90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
13. feb 2011

@natsa a čo myslíš tým výrobky z bielej múky? Ja robím slivkové gule, osúchy,... z bielej. Pečivo jem celozrnné, ale napr. keď som si na bielkovinový deň robila hrianku so syrom - tak som použila obyčajný chlieb, čo som mala doma.

suezana
13. feb 2011

Ja dnes 35.deň a -7kg 😵 už len 7 a mám mojich 60 😵

perla200
13. feb 2011

@suezana gratulujeme.....ja 13 den a mínus 2kg stale:(((

shakes
13. feb 2011

kočky kríza najväčšia dnes mám tie nešťastné vitamíny dala som si jahody a jedno jablko a stále som hladná ale už nemám na ovocie absolutne chuť ked si na neho spomeniem tak mi je zle. Neviem ako to do zajtra prežijem 😢 😢 😢 😢 .pomóóóóóóóóóóc!!!!!!!!!!!!!!!

luciaanna
13. feb 2011

Ahojte baby.
Tak ja som po víkende späť, už som aj prestala počítať, koľký deň som...Ale je to už mesiac, čo vás tu "otravujem" 😝 .
Dnes mám bielkoviny....

luciaanna
13. feb 2011

@suezana , tak to je krásny výsledok, blahoželám 🙂 .

luciaanna
13. feb 2011

@shakes , neboj, to prejde, skús sušené slivky, alebo mandele, u mňa to vždy zabralo. A nalievala som sa bylinkovými čajíkmi, aspoň niečo teplé do žalúdka (na oklamanie )...
Drž sa 😉 .

suezana
13. feb 2011

@shakes presne sušené slivky, banány, ...opečené jablká posypané orechami - je to teplé...poprípade zeleninka na rôzne spôsoby... zeleninové šťavy výborne zasýtia... neviem, či si videla fotky, tak tu sú:

natsa
13. feb 2011

@shakes no skus napr zeleninu ja napr.možem jest cviklu,kysle uhorky alebo skus raj.polievku.Ked máš jest niečo z muky tak si do nej pridaj slíže alebo tarhonu a na druhý den čistu ked máš vytamíny.
@suezana dakujem za radu ma napadlo že možem jest aj tie vyrobky z toho list.cesta (fornety)?a čo to je aká štava,vyzerá to super

suezana
13. feb 2011

@natsa forneti - to ma ešte nenapadlo, ale vlastne áno - na UHT 😉
tú šťavu mi odporučila kamarátka, lebo som sa sťažovala na pomalé trávenie 🤐 takže zo 5mrkví, petržlen a cvikla - je to na detox a trávenie, keď si to ráno dám, vydržím v pohode až do obeda (ja pridávam aj jablko, citrón, podľa toho, čo je doma) a je to dobre, keď sa napr. ráno zobudím a mám prázdno a káva mi veľmi nejde na prázdny žalúdok 😖 toto si dám a je mi fajn, upokojí to žalúdok.... máš odšťavovač? len škoda, že z toho jedného pohára taký bordel 😝 a plno riadu 😝 ale čo neurobíme pre zdravie 😎 inak, že túto šťavu pijú aj tí, čo majú rakovinu,alebo preventívne - takí, čo sa snažia to liečiť prírodne.

suezana
13. feb 2011
suezana
13. feb 2011

tam som dala aj kiwi, ale škrabalo to v hrdle 😖 to bolo len raz 😅

natsa
13. feb 2011

@suezana ano mám no každopádne vyskušam

luciaanna
13. feb 2011

@suezana , tá šťava vyzerá super 😉 . Môj odšťavovač leží zabalený v škatuli už vyše roka, dokonca som ho ešte ani nevyskúšala 😅 , musím to napraviť, toto je skvelá príležitosť...
A ako to chutí? Je to sladké, alebo skôr kyslé? A tie jabĺčka na fotke? Sú robené na "teplo"?

luciaanna
13. feb 2011

@suezana , aha, až teraz čítam, že tie jablčká sú opečené... 😉

suezana
13. feb 2011

@luciaanna áno opečené na kúsku masla a posypané škoricovým cukrom a na tanieri orechami 😉
tá šťava s tou cviklou je taká....nie kyslastá, skôr taká mrkvová - ale mne to vyhovuje, lebo ovocia mám dosť, aj kyslosti 😝 😀 skús a poprípade si to prispôsobíš. ja dám občas aj ošúpaný citrón+mrkvy+ jablká - tá je taká kyslastá

suezana
13. feb 2011

Inak aj mne odšťavovač doteraz stál v pivnici -už asi 5rokov 😅 Vytiahla som ho práve preto, že som už ovocia doobeda bola presýtená, chcela som niečo iné...

perla200
13. feb 2011

no čaute baby....ja nejako zlyhavam:((( ako doobeda fajn,na obed morčacie so sampinonmi a kopec salatu a teraz na večeru rizok?:( ale pijem sennu - ach joj to boli lietačky na wc🙂))

zajtra musím zohnat tú mätu na tu zazvorovú vodu a aj ten fitdrink....lebo vidím že nejako to ide so mnou dole vodou...

kubkovka
13. feb 2011

@perla200 no ved rezen je maso........takze pohoda

janika84
13. feb 2011

ahojte kočky.chcela by som sa pridať.som po pôrode 7 mesiacov a kg nie a nie zhodiť.počula som že táto dieta je fakt super a ozaj pomáha.budete niektorá taká dobrá a poradíte ako na to? 😉 jankapastvova@azet.sk prosim pošlete tie recepty?ďakujem 😉

perla200
13. feb 2011

@kubkovka no vsak som to ako neporušila...len som hlusila ako divá....ale teraz len mandarinku som si dala na oklamanie a pár kešu orieskov.....

kubkovka
13. feb 2011

@perla200 no ja dnes nemam vela sil, vsetku zo mna vycucali u svokrovcov, to je pre mna zabijak ☹

perla200
13. feb 2011

@kubkovka no to ti verím....ja tiež neoplývam dnes bohvieakým pozitívnym myslením....
@janika84 vitaj - recepty mas v knihe ale ked si prečítas dozadu túto tému tak najdes kopec super napadov 😀 😀

kubkovka
13. feb 2011

@perla200 no ale aspon mi pokazili chut do jedla, co sa mi po vcerajsku dost zide.. 😀 😀 😀
a co zajtra na skroby???

perla200
13. feb 2011

@kubkovka neviem? čo urobíme? ja asi pyré so salatom lebo to ostalo z dneška.... a dam si konečne ten vývar....

janika84
13. feb 2011

@perla200 prosim ťa ako sa presne vola tá kniha?zajtra kuknem v knihkupectve.

janika84
13. feb 2011

ale neviem či vydržím-mam slabú vôlu ☹ ani som neni hladna len mam na niečo dobré chuť 😀

perla200
13. feb 2011

@janika84 90 dnová diéta ale ja ju mam stiahnutú z internetu....

kubkovka
13. feb 2011

@janika84 ja ti to poslem teraz na mail..........a inak krasna foto, ved ani velmi nie je co chudnut 😉

kubkovka
13. feb 2011

@janika84 poslanééééééé