90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
8. dec 2010

tak se hlásím po delší dboě,byla tu totiž návštěva a odolala jsem jim vařit a neužrat.... 😀 takže po týdnu diety mám 3kg dole a pokračuju dál...manžel mi odjel do 22.12 na montáž,tak snad to na mě pozná,že hubnu...no na kalhotách je aj ty tři kila znát,tak se těšíííím jak praseeeee 😀 😀 😀

kubkovka
8. dec 2010

@ingridka22 no jasne, ze vydrzime, a nepriberieme aj keby co bolo........chudneme, tak chudneme
@borabora666 krásne, aj ja som sa znova nastartovala, takze dnes som mala 86 rano, takze uvidime za par dni,

borabora666
8. dec 2010

@kubkovka tak to je fajn....držím palce,nech to vydržíš.....😀 a dokedy vlastně????

kubkovka
8. dec 2010

no predsa do stedreho vecera 😀 a po sviatkoch zas na delenu stravu alebo sa budem riadit knihou 90 dni potom, co je vlastne tiez princip delenej stravy

lubikaf
8. dec 2010

ahojte baby, ja len chcem dat vediet, ze som uplne sekla s dietou, mam teraz take fofry so skolou, ze nemam cas ani len mysliet na jedlo, nieto este rozmyslat, co mozem dnes jest. takze ja vase rady na cas opustim, ale po Novom Roku sa urcite vratim, bo budem muset zhodit tie sunky, co urcite naberiem. tak vam zatial drzim palce 😉

borabora666
8. dec 2010

ja chci porušit jen na štědrý den a silvestr,ale jinak normálně v tom běžet dál,protože jak začnu žrát celé svátky,těžko se mi bude dostávat zase do toho...tak ten jeden den není taky hrozný 😀

angelana
8. dec 2010

Prosim mohli by ste mi tuto 90-dnova dieta II + recepty poslat na email? Budem Vam velmi vdacna. Dakujem 😀

angelana
8. dec 2010

Prosim mohli by ste mi tuto 90-dnova dieta II + recepty poslat na email? Budem Vam velmi vdacna. Dakujem 😀
Moj email je taimea@zoznam.sk

kubkovka
8. dec 2010

@borabora666 tak to drzim palce, toho rozozratia sa teda bojim, ale snad to zvladnem

kubkovka
8. dec 2010

@angelana ja mam iba zaklad diety, recepty tam nie su

borabora666
8. dec 2010

já sa poznám a já by som to nezvládla...zas by mi to trvalo mesiac,kým by mi to došlo a zase bysom nabrala nazpet

kubkovka
8. dec 2010

Dievčatá, kde ste všetky? Uz asi nikto nedietuje.. ☹

borabora666
8. dec 2010

@kubkovka no ja tez pozerám,že je nás málo a to som čakala,že sa viacej z nás bude snažit cez zimu,lebo v tomto období se dost lahko priberá

kubkovka
8. dec 2010

@borabora666 no to ano, ale dost tazko chudne, chyba slnko, pohyb, rychlo je tma.......snad to zvladnem aspon nepribrat

sonya16
8. dec 2010

No tak ja sa tiež snažím....len keby to šlo ľahšie 😀 😀 😀

ingridka22
8. dec 2010

dievčatá, ale to flákame, čo? 😀 😀 😀 @kubkovka, dnes ako-tak UH boli, ale tá veľkosť porcií je na zamyslenie 😕 strašne som rozožratá 😔 a zajtrajšie vitamíny asi nedopadnú dobre ☹ nejako si neviem povedať, aby som nejedla ☹ mám pocit, že jem stále 😢 😝 😔 a vy ostatné, ako???

kubkovka
8. dec 2010

@ingridka22 no dnesne UH vcelku dobre, aj porcie, ale vecer som si dala salamu......no ale lepsie, ako ked som zrala posledne dni, jednoducho to zaludok nezvladol, zrazu len tak malo, ale tak uvidim co zajtra, ja som teda na nas hrda, snazime sa a zajtrajsok snad bude v pohode

kubkovka
8. dec 2010

@sonya16 no veru, ale tak zvykneme si......

mexx
8. dec 2010

Ja som nerezignovala, neda mi to... 😅 Uz tie tri tyzdne ci kolko nejak dobijem...ale tak co ja viem, ci som uplne spokojna. Uplne asi nie. Urcite nie. Ale moja chyba. Lebo viem, ze keby som sa drzala poctivo jak minuly mesiac, tak by padali ovela vacsie cisla. 😝 Nevadi, sak svet hadam nekonci (dufam), po nejakom case skusam znova. Ale iba ked aj tu sa bude skusat, sama na to nemam. 😀
Toto bolo super, ze sme drzali viacere spolu...a ked si predstavim, ako som snivala o tychto chvilach na zaciatku, ze konecne budeme niekde pri konci...sa mi to zdalo nekonecne. A ovela vacsie oci som mala, ze jak dobre to pojde. No ale ved aspon volaco... 😉

lucia99
9. dec 2010

ahojte, tak ja som zatial nezhresila, ale to som len na zaciatku (18dni) a to ste asi vsetky este zvladli dodrziavat. uvidime ako to bude o mesiac ci budem stale taka poctiva 🙂 . dolezite budu vianocne sviatky, ak tie zvladnem v pohode tak to snad pojde aj bez niakych prehreskov.

claudica
10. dec 2010

@kubkovka dobré ránko kubi, no ty vieš teda dodať energiu a silu.... ešteže ťa tu máme... normálne ma to nakopne. Už som na tom dosť chabo teraz, v stredu aj vo štvrtok som normálne jedla....hanbím sa ☹ zlyhala som. Ani koník nefungoval, v stredu som robila lasagne, najedla som sa /mala som mať vitamíny/ a včera som mala mať bielkoviny, dala som si kuracie pečienky na cibuľke, ale aj tarhoňu k tomu.... Ale doobeda som dodržala ovocie aspoň. Len poobede.... to som jedla normálne s rodinou. No hrúza so mnou.... Ale keď ťa čítam, vždy ma to povzbudí a zas mám pocit, že by som to nemala vzdať a dotiahnuť to do konca. Už aj kvôli tomu, aby som dokázala sama sebe, že to just dokážem...aj keď tie kilá už moc nejdú... No teraz sa nebudem vážiť, lebo určite sú aspoň dve späť... 😢
Tak držím palčeky k tej telke, ty to dokážeš, si silná. Neviem či aj nie jediná tu medzi nami.... 😉

kubkovka
10. dec 2010

@claudica no mne tie kila tiez nechcu ist dole, ale to kvoli tomu, ze vecer som strasne hladna, tak si dam, sice delim ako mam, ale aj tak.......no ale nevadi, pokracujem, hlavne je, ze sa nevzdame a budeme pokracovat, ved sme uz tolko energie tomu dali, ze by to bola teda skoda.........a ked telka nebude, nevadi, budem na seba hrda, ze som sa snazila.....dnes si spravim na obed nejake maso........

zibi
10. dec 2010

ahojte dievcata ...ja isto aj pomaly koncim s dietou..sice mam este pat dni do konca ..ale v podstate sa nic extra menit nebude...asi uz neschudnem za tych pat dni..1kg hore dole 😉 tak som tunapisem miery a aj konecnu vahu..a nech to potom napisu do tabulky ..kto to pise....
budem chodit pozerat ako sa vam dari a po novom roku sa znovu pridam k vam ..drzim palce !!! no vam poviem ze uz mi to po tych 3mesiacoch ide statocne na nervy...tak si hadam udrzim aspon tu vahu co mam 😝 😀
Zaciatok diety: 15.9.2010
vaha:76, boky 99, pas 84,prava noha 57, lava noha 59, prsia 96, prava ruka 32 (ako je biceps/obvod), lava ruka 32
vaha:70, boky 93,pas 77,5,prava nova 53, lava noha 55, prsia 93, prava ruka 29, lava ruka 29
zhrniem to: 6kg dole, boky 6cm, pas 6,5cm, nohy 4cm, prsia 3cm, ruky 3cm
tak som celkom spokojna..a dufam ze neskor sa mi teiz podari dat dole aspon par cm tiez a aj kil
tak sa drzte
a neviem ci sa to zapisuje do tej tabulky ale tak som to dala tu 😉
nech potom na to nemusim mysliet
tak sa drzte kocky a prijemne chudnutie 😉

magimary
10. dec 2010

dnes: PIATOK 75-ty deň- 10.12.2010 BIELK
---------------------

ahoojte 😉 🙂
ja som tiež ešte v "kolečku", ale ozaj dieta to už nie je 😅 😝
no do konca vydržím, resp. nejako to "prešúcham"
bude to taká polovičatá preventívna očista pred vianočným "plnením"... 😅 😝
ale nie... ale každopádne už teraz viem, že na Vianociach si o.i. aj pochutím 😉
veď sú raz v roku 😵 !
Chudnúť už asi nechudnem (neviem 😝 nevážila som sa, odkedy som kilečko pribrala 😠 , 😝
pre istotu 😅 ), a dietku držím ak na 60%...resp. ak držím, tak držím fajn, ale už sa mi vôbec "nedaria" vitamiňáky,
tak ich nejako extra neriešim 😝 ...
ale už sa mi aj stalo, že som mala "sériu" 4 "pokazených dní za sebou" (=pomiešala som aj to, čo som nemala),
ale teda aspoň doobedia si "držím", ale čo "nedržím" je to, že si dávam "čoklit" (čokoládu), keď už nemôžem vydržať,
lebo mám chuť na sladké 😝 (čo som v minulom kole vôbec nemávala! pripisujem to tomuto ročnému obdobiu a tiež aj stresu 😔 🙄 )...
nuž ale...
čo narobím?

každopádne v jednom som si už 100% istá-na zimu už dietku nikdy držať nebudem 😉 😝 🙂
takže, aj na toto (zistenie, alebo len?) bolo toto kolo dobré 😅

prajem úspešné chudnutie vytrvalým bojovníčkam 🙂
o chvíľu končíme, tak VYDRŽME!
aj keď akokoľvek, ale vydržme kvôli tomu pocitu, že sme to nevzdali 😉
a možno to napokon bude aj odmenené 😉 🙂

kubkovka
10. dec 2010

@magimary krásne napísané, máš moj 150% ný súhlas.....

tinockaaa
12. dec 2010

ajojte dievčence, nemáte niekto knihu v elektronickej podobe? nech si to trošku pripomeniem, potrebujem sa zmestiť do silvestrovských šiat a keďže ešte kojím tak nejaká drastická diéta nepripadá do úvahy.

idris
12. dec 2010

ahojte babule tak som tu dlho nebola no uz zacinam druhy tyzden ale nie presne s 90 tkou najprv som vyhodila takmer všetko z jedalnicka a tak jedávam iba mäso kopec zeleniny ryby a raz do tyzdna si davam mliecne vyrobky. S 90tkou zacinam presne od noveho roka ... A cudujme sa svetu som OK a uz ani neranajkujem co som najviac prekvapena lebo s tym som mala strasny problem prestat. no a mam dolu 1 kg no skor mam pocit ze sa mi ocistil organizmus ale vecer mavam strasnu chut na sladke, no svokra ma obdivuje ze cil pred sviatkami som sa na to dala lebo ona take super veci vypeka a uz doma mame kopec vinocneho peciva juu slinky mi tecu ked to pisem. Tak dnes sa pomeriam aby som vedela ako napredujem. Vazit sa budem iba raz za mesiac a aj merat.

kubkovka
13. dec 2010

@idris no krásne, drzim palce, to chce pevnu volu teraz cez sviatky.....ja stale delim, ale co ma udivuje, ze som nebola na wecku uz od stvrtka, neviem, co si dat na podporu travenia.....som z toho nestastna 😢 😢 ☹

borabora666
13. dec 2010

@kubkovka zkus ten jablcny ocot.....to by ta malo prehnat...a do vlaznej vody

claudica
13. dec 2010

@kubkovka Ahoj, neviem či sa pamätáš, ja som mala tento problém.... A mne pomohla šťava z kyslej kapusty, surovej. Tak ak máš možnosť, skús to.... Potom keď som začala hore-dole jesť, tak sa mi to napravilo. Ja viem, malo by to fungovať presne opačne, ale u mňa nie. Každý vravel, že pri tejto diéte sa mi to napraví, ale ja som nejaký unikát alebo čo... 😀
Inak včera boli vitamíny, ale iba do večera, potom som si dala jednu šišku... neodolala som. Dnes bielkoviny, zatiaľ som v pohode na jednej mandarinke, na obed mäsko...uvidíme... 🙂