90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzana1710
26. mar 2011

ahojte..ja vas trochen zanedbavam..dietujem ako sa len da..snazim sa,len kila postali ako to tu uz niekto pisal.. 😅 😅 😅 dnes mam vitaminy a zajtra vodny,tak snazim sa mat obidva vodne..ach jaj uz mi ebe z tej vody.. 🙄 🙄 🙄 v pondelok pisem do tabulky moj prvy vysledok.. 😖 😨 pekny vikend vam prajem 😉

mimika4408
26. mar 2011

ahojte dievcata! ja dnes ovocko ☹ moj najhorsi den...okrem toho mi tu uz kysne na plechu ten pudingac 😉 ked sa podari tak poslem aj foto 🙂
@suezana o sexe a zuboch??? 😕 noooo kazdy mame nejake chutky 😉

mimika4408
26. mar 2011

tak podarilo sa 🙂 😉

adamko05
26. mar 2011

@mimika4408 šikulka.. krááásnyy 😵 😵 😝 😝

ahojte inak

ja dnes nič, nemam dietny den...ma UHL a už som pojedla kadečo teda, ani nie ak kade čo, všetko v ram ci UHL ale to množstvo 🤐 🤐 a aj rano ku kave koláčik..
to je take tažke, ked sme u našich... ale neva, prežijem.... zajtra ideme dalej 😉

mimika4408
26. mar 2011

@adamko05 dakujem 😉 , nevadi zajtra budes pokracovat 😉 . ja dnes zatial ok, R-hrozno, O-rozmixovany banan s pomaranc.dzusom a veeeeeela vody 🙂

kubkovka
26. mar 2011

čaute babeny, nemam paru o tom, co nove u vas, necitala som vas, a ani neviem, ci to stihnem, ale tak este dokoncujem to ucto a snad uz bude dobre........ako sa vam dari?

ivella
26. mar 2011

@mimika4408 no ale toto je naaadherne,hned volam kuriera 😀

mimika4408
26. mar 2011

@kubkovka no cauko stratena 😉 , u mna vsetko po starom....hlavne, ze uz vy ste v poriadku 🙂

mimika4408
26. mar 2011

@ivella volaj, poslem ti 😉 , prave teraz som to porcovala do mrazaku 😉

suezana
26. mar 2011

Aj ja som dnes robila, teda malá pomáhala - najprv som aj hučala, potom jej to išlo super 😵

suezana
26. mar 2011

Práve ma zajko prekvapil 😵 čítala som si pri malej, nech zaspí a on samozrejme pri nás na zemi - veľmi rád je v detskej, čo ja moc nie som 😖 No, zhasla som lampu, že idem ho nejak vylákať von, hovorím Chrumo ideme a išla som odkrojiť jablko, že na to ho nalákam. A kým som odkrojila, on už pekne v kuchyni u seba sa čistil 😕 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵 no neni múdry? úžasný? 😵 😵 😵 😵

mimika4408
26. mar 2011

@suezana asi mu idete dobrym prikladom ked mu to tak pali 😉 , no nechcem vidiet co by tu u nas z neho vyrastlo ☹ 🙄 . inak to drobne pecivko je pekneeeee 😉 aj ja lubim velmi 😉 . ja som ten dnesny kolac ani neochutnala!!!! ale dala som si do mrazaku 😉

mimika4408
26. mar 2011

babyyyyy kde ste???? superstar??? 😉

suezana
26. mar 2011

@mimika4408 ja som tu, len odbieham - práve som prišla z kúpelne.

suezana
26. mar 2011

@mimika4408 inak ďakujem za pochvalu ☹ ale dala som si 😝 a ešte aj švagriná doniesla taký pudingovo piškotový a aj z toho 🙄 dokelu a bolí ma teraz brucho...každý večer prehrešky ☹ som sa asi prechválila, ako mi to dobre ide 😔

mimika4408
26. mar 2011

@suezana vecerna hygiena 😉 , mne tu este maly po hlave skace 😠 uz mam dost ani poobede nespal a nie a nie odpadnut 😖 pomoooooc

mimika4408
26. mar 2011

@suezana ja som nechcela tie vitaminy porusit a zvladla som 😉 ale uz sa tesim na zajtra a na bielkoviny, budem piect tu plnku co sa zvykne do kurata robit 🙂 mnaaaaaam

perla200
26. mar 2011

ahojte dievčatá.....ja som strasná fakt...za chvílu druhý vodný den a kg dole žiadne...... ale vsak keby som to aspon dodržala ale ja? poviem si no nezaslúzžim si? a drb hned niečo hodím do huby.....porazí ma?

suezana
26. mar 2011

@mimika4408 mne malá už dávno spí, už o 19chcela ísť, len som ešte nedovolila 😉 lebo ráno vstáva o pol šiestej 😝 ale zajtra to bude vlastne pol siedmej, tak... no nezávidím 😀

suezana
26. mar 2011

@perla200 vitaj v klube 😀

suezana
26. mar 2011

HALOOOOOOOO 100% dievčatá, ozvite sa, potrebujeme motiváááááááááááááááciu 😀 😀 😀 😀 😀

mimika4408
26. mar 2011

@suezana no ja teda neviem ako budeme my do tej skolky stihat ☹ ....on ked spi poobede tak este kolkokrat o 23-tej je hyperaktivny

mimika4408
26. mar 2011

@perla200 🙂)) alebo si uz taka chuda, ze telo sa brani 😀

suezana
26. mar 2011

@mimika4408 a ráno kedy vstáva? neboj to sa upraví...keď ráno vstane a keď bude zo škôlky unavený a to bude - mnoho podnetov.... a ide na 4 hodky, či na celý deň?

perla200
26. mar 2011

@mimika4408 no to iste🙂)) stale som tučná

@suezana aj ja potrebujem.....poriadny kus torty🙂))) ale nie....ale proste ja som včera totalne bola unavená, po prvom pracovnom týždni vyžmýkaná ako citron.....proste potrebujem energiu ako výhovorka dobrá ale teraz ja vydám 200x viac energie ako ked som bola doma

suezana
26. mar 2011

Súhlasím s príspevkom
@perla200 )) alebo si uz taka chuda, ze telo sa brani
😎 😎 😎 😎 😎

mimika4408
26. mar 2011

@suezana rano okolo 6.30- 7.00 obycajne a to je jedno ci lahne o polnoci alebo odpadne o 19tej. ide normalne na cely den, nech si zvykne ze tam sa aj spava

adamko05
26. mar 2011

ahoj
"poteším vas"... mne to dnes tiež vôbec, ale vôbec nevyšlo.. 😠 😠 , nevadí, ideme dalej
zajtra vitamíny a pondelok voda... fuha... ked budem v práci, to bude ťažke, asi budem viac čajíkovať, ale to beriem ako vodu 😅

zajtra skusim na 100%, bo dnes mi je ťažkoooooooo... som mala rožok s maslom a salamou po mesiaci a tuším mi vôbec nesadol a na to kadečo sladke... mama mala dobry kolačik... juuuuj 😝

dobru nocku

suezana
26. mar 2011

@perla200 jednoducho prejdi na delenú stravu, presťaň držať túto dietu - to budeš mať ako pokračovanie, aby si neskĺzla do prežierania - celý deň nič a večer to príde....

mimika4408
26. mar 2011

@perla200 tak vidis, energiu vydavas tak je to ok 😉 😉