• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
ahojte :slight_smile: tým dievčatám, ktoré obed ešte len čaká, prajem dobrú chuť, ten môj je už v žalúdku :wink: mala som mega porciu zeleninového šalátu, zatiaľ som plná, uvidím, kedy mi vytrávi... kúpila som si na póbedie džús a večer si postrúham mrkvu a dám si ju s ananásom :wink: teším sa na zajtra, mám chuť na všetko bielkovinové dokopy, aaach... babulky, vydržať!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 ja som dojedla brokolicu s karfiolom a robim si ten gabikin salat s baklazanom a mm robim zapekane sampinony
4. feb 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka, zapekané šampiňony robíš ako? dnes som si ich kúpila, že si možno podusím, ale zapekané som ešte neskúšala. to niečim plníš?
4. feb 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den babule
4. feb 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 nasla som recept na mimibazare, robim to prvy raz, lebo hriby nejem.........takze vyberies stonku, vydlabes lyzickou, na masle spenis por, pridas pokrajane stonky aj s vnutrajskom sampinonov, pridas sunku, ty si mozes dat nieco ine, napr. papriku, rajciny , naplnis, das na vymasteny plech ale vraj je lepsie papier na pecenie a pri 200 stupnoch 15 minut
4. feb 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadurka ahoooooooooooj, sa tesim, ze ta tu vidim, uz mas net?
4. feb 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nemam :(( som nestastna z toho .,.. teraz mi palco doniesol svoj na chvilku...
4. feb 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka, ďakujem, zajtra by som aj mohla, naplním syrom :wink: už mi slinky tečú, sa teším na nový recept :dizzy_face:
4. feb 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam dnes vitamny a som strasne hladna na obed som mala cviklu a este aj bola strasne hnusna :frowning2:
4. feb 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadurka pridi, ja mam karfiol a brokolicu a zeleninovy salat, mam tiez vitaminy
4. feb 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 nie je zac, rada pomozem :wink:
4. feb 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadurka ahoj, ľalia pomohla? Dúúúúúúúúfam, že áno.
4. feb 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ako to je mozne? sak si bola den predomnou...
4. feb 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ahooj nepomohla zatial...
4. feb 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja dnes od rána neskutočný hlad, dala som si šťavu (petržlen, cvikla a jablká) fantasticky zasýtilo a nakoniec som jedla až o 13.30 a vôbe som necítila hlad :confused: nechápem....
Tu je môj obedík a teraz chlipkám vývar...nemôžem ho dopiť :grinning:
4. feb 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadurka tak jej ešte napíšem, vravela, že niečo ešte pohľadá v múdrych knihách, asi zabudla, je mi to ľúto :frowning2: alebo daj diskusiu, možno ti niekto poradí... ja by som to urobila.
4. feb 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ok skusim dakujem pekne...
4. feb 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadurka vodovy den Dani
4. feb 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana krasne to vyera, mne by chutilo viac, keby mi to niekto pripravil :slight_smile:
4. feb 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka jaaaj ahaaa....ja som strasne hladna a palo si rozkazal pecene kuriatko s ryzov a teraz sa s nim napchava :frowning2:
4. feb 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ďakujem, rizoto so sušenými hríbikmi a zeleninkou a dnes som si špeciálne kúpila čierne olivy - zbožňujem olivy.
4. feb 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadurka mm si rozkázal kolienka s mäsom a malá predvčerom palacinky - urobila som 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: už ste robili 4 palacinky ???:grinning:
4. feb 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja som tiez minule robila len dve hurky aby ma to nelakalo :wink: ale to kuriatko tam este je..mnamka...
4. feb 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadurka aj ja trpím ako kôn, idem si dat pár orechov inak amen gloria :wink:
4. feb 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadurka a on nechodi do prace?
4. feb 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@perla200 ja som si dala cajik aspon nieco teple na zaludok...to ako olovrant neviem co si dam na veceru tu hnusnu cviklu nechcem ani vidiet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka dnes bol u doktora ma nieco s kolenom..ho boli aj ho ma napuchnute a ze to ma podvrtnute ci co mu to povedal...vcera v robote ze zle zoskocil ...
4. feb 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievcata, a to co je tu za naladu? A HNED PODME vymyslat, na ake ovocie, co mame doma sa tesime........ja sa tesim na grep
@dadurka
@perla200
@ingridka22 cakám
4. feb 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ja mam len jablko a aj to je take uz osuverene..nema mi kto kupit a mne sa neste...
4. feb 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadurka ani nijaku konzervu alebo kompot?
4. feb 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok