90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

duja
21. okt 2010

@juli71 mozem juli..Nehanbim sa za to..ved som porodila pred par tyzdnami synceka..A riadne som si uzivala tehotenstvo myslim papanim..Tak som i paradne nabrala.. Na zaciatku bola moja vaha 106,5 kg a dnes rano 96,5 kg

claudy
22. okt 2010

Ahojte baby,som medzi vami nová.Túto dietu som držala od mája do júla.S malými prehreškami som schudla 10 kíl.Každé ráno som sa vážila a ked som videla super úbytok na váhe hned som mala krajší deň.Idem dcére na stužkovú tak som sa rozhodla zase od pondelka.Takže berte ma medzi seba. 🙂

st2
22. okt 2010

@claudy jasne si tu vitana a budeme sa navzajom vsetky podporovat

kubkovka
22. okt 2010

@claudy no tešíme sa, vitaj

monkula
22. okt 2010

ahoj kočky... ja porušujem, priznávam sa... ale nevzdávam sa, to ani náhodou.... 😉 len čakám na ten správny momenz, kedy sa do toho znova zahryznem... 😉 váha nestúpa, len stojí, takže to neberiem až tak tragicky

monkula
22. okt 2010

@claudy vitaj a nech sa Ti s nami dobre chudne 😀

juli71
22. okt 2010

@duja v pohode beriem drzim ti palce len tak dalej

juli71
22. okt 2010

caute dievcata ja som sa dala na to znova 😵

claudica
22. okt 2010

Čaute baby, dnes mám UH-deň, tak to sa dá zvládať....Už sa teším za chvíľku na cestoviny so šampiňonmi. Mňamka. A včera som poobede piekla kopec palaciniek pre rodinku a podarilo sa mi neochutnať ani jednu jedinkúúúú 😲
@claudy vitaj... držme si palce...
@juli71 - veď ty si štíhlučká, na fotke vyzeráš super, z tvojej váhy samozrejme nemôže ubúdať toľko ako ostatným... ale nech sa ti darí aj tých pár kilečiek čo si si predsavzala.... 😉

lubikaf
22. okt 2010

ahojte, uz som tu par dni nebola, nemam sa cim chvalit co sa tyka diety, stale len hresim a hresim. a dnes som sa odvazila a to moje tazko zhodene kilecko je spat 😠 😠 😠 😠 jooooj, taka som nahnevana na seba. no co uz narobim, snazim sa ist dalej, kazdy den si hovorim, ze dnes to vydrzim bez prehreskov a vzdy si dam nejaku sladkost 😝

dnes by som mala mat uht den, uz sa mi varia cestoviny s omackou, tesim sa na ne, a na veceru si vytiahnem muffiny z mrazaka 😉 a rano som mala len banan a kavu, takze dnes zatial v pohode, snad to vydrzim az do vecera 😅

@claudy vitaj medzi nami 😉 tak sa chystas na stuzkovu, to musi byt super, ja by som si tu moju hned zopakovala 😉

juli71
22. okt 2010

@claudica dik si zlata to vies volne veci to zakriju, ale aj vek sa stara aj ked sa clovek neciti ja to pocitujem tento rok , ze sa to nejak uklada uz to nie je to, co byvalo a ked sedi clovek cely den na zadku aj to zanechava ....... 😠 😵

tak sa tesim..... 😵

claudica
22. okt 2010

@juli71 veď presne - vek robí svoje...mi hovor. To vidím aj na sebe - predtým keď som potrebovala zhodiť kilo-dve do nejakých šiat, týždeň som dala pozor a boli dole... Teraz? Ide to omnoho ťažšie, stojí to omnoho viac úsilia, to máš pravdu. A kilá navyše sú tam kde ich najmenej chcem - na bruchu a odtiaľ idú dole najneskôr a najpomalšie. No tak sa držme... 🙂

juli71
22. okt 2010

@claudica tak, tak 😵 😵

kubkovka
22. okt 2010

Dnes vitaminy, zatiaľ sa držím, robila som si zapekané plnené jablká a polievku z kyslej kapusty, tá mi vždy dobre vyčistí črevá 😀

claudy
22. okt 2010

Baby vy ste aké zlaté,pekne ste ma privítali.Teším sa na vykecávanie s vami.Na ten bielkovinový deň dajte bacha ja som vždy z neho pribrala je zradný.Začala by som aj zajtra len som nejaká sopľavá a bojím-bojím,že by som ochorela.Takže zatím do schudnutia. 🙂

marianka0101
22. okt 2010

Ahojte, chcela by som sa k vám pridať. S touto dietou som začala včera, takže mám všetko ešte len pred sebou. Som rok po pôrode a mám 88kg. Moja váha pred pôrodom bola 62kg, takže mám čo robiť ☹ ale verím že to zvládnem 🙂)) V pondelok sa idem informovať na cvičenie. Píšem informovať, lebo tu to funguje tak, že sa treba registrovať a potom vždy dopredu zahlásiť, pretože majú iba určitý počet strojov na cvičenie, tak uvidím, rada by som začala už v pondelok s cvičením. Raz som túto dietu držala a to som zo 78kg schudla na 60kg a to som ju držala iba 2 mesiace, bola som vtedy veľmi disciplinovaná. Mala som iba 2 dni, keď som ju porušila a vtedy som proste išla na pizzu 🙂)) Rok som si váhu držala s tým, že som pribrala iba 2 kg a potom som otehotnela. Verím, že tu s vašou podporou, sa mi podarí tú moju váhu znížiť 🙂

janulaka
22. okt 2010

@yanni
Ahoj Jani
ahoj ja si kavu tiež dám, ale dúfam že schudnem viac, mám nadváhu podla výšky 20kg, tak dúfam že dám
dole 10-15klg, keď ti nemáš ž čoho tak je to iné u mna je problém nohy a zadok, vlastne momentálne už všetko
po porode je to veľmi zlé.... Moja známa schudla 28kg touto diétou🙂
Ja strašne chceeeeeem a to je dôležité, niečo sa v mojom živote mení pracovne mám nejaké plány
a k tomu si chcem pridať niečo pre svoj vzhľad a zdravie....
Tá kamoška neviem koľko bere za tie torty, lebo som zatial nepotrebovala, len manžel jej robil webstránku
a ja som to videla len na fotkách, vlastná skúsenosť žiadna...

janulaka
22. okt 2010

@marianka0101

Ahoj držím Ti palec ja som mám dnes piaty deň, tak sme tak približne, už nech sú vianoce budeme blízko konca..
a ako sa teším kvôli dtom a maličkej prvé vianoce 😉

marianka0101
22. okt 2010

@janulaka Jééj, ahoj, to je fajn, že je tu niekto kto začal približne ako ja. Aj ja sa veľmi teším na vianoce. Budú to síce už druhé vianoce s naším drobcom, ale tie prvé mal iba 3 mesiace, takže teraz to už bude iné, to mu už budú tie očká tak "naozaj" žiariť. Inak ako to plánuješ cez vianoce? lebo ja si chcem dať v tom čase určite teda pauzu, to by som nezvládla pozerať na tie dobroty 🙂 a predsa sú to vianoce...

janulaka
22. okt 2010

@duja
Ahoj tak to sa veľmi teším, som približne váhou ako ty na začiatku, schudnúť tak 20kg to by mi stačilo na prvých
90 dní, keď si schudla 10kg za 45 dní tak tak , koľko by si chcela zhodiť?

janulaka
22. okt 2010

@marianka0101
Ahoj mi budeme mať na vianoce skoro rok..... takže super malá má 9 mesiacov a dnes začala lisť, torchu neskoro,
doktorka nás už poslala na rehabilitáciu ale ešte sme neboli podľa mňa už netreba...
Cez vianoce to plánujem dodoržať aspoň na 50%, lebo ˇja buď žerem alebo nejem, takisto to bolo s fajčením,
neviem si zaláliť 2-3 ako môj manžel ale celú krabičku, čiže nepoznám mieru a rýchlo sa spustím....
Ale už nefajčím 6 rokov..... 😀

marianka0101
22. okt 2010

@janulaka tak 6 rokov nefajčiť, to je super, vidieť že máš pevnú vôľu a tu pri tejto diete treba, čiže si na najlepšej ceste k úspechu 🙂 Nás tiež doktorka poslala na cvičenia, ale to sme mali 3 mesiace, malý otáčal hlavičku iba na jednu stranu. No hneď na druhú deň ako nám vypísala papier, ju pekne začal otáčať tak ako treba. Niekedy sa mi zdá, že doktori na tie deti nejako moc tlačia...

kubkovka
23. okt 2010

Ahojte dievčatá, takže sú tu nové, to je super.....mne to prvý raz pri tejto diéte išlo omnoho lepšie, ale to bolo leto, teplo, jesť mi nechutilo, iba piť, chodila som s malou na celé dni von, na kúpalisko.....teraz je to omnoho ťažšie, skoro celé dni doma, pretože nemám s nimi dvoma kam ísť, takže stále myslím iba na to, čo by som zjedla.....som sama zo seba sklamaná, diétu už držím vyše mesiaca a iba 4,5 kg som schudla, čo sa teda nedivím, keďže nie som vôbec disciplinovaná......mám momentálne asi jesennú depku

duja
23. okt 2010

@janulaka Ahojky, ja by som chcela ist na 80 kg, co viem, ze nejako nezvladam..Ale ked za 90 dni pridem pod 90 kg tak to bude pre mna uspech a budem sa velmi tesit..No co v tejto 90 nezvladam, tak dozeniem v dalsej 90 ke..Tu sa chystam potom od januara drzat, nech ma nezastihne cez velku noc 🙂))

duja
23. okt 2010

@juli71 Dakujem 🙂

monkula
23. okt 2010

Dnes som sa vážila... nedodržiavala som, veď viete, písala som, ako som žrala...
a tieto čísielka sa na mňa usmievali. 63,2 kg 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marianka0101
23. okt 2010

@monkula gratulujem, len tak ďalej 🙂 čo by som ja dala za takéto čísielko na váhe 🙂

monkula
23. okt 2010

@marianka0101 ďakujem.. taak ma to povzbudilo zase, že som dnes vôbec nezhrešila... 😵 😵 práve som dojedla cestoviny s makom, mala som na mak šialenú chuť.... a zajtra vitamíny... a potom prvá voda, pomoooc 😲 😀

marianka0101
23. okt 2010

@monkula tak to sme dnes mali podobný obed, ja som mala cestoviny s pretlakom 🙂 Ja zatiaľ nezhrešujem, ale tak ja mám dnes iba tretí deň. Veľa šťastia s tým vodným dňom, je to sila...

monkula
23. okt 2010

@marianka0101 prve dva týždne som nehrešila ani ja a hneď boli dole 3kg 😉 😉