• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

24. marca 2017 
čaute babule, ako víkendujete?
ja s nervami :stuck_out_tongue_closed_eyes: . viem, že sa máme vážiť v pondelok, vždy po týždni diétovania, ale ja som nevydržala, lebo po ovocníčkoch som bola zvedavá, ako na tom som.. a som na tom na h***o :angry: . asi s vážením seknem a počkám až na vodu. včera som jedla dusenú zeleninu. aj ja som mala letecké dni na hajzel a späť, tak som si myslela, že sa mi vyčistili črievka, ale nič... na váhe stojím a je mi z toho na nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňa porazíííííí :angry: :angry: :angry: asi sa dám vyhodiť z tabuľky, nech to tam nekazím :wink:
@zibi, to je super, že 4 kg za 3 týždne, aj ja chcem :dizzy_face:
no nevadí, ideme ďalej, snáď sa aj ja dočkám nejakého úbytku na váhe :grinning: a zajtra škroby....
9. okt 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 no tak ja sa vážim až po dvoch týždňoch, nie po týždni a vždy mám úbytok na váhe, skús aj ty počkať s vážením aspoň dva týždne........
9. okt 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanni gratulujem k tomu vitamínovému dňu, ja som doma tej fašírke neodolala, čo už narobím, možno je to aj tým, že kojím a ešte ma aj už šiesty krát prehnalo......ale aj tak som na seba pyšná, lebo zatiaľ to bol môj najlepší výkon vo vitamínový deň
9. okt 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som vcera napisala svoje pocity a dojmy a odpovede na Vase otazky a pri odosielani mi to nejako zmrzlo a pozeram, ze mi to neodoslalo...kotuha jedna nepodarena, ved ma nebolo treba vypipiat.... :fearful:
No a uz neviem, co tam bolo, takze...kto to tu stihol za tri tyzdne 4 kila....@zibi....uzasne, gratulujem....to je paradna inspiracia
@ingridka22, aj ja sa pomerne casto vazim a potom som sklamana, lebo vysledok nulovy.....mali by sme sa prestat vazit aspon ten tyzden, ak nie dva....ja podrzim teba a ty mna, co povies?

yanni...tebe som vcera napisala asi 10 riadkov a niesu tu....sakra...ale si dobra, este mam pred ocami fotky dobrot z Vasej pekarne a ked toto vydrzis....tak klobuk dolu....podrazdi trosku dievcata a hod im tie fotecky tak na pomlaskanie.... :wink:
ja som v dnesne bielkoviny doplnila zo vsetkeho trosku...aj masko, aj sunku, aj syry, aj jogurty....asi nie celkom podla pravidiel tejto diety, ale aspon vsetko spada do bielkovin...takze som so sebou celkom spokojna... :slight_smile:
ale co zajtra....joj...nemam chut ani na zemiaky, ani na ryzu...co ja budem jest???? Vy co planujete?

9. okt 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sivocka no jasne, s tým vážením máš pravdu......treba vydržať, aj ja som mala dnes pokušenie sa odvážiť, ale odolala som, ešte by mi to ukázalo viac, a to by ma nasrdilo, takto počkám ešte niečo cez týždeň a uvidím
9. okt 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sivocka nie nebol ale az vecer ma to chytilo :sweat_smile: ale uz pohoda sa nezabijem ...

inak dievcata akurat som si zuzila rifle kupene min. mesiac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som taka rada :grinning:
9. okt 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eyya tak gratulujem, snáď čoskoro aj ja nejaké oblečiem.....nové som si nekúpila, som sa zaťala, že schudnem a dovtedy mi musia stačiť jediné nohavice, čo zatiaľ oblečiem......
9. okt 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka aj ja som donedavna nosila cierne teplaciky tam nebol problem ale som rada ze sa s tym sadielkom nieco deje aj cez moje prehresky :sweat_smile:
9. okt 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eyya no veď to je super....aj ja sa teším, keď napíšem, že už zapnem rifle, ale tak mňa trápia aj nohy, chcem ich štíhlejšie, snáď sa podarí
9. okt 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dobru noc a zajtra sa vidime piseme :wink:
9. okt 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sivocka, dohodnuté, budeme sa držať navzájom :wink: a váženie odkladám min na 2 týždne, lebo mne váha lieta hore dole zo dňa na deň aj 1,5 kg :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ma vie tak naštvať, že až :angry: asi tú váhu schovám, nech ma nedráždi :wink:
@kubkovka, eyya , tiež by som chcela, nech mi konečne povolia gate, stále nosím len tie isté rifle, ostatné sú mi priúzke :frowning2: . už nech sa mi tá slaninka niekam vyparí :slight_smile: a nové veci si doprajem až po diéte :grinning: :grinning:
9. okt 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAk baby idem vas drazdit :grinning: No sivocka nakazala, ja som nevinna :confused: :grinning:
9. okt 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulik a tu je brasulo ked bol este stihli
9. okt 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stihly
9. okt 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanni no krásne, fakt obdiv, že odolávaš....
9. okt 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanni, moje nervy, ja by som tam brigádovať nemohla... ja by som neodolala takým žemličkám a koláčikom :grinning: esteže u nás také nemáme :grinning: :grinning: :grinning: a chcela by som mať tvoju pevnú vôľu :wink:
9. okt 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes: SOBOTA-13-ty deň- 9.10.2010 BIELK.
---------------------

ahojte :wink:,
ja som sa chcela s vami len potešiť...
dnes som sa odvážila a mám to -4kilečká (!) :fearful: :dizzy_face:
tak sa teším, lebo sa nenávratne približujem k číslam, ktorým som už (u mňa) ani nneverila :sweat_smile: :dizzy_face:...
inak dnes som mala megabielkovinový deň... :sweat_smile:
na obed vajcia a na večeru som už nechcela cholesterol, tak som si šupla jogurt a trochu bryndze :sweat_smile:

všetkým prajem zo srdca veeeeľké chudnúce úspechy!!! :dizzy_face:
9. okt 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To len ja som taka trupka, ze ma ubytok kil nejako demotivuje? :sweat_smile: :grinning: Bo mam pocit, ze aby u mna bolo vidiet, ze som volaco schudla, tak budem musiet zhodit aspon 30 kil. :rolling_eyes: A stale si hovorim, ze ked to teraz ide rychlo, tak ma to pokazi, a potom budem sklamana, ked sa to spomali... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja som taky posahany riesitel. :grinning:
9. okt 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx , neboj, neboj... :wink:
ja už som si dnes všimla... :wink: :sweat_smile: :dizzy_face:
a teškám sa s Tebou! :wink: :dizzy_face:

a, napokon, na mne tiež nie sú tieto mikromnožstvá vidieť, ale čo na tom? hlavne, že váha neklame a oblečenie potvrdzuje :wink:
9. okt 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary, som z teba v šoku! :grinning: že 4 kilá!!!! že ty chceš vyhrať toto kolo??? :grinning: :grinning: :grinning: oproti mne ty tak málo ješ, veď to je dokopy nič za celý deň... asi si budem musieť zmenšiť porcie, lebo ja si na tanieri doprajem :confounded: a ty nie si hladná medzi jedlami?
@mexx, ty si tiež začala 27-eho? hoď číslo, koľko šlo dolu? a nerob si stresy, čo bude, keď bude... hlavne sa teš, že chudneš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: čo mám hovoriť ja, keď sa mi váha nehýbe? :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a držte sa
9. okt 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja sa na tom zatial bavim, lebo vcera som nad tym horekovala pred MM, ze kolko by som ja najradsej schudla, a jemu sa to zdalo strasne vela, ze co blaznim. Tak reku zatial som schudla tolko a tolko, a este to nevidno. Tak on sa statocne tvaril, ze ale vidnooo... :grinning: A dnes ked to segra pocula, ta zas tvrdila, ze praveze vobec nevidno, a myslela by, ze taky ubytok by uz bol vidiet. Nuz hold, na tych stihlejsich to lepsie vidno... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, 27. som zacala... Nevazila som sa na zaciatku diety, ale tak cca tyzden pred, ale myslim, ze v tom nebol rozdiel. A vcera ked som sa vazila po vitaminovom dni, som mala -8. Podozrievam vahu, ze ma klame, bo sa mi to zda podivne vela... :confused: :fearful:
9. okt 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx, ak by aj váha klamala :sunglasses: , mala by si to cítiť na obvode - veci sú ti volnejšie? 8 kilečiek je už pekný úbytok :slight_smile:
a dodržiavaš presne, bez prehreškov? bože, baby, kde beriete pevnú vôľu??? :grinning:
9. okt 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No...snazim sa. Tak uplne bez prehreskov to asi nie je, ale zas ani ziadne extremy. Da sa povedat, ze to celkom ide... :sweat_smile:
9. okt 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 , no ja si na tanieri tiež maximálne doprajem!!! :wink:
a medzi jedlami nie som hladná, ale za to si niekedy dovolím i to, že si dám dve "večere",
vysvetlím-keďže obedujem presne o 12-tej, druhé jedlo si dám po troch/štyroch hodinách (ako sa má) a potom ešte do ôsmej stihnem jedno jedlo (v rámci dodržiavania dňa, aký mám) :sweat_smile: :wink: , nerobím to často, ale niekedy sa pošťastí (najmä, keď mávam škrobový deň)...

a toto kolo asi nevyhrám (stačí mi výhra z prvého kola :sweat_smile: :sunglasses: :grinning: ), toto vyhrá mexx, tak ako som vravela na začiatku... :wink:
9. okt 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to sa uvidi, lebo Mexx silno pochybuje, ze by sa to z nej odlepovalo v tomto tempe az do konca. :sweat_smile: Aj ked by som sa teda nenahnevala... :grinning: Podla mna totok bola u mna ta voda, co u ostatnych urobila 2-3 kila. Ja som proste viac zaplavena. :grinning:
9. okt 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx :grinning: :grinning: :grinning:
tak to si mala vyslovene tú vlnu, čo má taký japonský názov a urobí toľko škôd...(ako sa to volá?!? :sweat_smile: )
9. okt 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tsunami. :grinning:
9. okt 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pekne, a teraz tsunami za horami za dolami, a mne to pojde horko-tazko po polkilecku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. okt 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx táááááááááááááááák, tsunami som myslela!!! :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
záplavovú vlnu... :grinning: :grinning: :grinning:
a zakazujem Ti sa demotivovať!!! :wink: :sweat_smile:
9. okt 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok