90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
7. feb 2011

@perla200 no ako tak na seba pozerám, tak silikóny budem po tejto diéte potrebovať aj ja ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢

suezana
7. feb 2011

@kubkovka prečo? ja som sa dnes ráno odvážila odvážiť, a teda uvidím, čo bude zajtra....skôr sa bojím, že to zajtra od samej radosti dobehnem. 😝 😀
Inak zajtra bielkoviny, tak ma napadlo, že ideálne by bolo dať jogurtovú očistu 😅

perla200
7. feb 2011

@suezana ja ich potrebujem aj pred diétou 😕

marketka1
7. feb 2011

@suezana Ty vieš tak na večer podpichnúť a to sa Ti čudujem že vo vodný deň ťa chytajú také srandy ja by som aj klince zjedla .
Ja som si dnes kúpila čokoládu a dala do skrinky: myslím na ňu, možno aj ona na mňa pod ma zjesť 😝 no odolávam odolávam ale asi pôjdem spať bo neodolám 😉 A na večeru som si dala zmrzku som sa zalizovala až za ušami. 😝 sladké po týždni.
Ináč ja vôbec nevarím a nedusím ani zeleninu ani ovocie ale všetko pekne čerstvé. 😉 Odšťavovač mam taký o ničom tak ja si ovocie ponorným mixérom na kašu rozdrvím a jem ako výživu 😝

ingridka22
7. feb 2011

prerábajú tam teraz jednu 57 ročnú pani, urobili jej face-lifting, viečka, dali botox, robia nové zuby.. a na konci z nej bude niekto úplne iný 😨 ja to pozerám každý týždeň, len zo zvedavosti, sama by som do toho určite nešla, ale niekedy až nechápem, ako tie operácie zmenia človeka na nepoznanie 😕

suezana
7. feb 2011

@marketka1 to som si aj ja myslela pred týždňom, keď tu baby držali vodovku.... a v pohode 😕 jednoducho berieš to na vedomie a telo spolupracuje 😎

ingridka22
7. feb 2011

@marketka1, takže ty máš len čerstvé veci na vitamínový deň? musím aj ja, lebo tá vaha sa mi nehýbe. ty máš dole 2kg??? začali sme spolu.. to máš super, tíško závidím 😔

suezana
7. feb 2011

Ja som dostala neskutočnú chuť na jablko 😅 😀

marketka1
7. feb 2011

@ingridka22 ja jem každý deň len čerstvé ovocie a zeleninu, našťastie stým nemám problém teda ak sa neráta stolica 😝 😀 začali sme rovnako a mám dole -2 ale aj tak to není ako u suezany tá ma navnadila hlavne tými prvými kilami dole za pár dní a u mňa len toľko. Ale aj za tie som rada 😉 a nezáviď ja ich potrebujem dať dole poriadne veľa neboj aj u teba sa to pohne 😉

suezana
7. feb 2011

Dobrú noc 😉 a poriadne nech sa topia kilá 😝 😀

kubkovka
8. feb 2011

Dobré ráááánko, tak ako sa dnes máte? Dnes vitamíny, inak som sa rozhodla, že už idem gramážov podľa knihy.....dnes vyskúšam len čaje a džúsy a už žiadne nezdravé jedlá a uvidím pri ďaľšom vážení, či to pôjde lepšie dole aj napriek neustálemu menzesu.

perla200
8. feb 2011

dobré ránko....tak kubkovka vela zdaru.... ja tiež idem vypit octovú vodu a len ovocie, dnes si nič iné nedam ani keby medvede padali z neba 😎

kubkovka
8. feb 2011

@perla200 dakujem, podobne

borabora666
8. feb 2011

dobreeeee rankooooooo.....

kubkovka
8. feb 2011

@borabora666 dobre, tak plna sil?

suezana
8. feb 2011

Dobré ráno 😉

@kubkovka ty si úžasná, aj napriek všetkému veríš - veľmi ti držím palce. Keď sa to u teba prelomí, tak to pôjde dole raketovou rýchlosťou 😵

borabora666
8. feb 2011

@kubkovka ano,plna sil a musim ist na 100 percent....tym,ze ako som posledni tyden jedla same prehresky mam hore dve kila....ale nervy mi nedovolily to drzat...neislo mi to:( ale teraz od dnes bez prehreskovv a vela cviceni pridam......

kubkovka
8. feb 2011

@suezana no dakujem, ja si teda uzasna nepripadam a keby ste vedeli aka som z toho menzesu nervna, chudak mm, naprv nanho nakricim pre blbost a potom ma to mrzi..........ale tak nech, ak to tento tyzden neskonci, tak buduci pojdem k dr.....
no a jasne, ze verim, ja som napisala, ze tie kila dole pojdu, tak pojdu a hotovo.........len musim zmensit porcie, lebo napr. vcera som vsetko jedla, co som mohla ale tie porcie........fuj.....takze dnes na dzusoch a zajtra pekne podla gramaze z knihy a uvidim za tych 10 dni, kym sa budeme vazit, ci to slo dole........zajtra sa rano po ovocku odvazim tak pre seba a odsledujem to

kubkovka
8. feb 2011

@borabora666 jasne, ja by som si z toho nic nerobila, lebo ked mam na starosti dve deti, tak si nemozem dovolit niekde skolabovat, takze zas kazdy vie, ako jeho telo reaguje v roznych zivotnych situaciach.......zdravie je najdolezitejsie, na to dievcata nezabudajme

borabora666
8. feb 2011

@kubkovka jasne,len ma seru tie kila na vyse,ale ja s nima zatocim....tomu verte....a poriadne....😀

suezana
8. feb 2011

@kubkovka choď k doktorovi DNES 😠

kubkovka
8. feb 2011

@suezana preco dnes? a kde dam deti?

kubkovka
8. feb 2011

@suezana myslis, ze dlho krvacam? vsetci mi tvrdia, ze to sa musi upravit, ono to nie je silne, len take ako ked koncia kramy

suezana
8. feb 2011

@kubkovka vezmi so sebou, možno ťa ani nevyšetrí, len ti dá inj. je to dlho, načo sa trápiš? môj krpec chodí všade so mnou, dá sa to, keď treba...

kubkovka
8. feb 2011

@suezana no ano, ale ja mam dvoch a teda to sa mi nechce tam s nimi, fuj..........no mozno vo stvrtok alebo skusim zavolat, on je tam iba v utorok a stvrtok a to je tam okolo 20-30 zien

suezana
8. feb 2011

@kubkovka ja neviem, je to dosť dlho-3 týždne, ale ide aj o to, aké je množstvo - a keď píšeš, že si z toho nervózna - už len preto by som išla.... Inak ja som nič také nemala a kojila som vyše roka. Mne po šestonedelí hneď prišiel normálny a mala som pravidelný.

suezana
8. feb 2011

@kubkovka aha, tak u nás tak najviac 5-6 zatiaľ som viac nezažila 😕 😀

kubkovka
8. feb 2011

@suezana no to som ja tak mala pri malej, ale pri malom takto.....tak nie som nervozna z toho, ze mam menzes, ale hormony hormony 😀
no veru, prides tam o 6 rano, si medzi prvymi 5, ale doktor pride az o 8 hodine, takze aj tak tam stravis 3 hodiny, lepsie je objednat sa na presnu hodinu, ale zas 5 euro.........mozno by som zavolala

suezana
8. feb 2011

@kubkovka chápem 😝 to by sa ani mne nechcelo s deťmi....ja to mám našťastie lepšie....a to som chcela ísť inému doktorovi, tam by to bolo presne také ako hovoríš 😝 našťastie ma šupli k tomuto a som veľmi spokojná - ja by som k nemu dobrovoľne nešla...

suezana
8. feb 2011

Tak idem dať raňajky - už môôôôôôžem 😀 😀 😀 😀