90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

katulik22
1. mar 2011

@mimika4408 ani ja by som nenechala...netreba riskovat...ludom dnes riadne sibe a nikdy clovek nevie,akeho idiota stretne

mimika4408
1. mar 2011

@katulik22 ved ano, partneri sa mozu mat rady neviem ako ale pri takej hadke kolkokrat vselico z cloveka vylezie, no a cim sa da zranit zena-matka najviac???...ked ju niekto chce pripravit o dieta...

katulik22
1. mar 2011

@mimika4408 veru tak ja by som bez mojho chrustika umrela

kubkovka
1. mar 2011

@katulik22 jasne, dnes som tiez vodnicka, ako ivella hovori

katulik22
1. mar 2011

@kubkovka a v pohode?

katulik22
1. mar 2011

@kubovka ako sa ma dcerka? a co robi malinky? 🙂

kubkovka
1. mar 2011

@mimika4408 no veru, ja ked nieco take teraz pozeram, az ma stisne pri srdci, kym som nemala deti, tak som nevedela o com "tocia"

suezana
1. mar 2011

Ahojte, sme doma, už aj po večeri - kyslú rybku som mala 😉 To divadielko bolo super - nenudila som sa ani ja 😎
@kubkovka myslíš, že v Prievidzi to nedávajú? Títo EláHop - oni chodia po celom slovensku - tak 2x za rok bývajú u nás v ZM.

kubkovka
1. mar 2011

@katulik22 no vcelku ano, len som si dala teraz kavu, lebo ma strasne zacala boliet hlava...........ale uz fajn, maly sedi na mm, a zuzka sa hra tu pri nas, kukame bez servitky a ty ako?

kubkovka
1. mar 2011

@suezana no ked ja som v PD v centre malo a tu o tom reklama nie je.......musim kuknut net........inak chcela som ta poprosit, das mi recept na tu kolozvarsku so sojovou drtou? to je moje tretie naj jedlo...........ale so sojou drtou to neviem

mimika4408
1. mar 2011

@kubkovka veru, veru....aj my sme internacionaalny 😉 ..viem, ze moj otec nebol velmi nadseny ked som suhlasila s dvojakym st.obcianstvom maleho....

mimika4408
1. mar 2011

@suezana takze dnes uz aj kultura bola, aj vecera 😉 tak uz len sup do perin a hajat 😉 . dnes je ordinacia v ruzovej zahrade...len dovtedy este tu seherezadu davaju...

suezana
1. mar 2011

@kubkovka neviem, či je na to recept - ja som si to vymyslela - normálne zalejem drť vriacou vodou, hodím kúsok bujónu, korenie, vegetu,... osmažím cibuľku a toto po chvíľke precedím a podusím na tej cibuľke, dám červ. papriku, asi aj cesnak a je to. Dávam to na ryžu uvarenú ( zemiaky v šupke, kyslá kapusta, klobáska, ryža, drť, kapusta a zemiaky navrch.... asi tak nejak) 😉

katulik22
1. mar 2011

@kubkovka tak si sikovna...super...zvladla si to....ja som bola v noci kazde dve tri hodinky hore a stale som natierala zubky....asi sa mu v noci extra tlacili,zrazu plac a akonahle som mu to natrela,o par minutiek buvkal...pak som vstala o siestej na prax....a malinka uz nema teplotu?

suezana
1. mar 2011

@mimika4408 jóóój, žiadne také - to ja len začínam žiť, keď dieťa zaspí 😎 😀

suezana
1. mar 2011

@katulik22 akú prax? robíš? 😕

katulik22
1. mar 2011

@suezana nieeee studujem externe prvy rok soc.pracu a oddnes mi zacala prax....

suezana
1. mar 2011

@katulik22 a kde praxuješ? ak môžeš 😉 to na koľko hodín?

katulik22
1. mar 2011

@suezana v domove dochodcov.....cista sranda....clovek sa tam nasmeje.....

katulik22
1. mar 2011

@suezana mam mat 60 hodin praxe,ale chodim tam o hodinu neskor a o dve hodky ma pustaju skorej 🙂

mimika4408
1. mar 2011

@suezana 😀 😝 no vysvetlila som si to po svojom......

suezana
1. mar 2011

@mimika4408 čo? 😅

suezana
1. mar 2011

jáááááááááááááj, noooo 🙄 😝

mimika4408
1. mar 2011

@katulik22 moja dcera sa dala nahovorit min.tyzden ist s byvalou spoluziackou do domova dôchodcov (gymnazium ma nejaku druzbu s nimi ci co, este aj psi utulok) , tiez mi tu opisovala svoje dojmy 😉 ...vraj jedna teta 2hod len o svojich chorobach rozpravala 😀 😀 😀 😀 rehotala som sa jak kôn, ja neviem co cakala....

mimika4408
1. mar 2011

@suezana ha ha ha...to sa potom kila spaluju 😀 ...len ja som tu v nevyhode ☹

perla200
1. mar 2011

ahojte....dala som si jeden kúsok varenej krumple.....zabijem sa??? ale inak som dnes nič nežula🙂 a ani nebudem už..... takže tak na 80% voda OK

suezana
1. mar 2011

@mimika4408 ááááááááále ja som to tým vôbec nemyslela 😝 fakt 😲

kubkovka
1. mar 2011

@katulik22 no malemu uz vysli, tak fajn a mala uz teplotu nema...........dufam, ze to tak aj ostane, za chvilku idu do vane, este cakame na vodu, kym sa ohreje

katulik22
1. mar 2011

@mimika4408 hej hej....vlastne toto co robime ani nie je soc.praca,ale ta co ma sprevadza praxou ma soc.pracu a venujeme sa hlavne ludom....no a dnes sme nemali na obed co robit,tak ze ci nejdeme pomoct sestrickam krmit,ze aspon uvidime,co robia sestricky....a ona dala tej babke do ust polievku a ona to vyplula,ja som sa skoro usulala a potom zodvihla zo zeme mrkvu a zjedla ju 😀 😀 😀 a stale mi rozpravala aby som si ja dala jest

mimika4408
1. mar 2011

@perla200 nezabijes 😉 hlavne ze sme zdravi 😀