90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzana1710
7. mar 2011

ahojte..drzim palce vsetkym co zacinajui nanovo ako ja 😉 a zapiste sa do tabulky..porfavoor https://spreadsheets.google.com/ccc?hl=sk&key=t...

adamko05
7. mar 2011

@suezana tak ale ja zas nemam 185 cm 😝 , len 168 ☹

adamko05
7. mar 2011

čo takto tam doplniť aj vyšku?? nie len vahu 😀 😀 .. nech to viac objektívne...

juuuj, to teraz ozaj musím vydržať, ked som sa tam už zapísala

ja cvičit nechodím, ta idem sa s malym von vylietať, aj ked, vietor fuka, dlho nevydržíme ist

inak, prave som dodusila masko na zajtra.... a k tomu ryžu.. tak mam na dva dni vystarane... 😝

ozujskova
7. mar 2011

ahojte som viera a rada by som sa k vam pridala..ake su pravidla tejto diety?napisete mi nieco konkretne...velmi pekne dakujem 😀 kedze som jak sud,kezda rada dobra 😖

suezana
7. mar 2011

@adamko05 obávam sa, že tu nikto nemá 185cm - väčšinou sú tu pomenšie žienky - ja mám 163 🤐 takže moja rada platí 😉 zo solidarity....

suezana
7. mar 2011

@ozujskova ahoj, ak mi pošleš mailovú adresu (do IP, alebo sem) tak ti pošlem rozpis 😉

ozujskova
7. mar 2011

@suezana moja adresa je : dodo2826@centrum.sk...veeeeelmi pekne ti dakujem

suezana
7. mar 2011

@zuzana1710 prečo odznovu? 😕
@adamko05 dala som si aj ja výšku. Štartuješ s najnižšou váhou - hviezda 😉 Máme teraz rovnako, len ja som nižšia 🤐

suezana
7. mar 2011

@ozujskova poslané - prečítaj si a pridaj sa - nedaj sa hlavne odradiť - nie je to také ťažké 😉 a kilá idú dole naozaj rýchlo 😵

ozujskova
7. mar 2011

@suezana dakujem ti velmi pekne...citam a citam...snazim sa tomu prist na klb....su tie jedla chutne?kolko si uz schudla ak sa smiem opytat 😵

suezana
7. mar 2011

@ozujskova pozri si tabuľku - na tejto strane 1.príspevok - Zuzana1710 - klikni na to modré a tam máš tabuľku - uvidíš, ako chudneme - jedlá sú super - je pravda, že mäso ješ len raz za 4 dni.... ale o to viec si ho vychutnáš 😉 pýtaj sa, odpovieme - je to zdravý životný štýl. Dnes mi kamoška hovorila, že jej známy to držal kvôli cholesterolu a upravilo sa mu to a aj schudol poriadne 🙂

suezana
7. mar 2011

@ozujskova inak,, my si tu varíme podľa seba - tie recepty sú len orientačné - motivujúce

adamko05
7. mar 2011

@suezana tuším som asi nemala dnes pisat ☹

suezana
7. mar 2011

Pre nové: pijeme tieto drinky - chutné, zasýti, ....http://www.mojalekaren.sk/fit-line-drink-aloe-v...

suezana
7. mar 2011

@adamko05 😀 😀 😀 😀 😉

suezana
7. mar 2011

@adamko05 no, to bola priateľská rada 😉 budeš moja motivácia - lebo aj ja chcem mať 60 😵

adamko05
7. mar 2011

@suezana bud mi to dnes, blondíne, nezapína, alebo neviem 😒
ale ved to je jedno...

ja potrebujem, aby prestali ale teraz vyrabat čokoladu 😀 😀

ozujskova
7. mar 2011

@suezana no dufam,ze aj mne to pomoze a schudnem...dufam,ze nenastane jojo a nebudem mat 2x tolko 😀

ozujskova
7. mar 2011

@suezana a zacinam zajtra...no uz sa tesim,ze do velkej noci budem peknucka 😝

suezana
7. mar 2011

@adamko05 aj ja som neskutočne na sladké, ale ako som začala držať túto diétu, tak mi oveľa viac išlo na chuť niečo slané 😕 napr. zemiaková kaša....

suezana
7. mar 2011

@ozujskova za 40 dní? teoreticky môžeš dať dole 8-10kíl 😉 a to už je vidieť 😵 a čo plánuješ zajtra papať?

adamko05
7. mar 2011

@suezana tak to u mna isto nie, ja som ju už parkrát držala a teda uhlohrydráty boli MOJE DNI 😝 😝 😝

ozujskova
7. mar 2011

zajtra by som mala maso...cize si hodim kuracie na paru so zeleninou...asi brokolicou...a bujonovu kocku zavarit?..ak dobre chapem...opravte ma ak nie 😅

suezana
7. mar 2011

@adamko05 vidíš, ja najčastejšie zhreším inokedy a na UHT mi vôbec sladké neberie 🙄

suezana
7. mar 2011

@ozujskova pol kocky do 3dcl 😉 para super - ja robím na oleji a dochrumkava 😅

ozujskova
7. mar 2011

@suezana no a na veceru to iste ale uz bez vyvaru..a brokolicu mozem?varenu?cize parenu 😅

suezana
7. mar 2011

@ozujskova jasné, brokolica je zelenina - kedykoľvek. Na večeru to isté, ale polovičná dávka bez vývaru a chleba. (na obed môžeš aj celozrnnú žemľu, alebo chlieb - je toho dosť, ani to nezješ 😀 ) Brokolicu môžeš ako chceš, aj olej sa môže používať - menšie množstvo, ale môžeš - telo to potrebuje, keďže niektoré vitamínky sú rozpustné iba v tukoch 😉

suezana
7. mar 2011

@ozujskova niektoré kočky si na tento deň robia zapekanú brokolicu so syrom.

ozujskova
7. mar 2011

mnam..noto moze byt fajn..aj s kuracim maskom...no uz som teraz hladna 😀 ...ale tesim sa,ze to pojde...verim,ze to pojde 😅

dajna11
7. mar 2011

@suezana no ja si nemyslím že to vydržím...tri mesiace je dlhá doba....fuj