90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
1. júl 2008

gucz - a neodpísala si mi ale že máme spolu v piatok vodu????????

My sme ináč dnes boli na kupku v Košiciach na mestskej plavárni a bolo super, aj maličká sa kúpkala. No a ja ako minule som to v bazéne prehnala a zajtra budem mať určite svalovku. Už teraz cítim chrbát.

aniel
1. júl 2008

neviem čo je lepšie,ale ja som aj doma skoro celý deň mala vyťažený naplno a bola to hrôza.Hladná som ani nebola ,len tá hlava ,to bolo na odpadnutie 😠

aniel
1. júl 2008

miresta pozerala som si tie tvoje nádherné torty,ako si zdobila tú oblátku na pivovom súdku? 😉

aniel
1. júl 2008

kde ste všetky?Asi pôjdem spať,keď tu nikto nieje ☹

miresta
1. júl 2008

Ja som tu, ale len som prišla pozrieť či tu niekto ste a čo ste popísali a idem spinkať, dnes som zmorená s kupka.

aniel - poslala som ti email na IP.

aniel
1. júl 2008

miresta ešte si tu? 🙂

aniel
1. júl 2008

twins už si prišla z nemocnice? 😒

aniel
1. júl 2008

miresta poslala som ti to potom odpíš na ip 🙂

erikas
1. júl 2008

ahojte už tu asi nikto nie je,musím sa Vám priznať,že dnes som mala naozaj žravý deň ☹ akože UH,poobede som zbáchala tresku s celozrnnou žemlou a aby mi nebolo málo tak v robote studenú večeru šunka syr zelenina,no čo už,mrcha sa u mňa naplno dnes prejavila

zajtra mám ovocie a hneď ráno si idem kúpiť melón a nezhreším aj keby čo bolo,dúfam,že moje chute sa už ustália,som nafúknutá ako taký riadny balón pred prasknutím 😲

ka4
1. júl 2008

ahojte!ja by som tiež chcela začať 90 dňovú dietu,ale ešte kojím.tak neviem či sa to dá alebo sa nejaké škodlivé látky dostanú do mlieka?Keby ste mali niektorá stím skúsenosti dajte vedieť.dík!

anaret
1. júl 2008

už tu asi nikto nie je, nevadí, musím sa vyžalovať...práve som prišla z nemocnice, nechala som tam dcéru, manžel je na nočnej a som taká smutná, že sa mi ani nedá spať...no mala by som, lebo zajtra idem za ňou aj v práci je toho dosť, tak to bude náročné...
držte nám palčeky...

lucxy
2. júl 2008

ahojte zienky, ako ste na tom aky mate dneska den?ja uh tak si spravim daku cestovinu +sampiony + omacka, akurat pijem kafe, a chystam sa upratovat lebo to tu vyzera zase ako po prvej svetovej...... 🙂

veronkaj
2. júl 2008

ahojte tak dnes mám druhý deň pekne podľa dátumu

lucxy mne káva hrozne chýba som celý deň jak mátoha, zvykla som piť hned ráno aby som fungovala s 1 kockou a mliekom a teraz sa to vraj nemôže len bez cukru a mlieka a fuj to nevypijem

ešte tak nesladenú ale s miekom alebo osladenú bez mlieka čo môžem z toho???

miresta - pozerala som si aj ja fotky tvojich cukrár. výtvorov fakt krásne klobúk dolu

lucxy
2. júl 2008

ahoj veronkaj, ja uz mam tuto dietku za sebou ale teraz som zacala znovu 🙂 proste mi to normalne chybalo, no a ktej kave ja som cely cas pila len s mliekom a s cukrom, proste toto bolo jedine coho som sa nevzdala 🙂 a schudla som 10 kg takze neboj nic 🙂 aspon to je moja skusenost

veronkaj
2. júl 2008

jej super, idem si dať tú kávu aspoň s mliekom budem akože dietna a ten cukor si nedám

mne by sa tiež páčilo schudnúť aspoň tých 10 kg a keby sa dalo tak rovno 2x
moja dcéra chce tú dietu tiež lenže ako ju poznám sladkostiam neodolá

lucxy môžem sa spýtať prečo sa nesmú jesť polievky každý deň okrem vodného len pri bilekov. vývar a potom bud polievka alebo iné???

lucxy
2. júl 2008

veronkaj, este vies ktora kava mi chuti bez cukru jacobs 2 v1, ale ja skor tieto kavy beriem ako kapucina nie su dake silneee 🙂 s tymi polievkami no v ten bielkovinovy len vyvar a ja som si zvykla spravit v ten druhy den ktory mas sosovicovu polievku/ ale len taku ze som tam dala cibulku- tu som oprazila, pridala som tam mrkvu, trosku zemiakov a sosovicu a dochutila/, alebo som si zvykla spravit zapekane zemiaky s kyslou kapustou, alebo ryzu so zeleninou a sampionmi 🙂

lucxy
2. júl 2008

aniel+gucz+miresta kde ste, ha? 🙂

aniel
2. júl 2008

ka4 ja tiež kojím a všetko v pohode ,kľudne začni 😵

aniel
2. júl 2008

anaret,čo stalo dcérke?Je mi ľúto,že máš dcérku v nemocnici aj twins má dcérku v nemocnici, dúfam,že sa obe rýchlo uzdravia 🙂

aniel
2. júl 2008

ahoj lucxy .Ja som bola mama odviesť k lekárovi a o chvíľu idem s malou do tt lekárovi,takže asi až večer.Dúfam,že aj dnešok zvládnem bez prehreškou.Neviem,čo si v tt môžem dať,keď mám dnes ryžu alebo zemiaky 😒

lucxy
2. júl 2008

aniel tak hadam si nieco das na obed 🙂 vsak ryzu varia vsade aj zel. salat 🙂 alebo opekane zemiacky

aniel
2. júl 2008

možno len tú zeleninku niekde kúpim s grahámovým rožkom 😉

gucz
2. júl 2008

čau babule ja som tiež momentálne v tt, k počítaču sa dostanem až večer. Tiež idem s malou k doktorovi, tam, kde aj aniel.

miresta ja mám s tebou tú vodu, ale ešte na to nejak nemyslím. Teším sa na zajtra, v chladničke už mám melón a broskyne.
Dnes idem malej objednať tortu, aspoň sa na to chystám, tak zatiaľ pa

veronkaj
2. júl 2008

tak po tej káve my je už omnoho lepšie,

čítam že máte choré detičky, to mi je ľúto viem aké to je aj moja bývala dosť často chorá ale našťastie už sme to prešli, a teraz sa práve moja slečna zobudila no je niekomu dobre.

má tu niekto druhý deň diety tak ako ja???????

aniel
2. júl 2008

ja mam druhy v poradii ale uz som po prvej vode

veronkaj
2. júl 2008

tak to som ešte nemala ja som na začiatku, tak to potom budememe mať spolu vodný deň ale zvládneme ho
a ako sa ti zatial darilo ?? schudla si ??

jesika26
2. júl 2008

ahoj aniel, tak ako sa ti darí?????Aká bola včera vodička??? 😀 😀

veronkaj
2. júl 2008

inak mám jeden dotaz

na tretí deň je vraj dovolené nejaký ten koláčik, zmrzlina a tá čokoláda je ako namiesto toho alebo k tomu tá tablička??? a to je jeden pásik alebo len tá jedna maličká kocka

ja zbožňujem zmrzlinu a tak sa teším ked si ju dám len neviem kolko môžem asi tak dva kopčeky hádam

budem musieť posunúť večeru, lebo včera som dodržala 4 hodiny po jedle, večer som išla spať okolo polnoci a bola som hladná ale dala som si čaj a tak urobím ten rozostup väčší po obede.

jesika26
2. júl 2008

veronkaj, je dobré že sa pýtaš, zmrzlina sa može dat 3 kopčeky a + pásik čokolády, ten je povinny
Aj ja zbožnujem zmrzku a nikdy som neostala pri 3 kopčekoch, len si neber zo mna príklad
Ináč kto ju dodržoval, tak každá z nej schudla, záleží od akej váhy začínaš

veronkaj
2. júl 2008

jesika tak ja od vysokej mám 170 cm a váhu 79 kg teda včera ráno takže je čo dávať dolu