• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

28. marca 2017 
@ingridka22 aj my robievame - teda svokrovci a mm je pri zabíjačkách mäsiar, ale ja si to len odtrpím :sweat_smile: v ten deň som za celé roky dokázala zjesť len jogurt a nič iné :zipper_mouth: :grinning:
16. feb 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka aj mne mm uvaril čaj :slight_smile: teda uvaril sebe a ja sa idem pridať :grinning: a tiež zajtra nečakám kilo dole :pensive: bojím sa, že bude ďalšie hore...vôbec si neverím...nesnažila som sa :cry:
16. feb 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka, vážiť sa budem aj ja, ale viac ako dve kilá to určite nebudú :frowning2: aaale čo, ja si počkám, mám čas ešte 73 dní :grinning: :grinning: :grinning: @suezana, ja som na zabíjačke ešte nikdy nebola, ale špeciality z nej mooožem :grinning:
16. feb 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 možno práve preto :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22
@suezana ja som na zabijacke bola dost razy a aj som jedla, ale iba rano.......lebo potom som nemala kedy a bola som "najedena" vyparov
16. feb 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shpirti hej hej .....nejako asi sme kozmicky prepojené:slight_smile: vysoká som 168cm....
@ingridka22 no islo do pusinky pár chrumiek.....čouž:(((

@kubkovka no tak to som strasne zvedavá na tvoju váhu.... určite das dole - ved ty si poctivka nie ako ja napr.
16. feb 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si ma pobavila, ja a poctivka? dnes som malej dvakrat odhryzla z rozka.....
16. feb 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka no a? ved to neni prehresok to ti ani neprislo do žalúdka....stratilo sa to po ceste:slight_smile: a si poctivka lebo ked môžes jest tak len pijes....a to by som ja nedokázala
16. feb 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana :rolling_eyes: :confused: :grinning: veď ja už len zeleninku budem :wink: :grinning: @kubkovka, ty si dnes vážne len pila???
16. feb 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 no ano, az teda do vecera, ked som zozrala pomaranc, fuj aky kysly a aj zo zeleninovej polievky.......a to len preto, lebo mi bola zima, tak nech dam nieco teple do zaludka, po par lyziciach som zistila, ze je pokazena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tak nevies, z coho sa ti polepsi :sweat_smile:
16. feb 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka, nooo, polievka ťa možno do rána preženie a budeš ľahučká ako pierko :wink: ty ale naozaj málo ješ, čiže určite ti dole niečo šlo :dizzy_face: určite :wink: inak budem reklamovať diétu, že nefunguje :grinning: :wink:
16. feb 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 no ale zas mam treti tyzden menzes, takze tak a uz som nebola dva dni na vecku..... :grinning: :grinning:
16. feb 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka, no tak tu je pes zakopaný :grinning: všetko je to v črevách :grinning: tak si rovno odrátaj aspoň dve kilá :grinning: a za menzes ďalšie dve :grinning: spočítané, podčiarknuté, - 4 kilá :dizzy_face:
16. feb 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 :grinning: Pa a Pi...ja som trosku vyssia,mam175cm..
16. feb 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 no super, keby si tam mohla byt moja osobna hovoriaca vaha, to by sa mi dietovalo :wink: :wink:
16. feb 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 takyto pristup sa mi paci :grinning: ale nieco na tom aj tak bude..
16. feb 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 super - vidiet že si optimistka:slight_smile: no ja mam 16. den diétu a druhý krát menštruujem.....takže to mam brat ako?:slight_smile:
16. feb 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka, možno budeš ráno milo prekvapená, prajem ti to :dizzy_face: veď každé zhodené kilo je našou odmenou za sebakontrolu a disciplínu :wink: @shpirti, presne tak, niečo na tom bude :fearful: :confused: uvidíme zajtra, keď @kubkovka hodí číslo, či som to dobre spočítala :grinning:
16. feb 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 no hodim, ak vobec bude co......mozno len slzu na klavesnicu :grinning: :grinning:
16. feb 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200, matika nepustí, za menzes -2 :grinning: :grinning: :grinning: ja si ich odrátam na konci mesiaca :wink:
16. feb 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 no uvidim zajtra rano
16. feb 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 super tak tie 4kg čo mam dole sú menzes - matika nepustí - tak to je v prdeli :grinning:
16. feb 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 no veru, lepsie je vobec sa nevazit a iba odratavat :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a čo je na pravej strane dole vzadu akoby kríže? alebo obličky? strasné bolesti mi odtial vyžarujú už týžden ale príserné čo to je?
16. feb 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 :grinning: :grinning: :grinning: aké 4??? :grinning: veď sme začali narovnako :rolling_eyes: :grinning: aha, čiže to ja si prirátam k mojim -2 tie 2 a to je spolu -4 :grinning: :grinning: škoda, že len akože :pensive: :dizzy_face: @kubkovka, bude dobre :wink: :wink: :wink:
16. feb 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fííííha, tu je ako veselo :slight_smile: čo ste mali na večeru salonky?
16. feb 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 no to neviem, a co doktor? neda sa?
16. feb 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana nie, ale my nemame karty doma :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
@perla200 no pri obličkách že sú hrozné bolesti, tak by to mohlo byť....ja neviem, ale moja mladšia sestra to máva... piesok. Veľa piť a brusnice,,,ak je to ono :zipper_mouth:
@kubkovka vyhrala som :grinning: 3:2 :sunglasses:
16. feb 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok