90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
10. júl 2008

lucxy ja sa ani nenazdám a nie že je večer,ale koniec týždňa

lucxy
10. júl 2008

aniel ja dakedy uprostred tyzdna neviem aky je den

gucz
10. júl 2008

čauko aniel, ja už som sa bála, že sa ani neobjavíš 🙂

gucz
10. júl 2008

no maminky aj ja mám problém s dňami, sem tam aj s dátumom a to ani nemám vybavovačky ako aniel. To som na materskej tak zblbla 😀

aniel
10. júl 2008

auquatinus koľko máš rokov?Táto dietka je super,lebo aj keď zhrešíš nič sa nedeje a ideš ďalej,len schudneš troška pomalšie. 😉

gucz
10. júl 2008

aniel odfoť tortu a hoď do albumu prosím som neskutočne zvedavá!!!

aniel
10. júl 2008

lucxy gucz-aspoň ,že ste sa tu objavili vy dve ,lebo už som simyslela ,že trpím samomluvou 😉

aniel
10. júl 2008

môžem až zejtra lebo som ju dala do chladničky k našim lebo tam budeme oslavovať 🙂

aniel
10. júl 2008

ozaj dnes mi jedna baba povedala ,že je na mne vidieť,že som schudla.Ozaj pamätáš ,čosom mala v nemocnici tú bielu bundu,tak už ju normálne zapnem aj cez prsia,ale ešte troška viac by mohla byť volnejšia,ale dúfam ,že aj to bude 😉

gucz
10. júl 2008

božinku, aj ja by som oslavovala 😀 😀 😀 . My pôjdeme cez víkend k svokrovcom, bude torta. Svokra je 13,teho a malá 15,teho. A ja mám ovocný deň 😢 . Kus torty si dám zmraziť na uh večeru. Ja robím malej oslavu doma až 19teho

lucxy
10. júl 2008

baby dnes som mala strasny den, opisem ho len v skratke: boli sme v meste a ako som stale behala za malou lebo si nedala povedat, ze ma ist na take vyvysene miesto kde je trava tak som za nou sla a ako som uz isla dole dako sa mi zvrtla noha a mala sa mi vysmykla a spadla na zuby a strasne revala ale nastastie nema vybyty zub, mna strasne boli noha a je mi z toho zle na dusi ja viem ze to sa niekedy neda ustrazit 🙂

gucz
10. júl 2008

ty si šikovná baba, a stále si to opakuj!!! ja mám tesnejšie jesenné a zimné veci v mechu, tak na jeseň uvidím či z toho niečo bude.

lucxy
10. júl 2008

ozaj aniel neviem ako by som ja vyzerala po styroch detoch klobuk dolu

gucz
10. júl 2008

lucxy to je mi ľúto, dúfam že Ti to čoskoro prejde a že Laura je ok. Detičky sú ako živé striebro, ťažko ustrážiteľné. Moja ešte nechodí sama, len za ruku alebo po 4, a tiež sem tam padne. A čo je najhorčie, ešte sa napadá dosť.
A MM mi na to povie, že na ňu musím dávať lepší pozor 😠 , ale to by som už fakt nič doma neurobila, len jej behala za riťou

aniel
10. júl 2008

ja mám tiež narodky ako tvoja Laurika,budeme oslavovať naraz. inak torta je zelenkavá ,posypaná kvietkami.OKOLO JE TRáVIčKA na vrchu sú traja červíčkovia alebo užovky a vstrede je sviečka jednotka a okolo nej zasa trávička 😵

gucz
10. júl 2008

jé to musí byť krásne... kde si si dala robiť? hmmmm takže budete s Laurou spolu oslavovať, nie že sa opijete a príde domov po večierke 😠 , srandujem, super aspoň si to budem pametať

aniel
10. júl 2008

lucxy to je mi ľúto. o detičky sa všetky veľmi bojíme a vyčítame si aj to začo nemôžeme.Tak si to nevyčítaj.Dúfam,že malá je v poriadku. 🙂

aniel
10. júl 2008

tortu upiekla mama a obtiahla a vyzdobila cukrárka od nás,ale nemalana ňu moc času lebo v piatok ide na dovolenku a piekla ešte dve,ale skús si kliknúť www.art.mama.sk daj si tt kraj pod menom
dáša a možno ju tam dala do albumu .Povedala,že večer ju tam vloží 😉

gucz
10. júl 2008

aniel potom nezabudni hodiť fotky troch krásnych oslávenkýň (twins, Ty, Sofinka) do albumu. Oslavujete zajtra, alebo v sobotu?

aniel
10. júl 2008

lucxy já viem,že môžem byť rada,že po 4 štyroch deťoch vyzerám ,tak ako vyzerám,ale ktorá by nechcela byť príťažlivá 😵

aniel
10. júl 2008

v sobotu ale tw ins sa nebude chcieť fotiť a neviem či by mi to dovolila dať do albumu 😀

gucz
10. júl 2008
gucz
10. júl 2008

musíš fotiť tajne ako agent 007 😀 , alebo mi pošli potom foto normálne na mejl, aj ja ti potom pošlem z Laurinej oslavy. Jo?

lucxy
10. júl 2008

aniel no ved jasne kazda z nas chce byt pritazliva 🙂 preco sa twins nechce fotit?

aniel
10. júl 2008

tak ešTE TAM NIEJE,ale je tam taká podobná so slimáčikom.Ja ju mám viac ako lúku spravenú 🙂

aniel
10. júl 2008

www.art.mama.sk kôlikneš torty, dáš si trnavský kraj a klikneš torty dáša 🙂

lucxy
10. júl 2008

dobru noc 😔 idem do hajan

gucz
10. júl 2008

aniel artmama bez tej bodky za art. tá baba je od Vás?

aniel
10. júl 2008

lucxy tvrdí,že nieje fotogenická a na to treba umelca,aby sa jej foto páčilo.Škoda,že nedá do albumu staré foto aspoň by ste videli,že už je vidieť,že niečo schudla a najmä na tvári to je vidieť 😎

aniel
10. júl 2008

áno. a to sme nemali písať o fotení,teraz ma bude sledovať a nedovolí vôbec fotiť 😎