• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

20. januára 2017 
@kubkovka tak tak, slovo diéta vyvoláva u mnohých potrebu poťukať si po čele :stuck_out_tongue_closed_eyes: už som sa poučila :rolling_eyes:
25. jan 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no ja tiez neviem ako to vyriesim v nedelu :frowning2: :frowning2:
25. jan 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana sak to blbe pohlady a reci :frowning2: , ale myslim, ze si to dobre vymyslela :slight_smile:
25. jan 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaanna dakujem za opytanie,len ti neviem odpovedat...dycha pre mna horsie,len neviem ci sa mu prihorsilo ,alebo sa mu uvolnuju hlieny a ide to von,za to aky zvuk...
25. jan 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 , tak to ma mrzí, držím palčeky, nech je mu šup, šup lepšie, je to ešte taký drobček malinký...
25. jan 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 aj ja prajem drobčekovi skore uzdravenie :dizzy_face:
25. jan 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile: .
Ja dnes škroby, spravím si zeleninové rizoto. Len keby som večer nemala stále chuť maškrtiť... Zatiaľ to riešim niekoľkými kúskami mandlí, asi to bude menšie zlo. Hlúpy zlozvyk :angry: .
26. jan 2011 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaanna dobre ranko aj tebe, no to ti nezavidim, ja nastastie nemam velmi chut na sladke, s tym problem nemam, skôr s tym, ze by som jedla stale maso, salamu, slaninu a take nezdrave veci........vcera som veru zhresila, dojedla som po dcere maso s trochou zemiakov, ale tak co, ved zas diéta nie je moj zivot, zzila som sa s dietou, a obcasny prehresok ma az tak netrapi, tak zas budem niekolko dni posluchat :grinning:
26. jan 2011 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ja som včera o 21 si dala 1/4 klobane a bola úúúžasnááá
ale ododnes musím už sa fakt fakt snažiť
26. jan 2011 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankabambulka no ono chudnutie je aj o psychike, ja to beriem, porusila som, ok a co:? zrutil sa svet? pokracujem dalej
26. jan 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka presne . lebo už sa vážim vždy len po tom štvorkovom dni (zeleninovom) ale včera keďže som mala bodový deň (kedy som šla okolo misy - vždy som bodla a dala aj 4lyžice krab.šalátu) a večer klobaňa tak som ráno porušila a odvážila sa a mala som o 10dekov :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: menej ako po včerajšom zeleninovom dni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
z toho vyplýva ===>>>>>>> HOC AJ PORUŠÍME => MUSÍME POKRAčOVAť :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jan 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno :slight_smile: ja práve raňajkujem, už som myslela, že umriem od hladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera ovocný, vydržala som :dizzy_face: dnes som sa s tlčúcim srdcom postavila na váhu :sweat_smile: a oznamujem: 17.deň diéty a - 5kg :dizzy_face: jupí prelomilo sa, mám 69kg a dúfam, že 7 už vpredu nikdy nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. jan 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko...tak ako pozerám asi nie som jediná čo zhrešila :slight_smile: ...vcera prisla svokra a doniesla pizzu,kebab a vlassky salat...mnooooo tak s kazdeho som ochutnala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale tak veď mame pevnú volu a ide sa hor dalej ,je tam toho :grinning:..dnes mam teda ovocny den co som mala mat vcera
@suezana zaaaaaaaavidííííím :wink: ...to je moj ciel mat taku vahu...a kolko este mas v plane dat dolu?
26. jan 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana uprimne zavidim.......ten prelom myslim......ja tiez som tam na prelomu ,ale o 20kg viacej :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no ale tak ja tu sedmicku zasa by som velice rada videla.....ale do leta bude,viem to......verim v to
26. jan 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila chcem mať naspäť mojích 6Okg, + - :wink: ja mám len 163cm, takže tak. Ešte som len na začiatku, lebo toto je len prázdne brucho, to by som sa veľmi rýchlo vrátila naspäť, kebyže nedávam pozor :confounded:
@borabora666 ďakujem a želám veľa trpezlivosti :wink:
26. jan 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankabambulka to je super :dizzy_face: že to nemá následky a že ťa to neodradilo.

Ja dnes plánujem na bielkoviny šampiňónovú polievku mliekovú - mám na ňu chuť, včera som odolala...
26. jan 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana obr obr obr gratulka
@suezana jéé inak máme rovnaký cieľ ;) :dizzy_face:
ja už dováram - rizoto s hríbkmi a pre mojich hríbiky, hrášok a mrkva a polievka hrachová a zahusťojem pomaly zemiačikmi, pred koncom odberem si ja a im pridám ešte pároček a slaninku opraženú :grinning: teda si myslím, že toto by som mohla v tento škrobový deň., na obed ryža a pred volejbalom si dám troška polievky - môže byť ??? či to je naraz mnoho kombinácií?? - diky
26. jan 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana gratulacia, velmi ti to prajem, hned aj zapisujem do tabulky
26. jan 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 no to je aj moj ciel a jasne, ze bude...
26. jan 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankabambulka podla mna moze byt
26. jan 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby negratulujte :frowning2: práve som zjedla 2 koláčiky od svokry :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana tak nech ti padnu na uzitok
26. jan 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka naštartujú trávenie, čooo???? :grinning: :grinning: :grinning: :angry:
26. jan 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no jasne.......ved zijeme len raz
26. jan 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka veď aj to je úspech, že 2 a nie 20 :wink: :sunglasses:
26. jan 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no presne, ja si to tak beriem, ze keby nedietujem, tak zeriem jedno cez druhe v takym mnozstvach.....
26. jan 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana a poradte, co si zas spravit na skroby? ja uz neviem
26. jan 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka hoc sa mńa nepýtaš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale skús to čo som mala ja dnes - mňáám
26. jan 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankabambulka no nepytam, lebo si tu nebola.........tak porad nieco mnam
26. jan 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka písala so 10:47 kukni o pár riadkov vyššie :grinning:
26. jan 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok