• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

20. januára 2017 
ahoj janka...môj manžel schudol pri mne 13kg a drží sa stále.neje dve na tri.je aj pokračovanie,je to trošku voľnejšie,ale základy ostávajú. keď sa začneš potom prejedať,určite sa ti niečo vráti naspäť.a vitamíny si zvládla v pohode. :wink:
26. jún 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sestri dakujem a teda klobuk dolu pred tvojim manzelom, to asi maloktory muz vydrzi, som zvedava na mojho.Ja som teda nejedavala nejako vela pred tehu a nemala som s vahou problem ale pocas tehu......no a po tehu dost este ostalo tak ktovie ako to bude teraz.Snad sa to vrati naspat.Myslim ze tato dieta teda ak sa da nazvat dietou je velmi zdrava. No a este jeden problem my tu mame ze tu sa veceriava okolo 20-21 vecer.Zatial sa podarilo pred 20.Snad to az tak neuskodi.Chodievam spavat az okolo polnoci dovtedy uz je vytravene.
26. jún 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko babenky :slight_smile:
27. jún 2008 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko aniel, dobré ránko všetkým
27. jún 2008 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby včera som hovorila ,že s tým praštím,ale pravdu povediac,nemala som čas sa za celý deň ani najesť.Večer som zjedla jednu špekačku s uhorkovým šalátom a za celý deň som zjedla asi6-8 marhúľ, 1 kopček zmrzkya jednu viedenskú kávu.Samé sprostosti,ale čo som si mala dať,keď som do obeda nestíhala a potom som šla do mesta a domov som prišla až 19.30. :wink:
27. jún 2008 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko škoda ,že si včera nebola s nami :slight_smile:
27. jún 2008 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkymmm.....idem si dat kavu a musim ist do obchodu :slight_smile:
27. jún 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebehaj podruhých témach ja som tu :frowning2:
27. jún 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes máš voľno lucxy?
27. jún 2008 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kitaka už ti je lepšie? :sunglasses:
27. jún 2008 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel, niekedy inokedy :slight_smile: , ja som aj rada, že som nešla, lebo som mala črevné problémy. Vybrali sme sa s MM a s malou na prechádzku a ledva som dobehla somov, videla som všetkých svätých. Tak som potom ani nevečerala, ani som hladná (od strachu) nebola a ťava som si to pokazila večer. Asi o desiatej MM ostali chrumky na tanieriku a hovorím mu že schovaj si to. Samozrejme neschoval, tak som ich zjedla. Takééé boli fajnééééé. Ale nech, však som za celý deň zjedla len kúsok banánu a chlebík s tou falošnou treskou
27. jún 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel ja som na materskej....
27. jún 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinaa ty sa máš aspoň pol kila,ale dúfam,že keď bude na budúci týždeň ten ubúdajúci mesiac ,že to pôjde dole. :confounded:
27. jún 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem prečo som si myslela ,že chodíš do práce. :wink:
27. jún 2008 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel ja behám akurát okolo Laury, neznáša počítač, tak tu piští :angry:
27. jún 2008 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi som si to s niektorou poplietla :slight_smile:
27. jún 2008 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel ja mam tiez Larinku ako gucz :slight_smile: moja znasa pocitac velmi rada vkuse vykrikuje, ze stikat stikat
27. jún 2008 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel napíš do ip kto všetko včera bol, čo majú nové a ako deťúrence jo? čo budeš dnes papať?
27. jún 2008 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofinka sa tiež hnevá,že sa jej nevenujem brnká mi do klávesnice,takže ,keď bude preklep ,tak to bola Sofi :grinning:
27. jún 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy no tak ona ho má tieť tak rada, len neviem čo by mi tu porobila. A ak si ju nedám na kolená, tak mi tu piští. Teraz je v beháku pri mne, dala som jej dlhú piškótu, tak dúfam, že ju na chvíľu zabaví. Inak sem môžem ísť v klude len keď spí a to tu nikdy nikto nieje :frowning2:
27. jún 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja ho zbožňuje,ale keď si na ňom môže ťukať ona :wink:
gucz ok :slight_smile:
27. jún 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne mala chodi spat okolo obeda uz len jeden krat, a vam dva krat
27. jún 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja spí tak po desiatej a potom poobede asi po druhej, tretej, teda tiež nič moc, dokopy asi dve hodiny
27. jún 2008 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz no to bud rada aspon ti spi dva krat mne len raz a vcera to bola len hodinka, a vydrzi az do vecera
27. jún 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja včera v Trnave prespala asi 2 hodinky :pensive:
27. jún 2008 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co mate dnes na obed.....je idem robit hovadziu polievku s rezancami a druhe" chrenova omacka+hov . maso+knedla
ja uz knedlu nejem
27. jún 2008 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já ešte neviem,čo budem dnes papať,teraz sa mi nechce ani raňajkovať :wink:
27. jún 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to môj manžel zbožňuje.Ja ešte neviem,čo budem variť :frowning2:
27. jún 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes by som mala mať ryžu alebo zemiaky,ale čo navariť pre ostatných , tak to naozaj neviem.
27. jún 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja asi tú ryžu, so zeleninkou alebo možno len s uhorkou, uvidíme
27. jún 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok