90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
31. jan 2011

@suezana neboj sa.ja tu o tyzden budem s vama aspon jako podpora......ja som len rada,ze mi tie antibiotika nerobili zlobu,som slibila telu nech to s nima vydrzi,ze zajtra mu dam jest nieco moc dobre,
za odmenu

perla200
31. jan 2011

baby a môžem si kvam chodit po radu ked chcem len začať s tou diétou?

baba77
31. jan 2011

PEKNY..vecer,ja by som vas poprosila o radu ...ako by som shudla a nehladovala...strasne vzdy som mala56kg po prvom cerke sombez problemov shudla ateraz po druhej 80kg..mozem povedat idem sa zblazdnit...

borabora666
1. feb 2011

@perla200 ahoj perli,jasne,pridaj sa k nam....je tu super a dobre sa o tiahne s babama tu ako samej....inak pozeram,ze sme susedky 😀 😀 😀
@baba77 u tejto diety tiz budes zo zaciatku troska hladnejsi,kym sa stahne zaludok,ale potom uz to bude v pohode

borabora666
1. feb 2011

tak maly nakrmeny.....DOBRE RANO BABULKY.....hadzem teda inspiraciu
po prvom vodovom dni:
vaha: -9 KG
prsa: -6 CM
pas: - 8 CM
boky: -7 CM
ruka: - 1 CM
stehno: -5 CM......
tak kde jset vodnicky.....podte sa pochvalit,zasluzime si to,nie??????ja som teda nadmieru spokojna........velmi

perla200
1. feb 2011

@borabora666 dakujem.....ja som totižto po pôrode zhodila nejakých 27kg ale potrebujem este 8 kg dat dole a nejako mi to nejde:( tak už mam nachystané dva banany a vodu s jablkovým octom a medom🙂))) na obed si urobím lososa na citrone na teflonovej panvici so zeleninovým salatom ale nechapem to že ked sa najem o 12.h potom musím jest o 16.h to isté len polovičné dávky ano? a potom do 20.h len nejaké ovocie alebo oriesky ano?

kubkovka
1. feb 2011

@perla200
@baba77 borabora to vsetko vystihla presne, pridajte sa, skuste, za to nic nedate 😉

perla200
1. feb 2011

@borabora666 takže za mesiac mas dole 9kg? ano kedže 29 den je vodný...?

kubkovka
1. feb 2011

tak ja po vodovom dni -6,6 kg.....super

borabora666
1. feb 2011

@kubkovka kubiiii,parada...vsak je to super pocit,ze???ked sa tak dozadu otocis za tym mesiacom,ze ako rychlo ubehol,aspon me teda a tie vYSLEDKY...tesim sa z nas 😀 😀 😀 ale nas je tu viacej vodnicek,nie?kolko presne?
@perla200 perli,to su minimalne rozostupy od jedla...ja som zo zaciatku jedla obed o 12hodine lebo som uz bola hladna a ledva som cakala kedy odbije 12hodina a vecerala som kolem siedmej.....aby som vecer nebola hladna...na obed sa dobre najedz,hlavne nezabudaj na kopu zeleninky....pozdejsie,ked si na tu dietu zvyknes,tak ti nebude robit problem obedovat az o jednej a ja veceram teraz kolem piatej,pak uz len pijem...v teto dobe je asi najlacnejsi si spravit nejaky kapustovy salat....27kg...dobra si...toto ja mam za ciel...tak od teraz len 18kg...uz to znie lepsie,nie?mozem sa spytat,odkial si????

ty jo,som vypila ocovu vodu a dala som si dve stvrtky broskyne z kompotu co tu lezi na linke a nevladzem????a to som sa tesila,ze sa na obed nie najem,ale nazeriem...tak z toho asi nic nebude,no? 😒 😀

kubkovka
1. feb 2011

@borabora666 no malo by nas byt 6.......takze som zvedava a cakam na vysledky, tabulku uz mam pripravenu......
inak ja vobec ale vobec nie som hladne, nechapem 😨

a presne, dietu treba brat ako novy zivotny styl, tesit sa na to, co si dam a kedy si to mozem dat a nie trapit sa tym, co nemozem.........lebo inak to bude trapenie, to viem z vlasnej skusenosti na jesen

llumka
1. feb 2011

ahojteee
tak ja po 1 vodnom
vaha - 7kg
pas - 5cm
boky - 7cm
som celkom spokojna, ved mam menzes, dufam ze o 2 tyzdne bude lepsie

marianka0101
1. feb 2011

Dobré ránko, vau, vau, vau. Prvé výsledky sú krááásne, blahoželám a teším sa s vami 🙂

suezana
1. feb 2011

Ahojte, vítam nové tváre a vodníčkam gratulujem 😵 a to ozaj nie ste hladné? 😕 Závidím, lebo ja by som po včerajšom škrobovom aj klince pojedla dnes 😝 žalúdok prázdny, ale jesť mi nechutí, čo s tým? 😕
@perla200 ako ti napísala borka, tie 4 hodiny je len, že by si mala po mäsku vydržať nejesť, aby strávilo, ale môžeš urobiť aj tak napr. že na obed obed, kolo 16 hod. zeleninový alebo ovocný olovrant a potom kolo 18-20. hod. večera, aby si vydržala do rána a vlastne aj do obeda ďalšieho. Ja som to tak robila, aby ma hlad neprepadol o 23 😝 lebo z obeda budeš dosť sýta.

suezana
1. feb 2011

@baba77 verím ti, ja som to mala podobne. Ešte aj po pôrode som do 2 mesiacov schudla sama od seba 18kg 😕 váhu som si udržala 2 roky a potom postupne som sa behom 3 rokov dopracovala k váhe s ktorou som išla rodiť a už ma nebaví reagovať na otázky, či som tehotná 😝 🙄
Trošku ťa sklamem, hladná budeš, ale skús to, v skupine je to iné - ľahšie. A ja som si včera večer hovorila, že bože, aká som hladná ☹ ☹ 😢 a potom ma napadlo, veď to je super, že som hladná - je večer a ja nie som prežratá - to znamená, že ráno bude ploché bruško 😵 a to chcem, ja nechcem byť prežratá! veď to je aký hnusný pocit nakoniec 😢

cumelila
1. feb 2011

dobre ránko..wauuuuu vodníčky gratulujem Vám...naozaj krásne motivujúce výsledky... 😉 😵
ja som sa na začiatku ale nemerala ,len odvažila 😖 ..ja mam taku mierku...nohavice ... 🙂

suezana
1. feb 2011

@cumelila aj ty máš Vanesku? A 30rokov? A držíš 90dňovú diétu a v pondelok máš vodu? A máš dole 5 kg? 😕 A nie si ty ja? 😀 😀 😀

kubkovka
1. feb 2011

@cumelila no ja tiez tak nejako, nemerala som sa, ale obleciem uz viacere rifle..........ale tak zas 6,5 kila nie je tak vela, ale za mesiac super, keby to ide takto dalej, tak som nadmieru spokojna.......

perla200
1. feb 2011

@borabora666 aha takže na obed mam lososa ten je dost lahko strávitelný a v prvé dni ked si dam potom okolo 16.hodiny len kusok ovocia a potom večeru tak tomôže byt ?
som z Nových zámkov ty? teda dedinka pri NZ🙂

suezana
1. feb 2011

@perla200 pozri si môj príspevok o 8.09 😉

borabora666
1. feb 2011

@perla200 ja som z Keti....je to posledna dedina v okrese levice,potom uz je okr.NZ....

borabora666
1. feb 2011

@perla200 presne tak ako pisala suezana......daj si nejaky olovrant vo forme zeleniny

kubkovka
1. feb 2011

@perla200 neboj, casom sa ti zaludok stiahne........
@borabora666 ozaj ako ta mozem volat? to ma teraz napadlo, ale hlavne som ta chcela poprosit, ci das foto toho salatu?? 😉

borabora666
1. feb 2011

@kubkovka jasnacka.....odfotim.....rada....ja jsem si tiez nemyslela,ze je tak skvely...viem o nom dlho,recept mam uz od leta a len teraz som ho robila pri diete poprve a to sa rozplyva na jazyku.......mna,ze ako mas volat?????no ako chces...baby mi tu hovori borka.....ved aj ja ti hovorim kubiiii...nevadi ti to? 😅 😅 😅 😅

perla200
1. feb 2011

@suezana dakujem fakt som to nejako prehliadla🙂)) ok

kubkovka
1. feb 2011

@borabora666 nevadi, borka 😀

ingridka22
1. feb 2011

dievčatá, blahoželám ku krásnym úbytkom, musíte byť na seba pyšné 😉 super kilá ste dali dole, máte môj obdiv 😵 ja začínam dnes a dúfam, že mi to s vami pôjde pekne dole 🙂 dnes mám v pláne obedovať rybu, akurát nejakú zeleninu si musím ísť kúpiť... tak ste ma naladili, že sa normálne tešííím 😀 😀 😀

kubkovka
1. feb 2011

@ingridka22 ved to je uplne genialne, taky ma byt pristup, ja som sa dokonca tesila na vodovy den......trosku šiši, ale je to tak

ingridka22
1. feb 2011

@kubkovka, ja keď som si prečítala tie vaše úbytky, normálne som mala radosť, chápeš to? 😀 😕 možno by som vám mala závidieť, nie? 😀 to bol vtip 😀 nezávidím, teším sa s vami , ako vám to krásne ide a že je to vlastne vaša odmena 😉 🙂 fandím vám, držím palce vám aj sebe a zatiaľ sa usmievam... snáď ma tá dobrá nálada neprejde

borabora666
1. feb 2011

@kubkovka aj ja som sa tesila na vodovy den...inac rozmyslala som.....ked som si na zaciatku predstavila,ze bude aj vodovy den,bolo mi z toho zle,ale asi naozaj je to tak nastavene,ze az po mesiaci je vodovy,lebo kupodivu sa da zvladnut skvelo......a skusenosti po prvom vodovom?druheho sa nebojim...zvladnem ho tiez.....😀