• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

22. marca 2017 
@suezana dik,vyskusam,ale ja to ovocie naozaj nemozem...takze si urcite zacnem robit zeleninove dni :wink:
8. feb 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shpirti kubkovka to tak robí :wink:
8. feb 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no
super,rovnake ambicie ;)a ako dlho uz v tom ides?
8. feb 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na tom tiez rovnako,chcem 60,no stacit mi bude aj +10,mozno este +10
a teraz mam este +20,,,,uuuf,tazka matematika,no pozajtra dam lepsie cisla :grinning: :grinning:
8. feb 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shpirti včera som mala vodový deň - takže dnes 30dní a 6,5kg dole :dizzy_face:
8. feb 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:D ivella tazka matematika na neskory vecer
@ivella vtipálek, my vieme rátať - budeš kočka :dizzy_face:
@suezana no krasa,blahozelam,len tak dalej :wink:
8. feb 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shpirti ďakujem, sama tomu neverím, že tak dlho....som vydržala...len som sem nakukla pred mesiacom a ony ma normálne sem vtiahli a ja chudnem :dizzy_face:
8. feb 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no sikovna si,co s tym narobis...dufam,ze pojdem v tvojich kolajach,ale odhodlania mamna rozdavanie,takze hadam ano... :wink:
8. feb 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shpirti ja ho akosi strácam, dúfam, že ráno nájdem :grinning:
8. feb 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana vecer ho straca asi kazdy :grinning: najlepsie je ist skoro spat!mne pomahaju zuvacky,zujem jednu za druhou :zipper_mouth: tie mi vzdy zalepia usta...aj ked som uz v podstate zvyknuta,lebo uz vyse roka sa snazim vecer nejest!
8. feb 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shpirti máš pravdu, poďme :wink: ja zas naopak - ja som z každovečerného maškrtenia - 2ročného vhupla do čajíčkovania a zdravého stravovania - no neuveriteľné...ale som rada :slight_smile:
8. feb 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc...
8. feb 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana a urcite sa ti spi lepsie,dobru noc ;)
8. feb 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivella normalne sa neskutocne tesim, ze ta spoznam, tie tvoje hlasky...........super, to pomaha chudnutiu
9. feb 2011 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko...
@kubkovka ..ten fit drink je dostat v lekarni?
9. feb 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila no to neviem, ja som ho kupila na aukcii, ale skus, podla mna by to mohli mat
9. feb 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ...dakujem..ja som ich tam na MMB videla ..skusim kuk v lekarni..a je to ucinne?
9. feb 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila no to neviem posudit, vcera som to mala prvy raz, ale tak mna to dost zasytilo a vlaknina upravuje travenie....takze uvidim za par dni
9. feb 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ..ja som mala Pshylium ale ta chut nic moc..dnes skusim teda pozhanat :wink:
9. feb 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila to som mala aj ja a nejako mi to nezabralo, potom daj vediet, ci sa to da zohnat a dnes co na obed?
9. feb 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ..poobede pojdem pokukat a dam info...ja som vcera robila mojej posadke masko s ryžou tak ja si dam dnes len tu ryžu a nejaky šalatik ..asi kapustovy...ale musím pokukat ci nie je nejaky dobry recept lebo ja ho nikdy tak neurobim ako v reštike...a ty mas co dobreho dnes?
9. feb 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila no ten v restike je fantasticky, uz sme sa tu o tom bavili, ze treba zohnat recept, este sa mi to nepodarilo.....
ja dnes zapekana brokolica so syrom
9. feb 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, dobré ránko.... no ja som nakoniec včera normalne vydržala....a dnes idem zohnať ten vlakninový napoj kdyby neco tak si s ním pomôžem. Inak mam velké bolesti v podbrušku a v oblasti krížov celú noc som sa prehadzovala....MM len frflal že čo robím?:slight_smile: hovorím mu to mam určite z cvičenia :grinning: ale neviem naozaj.... a inak tie dve kilá čo boli včera večer dole je jedno z nich naspät :angry: ja sa fakt nevážim už....
@shpirti vitaj....tu je super totalna psychoterapia....
9. feb 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 ak ta vaha stale laka, skus ju schovat alebo ju daj k susedom, ku kamoske alebo ju zabal a schovaj tak, aby sa ti nechcelo ist pre nu........ja som sa dnes odvazila, a mam vahu ako pri poslednom vazeni, to je super, lebo ja chcem ist teraz na seba prisnejsie, to znamena aj porcie vahovo podla knihy a uvidim.......vazim sa priblizne za 8 dni, takze aby som to vedela porovnat........
9. feb 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 a inak k vcerajsku gratulujem...........si sikovna a teraz aj na seba pravom hrda, ze? :wink:
9. feb 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule čaute a počúvajte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
čaj zabral, ale pomohla tomu asi ráno teplá voda a po nej káva - teda myslím, že tá káva najviac pomohla :dizzy_face:
to je fantastický pocit :grinning: hneď som lietala po byte ako vtáčik letáčik :sweat_smile:
Mám oblečené rifle, čo som si kúpila, keď som mala 60 kg a už 2 roky najmenej som ich nemala na sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: normálne zapnuté, normálne sedím :sunglasses: síce na pohľad tá pneumatika pri sedení nevyzerá dobre, ale ! 26.2. mám prisľúbený stroj na brušáky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám nový elán, veľmi sa teším :dizzy_face: kamošky odpadnú, keď ma zbadajú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kolegyne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no vidis, aky krasny pocit, to ti prajem, hlavne nech ti ostane ten elan a sup sem s nim..........lebo ja ho velmi nemam, ked vidim to brucho, tvrde a nafuknute, ale ved uz len tyzden a ked to neprejde, pojdem k dr..........ale chudnut idem dalej
9. feb 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ani si nevies predstavit ako si ma nakopla:slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

@kubkovka dakujem....som hrdá na seba naozaj.....ale je super že telo sa začína prispôsobovat hlave:slight_smile:)))
9. feb 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok