90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
22. mar 2011

@mimika4408 krúť krúť 😀 😀 aj povyskakuj aspoň meter od zeme a vytras aj ďalšie dole 😀 😀 😀 len teraz musíš riadne zabojovať, lebo ak ti skočí naspäť, tak máš po motivácii 🤐 😅 jasné? tento týždeň treba pridať viac pohybu - supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

suezana
22. mar 2011

@mimika4408 môj zajko, keď je šťastný, tak vykopáva zadné laby 😵 😵 😵 😵 😵 😵 zjedla by som ho 😵 😵 😵 😵

mimika4408
22. mar 2011

@adamko05 tak ty si pracujuca mamicka????ja budem uz bud.tyzden na UP registrovana ☹ , teraz je neskutocne vysoke nemocenske poistenie, inak by som sa tam nestrapnovala ale bola samoplatca....ale vsak nech plati aj za mna stat, v zivote som korunu nedostala od statu (okrem MD) a cigani vsetky mozne vyhody maju 😠 😠

adamko05
22. mar 2011

@mimika4408 aj ja som ta pochválila ☹ 😀

suezana
22. mar 2011

No ja mám momentálne dvoje rifle, čo už už prasknú na zadku - totál predratá látka, a jedny nové - tak som kúpila 😉 jedny som dala sestre - už mi boli moc veľké. Ja sa teším, že si môžem kupovať 😵

mimika4408
22. mar 2011

@suezana od utorka bud.tyzdna budem mat pohybu hajajaaaaaj 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😝

mimika4408
22. mar 2011

@suezana hahaha , vedmozno aj skonci na pekaci chudacik 😲

suezana
22. mar 2011

@mimika4408 z lásky 😝 😝 😝 😝 😀

adamko05
22. mar 2011

@mimika4408 no, taka polovična iba, iba tak chodím 😀 na 4 h.

mimika4408
22. mar 2011

@adamko05 ano pochvalila dakujeeeeeem docitavam 😉 , od noci som si tu pisala len sama so sebou ☹ a zrazu ako je tu rusno 😉

suezana
22. mar 2011

Dnes som naňho minula viac peňazí, ako na svoje rifle 😖 😀 😀 😀 to je láska 😵 😵 😵 😵

mimika4408
22. mar 2011

@adamko05 ved aj 4 su fajn ked mas dat komu maleho. troska si privyrobis a pritom si medzi ludmi tak aj doma si potom menej nervozna 😉 , ja to mam vzdy o tom istom a uz mi to teda riadne lezie na nervy. vcerasom sa s mojou mamkou pohadala, ta mi veru nechce maleho strazit....no ale co uz, rodinu si clovek nevyberie ☹

mimika4408
22. mar 2011

@suezana co aj jemu si sveter kupila???? 😀 😀 😀 😀

mimi1111
22. mar 2011

@adamko05 dakujem ak ta mozem poprosit posles mi to na mai??dufam ze sa to naucim co ako sa stravovat a ako varit dnes som si urobila rizoto a vyvar 😒

suezana
22. mar 2011

@mimika4408 kúpila som mu hobliny, podstielku - taká drť, a na zúbky minerálny kameň 😉
Inak ani moja mamča nemá záujem o malú - teda taký, ako si ja predstavujem. Nepríde 😒 Tak už 5 rokov závidím kamoškám, keď sme boli na ihrisku a prichádzali starké, babičky 😒 moja ani raz 😒 každý víkend, každú dovolenku, každý sviatok beží k frajerovi 😝 hrozne som sklamaná. Keď my k nej prídeme, nenavarí, ale keď on má prísť, tak aj upečie 😔 nemôžem jej to povedať, ale mňa to hrozne vnútri mrzí... 😢

mimi1111
22. mar 2011

@mimika4408 takze je to to iste asi

mimi1111
22. mar 2011

@suezana tiez mas skrobovy den?ja sa asi s toho pomaly zblaznim kym pridem do toho

adamko05
22. mar 2011

@mimika4408 s malym je MM jeden tyžden (ked ma poobednu, ako teraz, prídem ja o 12tej a on ide o pol jednej do práce) a ten druhy tyžden dva dni mama a dva dni svokra, piatky byvam doma
da sa to, aj peniaze su fajn ale aj prax mi trebalo troška inu ...a ked bola šanca.. (aj ked vnutorny boj s tym,č i som urobila dobre stale vediem.... 😒 )

adamko05
22. mar 2011

obedujeeeeeeeeeeeeem... vyybornee... milejem kapustne fliačky 😝 😝 😝

adamko05
22. mar 2011

@mimi1111 nezblazniš, neboj... ved var pre rodinu a sebe odkladaj to, čo môžeš...v nedelu si daj masko s chlebom, v pondelok ryžu so šťavou z kuriatka napr., potom dake cestoviny, potom ovocko a zasa tak.. ja varím rodine tak,a by som sebe mohla odobrať, výnimočne - ako dnes - varím že len sebe niečo 😉

mimika4408
22. mar 2011

@suezana mna len stve, ze sestre s deckami pomaha a pritom su oni na to 2, maju 2auta, 2prijmy......ja som sama s 2deckami (aj ked finacne nas pokryva nas tatino v taliansku) ale proste aj ja by som chcela nejaky svoj prijem,vypadnut medzi ludi aspon do prace a nie len stale lestit doma nieco, varit, zehlit, a len okolo maleho zadku byt 24hod denne ☹ ☹
nasi mi nikdy finacne nepomohli, nic nam nekupili a ked som zostala s malou sama a kopec dlzob po byvalom musela platit tak v zivote mi halier nedali...tak dokelu aspon nejaku pomoc ked si uz chcem ist sama na mna a decka zarabat 😖 a veru som jej vcera vykricala, ze ona brata porodila ked ja som mala 15 a segra 13 a my sme jej ho vychovali...pravdaze sa ohradila, ze bola ina doba.....ved aj teraz je a omnoho horsia!

mimika4408
22. mar 2011

@adamko05 dobru chut! 😉

adamko05
22. mar 2011

@mimi1111 napíš do IP, pošlem

adamko05
22. mar 2011

@mimika4408 vdaka 😝

mimika4408
22. mar 2011

@mimi1111 za tyzden uz v tom budes 😉 zistis co ti najviac chuti a potom to uz bude taka normalka 😉

adamko05
22. mar 2011

@mimika4408 a čo maly a škôlka?? ved môže isť, nie?? či to by si potom nestíhala z práce?

adamko05
22. mar 2011

@mimika4408 ty si s detmi sama, bez tatina ich? 😒

mimika4408
22. mar 2011

@adamko05 maly ide do skolky uz od aprila 😉 , ja mam dceru s 1.manzelstva a syna mam s priatelom -talianom....kedze moja dcera odmietala v 13 chodit do skoly v taliansku tak som sa s deckami prestahovala spät na slovensko a vsetko mam na svojej hlave 😒 . do talianska chodievame v lete k moru na 1-2mesiace a ja sem-tam sama s malym cez rok odletim na par dni. tatino za nami chodi tak zhruba 3x do roka (vianoce-na mesiac, narodeniny maleho, velka noc-tak na 1tyzden). dcera mi chodi do ba do skoly tak cez tyzden je na intraku tak ja som s tym malym stale sama a niekedy mi uz ozaj z toho hrabe 😖 😖 😖 . co som mala ponuky prace a moznost aj slusnejsieho zarobku tak to by som musela dochadzat a mama by musela bud rano vstavat a odniest maleho do skolky a pravdaze aj poobede chodit pre neho ale jej sa nechce......tam mi povedala, ze ona ma uz 60 a nevladze ........ale keby som jej navrhla ze jej budem platit tak by vladala.....no ale v takom pripade mozem zostat aj doma, nie????

ozujskova
22. mar 2011

@mimika4408 nerozculuj sa....ja detto...mam muza doma ale od nevidim ...do nevidim v robote 😢 tiez sama na vsetko...malu do skoly a zo skoly,ucit sa ,upratovat,varit,prechadzky s malym...nakupy...nenavidim to 😠

ozujskova
22. mar 2011

@mimika4408 tak ... ☹