90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
6. feb 2011

@cumelila ja som dala kúštik masla 😅 trochu poopekala, posypala škoricovým cukrom a potom na tanieri orechami. Nepodlievam, to je rýchle.

cumelila
6. feb 2011

@suezana ..jaj tak tu je moj problem...ja som ich len tak opekala na sucho a posypala som to ćistou škoricou..pripieklo sa to a smrdelo to ajajaaaaaaaaj...ja reku śk.cukor tam je vela kalorii ...tak nabuduce si doprajem aj ja 🙂

suezana
6. feb 2011

@cumelila veď to zas nemôžme preháňať 😉 potrebujeme aspoň troch energie 😉
Vydržala si v pohode ovocko dnes?

perla200
6. feb 2011

baby a ked jem v bielkovinový a skrobový den na obed to isté musím mat na večeru či aj niečo iné?

cumelila
6. feb 2011

@suezana ...ale aj ano,,len som ochutnala huspeninu od babiny ale uz teraz mi škvrka v brušku...tak ale veď uz idem do hajand lebo to nedopadne dobre 🙂 ..tak bru nocku a zajtra veľa dobrej vody... 😉

dadurka
6. feb 2011

@kubkovka co si videla?

dadurka
6. feb 2011

baby vyznate sa niektora v siacich strojoch?

perla200
7. feb 2011

dobré ránko....
@dadurka aký príspevok že o 0.00:)))
kde ste vsetky? tak dnes UHT - takže pizza to istí a baby môžem si dat na pizzu aj olivy a kukuricu? ved to je zelenina 😅

kubkovka
7. feb 2011

@perla200 no olivy jasne, kukuricu by si nemala, obsahuje vela skrobov, to ti hovorim podla knihy, ale ved daj si, neublizis tomu..........ja si robim pizzu taku, kde sa mi ta kukurica vobec nehodi chutovo, tak mi to nepride 😉 😉

suezana
7. feb 2011

Dobré ráno.

@perla200 áno, na bielkoviny a škroby - čo na obed, to na večeru, ale v polovičnom množstve. Ja som si asi 2x dala na večeru pri bielkovinách jogurt, lebo mäso sme zjedli, alebo som ho nemohla už 😝
Ja si dávam olivy aj do rizota a takisto kukuricu, myslím, že raz za čas to nevadí, veď nemôžeme jesť len total nekalorické potraviny - nemáme redukčnú diétu, ale zdravý životný štýl 😎

suezana
7. feb 2011

@dadurka čo ideš siať? 😕

kubkovka
7. feb 2011

@suezana no ale perla sa pytala na to, ze na bielkoviny dodrzala, ale na skroby vcera si dala na obed rezen, tak asi chcela vediet, ci ho ma dat aj na veceru 😀 😀 😀

kubkovka
7. feb 2011

@suezana inak, jeeeeeeej suži, dnes mas vodový den, tak drzím palce, ale podla mna to zvladnes a ked pride kriza, ze hlad, tak to za par minut prejde, to mame aj s borkou overene, takze napis a vydrz

suezana
7. feb 2011

@kubkovka jáááj ten rezeň 😀 😀 😀 😀

suezana
7. feb 2011

@kubkovka a ten vodový deň? snažím sa to nepripúšťať si to, kašlem na to a uvidím. Nejdem sa tým ešte zaoberať, zatiaľ nie som hladná 😉

perla200
7. feb 2011

@kubkovka 😀 😀 😀 😀 nie preboha viem že ked som zhresila tak nemôžem aj večer - nie večer nebol rezen iba ovocie a pár chrumiek po malej zo zeme čo som pozbierala....ok padam do obchodu a piect pizzu🙂

marianka0101
7. feb 2011

Dobré ránko 🙂 hlásim svoju váhu, takže po vednom dni mám 82,8kg to znamená -8,1kg 🙂 a ku včerajšiemu vodnému dňu... : asi som jediná čo to nevydržala, dala som si asi 4 lyžice perkeltu s kolienkami ☹ no nebola som vôbec hladná ani sekundu, ale strašná chuť mi prišla na to, lebo malý nedojedol a mne to bolo taááák ľúto vyhodiť... 😎 no nevadí, snáď druhý vodný už zvládnem 🙂

kubkovka
7. feb 2011

@perla200 ale vsak to je jasne, ja som len zartovala, nemozeme to brat smrtelne vazne, ved to by nas rychlo omrzelo, aj ked musim povedat, ze ja by som taku dietu brala, ze maso aj kazdy druhy den

kubkovka
7. feb 2011

@marianka0101 krásny ubytok, super, gratulujem a prajem ti to, aj ked trosku zavidim....

suezana
7. feb 2011

@marianka0101 fantáááááááázia 😵 a si ma povzbudila, že si vôbec nebola hladná 😕 som zvedavá 😝

@kubkovka ty už len 2 vodové dni a budeš mať mäsko každý druhý deň aj častejšie 😉

dadurka
7. feb 2011

@perla200 dobre nie? 😉

dadurka
7. feb 2011

@suezana nie 😀 šiť

dadurka
7. feb 2011

inak dobre ranko... variime ranajocky...

suezana
7. feb 2011

@dadurka padaktorí 😝 😀
a čo konkrétne potrebuješ? na šijacom stroji?

dadurka
7. feb 2011

@suezana chcela by som si kupit ale nevyznam sa v tom...

kubkovka
7. feb 2011

@dadurka ty vies sit? a varis ranajky?
@suezana to bolo dobre, ze LEN dva vodove dni 😀 😀

dadurka
7. feb 2011

@kubkovka no ...sak na tom nic nie je... ano jablcka som si uvarila so skoricou

kubkovka
7. feb 2011

@dadurka no ja viem strikovat, vysivat krizikom a retiazkou, trosku hackovat ale ked som skusala sit, tak mi to neslo, nemam k tomu vztah

dadurka
7. feb 2011

@kubkovka no pekne...idem ja ...pekny den

kubkovka
7. feb 2011

@dadurka no teda, ale pridi este..........