• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
chudulky ako sa dari?ja dnes skroby..
4. nov 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary magi ty mas deticky v pestunskej?
no aj ja som schudla asi 5kg cize teraz 71 ale si tiez myslim ze by to bolo aj u mna lepsie keby ze som doslednejsia..ale nejako uz nevladzem s tou dietou, zacina mi to pripadat dost jednotvaarne..hm
dnes mam zasa pecene zemiaky :D ale tie mam celkom rada a spravila som si aj hrachovu polievku ..pre mna je problem uhlohydraty ..lebo cestovin mam uz po krk
no a pomaha mi aj cvicienie :D
keby ze do vianoc teda do toho 15.decembra kedy koncim s dietou sa mi podari schudnut aspon 3kg som stastna tych 69
a od januara by osm chcela zacat znova :D
4. nov 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi áno aj, ale nielen :sweat_smile:
hlavne ich mám v profistarostlivosti, jedného aj v pestu a dvoch porodených :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
4. nov 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@claudica no super, presne si to trafila, strasne potrebujem vypadnut aj s manzelom aspon na niekolko hodin.....musim nieco vymysliet, zatial bez jedineho prehresku, co sa mi zatial v tomto kole doobeda stavalo malokedy, uz sa tesim na obed a pojdeme von, lebo deti dnes zaspali nejako skoro, uz o 10 hodine
4. nov 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary no krasne si to napisala, ja tiez nedojedam po detoch, to mam stastie, len tie chute, hlavne pri vareni manzelovi a dcerke, ale presne ako pises, aj ja potrebujem vediet, co mozem a co nie a nehladovat, aj ked to ide pomalsie, hlavne, ze nepriberam.......no ale uz som sa rozhodla, budem mat dni s vami, dnes skrobovy, lebo ked som bola sama, horsie sa mi chudlo, takto mi staci precitat si vase napady a uspechy a hned som na tom psychicky lepsie, este raz vdaka
4. nov 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi skús na UH tarhonu alebo cestovinovu ryzu.......ja cestoviny nemusim, ale toto mi chuti, spravim si zeleninu k tomu, brokolicu na vine alebo mrkvu ako maso a obed je na svete
4. nov 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary kolko si schudla pocas tohto mesiaca?
4. nov 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka okolo tých 6 kíl :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
no, teraz už som po výbornom obede, takže možno aj plus kilo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. nov 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary a co dobre si mala?
4. nov 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak aj ja uz po obede, zemiaky so zeleninou a cesnakova polievka, vyborne.......
4. nov 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee

ste sa rozpísali :slight_smile:
ja som práve dojedla, cesnačka a pečene zemiaky s cesnakom :grinning: , cesnak môžeeeeem
malí spia, ja idem okna umyvat a hned je den krajší :dizzy_face: :dizzy_face:

zatiaľ dnes OK, horšie to bude u našich poobede a zajtra, ale ked nič nevymyslím, dam si u našich cestoviny s orechami a bude... a na večeru koláč, mamina ma vždy, tak to nebude problém, že by nebol, skôr to, že dnes bude kolač :grinning: :grinning:

inak, dnes som malo pila, cítim sa unavena, boli sme cele doobedie na navšteve, tak som mala len dva pohare vody a to je žalostne malo :unamused:
4. nov 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ja som mala zemiakovo-cukinové placky :slight_smile:
a na večeru som si kúpila tie ryžové "polystyrénové" chleby :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som zvedavá, či ma to dostatočne zasýti :confused::stuck_out_tongue_closed_eyes:
a práve pozerám, že najbližší vitamiňak je sobota... :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
no, neteším sa a už teraz asi viem ako dopadne... :zipper_mouth: :rolling_eyes: :sweat_smile: (nuž čo, som realistka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:)

a takú cesnakovohrachovú s opečeným chlebíkom by som si veru dala aj ja :sweat_smile:
4. nov 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola včera večer lenivá, nič som si nevychystala a keďže mám UH-deň, ráno som si cestou do práce kúpila v pekárni taký malý pizza-koláč alebo čo, no ale nic moc, mala som si radšej nejaké cestoviny spraviť :unamused:
A poobede nemám doma žiaden koláčik ani zákusok... tak možno si kúpim cestou domov nejaký banán v čokoláde, to zbožňujem.
A zajtra vitamíny - brrrr...
4. nov 2010 o 14:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chudulky :wink:

som tu dva dni nebola, lebo nam nesiel net, ale dietovala som o sto-dvesto, skoro bez prehreskov, a vysledok sa dostavil, dalsie kilo dole, takze jupiiiii :wink: :wink: :wink: zajtra mam vitaminy, svokra mi dnes poslala vyzivy, co robi pre maleho, tak mam co jest :wink: a na obed si asi spravim nejaku polievku, len neviem este aku, ked tam mozem len zeleninu pohadzat :unamused: no uvidim zajtra.

tak pekny vecer :wink:
4. nov 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary no to si ako urobila placky bez vajca, aby ti to drzalo?

Dievčatá, ja dnes na 100%, som na seba úžasne pyšná, ani som malej neochutnala z pudingu, ani manzelovi z kapustnice a este som bola aj v obchode a nic ma nezlakalo........zajtra UH, rozmyslam o tych cestovinach iba s olivovym olejom a cesnakom, len neviem ako sa to robi......alebo tarhonu a brokolicu
4. nov 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 vidis, cestoviny s orechami je dobry napad, a s makom nemôzu byt? a co langose, tie asi nemozeme, ze?

Ozaj, mám dotaz, kam zaradiť lístkové cesto????
4. nov 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka lanogoš zajtra môžeš, aj líst. cesto si myslím
ja dnes v pohode, akurat som mala kocku čokolady a teraz ešte dobem oriešky, aj ked by som nemala a mala som dva pohariky alkoholu.... teda potom nie až tak OK.... ale nevadi :grinning:
na víkend vypekam - marlenka, kremeš.... super... mam malu oslavu, nevidím to vabne, ale možno to zmáknem :sweat_smile:
4. nov 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka a zabudla som, si jedničkááááááááááááááá... že na 100% ... palec hore, ako sa na skype dava :wink:
4. nov 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka super! :slight_smile:
ako? no nedržalo to ako kompaktné hmota, skôr ako kaša...
s lyžičkou sme dali kôpky na panvicu a trošku roztreli na placku :slight_smile:
aj po "odstavení" sa trhali, ale chutili nesmierne :sweat_smile:
a vzhľad mi ani najmenej neprekážal :sweat_smile:

ja dnes tak na 80%-dala som si na večeru tie ryžové "polystyrény" poliate čokinou :sweat_smile: :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 vdaka, musim sa nejako nastartovat.....uz mi bolo povedane, ze som schudla od ludi, co ma dlhsie nevideli, ale tak je to stale malo.....ale potesilo ma to
4. nov 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary no to znie tiez dobre, a neviete mi poradit, ako si zajtra urobit cestoviny s olivovym olejom a cesnakom? len poprazit cesnak alebo ako to spravit?
4. nov 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ja keď si robím cestoviny s cesnakom, tak tam vždy šupnem aj trochu brokolice, čo sa vyvarí spolu s cestovinkami a ja to eňo-ňuňo (hoci ja brokolicu nemusím! tuto to sadne ako r..ťka na šerbel :wink: :sweat_smile: :dizzy_face: )
je to aj rýchle aj nesmierne chutné...
no, ale ak by si teda nechcela (alebo nemala brokolicu), tak na jemno nakrájať cesnačik a opražiť na oleji a odstaviť okamžite, ako začne červenieť :wink: (potom už by bol horký :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a celé to šupnúť do cestovín (aj olej s cesnakom) a zamiešať...
teda ja to robievam takto, možno niekto iný iínak :sweat_smile: ,
len teda ja pridávam aj tú brokolicu :slight_smile:
4. nov 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary no ta brokolica znie dobre, vcera som si kupila, ako to robis s brokolicou?
5. nov 2010 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si cestoviny robím podobne ako magimary, len na ten cesnak keď sa trochu popraží, kydnem šampiňonky, trošku podusím a dám na cestoviny. Niekedy keď mám chuť, pokvapkám kečupom. A keď ešte nestačí, nahádžem na to olivky, ktoré ja zbožňujem a dokážem ich zjesť aj samotné, celý ten menší sakel na posedenie... :sunglasses:
Ale dnes mám vitamíny, dnes sa tu zmandarinkoviem....fu -to je výraz :grinning:
A aby som nezabudla - @kubkovka - blahoželám... :wink:
5. nov 2010 o 08:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes: PIATOK 40-ty deň- 5.11.2010 UHD
---------------------

prajem pekný deň! :slight_smile:
už teraz by som obedovala, ale čas nepustí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
kubkovka, normálka dám vyvariť na ružičky natrhanú / nakrájanú brokolicu spolu s cestovinami...
odstavím a scedím, keď sú hotové cestoviny,
pred dovarením si opražím ten cesnak a potom ho šupnem medzi ocedené brokolicové cestovinky :wink:
je to fakt veľmi rýchle, lebo všetko robíš naraz a celý (maximálne chutný obed pre všetkých-aj naokolo) obed - teda
príprava trvá 10min :wink: :dizzy_face:
a teda aj to zjedenie :sweat_smile:

myslím, že aj s tými šampiňónmi to môže byť skvelé, len ja šampiňóny neľúbim :wink:

ja dnes asi dojem tie dve parené buchty, čo mi ostali minule a je po obede :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. nov 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary my sme jak jedna... tiež hríby nelubim :sweat_smile: , aj ked polievku z hríbov milujem, len hriby nejem :grinning:

pekny den
ja dnes penne alebo špagety s orechami... teraz tlačím arašidy, kava je...
a ešte asi rajčinova polievka, mama ma navarenu... tak si dam... a večer neviem... v mrazaku doma mam kolač, uvidím, kedy prídeme domov
5. nov 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary ani ja nemam rada hriby, ale manzel ich zboznuje, tak jemu by som urobila take niekedy.....len co na veceru? no uvidim, dnes zatial ok, ziadne prehresky, nie je kedy :slight_smile:
@claudica dakujem, nejako som nabrala nove sily, aj vdaka vam dievcence
5. nov 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeden pomaranč sa zaľúbil raz....do Darinky, mandarinky..... :grinning:
Trochu mi švihá z tohto vitamínového dňa......ale zajtra budem mať prsíčka /teda nejaké už mám.../, také mňamkové s duseným hráškom a mrkvou...už teraz sa teším...už len 24 hodín a mám ich!!! :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2010 o 12:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a nikto nemá rád hríbiky... :frowning2: fiha... ja teraz rozmýšľam, čo nemám rada....no nič ma nenapadá...možno iba držky - fuuuj, to skutočne nemôžem.... inak som všežrút. :grinning:
5. nov 2010 o 12:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja akurat obedujem :wink: taku polievocku zeleninovu :wink: do obeda som mala len jednu vyzivu a kavu. no len neviem, co poobede, bo vecer idem do skoly, od stvrtej do osmej, asi si tam vezmem jablka, ale sa bojim, ze z nich akurat tak vyhladnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to asi radsej poriesim aj poobede vyzivou :wink:

@claudica ja luubim hriby, sampinony su mnamka pre mna :wink:
5. nov 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok