90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
5. mar 2011

@katulik22 dakujem pekne, aj ja dufam, ze za chvilku bude doma, ved najviac ma stve to, ze tam je sam ☹ ☹

mimika4408
5. mar 2011

@kubkovka to ta zo zakona musia!!! aj keby si na stolicke mala sediet...

kubkovka
5. mar 2011

@mimika4408 no to je mi luto, vidis, ked sa nieco zacne serink , tak sa to ser.....

mimika4408
5. mar 2011

@kubkovka ved prave...uz take 9mesacne babo rozoznava zname a nezname tvare ☹

kubkovka
5. mar 2011

@mimika4408 no ved to ano, to vravela, ze by som mohla byt cez den a na noc domov, ale tak snad by nebolo plno a mohla by som byt stale a takto mozem prd.....ale tak pojdeme sa aspon spytat ako sa mu dari.........snad to bude lepsie, keby ho tak uz v pondelok pustia.........ale to pochybujem ☹

mimika4408
5. mar 2011

@kubkovka lutujem jeho zenu velmi, ona chudera ani taliansky nerozprava a je tam uplne stratena....prave zajtra sa chystala za muzom do nemocnice 150km vzdialenej od domu....

kubkovka
5. mar 2011

@mimika4408 no povedz, vcera zdrava a rano sa zobudim s bolestou hlavy a zvacsena mandla atd........

mimika4408
5. mar 2011

@kubkovka a muz nemohol zostat? sestra alebo niekto koho pozna...

kubkovka
5. mar 2011

@mimika4408 a bol chory alebo co sa mu stalo?

mimika4408
5. mar 2011

@kubkovka ze vraj srdce....a to je svina, to ta chyti ani nevies ako...ale on bicykloval, plaval, nemal nadvahu....

katulik22
5. mar 2011

@kubkovka neboj urcite spinka...on je teraz vycerpany a potrebuje sa zotavit....drzim palceky

mimika4408
5. mar 2011

@kubkovka a zuzka je v poriadku?

kubkovka
5. mar 2011

@mimika4408 no dnes to neodporucali, kedze je na infuziach a spi, a ani na ruky by sme ho nemohli velmi ani nic....sa utesujem, ze teraz vacsinou spi a snad sa mi to zlespi a pojdem k nemu apson v pondelok, ak by tam musel zostat

kubkovka
5. mar 2011

@mimika4408 zuzka zatial ok, dufam, ze to tak aj ostane
@katulik22 no veru, bol ako handrova babika

idem do postele, dobru noc

kubkovka
5. mar 2011

@mimika4408 no to ano, srdce je velmi zradne.......uprimnu sustrast

mimika4408
5. mar 2011

@kubkovka ved ano, nejak sa utesit musis inak by si sa zblaznila ☹ ....a ked ma horucku tak je dobre, ze spinka, snad uz zajtra bude lepsie! 😉

mimika4408
5. mar 2011

@kubkovka dakujem moja....kazala som mojmu partnerovi nech pomôzu jeho zene ako vedia....

mimika4408
5. mar 2011

@kubkovka tak dobru nocku a daj vediet zajtra!!!!

katulik22
5. mar 2011

@kubkovka no viem si predtavit.....dobru noc....drzim palce..papa

llumka
6. mar 2011

ahojte babenky, vcera som drzala 75% 😠 , inak dnes som vazila, viem ze by som nemala, ja mam naozaj blbu vahu v obyvacke mi ukazala 72 a na chodbe 70, asi po vodovom vypytam od susedky

@kubkovka drzim palce aby maleho co najskor uzdravili, a verim ze tam dobre postaraju

ingridka22
6. mar 2011

ahojte 🙂 o chvíľu odchádzame k svokre, prišla som vás pozdraviť a zaželať vám peknú nedeľu 😵 @mimika4408, je mi ľúto tvojho kamaráta, strašné... veď ja v jeho veku budem mať 17 ročnú dcéru... hrozná predstava ☹ ☹ ☹ @kubkovka, drobčekovi želám skoré uzdravenie a tebe veľa síl, aby si to zvládla... ja som bola s malou v nemocnici asi pred vyše rokom, tiež stále vracala, bola odvodnená, tak jej napichli infúzku. mňa to chytilo o deň neskôr, aj vracanie, aj hnačky a tiež som skončila na infúzkach, bolo to hrozné, ako mi bolo zle... našťastie mali sme nadštandardnú izbu, boli sme na nej len my. chodila za nami svokra a venovala sa malej, kým ja som polomŕtva ležala na posteli... bol to nejaký svinský vírus 😢 skús sa vypýtať k nemu na izbu, akože ešte kojíš, to sa nedá? predsa by bolo aj jemu, aj tebe veselšie 😵 držte sa a buďte rýchlo fit 😵 a nech sme všetci zdraví 🙂

mimika4408
6. mar 2011

@ingridka22 dakujem pekne. prajem krasny den a prijemnu oslavu.

mimika4408
6. mar 2011

@kubkovka dobre ranko, ako dnes s malickym? drzim palce, dufam, ze budu mat lepsie informacie pre vas dnes!

zuzana1710
6. mar 2011

ahojte..dnes vitaminy.. 😅 mam nejake tie banany a jablka a mrkvu..

@llumka ahoj..nepisala si ty do septembroviek 2008???nejaka si mi povedoma a mas tak stare dietatko ako moje.. 😉

suezana
6. mar 2011

Ahojte babuľky.
@mimika4408 úprimnú sústrasť 😔

llumka
6. mar 2011

@zuzana1710 ano pisala 😉

zuzana1710
6. mar 2011

@llumka a co si sa stratila?nev idela som ta tam dlho..

lutsine
6. mar 2011

@suezana no chcela by som 10 aby som bola na povodnej vahe pred otehotnenim.ô... 🙂

mimika4408
6. mar 2011

@suezana dakujem moja. ako sa dnes dari? dobre ste plesali. dokedy?

suezana
6. mar 2011

@mimika4408 jasne 😉 Domov sme prišli 4.45, vytancovali sme sa, postretala som známe tváre 😵 Mala som bielkoviny, jedla som len mäsko so zeleninou, ale neskôr aj zákusok, čipsy 🤐 džús 🤐 😉 Ale vyhrali sme v tombole darčekovú poukážku v hodnote 30eur pre 2 osoby do takého miniwelnes - je tam reštika, fitnes a tak - ešte som tam nebola, tak uvidím 😵 a ešte nerezovú termosku, kozm.balíček a obraz malý 😵