• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
@mimika4408 no verím, že by toho bol schopný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 vieš aký je alobal drahý??? :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty nemáš chybu :grinning: :grinning: :grinning: normálne som vyprskla, to ma teda ozaj nenapadlo - len to, že uschne :sweat_smile:
2. mar 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana :grinning: :grinning: pis , pis ked mas problem...poradim :wink:
2. mar 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 si zlatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: určite sa ozvem, keď budem mať prbolém :dizzy_face:
2. mar 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si ja lahnut a urobit poriadok so svojim synom :angry: :angry: ....uz mi to jeho vrieskanie docela lezie na nervy , tak idem tomu urobit bodku :sunglasses: . dobruuuu nocku!
2. mar 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozerám adela show - bude Ďuro Mokrý, tak som zvedavá :sweat_smile:
2. mar 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc :sunglasses:
2. mar 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, tak ste toho nakecali, vam sa nechce v noci spat? To ja co najrychlejsie zalahnem, lebo rano ako vzdy zavcasu budicek........dnes vyskusam ten zemiakovy perkelt, uvidim........
3. mar 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno

@kubkovka no neboj, deti vyrastú a budú spať celú noc a ráno do 6.30 tak potom aj ty s nami pokecáš :sunglasses:
3. mar 2011 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no myslis, ze to bude tak skoro alebo ze budeme dietovat este roky?? :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka no, ja v poslednom čase nie veľmi poctivo delím :zipper_mouth: tak som sa ráno odvážila a váha stojí - teším sa veľmi - 66 kg (-8) to som nemala už vyše 2 rokov... takže som rada, že sa váha hneď nezdvihla - a to sa priznávam k polke dezertu - v noci, jogurtu - v noci,...tortám aj zákuskom v bielkovinové dni napr. ... v priebehu 2týždňov :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som predtým aj cvičila a teraz dávno nie :zipper_mouth:
3. mar 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: aj ked hore som uz od 6.00 ale tak som troska lenosila. Maly sa az teraz zobudil. No dnes ma caka ovocie :slight_smile:
3. mar 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no ja som tiez spokojna, zatial sice 82 kg, ale hlavne, ze uz sa to pohyna dole, teraz chcem poctivo drzat aspon dva tyzdne a odvazit sa, ze ci bola chyba v tom, ze som obcas zhresila alebo v tom mali "prsty" nekonecne kramy :grinning: :grinning:
3. mar 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, rano pozriem cez okno a BIELO.... :unamused: kriste pane ta zima je nekonecnaaaaaaa :angry: . dcera mi rano poslala sms o 7.50, ze mami odpovedala som z patologie a mam 1 :slight_smile: ...tak sa tesim uz od rana dnes :wink:
3. mar 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 tak to gratulujem, to je super..........
3. mar 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka držím ti palce :dizzy_face:
3. mar 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka dakujem , nieco pozitivne na dietu :wink: . u vas nesnezilo?
3. mar 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana dakujem, budem to velmi velmi potrebovat, ale tak zenie ma aj zvedavost, ze v com je zadrhel........
3. mar 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 ale jasne, ze ano, uz sa to topi........inak dnes idem robit ten paprikas, uz si supem zemiaky, a nasim tam hodim fliacky, to su tie cestoviny, co si pisala a budu mat granatir.........no a ja si este urobim cesnakovu polievku, len cesnak poprazim, pridam ml.papriku, zalejem vodou, dam zeleninvy bujon a par zemiackov alebo kocky chleba
3. mar 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka super! kompletny obed :wink: , moja mama cesnacku zvykla robit ked varila zemiaky(ako prilohu k mäsu)....a zvykla to robit uz rovno do tanierov, v tanieri rozmiesala za malu lyzicku bravcovej masti s cervenou mletou paprikov a roztlacenym 1-2struciky cesnaku, pridala 3-4kocky uvarenych zemiakov a roztlacila ich vydlickou a doliala tou vodou co scedila zemiaky. potom nahadzala na vrch opecene kocky chleba :wink:
3. mar 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408
@kubkovka aj my ľúbime cesnakovú polievku a malá krutóny - volá to chlebíkové čipsy :wink:
Aj tu je nasnežené, malej som dala oteplovačky do škôlky - aj tak bude ako prasiatko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana prasiatko nevadi, hlavne nech nie je mokra :wink: , tie krutony som uz videla myslim v lidli :wink: , ja zvyknem doma robit bud cesnakovu kremovu alebo cibulovu kremovu :wink: ale tam ide vsade slahacka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no uz sa mi ziada aj nejaka polievka.........a je napisane aj krajec chleba, tak ja si dam do polievky par krutonov a ty co dnes?
3. mar 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no ved to, ze smotana........pre taketo navyky tu teraz traposime s chudnutim :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 tie krutóny - to je u mňa doma nakrájaný chlieb na kocky alebo žemľa - opečené na panvici a osolené trošku :wink: :sunglasses:
3. mar 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ja si dnes urobim tu pikantnu paradajkovu ryzu so salatom a malemu cestoviny s paradajkou a parmezanom
3. mar 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana presne, ja mam doma take urobene z celozrnneho peciva, co som nestihla zjest.........
@mimika4408 no tak das referencie....
3. mar 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka znie to celkom dobre podla receptu tak poviem ako chutilo :wink:
3. mar 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 to je z knihy? ktora strana?
3. mar 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka strana neviem, ale je to 64.den diety
3. mar 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok