90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
1. mar 2011

@suezana tak sa pekne pobavte obe 😉 ja idem teraz k nasim, ide aj sestra s deckami ...tak na vecer sa hlasim 😉

kubkovka
1. mar 2011

@ingridka22 no jasne, ze vydrzime, ved sme predsa nejake bojovnicky, no nie?

suezana
1. mar 2011

@mimika4408 ahoj a vydrrrrrržžžžž 😎

kubkovka
1. mar 2011

@suezana no krasne, tu nic take nie je...... ☹

nata_
1. mar 2011

@ingridka22 dnes idem spat asi o osmej 🙂 zalahnem s malou, cize este pat hodin a mam to za sebooou 🙂)) ty ako? ja som si musela ohriat mineralku, nech zaludok oklamem trosa, podarilo sa, nejak uz ani hladna nie som, len strasne slabaa...a bola som v dmke a na zajtra som si mnamky nakupila 🙂

kubkovka
1. mar 2011

@nata_ no vidis, a ja pojdem teraz do obchodu............ale hladna nie som.........

nata_
1. mar 2011

@kubkovka ja vstanem rano o siestej a dam si riadnu kavu, dnes som ani tu nemala....som si kupila cviklovu stavu, tak vyskusam a aj ten napoj vlakninovy...a celozrnne chlebiky, jeden druh az cierny je skoro, som zvedava, ci mi to aj chutit bude...

kubkovka
1. mar 2011

@nata_ no ty mas ake plany...........ja mam zajtra pecienku, len najskôr si ju musim ist kupit 😀 😀 😀

nata_
1. mar 2011

@kubkovka ja mam fasirku este, ale no je tam rohlik v tom a to maso nie je tiez najchudsie...no uvidim....ja som teraz posledne styri dni jedla dost zleeee.... 😠 😠 dnes preto musim vydrzat...a to mam doma plnu chladnicku....pecienku kuraciu na cibulke si spravis? mnam....sme dlho nemali

kubkovka
1. mar 2011

@nata_ no tak veru, na cibulke

katulik22
1. mar 2011

@perla200 veru mama je mama....on sa na mna tak pekne ulozi a zabuvka,zozrala by som ho vtedy 🙂

mimika4408
1. mar 2011

caute baby uz som doma 😉 ...kolacom som odolala, ani odrobinku som si nedala 🙂 , som na seba hrdaaaaa. ale ta vaha ma pokusala a tej som veru neodolala ☹ ...radsej som mohla lebo od 21.2. len pol kila dole 😠 , takze mam 82.....a mam z toho depku

katulik22
1. mar 2011

ahojte koceny ako sa mi mate?ja som dnes na syre....fuj,uz asi nikdy viac :D

katulik22
1. mar 2011

@mimika4408 nezufaj.....kazda vaha sa pohne smerom dolu,ked takto prisne dietujeme,tak urcite

mimika4408
1. mar 2011

@katulik22 dakujem za povzbudenie 😒 ono to islo tak kraaasne dolu na zaciatku, kazducky tyzden 1,5kg dole....no ale teraz?????, sice mam od 10.2. uz -5kg ale asi som zazrak cakala 😉

mimika4408
1. mar 2011

@katulik22 akym syrom sa to krmis ked uz mas dost? 😉

katulik22
1. mar 2011

@mimika4408 dnes mam bielkoviny....tak som este vecerala....ale nechala som aj cicke 🙂

katulik22
1. mar 2011

@mimika4408 no tak to este urcite pojde....ja tiez cakam zazrak 😀

ingridka22
1. mar 2011

ahojte 🙂 @nata, zatiaľ zvládam 😉 ale striedam vodu s čajom raz mätovým a raz bylinkovým... čiže len čistá voda to u mňa nie je a aj kávu som mala... ale nejedla som nič, nechápem 😨 zajtra si urobím asi kuracie so zeleninou, aj cuketu som si kúpila, aj rajčiny, niečo vymyslím 😉 @mimika4408, ja o 5 kilách dole môžem iba snívať, buď spokojná, veď ti to ide super 😵 a že si odolala koláčom od mamy, tlieskam ti 😵

kubkovka
1. mar 2011

@mimika4408 no ved ja to poznam, ja ak budem mat zajtra kilo dole za mesiac, budem stastna a to prvy mesiac som dala dole 6,6 kg

kubkovka
1. mar 2011

inak baby akurat ide reflex, to ked vidim taketo pripady, tak sa mi moje problemy zdaju zanedbatelne a malicherne........ ☹

kubkovka
1. mar 2011

@ingridka22 tak ja som si kupila kur, pecienky a roztek a mraz. zeleninu a na rano mam jablka

katulik22
1. mar 2011

@kubkovka moja aj ja som to prave dopozerala a aj som si poplakala

mimika4408
1. mar 2011

inak baby ked to tak teraz citam tak zajtra nastupujete na jedalnicek so mnou, vsetky tie co mate dnes vodu mate zajtra bielkoviny ako ja 😀 😀 😀

mimika4408
1. mar 2011

pozerate dievcata na reflexe ten pribeh uneseneho dietata??? normalne zimomriavky mam po tele ☹

katulik22
1. mar 2011

@mimika4408 ja som pozerala o chlapcekovi,ktoremu sa biela mozgova kora straca a prognozy na zivot ma do 11-12 rokov....uplne ma to zobralo.....je hrozne ako musia ludia strasne trpiet ☹

kubkovka
1. mar 2011

@mimika4408 no ano, pozerala som, neviem si to predstavit, ze by mi mm uniesol dieta, ta bezmocnost musi byt hrozna
inak ano, od zajtra varime spolu 😀 😀 😀
@katulik22 no presne to som myslela, vlastne sa pozeras ako ti dieta umiera a nic s tym nemozes urobit ☹

katulik22
1. mar 2011

@kubkovka hej je to strasne....to musi byt hrozna bolest....ja by som to nezvladla.... :(

katulik22
1. mar 2011

@kubkovka mas dnes vodu?

mimika4408
1. mar 2011

ja svojho maleho nikdy nenechavam bezo mna...neviem, je to asi taky reflex po tom co vsetko clovek precita , pocuje a vidi...