90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
3. mar 2011

@suezana no ja by som to do seba nepchala.......to radsej fakt menej zrat

suezana
3. mar 2011

@kubkovka priznávam, že všetky tabletky, čo som kedy na chudnutie kúpila boli vystavené pri okienku - končila im záruka - tak boli za zlomok ceny - ale vôbec to nebol dobrý pocit hltať ich 🤐 ale viem, že tieto som jedla okolo veľkej noci a veľa som jedla a nič som nepribrala....až neskôr....inak ja som to zabudla užívať - väčšinou sa to je polhodinu pred jedlom - ja som jedla neustále 😝

mimika4408
3. mar 2011

@suezana vieme o com hovorime 😉

mimika4408
3. mar 2011

@suezana ja som uzivala adipex 😉

suezana
3. mar 2011

@cumelila ale ty si dobrá, že 10kg 😕 ja toľko nemám a nedodržala si vodu? ja áno, ale na druhý deň som mala pocit, že všetko musím dobehnúť 🙄 z toho som nemala dobrý pocit 🤐 a teraz mi to veľmi nevychádza - lebo mám prehodené dni....tak neviem, čo urobím 😒

suezana
3. mar 2011

@mimika4408 a aké mal vedľajšie účinky? 😕 😀
ja by som chcela tabletky na chudnutie, ktoré podporujú chuť na sex 😎 😀

mimika4408
3. mar 2011

@suezana sucho v ustach, busenie srdca, nespavost....ale tie kila dole mi za to stali 😉 omladla som, schudla a bola som proste baba jak lusk 😉 😉

suezana
3. mar 2011

Inak ja som hrozná - raz som našla výživový doplnok z nejakej rastliny, ktorá podporuje rast pŕs a zvyšuje chuť na sex 😅 a .... no ja každé pirule jem tak 2 dni a potom zabudnem.... 🤐 mala by som ich pohľadať, lebo teda prsia zachvíľu nenájdem ☹

mimika4408
3. mar 2011

@suezana ja ti vdacne dam nieco zo svojich 🙂

suezana
3. mar 2011

@mimika4408 presne ako tie moje 😕 najprv to bolo super - kopa energie 😵 ale potom sa to nedalo - noci boli dlhé a ja som bola vyčerpaná z nespatia ☹ a nejdeš už do toho?

suezana
3. mar 2011

@mimika4408 fakt? tak ja ti dám z brucha 😅

mimika4408
3. mar 2011

@suezana a co sa toho sexu tyka, ver mi ze ked schudnes a si si sebou vedoma tak aj na sex je chut 😉 ...ale ked pozriem na seba v zrkadle a hnusim sa sama sebe tak este to tak vyzliekat sa pred chlapom (ani pred vlastnym )

mimika4408
3. mar 2011

@suezana teraz som sa rozhodla zdravo....3mesiace vydrzim a uvidim aky bude vysledok 😉 ..no a ked to nebude podla mojho ocakavania tak sa aj certovi upisem len aby som bola na leto "kocka" 😀 😀 😀

suezana
3. mar 2011

@mimika4408 keď mi zliezlo dole prvých 4-6 kíl - tak áno potvrdzujem tvoje slová - bolo to super 😵 ale neskôr....zasa nič 😝 a to sme sa s mm tešili, že ako super 😒

cumelila
3. mar 2011

@suezana ..nemal nás jeden tatko???? 😀 ...ja som prave kukala ten decolen na prsia len váham ći to má naozaj taký účinok...a vodu som nedodržala a ani ovocné nedodržiavam na 100% lebo potom zjem aj čo nemám...ale mám malé porcie,bez tuku a po 17h už nejem,pečivo som vynechala úplne a každý večer pomaranč alebo jabko s tabl.jablćného octu na ranné prečistenie...

mimika4408
3. mar 2011

@suezana ja sa zatial tesim sama 😉 tiez som sa tesila na zaciatku velmi lebo tie kila isli naozaj pekne dole kazdy tyzden 1-1,5kg ale teraz v podstate uz tiez stojim na jednom bode a nic 😢 😢 😢

suezana
3. mar 2011

@mimika4408 veď si kočka 🙂

mimika4408
3. mar 2011

@suezana no ved som takaaaa velkaaaa tigrica 😀 😀 😀 😀

suezana
3. mar 2011

@cumelila 😀 moje sa volajú stimulen - žere sa 2-3 tablety denne 😝 dám si? ale ja teraz nechcem nič - lebo verím, že táto diéta má NAšTARTOVAť METABOLIZMUS a to je dôležité - myslím si, že nejakými tabletami by som to mohla negatívne ovplyvniť....veď ja som mala roky nadváhu a potom som schudla, keď som prestala držať diéty a zaľúbila som sa a roky som si držala 60kg a jedla som všetko aj sladkosti - tak musí byť v tom niečo - v tom metabolizme 😒 veď ja som zjedla celú pizzu obrovskú na posedenie 😎

mimika4408
3. mar 2011

@suezana ja som druhe tehotenstvo zacinala na 74kg a skoncila 86.....po pôrode som zhodila na 80kg a za 3roky som sa "vypracovala " na 87!!!!!!

suezana
3. mar 2011

@mimika4408 ja dva mesiace po pôrode neskutočných 59 😵

suezana
3. mar 2011

Babuľky a nezabudnite - ak niekedy v budúcnosti priberieme, nesmieme to nechať zájsť priďaleko!!!! Čím skôr to treba riešieť 😉

mimika4408
3. mar 2011

@suezana boooze 59 som mala ked som zacinala 1.tehotenstvo pred 18rokmi 😉 ale tam som sa vypracovala na 82!!!

cumelila
3. mar 2011

@mimika4408 ...keby nám tak aj to "spracovanie" išlo tak dobre ako to "vypracovanie" 😀 ...ja som sa v tehotenstve vypracovala na 103kg ked som išla rodiť 😝 ..ale to mali asi vahu dodžubkanu...ak stihnem tak cez týžden sem hodím foto 😀

mimika4408
3. mar 2011

@cumelila ved ano, my sa s kamoskou stale smejeme , ze sme sa takto rokmi "vyzrali" ale schudnut by sme chceli za tyzden 😉

suezana
3. mar 2011

http://www.chudnutie-ako.sk/forum/viewtopic.php...
pozrite sem, aký pekný bicykel tam má tá jolanka - aj ja chcem taký - pôvodná váha, cieľ...a momentálne umiestnenie - neviete to niekto? 😵

suezana
3. mar 2011

No, klobúk dole, aj tie idú s tou váhou super dolu 😕

suezana
3. mar 2011

@mimika4408 ja som mala 59 na prvom stupni v základnej škole a potom po pôrode 😵 a ešte aj prsia som mala plnéééééé 😅

mimika4408
3. mar 2011

tak takto asi uz v zivote vyzerat nebudem...to je zo sept.2001 (Lucka mala 7rokov)

suezana
3. mar 2011

@mimika4408 čo sa bojíš? zachvíľu ... s nami 😉 😉 😉 😉 😉 😎