• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@marianka0101 ..gratulujem,tak to je super 8,1kgjlen tak ďalej!!!...a nič si s toho nerob ani mne dnes vodný deň nevyšiel... :zipper_mouth:
7. feb 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maznacik007 tak to je super,,, domček je na nezaplatenie...
na pozri,,, možno sa ti niečo zapáči.. http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=135172
7. feb 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja ta tiež podporujem - ako dievčatá dnes som na seba hrdá a som vzorová:slight_smile:)))))))) zajtra vitamíny no parada a inak dala som si tú čokoládu dnes a nejako mi ani nebralo sladké.... ???? som strasne rada
7. feb 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ..ale asi málo si na mna myslela!!! :grinning: ...nooo ale neviem či to ozaj nebude tým splnom :grinning: :grinning:
@kubkovka ..veď ano a ja som rada,že aspon ostatne dodržiavam ako mám...zajtra si idem ukuchtiť tie tvoje jablčka...
7. feb 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila dnes je spln?
7. feb 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 ešte nie, ale bude... 18.2. ? :confused:
7. feb 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 ..nie nie...ale niekde tu bolo písané,že je najlepšie mat vodný deň v splne...no na niečo to zvaliť musím :wink:
7. feb 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana tak to mi nevydá vodový den, zajtra bude týžden čo diétujem a váha nič :unamused:
7. feb 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila tie jablcka su uplne super, to som si zacala preto tak robit, lebo vyzivu z jablk velmi nemusim......ja chcem byt zajtra iba na cajoch a dzusoch
7. feb 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
@perla200 nevešaj hlavu ja po týždni mám -2 kg a tiež sa to nechce nejak pohnúť rýchlejšie zajtra mám vitamínky.
@suezana ve´d ty si šikula pekne si dnes zvládla deň :wink:
7. feb 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka
@marketka1 zajtra mate aj vy vitamíny? no kubovka velký obdiv že na džúsoch....brrr to je ved ako vodný den!
7. feb 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marketka1 nova foto, ze? pekna..........no ja keby mam za tyzden -2 kg, tak som stastna.........ja za mesiac dole 6,5 kg a teraz uz dalsi tyzden a nemozem sa odvazit, lebo stale mam menzes
7. feb 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 no chcela by som tak, lebo ja ked zacnem zrat, tak by som zrala, ale vodny den bol uplne v pohode....
@marketka1 ďakujem :dizzy_face:
Babulky nie na spln, ale na nov je dobré mať vodový deň :grinning:
7. feb 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na spln treba robiť detičky a tie ktoré nechcete, tak pozor :zipper_mouth: to dávali dnes v reflexe :grinning:
7. feb 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina_maxian ale takú aktovku Hello Kity :dizzy_face: a za dobrú cenu :sweat_smile:
a koľko máš výšku, keď chceš mať 50? :confused:
7. feb 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana výšku mám 166,, a chcela by som mať aj menej ako 50,,, ale zas nemusím byť ideálna.,.. no nie???
len ja som si vobec nie istá, či to vydržím.. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. feb 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina_maxian no ja som si ista, ze vydrzim az do leta.......musim mat 70 aj ked cobude
7. feb 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka tak to je skvelé,, že máš takú pevnú voľu,,, Ale ja som doma s deťmi,, ešte aj pracujem z domu,,, a tak stále kdesi čosi by som zjedla,,,
Zatial sa teda držím,, ale to je len tretí den a ja som ani neviem či hladná,,, ale mlsná.,... :wink:
7. feb 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina_maxian aj ja som doma s detmi, a musim varit vsetkym zvlast, mm a dcere, malemu aj sebe, ale ja som rozhodnuta, ze tie kila dole pojdu, teraz s vahou stojim, lebo mam uz treti tyzden menzes, ale nevzdam to ani keby co bolo
7. feb 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina_maxian tak ja mám 163 a chcem mať 60, ty chceš robiť modelku? :stuck_out_tongue_closed_eyes: 60 stačí aj tebe,aj to už budeš štíhla.
Ja som mlsná :zipper_mouth:
7. feb 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja mam 168cm a chcela by som bud 60kg alebo 55kg
7. feb 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja by som si dala veternííííííík.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
7. feb 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina_maxian ja čokolááááádu Milku alebo Koko :dizzy_face: :grinning:
7. feb 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja neviem, si neviete vážiť čo máte? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, po dlllllhom case sa hlasim, ale stale bojujem s vami:slight_smile:
Celkom sa drzim, akurat tie vikendy su krute, obcas trosku zhresim :frowning2: Ale vcera som robila palacinky, a nedala som si ani jednu, tak som na seba hrda :grinning:
@martina_maxian jeeej my byvame blizko seba :wink:
7. feb 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ráno si dám šťavu, nech ma to zasýti....som zvedavá, či budem vedieť spať s prázdnym bruchom....už počítam v koľkých poschodiach mám črevá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvuska no asi áno.... keĎ schudnem, tak dáme stretko.. :slight_smile:
7. feb 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no moje chudatko, si nakoniec ostala sama, ale tak ja som fakt nepochybovala, super, tlieskam, gratulujem a zajtra sa tesim na vahu
7. feb 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok