90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

veronkaj
7. júl 2008

miresta klobúk dolu

ja sa teda k cvičeniu často nedostanem,

a dlhé roky som sa stravovala všetlijako ale zdravo to nebolo ale ako dala peňaženka a možnosti

mne by sa páčilo schudnúť tak na 10-15 kíl to by som bola šťastná ako blcha a keby viac tak sa určite nehnevám,

ja mám taký praconvý pohyb hore dolu po schodoch inak sedím v práci,potom upratujem dosť, a doma domáce práce a deň má tak málo hodín

neviem čo robím zle ale do obeda bývam hrozne hladná, poobede nie ale doobeda hrozne. ako to riešite vy??

aniel
7. júl 2008

ahojte babenky,tak ja som si vás prečítala.

veronkaj,tak držím palčeky.Ja som mala 76 a teraz mám 69,tiež za mesiac a nedržala som to úplne poctivo ,lebo bolo pár osláv,kde sa nedalo odolať.

gucz-my sme tiež nejaké choré a ja dokonca nemám ani hlas a tiež sa cítim ako keby som mala horúčku.

miresta-ty si dobrá ,keď tovieš tak poctivo dodržiavať.Akú chorobu to má tvoja neterka?Chúďatko , to je pre detičky najhoršie,keď sa im nedá pomôcť,len čakať ako sa to vyvinie. ☹

tinaa
7. júl 2008

ahojte kocky, este som vas necitala, som tu len na chvilu.

pridala som zopar fotiek z oslavy do albumu

dnes uz naozaj dodrziavam jedalnicek, lebo predosle 2 dni sa u mna o diete vôbec neda povedat. Nejedla som vela, ale ochutnala som vsetko mozne, co na oslave bolo.

Takze dnes kruta realita a zarezavam dalej.

pekny den

aniel
7. júl 2008

ja pôjdem tiež cvičiť. dnes som výnimočne spala do 10.00 inak stávam kvôli malej o 5.30,vtedy sa budí a preto som ani hladná nebola,ale inak to ovocie mi niekedy tiež nestačí 🙂

aniel
7. júl 2008

tinaa ja som tiež sobotu aj nedelu porušila a dnes mi je všelijak,len nie dobre ,ale už som aj dnes dzobla z koláčika,ale už od teraz dodržiavam 🙂

lucxy
7. júl 2008

ahojte, tina pekne fotky, vsak si chuda 🙂

aniel
7. júl 2008

teda tinaa ty už diéetu fakt nepotrebuješ,pekne si schudla.Aj ja chcem byť taká chudá 😉

miresta
7. júl 2008

ahojky

tinaa - tak ty si naozaj chudlinka, neviem načo ti držať dietu, ale ak chceš tak ti to určite pomôže aspoň na zdravé stravovanie, ty prehrešky môžeš mať určite. Chcem sa ťa ešte opýtať z Košíc si ty, alebo manžel? A ak ty, tak ak to nieje tajomstvo koľko máš rokov a kde ste bývali. Si mi totiž veľmi povedomá .

aniel - tak ty sa máš tak dlho vyspinkávať. A diki za pochvalu. Neterka má bacil s názvom klebsiella pneumoniae, no konečne dnes nám povedali, že môže chodiť do kolektívu aj k detičkám tak už u mňa je a je strašne rada, len skáče od radosti a ustočka sa jej nazatvoria koľko mi toho chce povedať, škoda že maličká spinká. Má len veľmi oslabenú imunitu, tak musí veľa oddychovať a nepresilovať sa.

idem si urobiť obedík pomaličky. Dobrú chuť.

tinaa
7. júl 2008

dakujem vam, no je pravda ze pri mojej vyske to nieje az tak vidno, ale ked si sadnem tak mi rozkysne brucho na vsetky strany a strasne mi tie pneumatiky vadia, od zaciatku diety som schudla nejakych 5kg, takze uz je to lepsie, teraz uz len cvicit a spevnit.

aniel, lucxy, keby ste vedeli co som ja vsetko za tie 2 dni pozrala, tak by ste sa chytali za hlavu. Mala som bielkovinovy den, zacala som oblozenymi chlebikmi, mali sme pecene udene kolena, tak co by som si nedala, no a samozrejme kolace a trosku alkoholu.

No co uz, dnes sa uz snazim.

tinaa
7. júl 2008

miresta, obaja sme z kosic, manzel je z jazera a ja som byvala na furci ale uz 15 rokov byvame na tahanovciach. Mam 28 rokov.

Presne tak, toto nieje dieta, ale spôsob stravovania, ktory mi velmi vyhovuje a robim aspon nieco pre zdravie.

lucxy
7. júl 2008

tinaa nie si sama s tym bruchom aj ja ked si sadnem to je hruza 😖 lenze ja tam mam kozu nie ani ten tuk 😕

lucxy
7. júl 2008

akurat si robim cuketu 🙂

tinaa
7. júl 2008

no ano to brusko je najväcsi problem, ale nevadi, to chce cas, a nase deticky su este malicke na to aby sme vyzerali ako modelky nie?

ja si dnes robim cestovinky, mnam

veronkaj
7. júl 2008

- aniel- tak to ma pekne povzbudilo, no uvidíme zajtra mám ovocný deň a potom sa skúsim odvážiť to bude na 9 deň tak hádam už niečo bude

bože keby som už aj ja niečo dala dolu, ja som bola vždy baculka ale hádam to pôjde

ja vstávam každé ráno o šiestej a den má fakt málo hodín a po práci ked prídem domov je už večer, nakúpiť, navariť, dcéra a tak niečo doma porobiť a je tma..

zatial sa majte

aniel
7. júl 2008

moja mama cviči jako šalenaaa🙂 😀

aniel
7. júl 2008

moja dcéra si zo mňa robí srandu.Má skoro 16 a stále si zo mňa uťahuje . Ja som medzi vami stará korytnačka ,ja mám 37. čaute ideme von,na obed som mala pizzu, 😀 😝 mňamky

sestri
7. júl 2008

aniel...nie si stará korytnačka...ja mám 35. 😀

gucz
7. júl 2008

aniel v žiadnom prípade nie si stará korytnačka, keď som Ťa spoznala, hádala som Ti tak okolo 30, hlavné je, že si duchom mladá. Ja so také ucho, mám 26

gucz
7. júl 2008

no musím Vám niečo napísať. Tak som si dnes upiekla pizzu, ale nepoužila som normálnu múku, ale kúpila som si v tescu špaldovú, je to múka a je tam časť aj trošku menej pomletých zŕn. Tá pizza je perfektná z tej múky, akurát sa mi trochu prilepila na plech, neprihorela. Nabudúce budem piecť asi na papieri. Vyskúšajte, je to fakt super

veronkaj
7. júl 2008

aniel aj ja mám už po 35 a snažím sa

a mala som dnes tiež pizzu - korpus som kúpila dala tam kečup, paradajku, papriku, cibulku ale zjedla som z nej len 3/4 aj ked mi napísali že môžem celú zdalo sa mi to na dietu veľa

tinaa
7. júl 2008

gucz, tiez som si robila pizzu nie z bielej muky ale celozrnnej, to cesto bolo take tmave, je to urcite zdravsie ako obycajna muka.

Uz som po obede, mala som vrtulky so zeleninou a mam pocit, ako keby som nic nejedla, bol to taky hladny obed. No co uz.

Idem ku kamoske, tak sa majte krasne a vecer urcite pridem.

Ale baby, coze je to 35 rokov ......

gucz
7. júl 2008

ja som to spráskala celé a teraz je mi ťažko ☹ ☹ ☹ , ale to mám za to, že som si na ňu chutila už 3 dni. Navečer asi budem piecť koláč..., ale takáta najedená z neho asi moc nezjem 🙂

erikas
7. júl 2008

ahojte baby 😉 vôbec nemám čas na Vás,v robote fičáky neviem čo skôr

aniel ja mám 38 a nemyslím si ,že som stará 😀 niekedy mi cvaká viac ako môjmu 17 ročnému synovi

dnes som zatiaľ zjedla len banán a vypila jahodové acidko,ešte mám melón na naneskôr a na dnes stačilo 🤐

anaret
7. júl 2008

čaute spolubojovníčky!!hlásim situáciu u mňa - hrozný vodový deň: zatiaľ to zvládam, mám divný tlak v žalúdku, som trošku slabá, ale jedlu odolávam, uvidíme, ako to pôjde, do večera je ešte ďaleko.......

ale teším sa na zajtra: ja tak strašne rada jem, až by som plakalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!

anaret
7. júl 2008

miresta, aj ja som bola na rizikovom- takmer 4 mesiace žiaden pohyb- resp.len minimálny- poznáš to, tak tie kilá sa lepili zo dňa na deň...

erikas
7. júl 2008

anaret držím palce 🤐 😉

miresta
7. júl 2008

Ahojky - tak som zase tu

anaret - tak držím palce aby ti voda vyšla a aby si vydržala. Inač ja som veľa krát chcela cez tehot. si dať aspoň prechádzku, ale vždy sa mi to vypomstilo tým, že som mala večer strašne krče a tvrdlo mi brucho, dokonca som 2 x začala krvácať a potom som už dávala na rady lekárky

erikas, aniel, veronkaj - ani jedna z vás nieje stará, veď poznáte tu pesničku " Čože je to 50? "

gucz - a ty nie si už ucho, ale super perfektná žena a manželka a mamička, určite to vedia tvoji najbližší oceniť

KAŽDÁ Z NÁS MÁ URČITE PREDNOSTI NA KTORÉ MOŽEME BYŤ HRDÉ A OCENENÉ BEZ OHĽADU NA TO KOĽKO MÁME ROKOV.

ja mám ináč 28.

tinaa - a kde si chodila na strednú že si mi taká povedomá? A ako dlho ste už v BA?

miresta
7. júl 2008

ste tu niekto????????????????????

erikas
7. júl 2008

miresta ahojček ja som tuuu 😉 len tak nakúkam,som v práci konečne je troška kľud a ja si hoviem s melónom v náručí 🙂

miresta
7. júl 2008

erikas - mňam ja si dám melón dnes namiesto koláčika, nemám chuť na sladké, ale ten kúsok čokoládky zvládnem

dávala som niejaké fotky do albumu, aj keď staršie, ale aby tam boli - na všetko na čo som pyšná