90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ozujskova
16. mar 2011

@kubkovka pekne zajtra zacni reznom... 😀

suezana
16. mar 2011

@kubkovka veď to nevadí, aj ja mám zajtra bielkoviny 😀 😀 😀 😀 ja robím chute na tofu a ešte všeličo 😉

tinkaa23
16. mar 2011

@suezana no tak to drzim palce,aby si to vydrzala🙂to si sla pekne dole 9 kil.-)aj ja by som chcela...zajtra mam vitaminovy den,tak sa trochu aj toho bojim,lebo dnes sa citim byt hladna,stale chodim pit aby som zahnala hlad☹(dufam ze aj mne to pojde dole..-))dala som si zakusok na veceru,no nebudem klamat,normalne som sa citila ze som zhresila☹(

kubkovka
16. mar 2011

zajtra si spravim pecienku..........a aj nasim, ale tym na stave s ryzou

perla200
16. mar 2011

@kubkovka preboha nebudeme ta hresit.....ved si mala starostí vyse hlavy a vtedy telo funguje uplne inak ked je v strese ako ked je v pohode..... takže treba len nasmerovat hlavu pozitívne a hned to ide lahsie....

takže ja som naposledy dievčatá jedla tusím v pondelok na obed??? a budem až v piatok jest.... zatial sa držím celkom ale dva pagače malé mam v sebe.... nedalo sa odolat tej vôni....

nata_
16. mar 2011

ahojte dievcata, dlho som tu nebola, ale stale dietujem,
@kubkovka vsetko dobre prajem
@perla200 smekam klobouk!!!
mne sa tyzden vaha nepohla vobec, minuly tyzden kramy a cely tyzden vobec nic....vaha stoji...a to dodrziavam, az na male prehresky...fakt minimalne...vonku sa nam otepluje, kabaty sa vyzliekaju, no treba dat dole este nejake tie kilkaa!!!
holky drzim vsetkym palce!! jar, slnko, nova zelen a ta vona po jarnom dazdi uuuuaaaa!! no to jaka motivaaacia :DDD zmestim sa do jarnych bund, nohaviiic, ale este to musi ist dole, musiii!!

olianko
16. mar 2011

Ahojky....takze dnesny Uh den za mnou.Na obed aj veceru spagety./ Boze tie by som mohla jest stale 😅 😀 /
No a teraz som dochrumala cokoladu ale zjedla som jej trosku viac ako bolo povolene 😅 😕
Zajtra ma caka vitaminovy den tak som zvedava ako to prezijem.Asi pojdem hned spat vecer po cviceni nech nevyzerem celu chladnicku.
Inak ma celkom potesilo, ze dnes bolo chladnejsie.Aspon som mohla mat este bundu na sebe a schovat tie svoje faldicky 😠

petulka444
16. mar 2011

odhodlala som sa dat na tuto dietu pred 6 dnami, zatial to striktne dodrziavam. Prve dni boli tazsie nez si moj zaludok zvykol na ovocne ranajky a vecerne nejedenie 😒 . Dnes som mala škrobovy den (ryža s mierne pikantnym šošovicovo-fazulovo-paradajkovym privarkom, špenat a mrkva mňam).

perla200
16. mar 2011

@olianko ved si môžes dat aj surovú zeleninu v ovocný den a napr. ja si varím čistý vývar a trosku zeleniny do toho....a pijem to...

sedmolinka
16. mar 2011

ahojte, chcem sa vás opýtať koľko ste schudli v prvý aj druhý mesiac....
Ja som teraz v polovice, prvý mesiac som dala dolu 7 kíl, a za polovicu druhého zatiaľ len 2 kilá a to som začala aj cvičiť trochu...
Zajtra mám vitamínový deň. Ja si v tento deň varím na obed zeleninovú polievku, najradšej špenátovú alebo brokolicovú...vždy si zeleninu roxmixujem, aby to bolo sýtejšie...dúfam, že týmto nekazím priebeh diety...chcela by som ešte schudnáť aspoň 7 kilov, ale neviem či sa to podarí, keď sa to nejako spomalilo ☹

kubkovka
17. mar 2011

@sedmolinka no aj mne sa to spomalilo, ved kukni do tabulky a uvidis ako to ide dole..........

kubkovka
17. mar 2011

ja dnes pecienka kuracia..........

mimika4408
17. mar 2011

dobre ranko dievcata, ja dnes uht...urobim si penne s paradajkovou omackou a bazalkou. u nas dnes prsi, aj vcera poobede tak sme ani vonku neboli ☹....maly je jak z divych vajec...len hracky po byte rozhadzuje a ja zbieram jak blba 😖
@kubkovka deti su uz na tom lepsie?

kubkovka
17. mar 2011

@mimika4408 no bordel s hrackami mame pernamentne, ja uz ani nemam sil to stale zbierat.......a deti? horsie podla mna, mala tiez sopli, kasle, teplotuje.....a malemu sa to nelepsi ten kasel, ale tak je aj pije.....tak snad zajtra na kontrole nas neposle do nemocnice, to uz by ma vystrelo

mimika4408
17. mar 2011

@kubkovka a dostali ste aj antibiotika?aj sestra ma choreho maleho a tiez sople a kasel 😒 , my sa chvalabohu drzime ale uz asi dlho to nepotrva lebo od aprila ideme do skolky....

kubkovka
17. mar 2011

@mimika4408 antibiotika nie, nemaju zapal........a mala nemala nic, ked sme tam boli, len teplotu......

mimika4408
17. mar 2011

@kubkovka odsavas malemu sople? nam to pomaha, vtedy sa mu tie bakterie nemnozia tak moc ked kazdu chvilu odsavas (sice moj vresti jak divy) ale sople ho rychlejsie prejdu

kubkovka
17. mar 2011

@mimika4408 no snazim sa co najviac, ale on vacsinu dna spi......vtedy nekasle...... 😒

sedmolinka
17. mar 2011

@kubkovka pozrela som si tabuľku a ozaj sa to spomalilo v ten druhý mesiac...a ten tretí mesiac je ešte pomalší alebo sa ti viac darí v chudnutí?

mimika4408
17. mar 2011

moj syn ma uz v sebe za tanier cestovin s paradajkovou omackou a parmezanom 😀 ...boooze jeho povod sa asi nezaprie 😉

suezana
17. mar 2011

Dobré ráno 🙂
Včera som tu nebola večer, lebo som sa hanbila ☹ celý deň ukážkový a pri Adeleshow som zjedla jednohubky a čokoládu ☹ a viete prečo? mm na nasral 😠 😝
Dnes mám už kávu a grep a na obed chcem tofu a rybie prsty.
@sedmolinka no ja som najprv schudla 9 kíl a potom som dve pribrala - a dnes som sa ráno vážila a tie dve sa stále držia na mne 😒 ale čo sa čudujem, keď viac zlyhávam, ako idem....tak držím palce...lebo to ľahko skĺzne do prehreškov ☹

kubkovka
17. mar 2011

@sedmolinka no teraz som este pribrala, kedze tyzden som nedrzala........ale mam este dva tyzdne nato, aby som zhodila pod 80 kg min, teraz mam 84 ☹

sedmolinka
17. mar 2011

@kubkovka
@suezana
no ja sa to snažím dodržiavať, až na malilinké prehrešky 🤐 dala som si kúsoček torty na malého oslave a pohár šampanského...alebo včera som vypila 2dl džúsu karotka pomaranč...ale zase si nedávam na uhlohydráty žiadnu sladkosť, max cestoviny s orechami alebo škoricu0😉...tak teda neviem či sa mi podarí tých celkových 15 kg zhodiť 😢

suezana
17. mar 2011

@sedmolinka takéto prehrešky, to nevadí - ja hovorím o návaloch žrania 😒 😝 a v noci najlepšie 🙄 😉

suezana
17. mar 2011

@kubkovka to je fajn, že malý cez spánok nekašle, lebo moja, keď má kašeľ, tak v tú ranu ako zaspí - hrozný kašeľ - a jedy z toho, že nemôže spať - celé noci pri nej presedím, keˇd to príde 😒

perla200
17. mar 2011

@kubkovka aj moja mala ked kasle tak nespí ani za toho svätého....ale u nas je to tak že ked mala je chorá to sme na nervy celá rodina, ona totižto bud ma skvelú naladu a to väčšinou alebo reve ako tur a to ked je chorá....
no ja sa držím....od pondelka obeda som nejedla dievčatá....ale už stačilo.... fakt dnes sa už musím najest.... nejako sa už z toho ani necitim dobre mala by som mat UHT tak uvidím čo to dá....ideme k mamine na velkú oslavu tak uvidím čo si vyberiem a možno aj nič?🙂 ktovie....zatial nepocitujem hlad len únavu a malatnost....tak neviem či je to dobre?

adamko05
17. mar 2011

ahojte
práve papam ryžu a chladí sa mi vyvar... mam škroby... zatiaľ dnes v norme, doobeda par arašidov, kava, voda, čaj.. len poobede idem s kolegynami na kafčo, a už mi splietali, že dame kavu a marlenku... ale ja nemožeeeeem... len neviem, či odolam 🙄 🙄 🙄
@perla200 no ty maš riadnu vydrž, že od pondelka nič nejedla 😝

suezana
17. mar 2011

@adamko05 marlenka je ideálna na UHT večer - veľká a výborná 😵 😵 😵 😵

suezana
17. mar 2011

@perla200 u mňa by nastalo to, že keby som sa teraz pustila do jedenia, tak sa nezastavím..... 🤐 som si istá - zažívam to po vode 😔 a je mi z toho nanič 😝

adamko05
17. mar 2011

@suezana ja viem, na ktory den je ideálna, neboj 😉 , ale k kave sa viac hodí marlenka, ako hranolky 😅