90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

llumka
22. feb 2011

@kubkovka ja dnes fajn, prave som dovecerala, nie som plna ☹ dufam ze vydrzim

kubkovka
22. feb 2011

@llumka no ja som plna.......az moc, ale hlavne, ze uz mi nie je zle

llumka
22. feb 2011

kde ste babenky ?

mimika4408
22. feb 2011

@ingridka22 ved sme tak na rovnako 😉 aj ja sa musim dat vzdy zakryt 🙂

kubkovka
22. feb 2011

tak jedno dieta okupane, v posteli, druhe este oblieka mm a tiez snad do postele a mna caka kuchyna v ktorej to vyzera ako po bombe, doslovne

mimika4408
22. feb 2011

@llumka treba navlhcit vodou aj pas(len tu gumu kde su elektrody 😉 ) a aj brucho, potom pripnut a potom nastavit program a intenzitu. na stehnach to hroooozne bolííííííííííííííí 😢 , no je to pisane len na pas tak neviem. co sa tyka toho kojenia, tak myslim, ze ked to budes len na brucho pouzivat tak by ti to nijak nemalo ovplyvnit tvorbu mlieka

mimika4408
22. feb 2011

@kubkovka aj u nas uz tonko okupany, vsetci sme najedeni tak uz len serialiky cakam 😉

kubkovka
22. feb 2011

no som zvedava ako nakoniec dopadnem ja s tym pasom........

silvuska
22. feb 2011

Ahojte, tak vcerajsia voda dopadla na 1*. Ale to dnesne vazenie, hhh sa tesim. Mam minus 7 kil dole, v pase -8 cm. Podla mna super, tak som ani neratala 🙂 Moc moc sa tesim a vsetkym vam dakujem mate na tom velku zasluhu 😵 😵 😵 Este by som chcela tak 5 dat dole, viem ze teraz to pojde uz tazsie, ale neva postupne snad pojde. Zacala som uz aj poctivo cvicit, dnes som si kupila aj pernamentku do fitka, tak uz musim chodit aj keby som nechcela 😀

kubkovka
22. feb 2011

@silvuska no krásne, gratulácia, jasne, ze pojde, ved ked clovek chce, vsetko ide

silvuska
22. feb 2011

@kubkovka jj dakujem, sak ale vdaka vam mi to ide 😵 fakt som sama seba dost prekvapila ze sa tak drzim 🙂 najbliszia investicia bude asi do opaska 😀 , bo dnes som chodila ja pubiška a potahovala furt rifle hore hhh
citam vas spat, spominate tu ten pas, moja mamina ho ma, ze by som si na chvilu pozicala? 😀

mimika4408
22. feb 2011

@silvuska sikulka 🙂 😉 , tesim sa s tebou!

ivella
22. feb 2011

babule to vazne vsetky idete kupovat pas?no nesmiem sa nechat zahanbit,to budem jedina bruchata?
piste piste recenzie...kuknem nieco este na nete,ktory odporucaju ...lebo segra ma jeden doma--uz roky rokuce a len nadavala,co pamatam...ze vyhodene peniaze 😒
boze ja sa dnes neviem dos*ať....ale hned sa citim tak lahuuuucko 😀 😀 😀

perla200
22. feb 2011

@ivella ja nejdem kupovat pás..... ja fakt nejako poctivo cvičím ale nejako mi to asi nepomaha ako vidím..... momentalne este dochrúmavam mrkvu s kalerábom....lebo sa bojím paneláku:(

@silvuska krásne....super gratulujem 😵 😵 😵 😵

no ja dnes celkom ok, síce malú sladkost som treskla ale fakt malú....

@kubkovka naozaj po prvej vode to je na fotkách sakra vidiet....

mimika4408
22. feb 2011

ja pijem ten fit drink co som kupila v DM a ziadne extra precistenie sa nekona:( ☹

mimika4408
22. feb 2011

@perla200 zas ta zduje ten kalerab 😉

silvuska
22. feb 2011

baby,a nahodou nema niekto skusenosti s ultrazvukovou nízkofrekvenčnou liposukciou? aspon nejake recenzie? lebo teraz maju na to aktion, za dobru cenu, aj ja silno nad tym rozmyslam 😒 ci myslite ze je to chujovina? 😨 chcela by som si dat brucho 😎

@mimika4408 dakujem 😵 😵 😵

mimika4408
22. feb 2011

@silvuska nespekuluj ☹ ...tu pekne s nami trenuj pevnu vôlu a euriky si odloz na pekne oblecko 😉

katulik22
22. feb 2011

ahojte babulky ako pokracujete? ja mam zajtra pizzu 🙂 tak sa tesim uz :D

perla200
22. feb 2011

@silvuska presne cicka.....makat a nežrať🙂)))))))))))))))))))))))))) hore dole brušáky do kvapkania potu - to je jediný recept na super brucho🙂)))

mimika4408
22. feb 2011

@katulik22 ja zajtra zemiaciky v supke v rure upecene 😉 a k tomu salatik...uz teraz sa tesim!

veronikale
22. feb 2011

kolko stojí ten pas? 😕 ja som raz mala na sebe ten AB tronic, ale mna to tak bolelo, jak tá elektrina bila do brucha... tak neviem 😖

katulik22
22. feb 2011

@mimika4408 no mnam aj to je super 🙂 ja som dnes mala ryzu so sampionmi,hraskom a mrkvou ....celkom to uslo,no uz som hladna 🙂 a musim este cvicit.....

mimika4408
22. feb 2011

@veronikale ved to aj boli...ale potom si brucho zvykne, zacinaj s malou intenzitou a postupne zvysuj. inak stoji 22eur (teda ten v lidli)

kubkovka
22. feb 2011

@perla200 no to bolo dole 6,5 kg, teraz ak budu dole 2, tak budem rada..........juj, hrozne, ze sa to zastavilo 😠

suezana
22. feb 2011

@mimika4408 fitdrink - ani u mňa žiaden zázrak, ale veľmi mi chutí - je to taká zmena - každý deň si to vychutnávam, ale musím povedať, že mne sa znovu obnovil ranný rituál pokávičkový ( 🤐 😉 ) a neviem, či si len telo zvyklo na menšie množstvo žrádla, alebo to, že pijem kávu s mliekom opäť, alebo len fakt účínkuje ten drik - a začalo sa to prejavovať len tou pravidelnosťou 😕 inak som spokojná 😉

katulik22
22. feb 2011

@veronikale ja mam AB tronic x2 a fakt to boli,ale len zo zaciatku,da sa to vydrzat a teraz ho uz vobec nevnimam,ked ho mam na sebe

mimika4408
22. feb 2011

@katulik22 ja som mala ryzu s hraskom a porkom minuly skrobovy den, nad tou pizzou rozmyslam aj ja na pozajtra

silvuska
22. feb 2011

@mimika4408
@perla200 hhh asi som trosku trhla ze? 😀 sak zase filmova hviezda nemusim byt 😵

veronikale
22. feb 2011

@katulik22 a aj to pomaha???? spevnuje kus?