa trápia aj nohy, chcem ich štíhlejšie, snáď sa podarí
zibi
9. okt 2010
baby dobru noc a zajtra sa vidime piseme 😉
ingridka22
9. okt 2010
@sivocka, dohodnuté, budeme sa držať navzájom 😉 a váženie odkladám min na 2 týždne, lebo mne váha lieta hore dole zo dňa na deň aj 1,5 kg ]-( :-p a to ma vie tak naštvať, že až ]-( asi tú váhu schovám, nech ma nedráždi 😉
@kubkovka, eyya , tiež by som chcela, nech mi konečne povolia gate, stále nosím len tie isté rifle, ostatné sú mi priúzke 😞 . už nech sa mi tá slaninka niekam vyparí 🙂 a nové veci si doprajem až po diéte 😃 😃
yanni
9. okt 2010
TAk baby idem vas drazdit 😃 No sivocka nakazala, ja som nevinna =-) 😃
yanni
9. okt 2010
Janulik a tu je brasulo ked bol este stihli
yanni
9. okt 2010
stihly
kubkovka
9. okt 2010
@yanni no krásne, fakt obdiv, že odolávaš....
ingridka22
9. okt 2010
@yanni, moje nervy, ja by som tam brigádovať nemohla... ja by som neodolala takým žemličkám a koláčikom 😃 esteže u nás také nemáme 😃 😃 😃 a chcela by som mať tvoju pevnú vôľu 😉
magimary
9. okt 2010
dnes: SOBOTA-13-ty deň- 9.10.2010 BIELK.
---------------------

ahojte 😉,
ja som sa chcela s vami len potešiť...
dnes som sa odvážila a mám to -4kilečká (!) 😕 x-)
tak sa teším, lebo sa nenávratne približujem k číslam, ktorým som už (u mňa) ani nneverila :-N x-)...
inak dnes som mala megabielkovinový deň... :-N
na obed vajcia a na večeru som už nechcela cholesterol, tak som si šupla jogurt a trochu bryndze :-N

všetkým prajem zo srdca veeeeľké chudnúce úspechy!!! x-)
mexx
9. okt 2010
To len ja som taka trupka, ze ma ubytok kil nejako demotivuje? :-N 😃 Bo mam pocit, ze aby u mna bolo vidiet, ze som volaco schudla, tak budem musiet zhodit aspon 30 kil. 8-( A stale si hovorim, ze ked to teraz ide rychlo, tak ma to pokazi, a potom budem sklamana, ked sa to spomali... :-p Ja som taky posahany riesitel. 😃
magimary
9. okt 2010
@mexx , neboj, neboj... 😉
ja už som si dnes všimla... 😉 :-N x-)
a teškám sa s Tebou! 😉 x-)

a, napokon, na mne tiež nie sú tieto mikromnožstvá vidieť, ale čo na tom? hlavne, že váha neklame a oblečenie potvrdzuje 😉
ingridka22
9. okt 2010
@magimary, som z teba v šoku! 😃 že 4 kilá!!!! že ty chceš vyhrať toto kolo??? 😃 😃 😃 oproti mne ty tak málo ješ, veď to je dokopy nič za celý deň... asi si budem musieť zmenšiť porcie, lebo ja si na tanieri doprajem :-S a ty nie si hladná medzi jedlami?
@mexx, ty si tiež začala 27-eho? hoď číslo, koľko šlo dolu? a nerob si stresy, čo bude, keď bude... hlavne sa teš, že chudneš 🙂 🙂 🙂 čo mám hovoriť ja, keď sa mi váha nehýbe? 😞 :-p
a držte sa
mexx
9. okt 2010
No ja sa na tom zatial bavim, lebo vcera som nad tym horekovala pred MM, ze kolko by som ja najradsej schudla, a jemu sa to zdalo strasne vela, ze co blaznim. Tak reku zatial som schudla tolko a tolko, a este to nevidno. Tak on sa statocne tvaril, ze ale vidnooo... 😃 A dnes ked to segra pocula, ta zas tvrdila, ze praveze vobec nevidno, a myslela by, ze taky ubytok by uz bol vidiet. Nuz hold, na tych stihlejsich to lepsie vidno... :-p
mexx
9. okt 2010
Jo, 27. som zacala... Nevazila som sa na zaciatku diety, ale tak cca tyzden pred, ale myslim, ze v tom nebol rozdiel. A vcera ked som sa vazila po vitaminovom dni, som mala -8. Podozrievam vahu, ze ma klame, bo sa mi to zda podivne vela... =-) 😕
ingridka22
9. okt 2010
@mexx, ak by aj váha klamala 😎 , mala by si to cítiť na obvode - veci sú ti volnejšie? 8 kilečiek je už pekný úbytok 🙂
a dodržiavaš presne, bez prehreškov? bože, baby, kde beriete pevnú vôľu??? 😃
mexx
9. okt 2010
No...snazim sa. Tak uplne bez prehreskov to asi nie je, ale zas ani ziadne extremy. Da sa povedat, ze to celkom ide... :-N
magimary
9. okt 2010
@ingridka22 , no ja si na tanieri tiež maximálne doprajem!!! 😉
a medzi jedlami nie som hladná, ale za to si niekedy dovolím i to, že si dám dve "večere",
vysvetlím-keďže obedujem presne o 12-tej, druhé jedlo si dám po troch/štyroch hodinách (ako sa má) a potom ešte do ôsmej stihnem jedno jedlo (v rámci dodržiavania dňa, aký mám) :-N 😉 , nerobím to často, ale niekedy sa pošťastí (najmä, keď mávam škrobový deň)...

a toto kolo asi nevyhrám (stačí mi výhra z prvého kola :-N 😎 😃 ), toto vyhrá mexx, tak ako som vravela na začiatku... 😉
mexx
9. okt 2010
No to sa uvidi, lebo Mexx silno pochybuje, ze by sa to z nej odlepovalo v tomto tempe az do konca. :-N Aj ked by som sa teda nenahnevala... 😃 Podla mna totok bola u mna ta voda, co u ostatnych urobila 2-3 kila. Ja som proste viac zaplavena. 😃
magimary
9. okt 2010
@mexx 😃 😃 😃
tak to si mala vyslovene tú vlnu, čo má taký japonský názov a urobí toľko škôd...(ako sa to volá?!? :-N )
mexx
9. okt 2010
Tsunami. 😃
mexx
9. okt 2010
No pekne, a teraz tsunami za horami za dolami, a mne to pojde horko-tazko po polkilecku. :-p 😃
magimary
9. okt 2010
@mexx táááááááááááááááák, tsunami som myslela!!! :-N 😃 😃 😃
záplavovú vlnu... 😃 😃 😃
a zakazujem Ti sa demotivovať!!! 😉 :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli