• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

20. januára 2017 
:wink: nase uspechy
2. nov 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, nakoniec si varím kapustičku kyslu... sa v obchode budu čudovat, čo s nou robím.... :angry: :grinning: , zrovna teraz, ked ešte domaca nevykysla mam taku spotrebu :grinning:
a mala som aj par arašidov, par... no asi pol sačka... ale šak to môžem :wink:
2. nov 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 aj ja si varim kapustu kyslú, ta sa mi asi nepreje.....
2. nov 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé, vy ste aké kapustové "fliačky" :sweat_smile: :grinning:
ja som ešte ani kapustu nemala,
teda moc ju ani neľúbim-varenú-skôr takú kyslú surovú, ale to ma zatiaľ ani nenapadlo kúpiť si ju...
budem to musieť "poriešiť" :wink:
a teraz by som si takú dobrú kyslučkú dala :slight_smile: ...
potrebovala by som zajesť príšerne sladkú chalvu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: (dopadne to s ňou ako s tými guličkami...ochutnali sme a znechutene sme odložili... a také to bolo drahé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: , čo s ňou teraz? už ju viac asi do úst nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: )...
inak som sa dnes držala...
poobede som si dala gaštany a bolo po olovrante aj večeri...
akurát, tá terajšia skúška chalvy nedopadla podľa očakávaní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka no dufam, že ani mne sa nepreje...č o by som vo vitamíny obedovala, večerala?? :grinning:
už je aj po nej, troška som si nechala na zajtra, že maškrta poobede :wink: , ešte stale neviem,č o budem obedovat, snad bude v našich mini potravinach špenat.... to by som mala dva dni vybavene potom :wink:
@magimary budem za blbu, čo je to chalva??? :confused:
a ja kyslu kapustu aj na surovo môžem, ale teple do bruška je teple... teda pre mna aspon :wink: .... a ked ja ja tak malo zeleniny lubim, že som rada, že aspon kapustička mi chuti :unamused:
2. nov 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 , no to sme na tom s tou zeleninkou rovnako :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a chalva?
no ja som to doteraz poznala z takého "alfabioracio" obchodu, ako slnečnicovú drť s melasou (rozumej pomleté slnečnicové zrná zmiešané so sladom a zlisované do nejakej kocky, kruhu atd), ale teraz sme to kúpili v LIDL-i ako významnú špecialitku-konkr. asi teda sladkosť gréckej kuchyne a v zložení som čítala, že táto nie je zo slnečnice, ale z pomletých sezamových zŕn...konzistenciu to malo rovnakú ako tá slnečnicová...
a teda, ak to správne chápem, tak sú rôzne druhy chalvy a pointa bude teda v tom, že je to niečo (ZRNá) na drobno pomleté a zlisované do kocky a sladké :sweat_smile: :wink:
nie je to síce encyklopedická odpoveď, ale napísala som ti všetko, čo o tom viem :sweat_smile:
2. nov 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary vieš o tom dooost, na to, že Ti to nechutilo :grinning: :grinning:
a tiež nemusiš zeleninu??? :unamused: :frowning2:
ja rajčinu, uhorku.... vôbec nie ...
2. nov 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj kúsok z encyklopédie :sweat_smile: :
http://sk.wikipedia.org/wiki/Chalva
2. nov 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
veru, ani zeleninu... :confounded:
ale nanešťastie-ani ovocie... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :confounded:
čiže...vitamíny u mňa=hotové galeje... :sweat_smile: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary ved to vyzera s tymi orieškami ako turecky med :grinning: :grinning: :grinning: , škoda, že to tak teda aj nechuti :sweat_smile:
2. nov 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
túto som poznala doteraz:
http://www.tml.sk/biChalva.html
2. nov 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary boli časy, ked som ani ovocie nemala rada, ale MM ma akosi toto "naučil", stále sa krmil raz pomarančom, raz mandarinkou, kiwi, grep a občas mi nedalo, že "daj aj mne" a dako, to mi chutí... akurat teda take echt naše - slivky, hrozno a čerešne, to mi nejde dolu krkom... ale sila je, že sušene slivky aj hrono, to môžem... ale ja milujem aj račinovu polievku, pretlak zjem aj samotny, ale račinu, neee :unamused:
divna som, čooo? :grinning:
2. nov 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 veru vyzerá :sweat_smile: ,
aj môj mužík si to myslel a zalomil rukami, čo idem skúšať turecký med, keď mám diétku :sweat_smile:
tak to teraz skúšal so mnou (aby uveril, že to nie je turecký med), ale po prvom mikrosúste zahlásil:
"to bolo posledné...ale nielen na teraz, ale navždy...musím to niečím zajesť...idem si dať paštéku s cibuľou" :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
skoro som odpadla, že mi tu ide zase rozvoniavať s domácou paštékou a ja tu trávim príšernú sladkosť v ústach nasucho
2. nov 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary kedy by som mohla pašteku???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
blba otazka, čo??? bielkoviny?? :sweat_smile:
2. nov 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 zajtra s chlebíkom na obed :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
veru, aj ja by som si trošku zajtra dala, ale chcem si dať bryndzu s chlebom :confused:
ktovie, možno to nejako pokombinujem :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
2. nov 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary
jeden chlebík??? fuha, to budem asi hladna..... ale možno by som nebola, ale mam chut na špenat... a klasika, pre mna na obed len chlebík s paštekou..hm, malo teple :sweat_smile: , na večeru... ale čož, to zas bez chleba... neee
inak, kuraciu pečienku kupim a buduce bielkoviny už viem, čo si dam...mnáám
idem krpcov dat spat, práve sme dočítali.... s malym je to ešte zbava čitat dačo :grinning:
2. nov 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@claudica diky moc za ten recept, vazne to vyzera, ako ta tukozrutska. no zial, nemam ingrediencie doma na to, aby som ju zajtra navarila. ale pojdem kupit, a asi si ju spravim nasledujuci skorobovy den, aspon nemusim vymyslat, co varit :wink: zajtra si chcem spravit ryzu, v lunarnom kalendari je napisane, ze by sme mali dnes a zajtra ryzu jest a vyhybat sa strukovinam :confused:
2. nov 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júúúj, babky...hladná som... :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

viem, výkrik do tmy... :sweat_smile: ale príšerne... :confounded: :fearful:
kto mi pomôže?!? :sweat_smile:
a zajtrajšok je tak ďaleko... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
2. nov 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, ja dnes UH, vôbec neviem, čo jesť, nič ma nenapadá, v lete sa lepšie chudne........pizzu ani cestoviny ee, dala by som si bryndzové halušky.......no fakt neviem, čo si vymyslím
3. nov 2010 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No konecne bielkoviny. Taka som nadsena, ze ani neviem, co si mam dat. Kym sa rozhodnem, bude zas vitaminovy den. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vcera som sa pristihla pri tom, ako slintam uz skoro nad vsetkym, co vidim jest ludi v telke. Vcera vo filme do seba tlacili ryzu a maso a zeleninu, tak pekne to vyzeralo, ako v restike, som skoro zdochla od hladu. A potom mi prepinalo uz aj vtedy, ked som ich videla jest obycajnu salamovu zemlu. Alebo aj suchu. Alebo maslovy chlebik so syrom. Alebo hocico. :astonished: Podarilo sa mi dodrzat vitaminovy den, za co som vdacna, lebo som mala pocit, ze zas zlyham. :rolling_eyes: Zachranil ma muzko, ktory mi kupil v Jednote kyslu kapustu, som si tak narobila chute zrazu, a nasa este nie je vykvasena. Ale dobra bola aj kupovana, akurat mi ta kyslost vyzrala cesticku od ust az po zaludok. :sweat_smile: A muz zo mna chytil vecer v posteli zachvat, bo som este docitavala tuto dietkovu temu, a ked som si lahla, skvrkalo mi v bruchu, a znicene som zadrela: "Jedla by som. Pastekovy chleba s cibulou." - Muz sa mi skoro zadusil, jak sa smial. :sweat_smile:

Mary, aj som sa ta chcela spytat uz ked si spominala, ze si pojdes tu halvu kupit, ci ti to chuti. Ja som mala tu cest zatial len s tou pravou greckou, ale bolo to nechutne, aj to jedno susto, co som si vtedy supla, som vyplula. A ked to u nas fakt nemal kto jest, tak som to vzala na intrak, tam to dotlacila jedna kamoska, jej to chutilo. Ale ja som povedala, ze dakujem, uz nemusim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale napriklad taka orechova halva v Govinde je brutalna mnamka, to by som mohla kedykolvek (aj ked je to vlastne prasadam, takze nie az tak koser mozno). :sweat_smile:
3. nov 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
včera - 100 %, teším sa... :dizzy_face:
a dnes, špenat nebude :angry: :angry: , jasne, že nemali... tak som si kupila tu spomínanu kuraciu pečienku a čierny rožok... to môžem... ale čo večer neviem, lebo samotnu pečienku eeee, bez pečiva... možno si dam polovicu rožka a bude poriešene
práve sme si dali bananovy koktail... a teraz kavička.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: , tak ja vitamínový včerajšok asi na 90%, ale mohlo to byť aj horšie :wink: no nič, polepším sa... možno :sunglasses: dnes mám strašnú chuť na praženicu, asi aj huby si do nej pridám, mňam :slight_smile: a večer asi jogurt, síce to budú pomiešané bielkoviny, ale to snáď nie je až taký prúser :grinning: :grinning: :grinning: inak zatiaľ mám v sebe čaj a teraz popíjam "kafíčko" :dizzy_face: všetkým prajem úspešný deň a dobre sa napapajte, dievčatá :wink: :dizzy_face:
3. nov 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes: STREDA 38-my deň- 3.11.2010 BIELK :dizzy_face:
---------------------
veru, veru, vytúžená bielkovinová bomba je tu!!! :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning:
už som sa nevedela dočkať...
teda ešte sa dve hoďky ani neviem dočkať...ale čakala som na (milované! :grinning: ) bielkoviny ako na spasenie...(inokedy by som si ani nezmyslela, že bielkoviny existujú, keďže ja som skôr "chlebový a zemiakový" typ :stuck_out_tongue_closed_eyes: )...
už som na tom podobne ako mati-mexx :wink: :sweat_smile:
už by som sa nakŕmila aj suchou kôrkou od chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
zatiaľ mám v sebe jednu mandarinku (podarilo sa nám kúpiť také skvele "prav0" mikulášske-voňavé a bez kôstok, tak to mi celkom pochutilo :sweat_smile: ) a čakám na obedovú bryndzu :dizzy_face:
rozrobím si ju so smotanou (dúfam, že tam nejakú máme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a k tomu chlebík a je to mňamka ako svet... a možno ešte zakončím aj jogurtom :sweat_smile: ...uvidím...

a idem sa konečne odvážiť odvážiť... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som zvedavá, či bude nejaká zmena (po včerajších 100% vitamínoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: )...
ak nebude, tak ani nenapíšem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. nov 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak píšem, aj keď zmena sa dá hodnotiť asi len na gramy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
ale tak, čo už s nimi?!? :sweat_smile: :grinning:
keď nechcú ísť rýchlejšie dolu, mám ich nakopať? :sweat_smile: :grinning:
tak túžobne čakám až zbadám na váhe nižšie číslo na začiatku "dvojcíferia"
a zatiaľ sa teda stále nekoná :rolling_eyes: :sweat_smile:
ale snáď do konca dietky dosiahnem aspoň to, keď už iné nie :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

3. nov 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak ja sa hlasim po druhom vodnom dni. Ten som mala vcera a az napodiv bravurne som ho zvladla :slight_smile: Bez prehresku..Maly bol vcera certik tak som na prehresky anilen nepomyslela a pravili sme si spolu dlhokansku prechadzku.A teraz k vysledkom.Za druhych 29 dni je tu ubytok 4,7 kg, celkovo od zaciatku diety je to: 13,4 kg. a uz som v poslednej tretine. Ciel je minimalne 4 kg este..No uvidime ako to vlastne pojde :slight_smile:
Tak prajem pekny dnik a pekne chudnutie :slight_smile:
3. nov 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duja ty si inak uspešna... supeeer.... gratulujem
ja som chcela pôvodne vodu vynechat, ale ma tu motivujete, POJDEM aj na vodu a "potopím" ju :grinning:
ideme sa obliect a von
a ja som mala povinne polovicu pomaranča teraz, maly si nakazal ošupat, dve mandarinky, tie zdola a ešte pomaranč ale to už polovicou ponukal mna so slovami "maminka daj si, daj si".. užasna veta :dizzy_face:
3. nov 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 , dakujem krasne.
Ja si osobne myslim, ze ta voda v tej diete nie je iba tak..Podla mna raz za mesiac treba precistit organizmus a zbavit sa skodlivin..JA v kazdom pripade dokoncim i tretiu vodu..PO vodnom dni sa citim tak fajn fajn :slight_smile:Sice cez den ked mam tu vodu je kriza, no vysledok potom je superrr :slight_smile:
3. nov 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duja, krásne výsledky :wink: závidím ti tvoju pevnú vôľu, a to nielen tebe, ale aj ostatným úspešným bojovníčkam :dizzy_face: a @magimary, aj počítanie na gramy je super, u mňa ani to nehrozí :wink: , mne sa to vôbec nepohlo, čomu sa síce teším, keďže som cez dušičkové sviatky len jedla :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už som taká hladná, žeby som zožrala aj klince :grinning: :astonished: :fearful:
3. nov 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 , ja už tiež čakám na obed ako na zaslúženú výplatu :sweat_smile:
a chodím obzerať hodiny, že kedy sa pohnú k tej dvanástke :sweat_smile:
a, napokon nebudem mať bryndzu (lebo smotana v chladničke nie je, bude na večeru),
ale som tam objavila párky, tak si dám tie...
je to teplé a rýchle :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dám si trošku na chleba aj z tej spomínanej domácej paštéky :sunglasses: :sweat_smile: :wink:
a večera bude mliečna :sweat_smile:

@duja, super! :dizzy_face: a áno, súhlasím s tým, že voda tam nie je len tak! :wink: len ju vydržať :slight_smile:
3. nov 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, tak už som po "výplate" :sweat_smile: :grinning: (po obede) :dizzy_face:
a je mi fajn... :sweat_smile:
dúfam, že mi to vydrží najbližšie 4 hoďky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ostatným prajem dobrú chuť! :slight_smile:
3. nov 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok