90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
24. mar 2011

Idem sa pochváliť - stretla som kamošku s mužom a jej muž (fešák 😉 ) ma jak vychválil, že ako som schudla, že to veľmi vidieť na tvári najviac 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a bol prekvapený - taká úprimná pochvala....to od žien sa asi nedočkám 😅 😝 😀 😀 😀 😀 aj svetrík som si kúpila - taký na telo 😅 Prajem aj vám krásny deň 😵 😵 😵 ja tiež ovocie - kúpila som si výživu (pyré jablkové) zatiaľ len to a káva.....uvidím dokedy 😉

adamko05
24. mar 2011

@mimi1111 v pondelok budem mať 29 den.
@suezana supeeeer... 😵 😵 😵 😵 , to inak motivuje, keď si to niekto všimne 😉
práve pijem kafčo, oblečieme s apotom a valíme von... len sa dako rozfukalo 😒 oproti doobediu

mimi1111
24. mar 2011

@adamko05 tesim sa uz na zajtra aspon trosku na napapam konecne tento den nemam rada 😠

mimi1111
24. mar 2011

kočky ja asi od hladu umrem ☹ budem stastna ked to dnes vydrzim a nieco si nedam papat ten ovocny den je asi najhorsi neviem dokedy dokazem odolavat dnes a strasne ma stale smädy to asi od hladu

adamko05
24. mar 2011

@mimi1111 pi, pi a pi... to je správne 😉 , daj si oriešky, alebo hrozienka sušene, alebo dake banany sušene si kup do zasoby... pre taketo chvíle krízi....
šak daj dake ovocie... koktail bananovy, alebo pomiešaj ovocie... daj dzus.. neboj, vydržiš

my sme práve došli z vonku, sa tam oproti doobediu riadne ochladilo
zvesili sme pradlo, večer budem mať čo robit 😅

a tiež som už aj troška hladna, ale šupla som si pol litra čaju, pôjdem si urobit ešte citronovu vlažnu vodu a večera tak o pol hodku
vyhral jogurt, dam si ten a možno potom neskôr (pred 20teou ešte) troška vlažneho mlieka s medom, nech lepšie spím... ešte uvidím 😉

a kde ste dnes všetky?? asi vonku, ked je tak krásne 😵 😵 😵 - teda bolo

mimika4408
24. mar 2011

@suezana akoze nedockas pochvaly od zeny????...ved my ta tu chvalime 😲 , či..????

adamko05
24. mar 2011

a my pôjdeme robit pizzovníky, som dala miesiť, to mi tu zas bude vyvoniavať, ale vydržím... asi si par urobím len takych pre seba na UHL a šupnem zamraziť

mimika4408
24. mar 2011

my sme sa tiez teraz vratili z vonku, vybehany, spinavy 😉 ...dam maleho na poriadok a dufam, ze dnes zalomi skoro lebo poobede nespal 😉

mimi1111
24. mar 2011

@adamko05 dakujem za potporu si zlata vydrzim ked som uz vydrzala skoro cely den

adamko05
24. mar 2011

@mimi1111 tie večery su asi najhoršie... bež čím skôr spať

mimi1111
24. mar 2011

@adamko05 no to bude problem ja skor ako o pol jedenastej nezaspim teraz som si dala jednu redkovku a zachvilku vecera nieco vymyslim co budem papat 😵

mimika4408
24. mar 2011

@adamko05 my sme uz okupany obaja a v pyzame 😉 , poobede som nestihla kavu tak teraz chlipkam za hrncek aj s mliekom. vecer pozriem panelak a keby bolo keby 😉 .....no a pekny den mame za sebou. dufam, ze ta dnesna noc bude lepsia ako predchadzajuca, strasne ma boli rameno po tej tetanovke, je to spuchnute a cervene ☹

mimika4408
24. mar 2011

malyyyyy uz tvrdyyyy 🙂 🙂 🙂 zmohla ho unava, konecne! 😀 😀 😀

adamko05
24. mar 2011

@mimika4408 no super, maš klud
my ideme ešte v trojici pekne tie pizzovníky robit 🙂

mimika4408
24. mar 2011

@adamko05 🙂 😉 to vam je veselo ked mas takych pomocnikov. ja chcem cez vikend vyskusat ten pudingos 😉 dufam, ze sa podari

adamko05
24. mar 2011

@mimika4408 ked pôjdeš odla receptu, isto sa vydarí

my už dopekame.. z jedneho ciestka som nakoniec urobila cesnakove iba... tie hlavne ten menší, priam miluje 😝
a ja som si jeden pizzovník dala.. čo už 🤐
ale urobila som aj sebe iba s kečupom a cesnakom a budem ma na sobotu 😉

suezana
24. mar 2011

aHOJte 😵
@mimika4408 jasné, že vy ste zlaté - chválime sa, povzbudzujeme, ale to je iné - keď sa nevidíme 😉 veď bez vás by som túto diétu už dávno nedržala - to som si istá 😉

suezana
24. mar 2011

@mimi1111 pre pána, ty si hladná a dáš si jednu reďkovku? 😕 však aspoň 5 si daj 😀 😀 😀 ja som si kúpila výživu tú veľkú v bille - tú som jedla, 2 jablká, banán, cherry rajčiny a dojedla som po malej čisté zemiaky 🤐 trošku 😉 veď aj to je zelenina, nie 😝 😀

tinkaa23
24. mar 2011

@adamko05 ahojik🙂no boli sme dnes celyy den vonku bolo krasne-teda okrem pobednajsieho spanku🙂)no ja by som dnes vydrzala aj bez vecere ale drahy chcel upiect z listkoveho take skoricove,a ja pazrava som si hodila do ust dva take horuce tak mi bolo spatne-tak mi treba.zajtra ovocny tak dufam ze to bude ok.a

tinkaa23
24. mar 2011

@suezana jeej to je super tesim sa stebou🙂je to prijemne ked ta niekto pochvali tak super len tak dalej🙂)

adamko05
24. mar 2011

@tinkaa23 my sme tiež boli dosť aj vonku... ale aj som mrkla.. ked zas budem od pondelka makat, nebudem mat toľko času, tak som si to tu "predpísala" 😀

som "rada", že nie iba ja som hodila dnes niečo, čo som nemala (teda ten pizzovník bol v rámci normy - šunka, syr, kečeup - ale nie o 19.45 😠 😠 - koza, teraz odolavam, tak mi to tu vonia..., ale VYDRZIM, voda s citronom už ma čaka pri TV)

a som bicyklovala... jupí, už tuším 5 den čo som sa dokopala aspon 10 km dat 😉

tinkaa23
24. mar 2011

@adamko05 tak si dobra ze byciklujes.-))drzim palceky nech ti to vydrzi...a tie pizzovniky mnaam to by som si dala.-ňno a co som mala jest ne veceru ked mozem aj trochu sladke,ty co si davas moja ked mas uhlohydraty?taka vecera?

adamko05
24. mar 2011

@tinkaa23 nerozumiem akosi tvoje otazke???
aha.. som si to znova prečítala... sorry, ale ked si písala hore o tom ovocí a zelenine, čo všetko ješ, tak som si myslela, že dnes maš vitamíny...
ak maš UHL, tak si macherka.... a bolo to uplne OK 😉

adamko05
24. mar 2011

@tinkaa23 som si vas poplietla, ked ste bez fotky... 🤐 , sorry

idem čítať, čafte

jajka82
24. mar 2011

Ďakujem Vám všetkým za Vašu podporu, Dnes som pozerala na Prime - Ste to co jíte a tá chudinka tiež veľmi nechudla , a nakoniec za 12 týždňov dala 5 kg. A tiež bola z toho nešťastná. Zatial sa nevzdávam

mimi1111
25. mar 2011

@suezana ano
ale to som si dala preto jednu lebo sa snazim jest 3krat denne.to som si rychlo hodila do ust a sla von uz viem aky to je ovocny den na buduce sa nanho pripravim 😀

mimika4408
25. mar 2011

dobre ranko dievcata, my sme uz hore 😉 , prave si tu chlipkam rannu kavicku, namocila som si uz hrozno do misky nech sa mi umyje 😉 . doobeda sa chystam ku kamoske tak na 2hod s malym, uz sme sa davno nevideli (mala decka na striedacku chore), tak teraz to musim vyuzit lebo bud.tyzden nam pride tato (a to budu ine povinnosti 😲 😝 ) no a potom uz mam skolkara 🙂 🙂 🙂 😉

mimika4408
25. mar 2011

@suezana vsak sa hadam uvidime ked pojdeme ku kubkovke tie ribezle zbierat 😀 😀 😀 😀 , fuuuu a to sa este len budeme chvalit jedna cez druhu 😉 😵 😵 😵 😵 😵

suezana
25. mar 2011

@mimika4408 😀 😀 😀
Inak dobré ráno 🙂 pridala som fotky do albumu, kuknite 😉
A inak - ja včera aj kukuricu sterilizovanú maškrtila, večer hrozienka pri telke .... a dnes ráno.... 🤐 takááááááááááááááočistáááááááá - odporúčam 😀 😀 😀 😀 😀 ani kapustnicu netreba 😀 😀 😀 😀

perla200
25. mar 2011

ahojte zlatíčka moje....nestíham vás čítat....ja dnes ovocný den teda aspon dúfam.... ale inak prehresky ako svina....ale inak viete čo mi pomohlo? zvnútra úst sa mi vyhodila taká afta že nemôžem už druhý den nič jest....takže mam normalne dobrovolne vodné a ovocné dni.... hrozne ma to bolí....baby kde je tá tabulka???? hodte mi link na nu