90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ingridka22
27. jan 2011

ahojte 🙂 dievčatá, sledujem vaše chudnutie, ide vám to úžasne, kilá vám prekrásne ubúdajú... závidím vám vašu pevnú vôľu a odhodlanie bojovať s nimi, ste super šikovnice 🙂 😉 @kubkovka, ako vidím, začala si hneď po novom roku, to jesenné kolo nám moc nešlo, že? ja som to vzdala už v novembri, v decembri som sa rozožrala a som s kilami tam, kde som bola na jeseň 😠 šlak ma ide trafiť, ale neviem sa nejako dokopať a začať chudnúť, ten môj žalúdok je úplne rozožratý a roztiahnutý, čo mám s ním urobiť??? pôvodne som chcela začať až na jar, ale to už bude neskoro, veď keď zhodím kabát, nebude mi do smiechu 😖 😢 dievčatá, vás čaká o pár dní prvá voda, že? tak si počkám na vaše výsledky a možno sa medzi vás zaradím 😉 🙂 zatiaľ pekný deň 🙂

kubkovka
27. jan 2011

@ingridka22 ahoj, no veru, v jeseni mi to islo ako v lete na sankach, tak som skusila hned po novom roku a normalne nechapem, ide to same, skoro ziadne prehresky, vobec sa necitim obmedzovana, zaludok sa stiahol......normalne nechapem, ale tak som rada......super, je nas tu vela super bab, takze to ide lahsie, budem sa tesit, ked sa pridas

ingridka22
27. jan 2011

@kubkovka, ja keď vidím to vaše nadšenie, pohodičku a elán, až so mnou trhá, že prečo ja som taká nemožná 😠 😀 dobrá banda ste sa zišli 😉 asi sa budem musieť nad sebou vážne zamyslieť 😔 😀 a konečne sa rozhýbať... ja si teda počkám na tú vašu vodu a potom sa pridám, nech máme rovnaké dni, ok? a dovtedy vás budem tajne špehovať 😀 😀 😀 držte sa

kubkovka
27. jan 2011

@ingridka22 no jasne, takze v utorok nech si prijemne nastartovana a pojde to jedna radost

ingridka22
27. jan 2011

@kubkovka, tak to mi teda pekne vyšlo, začnem rovno 1.2. 😀 čiže mám víkend na psychickú prípravu 😀 😀 😀

kubkovka
27. jan 2011

@ingridka22 treba sa nastavit tak, ze nerozmyslam nad tym, co nemozem jest a pod. ale tesim sa na to, co mozem

suezana
27. jan 2011

Ahojte 😉 práve idem obedovať - pečené zemiaky a kyslá kapusta. Tú som kúpila v lidli, červená zavarená v pohári a môžem povedať - odporúčam všetkými desiatimi - je vynikajúca, chcela som ju dať piecť, ale netreba, chutí mi surová 🙂
Dúfam, že zvyšok dňa zvládnem, lebo na raňajky som mala višne (doooosť veľa 🤐 ) a už mi to krúti vnútri 😨 a teraz do toho kapusta... a zachvíľu idem s malou na tanečný a je to dosť ďaleko 😅

luciaanna
27. jan 2011

Ahojte 🙂 .
Ja dnes uhľohydráty, som v tom sama, alebo je tu ešte nejaká uhľohydrátová babenka? 😝
Môžu sa v ten deň jesť halušky s kapustou?

kubkovka
27. jan 2011

@suezana no krasne, ty v tom lidli objavujes same super veci.......a cena kapusty?
@luciaanna ano, mozes jest halusky s kapustou......

suezana
27. jan 2011

@kubkovka 89centov a volá sa Delikatess Rotkohl.

kubkovka
27. jan 2011

@suezana ok, vdaka za tip......

marianka0101
27. jan 2011

Ahojte, tak po pár dňovej odmlke som späť 🙂 ako som vám písala, že som sa za 2 týždne nepohla ani o cm v páse, tak v tom veľkom smútku som zhrešila, mala som takú menšiu oslavu a dala som si chlebíčky a jeden punčový koláč. Poviem vám,tak som si to ale vyčítala ☹((( No už je to za mnou, od vtedy už zase dodržujem na 100%, povedala som si, že určite som schudla niekde inde, nebudem sa stresovať pre takú hlúposť. Z toho pre mňa ale vyplýva, že váženie,meranie vždy iba 29 deň, mimo ani keby čo bolo 🙂 práve som mala na obed grahamové špagety a na večeru mám palacinku a čokoládku, mňam 🙂

kubkovka
27. jan 2011

@marianka0101 no krasne ti to ide, nejaky prehresok mala kazda, ved nie sme roboti a zas dieta nie je stredobodom nasho zivota.........a s tym vazenim a meranim treba fakt opatrne, lebo to moze skoncit presne ako u teba, demotivojuco

suezana
27. jan 2011

@marianka0101 už sa ani ja nevážim každý deň. Teraz mi to stojí, tak ma to nebaví a myslím, že to prekvapenie neskôr bude lepšie 😉

kubkovka
27. jan 2011

@suezana veru tak, dobre robis..........

borabora666
27. jan 2011

holky ja som sa tak prezrala na obed,ze neviem ci budem vobec vecerat...to mava vzdycky po ovocnom dni stiahnuty zaludok a bielkovinny den mam pocit,ze sa neviem pohnut....a to uz mam tri hodiny po obede a o 17 vetsinou veceriam.....tak neviem neviem,ale zas mam tie vycitky,tak ze dneska hor sa do cvicenia vecer...... 😀 😀 😀
ale to je stejne sranda...kedysi som sa nadzgala a zadne vycitky som nemala a cvicenie????ani za svet a teraz....paradicka

kubkovka
27. jan 2011

@borabora666 no ja zas neviem, co na veceru, lebo maso mi neostalo, som si nechala malo, vyslo iba na obed

inak super, ze? trosku sa najeme a sme napchate az po krk, keby som toto zjedla pred dietou, tak by som za dve hodky nieco zhanala pod zub

borabora666
27. jan 2011

@kubkovka presne,len ja mam hodinu do vecere a nezmesti sa do mna ani voda s citronom...este dneska musim vypit 1,5l tekutin.....tak naozaj ostanem bez vecere

llumka
27. jan 2011

prave som vypila vyvar a jedla som pec.kura a salat, ale nechutilo mi
☹ ☹ ☹
neviem co si mam dat na veceru kuru by som nechcela

vitam nove babenky

kubkovka
27. jan 2011

@borabora666 no to mas dobre dany cas, ja veceriam niekedy aj o 19 hod, aj neskor, lebo nestiham

kubkovka
27. jan 2011

@llumka a co syr, parky, vajicka, jogurt?

llumka
27. jan 2011

@kubkovka parky mnaaam dik, co mna nenapadlo
ja sa snazim vecerat o pol 20hod aby som v noci nebola hladna, lebo vacsinou chodim spat o pol noci

julia225
27. jan 2011

ahojte dievcata, mozem sa pridat? volam sa Julia a prave dnes mam svoj treti ovocny den...
dietu drzim uz druhy krat, prvy krat som schudla 12kil, ale pribrala nazad 15 postupne ...
tento krat by som takto chcela papat uz asi navzdy, alebo aspon delit potravu... mam velku tendenciu priberat ... 😒 preto sa uz az do smrti budem musiet ovladat ...a velmi rada papam ... 😉

suezana
27. jan 2011

@julia225 ahoj 🙂 pravdaže sa pridaj. Ja som mala včera 4. ovocný myslím. Koľko si už schudla? Koľko plánuješ?

suezana
27. jan 2011

@borabora666 aj ja voľáko málo pijem, idem na to...

julia225
27. jan 2011

@suezana, dakujem ... rano som sa vazila, vyzera, ze 3kg su prec, ale najradcej sa vazim po ovocnom dni 😀

ale pravdu povediac, kazdy den trosku zhresim, niekedy si dam kavu aj s mliekom, niekedy pohar vina, keshu oriesky ku telke, dako prisne to nedrzim, ale snazim sa ... 🙂
chcela by som este aspon desat kil ... do maja, aby som bola v lete fit ... chcela by som si dat plavky bez toho aby som na seba hundrala v zrkadle 😝

julia225
27. jan 2011

@suezana a ty si kolko schudla???

suezana
27. jan 2011

@julia225 ja 5kg doteraz, aj keď momentálne nemám veľmi dobrý pocit zo seba - neporušila som, ale bruško neni také, aké by som chcela 😒 aj keď ráno sa neviem vynadívať 😵 ...dnes som sa najedla na obed zemiakov - pečené s kapustou a nevedela som prestať 😝 nedala som si ani vývar...no ale doteraz som vydržala, ... tak teraz si dám varené zemiaky z polievky a trochu fazuľky - tú som nejedla 100rokov 😉 dávno nám to starká vždy vybrala z polievky a roztlačila s maslom - mňam to bola dobrota 😵 síce maslo by som nemala, veď uvidím, aké to bude bez 😉
Ja chcem dať dole ešte 9 a budem mať 60 - to bola moja váha dosť dlho 😵

kubkovka
27. jan 2011

@julia225 vitaj, ja mam v utorok prvu vodu, len sa pridaj, bude nam veselsie

kubkovka
27. jan 2011

@llumka nemas zaco.....