90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
8. júl 2008

gucz - no ja som mala pečienku pred 4 dňami cez bielkoviny, ale dala som si len kúsok, niejak mi nechutila. 😝

Ja zajtra robím kuracie prsia plnené špargľou a kapiou. Mal by tam ísť aj syr, ale nemusí, budú zdravšie. Alebo mám tam aj kuracie stehná, ale tie prsia asi vyhrajú. 🙂 🙂

gucz
8. júl 2008

hmmmmm tak ja neviem, asi spravím tie pečienky. Lečo moc nemusím. 😝

miresta
8. júl 2008

A na tu pečienku recept. : pečienku omyješ a potom obalíš v hladkej múke, veľmi zľahka opražíš na oleji, alebo na masle a poukladáš na pekáč zeleniny. Ja dávam na pekáč - pásiky mrkvy, cukety, papriky, kolieska paradajky, a veľké - hrubšie kolieska cibule - toto všetko pokvapkám olivovým olejom, zalejem trochou vody a osolím, nato poukladám opražené pečienky a zapečiem v rúre tak 10 minút, zo začiatku zakryté alobalom. Je to super tá pečienka má úplne inú chuť. Počas pečenia môžeš aj premiešať aby sa pečienka dostala medzi zeleninu, aj skôr zistíš či je už zelenina mäkkaá a trochu chrumkavá.

miresta
8. júl 2008

gucz - dobre že ste sa boli prejsť, detičky sú zlaté ako všetko zdravia .........moja neterka ktorá má 3 roky, mi zase stále trhá kvietky a lístočky, takže keď ideme domov, tak mám plný kočík zeleného. 🙂 🙂 🙂

miresta
8. júl 2008

No asi som tu sama, čo?

gucz
8. júl 2008

🙂 😉 🙂 . Moja na havov vykrikuje KÁ. To je označenie pre zvieratKÁ. A kýva o 100 šesť a vykrikuje pá. Tú pečienku skúsim podľa toho Tvojho receptu, teda ak ma nenapadne na poslednú chvíľu niečo iné (aj to sa mi stáva). Potom napíšem aké to bolo 🙂 Idem ju vytiahnuť z mrazničky

gucz
8. júl 2008

otzaj nevadí tam tá hladká muka????

miresta
8. júl 2008

aha, tak urob to bez múky, ja len že sa ti to nenapije masti, ale keď to budeš robiť na masle, tak nemusíš do múky. Tak nech ti chutí. 🙂

Došla segra na pokec, býva totiž len podo mnou. Idem trochu pokecať, ak náhodou už budeš pri manželovi, tak dobrú nocku 😔 🙂

gucz
8. júl 2008

bru nocku 🙂

anaret
8. júl 2008

ja mám zajtra šroby, neviem, čo skôr by som si dala, či zemiaky, či ryžu- asi by som jedla všetko - to som taká vyhladovaná po tej vode...

gucz
8. júl 2008

daj si zemiaky a veéééééľa 🙂

anaret
8. júl 2008

a s kečupom, tak to mám rada...kečup môžem ku všetkému...

erikas
8. júl 2008

ahojte všetky 🙂 hlásim sa neskoro,cez deň som nemala čas na nič,zjedla som jeden banán a večer 4 malé zemiakové placky,som od rána do rána v robote,zajtra voľno...asi si dám cestviny na mirestin spôsob,alebo pizza štange 😝

gucz
9. júl 2008

Dobré ránko tuším som tu prvá, neuveriteľné 🙂

aniel
9. júl 2008

dnes si nás predbehla,já idem za chvíľu do tt s malou lekárovi,tak sa ozvem neskôr,ak sa mi to podarí.Inak včera som zjedla asi 6 marhúľ.Viac som pri včerajšom frmole nestihla 😉

suzie2
9. júl 2008

Ahojte baby...ako? Ja som zacala s 90dnovkou v pondelok a zatial sa celkom drzim, uvidime...kedy pride kriza..mam taku otazku..myslite si, ze by bol velky hriech, keby si dam dva uhlohydratove dni za sebou? Zajtra mam mat vitaminovy den, no bracho ma promocie a ideme potom na obed..no a to vsetci budu papt same dobroty a ja si mam dat salat??? To by som si dala aspon nejake cestovinky fajne...Co si myslite??

erikas
9. júl 2008

ahojte 🙂 dnes som analyzovala a výsledok je,že ........ dnes mám 73 deň diétky,končím s ňou 26.6. a mám 58 kg...výsledok 😵 som spokojná a budem sa riadiť aj ďalej pokračovaním,to že nie je také prísne ako prvá časť,ešte som nemala čas si ju prečítať tak uvidím

cítiim sa veľmi dobre,nie som sfúknutá ako balón to len pred mrchou,alebo keď sa naváľam kapusty a potom mám koliku 😀 napriek prehreškom a mojej v niektorých dňoch slabšej výdrži je dole 5kg a je to aj vidieť

ak by sa podarilo chcela by som dosiahnuť 55kg,ale nebudem sa trápiť a hnať to do extrémov,uvidím ako to pôjde ďalej

pekný deň chuduľky 😉

miresta
9. júl 2008

ahojky všetky

suzie- vitaj medzi nami, tak ja neviem, ale ja by som si určite nedala za sebou dve UH dni, keď tak by som si to vymenila prv ovocie a tak UH. Aby ti to vyšlo na tie promócie.
A keďže si ešte len teraz začala, aby si hneď nemala prehrešky.

erikas- tak to je super že si so sebou spokojná, aj keď nemáš veľkú váhu, je dobré ak sa cítiš ty lepšie.
Som na teba hrdá aj za teba............drž sa aj naďalej

miresta
9. júl 2008

aniel - aj ja dnes idem s malou na poradňu, tak som zvedavá ako nám vyrástla, hlavne dĺžku, lebo je riadne dlhá. Všetko jej je malé, a to zisťujem každý deň.

gucz - tak ako, rozhodla si sa pre ten recept odo mňa? U nás nakoniec zvíťazili kur, stehná, manžel rozhodol, že prsia nech spravím v nedeľu.

miresta
9. júl 2008

asi tu nikto nie ste tak pozriem neskor

zatiaľ krásny deň každej z nás

suzie2
9. júl 2008

Miresta ja som tu 🙂) Som totiz doma, mam este par dni volna kym nastupim po skonceni vysky do roboty. Akurat nam rekonstruuju dom, takze si tu uzivam vrtania a hluku...s robotnikmi a ich zmysluplnymi recami.
Hmm, problem je, ze dnes mam mat UH den a zajtra akoze VITaminovy, lenze promocia je uz zajtra..:(( Hm,ked tam kde ideme, robia neskutocne uzasne talianske cestoviny ☹
Miresta, a kolko uz drzis dietku? A ked sa mozem opytat...kolko si schudla? Vydrzala si to celych 90 dni?

aniel
9. júl 2008

miresta ja idem s malou na rizikovú ambulanciu,dúfam ,že nás už vyradia.Na raňajky som si dala melón a som zvedavá kade budem všade behať a naháňať wc 🙂

aquatinus
9. júl 2008

Ahojte najkrajsie stvorenia na zemi.....ani neviem ako som sa dnes dostala na tuto stranku a na Vase forum o tejto diete.....som uplne mimo....Citam to uz od siedmej a neviem sa odtrhnut od Vasich rad, poznatkov, povzbudeni, receptov a uspesneho chudnutia. Je obdivuhodne, ako sa podporujete a ako Vam to perfektne ide 😲 Citam o nej uz dlhsie, ale na tak prepracovanu diskusiu a "dietove" priatelstva som narazila az tu. Chcela by som s touto dietkou zacat, kedze som sa tu docitala, ze to nie je az take tyranie tela a v podstate papkate aj veci, ktore su pri inych dietach uplne vylucene. Mam par otazok, ale myslim, ze ked budem citat dalej, urcite ste ich tu uz rozoberali 😉 Ale predsa len jednu...AKo sa da vydrzat vodny den? ved by som odpadla uz o desiatej.....Hm a mozem Vas poprosit..niektora ste tu pisali, ze ju mate v elektronickej podobe..mozem o nu poprosit? 😉 aquatinus@azet.sk a drzte sa babulky....obdivujem Vas a dufam, ze sa mi podari sa k Vam uspesne chudnucim pridat...papa

gucz
9. júl 2008

aquatinus máš to poslané, spýtať sa môžeš na hoci čo, vždy sa nájde niekto, kto Ti odpovie 🙂 . Ja som vodný deň prežila úplne v pohode, za tých predchádzajúcich 28 dní sa mi trochu stiahol žalúdok, takže som ani nebola moc hladná.

miresta budem robiť tú pečienku, ešte som sa do toho nepustila, lebo potom mám veľké oči. Varím radšej vždy tesne pred obedom

aniel potom sa ozvi ako ste so Sofinkou dopadli, jo?

suzie2
9. júl 2008

Takze baby...musim sa pochvalit s jednou skusenostou ohladne diety..v tychto dnoch chodim na lymfodrenaz, zvyknem tak raz za dva roky chodit na celu kuru sa trosku precistit a kedze este dietujem, tak by to malo mat lepsi efekt. V tom studiu je taka pani, ktora sa vyzna do vyzivy a chudnutia a podobnych veci a pomaha zenam co tam chodia chudnut...nahodou som mala knizku o diete v taske, tak som ju vytiahla a ukazala jej ju. Ona po par minutach sa ironicky zasmiala a zhodnotila, ze je to dobra blbost..odovodnila mi to tym, ze tie potraviny vobec nie su zaradene spravne, ze napr. ako je to mozne, ze je skrobovy den a jedia sa uhlohydraty(co je napr. kapusta, ze vraj skoro vsetka zelenina). tak som jej zacala rozpravat o vysledkoch mojich kamosiek a kolegyn a pod..ona povedala ze je to blbost..hmm..no normalne som sa vytocila. Chapete..tak my sa tu trapime, vidite uz aj vysledky a zrazu niekto "mudry" povie ze je to blbost...aj ked to blbost je, funguje to...len tolko som vam chcela napisat svoj nazor. Uz sa tesim na tu chvilu, ked ju nahodne stretnem v meste a budem mat o 10 kg menej 😀 😀 😀 a poviem jej ze ta blbost zabrala 😀 😀

aquatinus
9. júl 2008

Gucz, dakujem velmi pekne...doslo mi to...Akurat som sa rozpravala s ekonomkou u nas vo firme, ktora tuto dietu drzala minuly rok do jula, kedy ukoncila 90ty den a aj sa potom ciastocne zacala stravovat ako predtym a nejake tie kilecka sa zacali vracat az po pol roku....takze to ma celkom potesilo, ze ani ten jojo efekt nie je taky extremny...Idem teda studovat podstatu tejto diety a zacnem az po promociach, aby som nemala zly pocit, ze som zhresila....Takze zatial tu budem citat o Vasich uspechoch a fakt sa tesim na kazdy dalsi prispevok..to je lepsie ako roman 😀 A ked zacnem, urcite dam vediet 🙂

suzie2
9. júl 2008

Aquatinus...ja som tiez zacala az po promociach a vsetkych oslavach 🙂 Vidis, a teraz mam dilemu z bratovych promocii.. Vela stastia..

veronkaj
9. júl 2008

ahojte vidím že ste zase toho veľa napísala,
niečo som letmo zazrela o stretku????
kedy a kde ????

inak dnes mám 9 deň diety a ráno som sa vážila a výsledok za osem dní = -2,5 kg super !!!!!

kedy sa to môžu tie zemiakové placky ???????

aquatinus
9. júl 2008

Suzie2 hmm tak som si myslela, ze to nie je spravne odkladat to a posuvat a kazdy pondelok zacinat 🙂 ale tentokrat je to fakt len kvoli promociam a potom zacinam...kezde motivacia na tomto fore dosahuje maximum...vdaka vsetkym ucastnickam 🙂

lucxy
9. júl 2008

ahojte chudulky, vidim ze sa tu pridali aj nove 🙂