90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimi1111
28. mar 2011

@dajna11 nejako malo 😒 uvidime ako to pojde mne som zvedavaaa 😅

dajna11
28. mar 2011

@mimi1111 noooooooo ved to že sa mi to nezdá ako písali baby že 7-8kg za mesiac. ako vidím moje kilečká sa ma necchcu vzdať:(

mimi1111
28. mar 2011

@dajna11 a kolko vazis ak sa smiem spitat????ja som niekde citala ze ked je menej kilov idu kila pomensie

dajna11
28. mar 2011

@mimi1111 no u mna ich rozhodne nieje málo...som po porode a pár by sa patrilo zhodiť dolu....a to ešte aj chodím cvičiť

mimi1111
28. mar 2011

@dajna11 jaaj neboj schudnes ved po porode to ide aj same dole drzim palce

dajna11
28. mar 2011

@mimi1111 dakujem moja,ale to asi nieje moj prípad.som už 7m.po porode a ani po prvom mi to nešlo..... ☹

mimi1111
28. mar 2011

@dajna11 nemas zaco nevesaj hlavu uvidis pojde to dole len sa nevzdavaj aj to som citala jednej kocke tiez nechceli ist dolu no zrazu zacala chudnut tak sa nevzdavaj 😉

dajna11
28. mar 2011

@mimi1111 no som zvedavaá....lebo už pomaly stracam nadej

mimi1111
28. mar 2011

@dajna11 neboj spolu to zvladneme 🙂 aky mas zajtra den?

adamko05
28. mar 2011

@dajna11 to sme dve so stratenou nadejou 😔 , ale ja ešte dufam, skusim neprehreškovať, aj ked v "menzes" období to je pre mna problem 😝

perla200
29. mar 2011

čaute baby, tak dnes ovocko že ingridka? a potom zajtra druhá voda....hurá ja sa tak tesím na tú vodu....

dajna11
29. mar 2011

@mimi1111 dnes mám UHT,takže si urobím cestovinky....mnamky.bože ja neviem,snažím sa poriadne dodržiavať to a nič? 😉

dajna11
29. mar 2011

@adamko05 no aspon že nie som sama s hlavou v smutku. občas prehreším jasne ale to iba takou drbonosťou,neprežieram sa nič.

mimika4408
29. mar 2011

@dajna11 nahodou este nekojis? niekedy po porode su hormony tak rozhadzane , ze nejaky cas trva kym sa telo znormalizuje tak mozno preto tie kila idu tak pomaly 😉 . aj u mna dnes UHT

inak vsetkym dnes dobre ranko! 😉

dajna11
29. mar 2011

@mimika4408 aj vám krásne ránko.....nekojím už.ked som kojila pomaly klesali kilečká,ale teraz už nie.......čo dobré si urobíš papať?

mimika4408
29. mar 2011

@dajna11 dnes aj ja zvolim cestovinu scherry paradajkami a cukinou

dajna11
29. mar 2011

@mimika4408 no aj ja......urobím si nejakú oáčku zo zeleninky.

suezana
29. mar 2011

Dobré ráno dievčence 🙂
Ja som zmákla včera ovocko ľavou zadnou 😵 ešte aj palacinky som deťom a mm robila a nedala som si 😎 Dnes ráno bruško ako obrázok rovné 😵 😵 😵 😵 skočím na váhu a 😕 pol kila hore 😝 (tri dni pred ovockom som jedla zákusky, Milku ☹ ) ani sa nečudujem 😒 Dnes plánujem kyslé ryby.... chcem aj dnes dokonalý deň 😵

suezana
29. mar 2011

@dajna11 ja som schudla za prvý mesiac asi 8 kg - ale druhý mesiac som 2 pribrala a tretí 2 dole - takže z toho vyplýva - choď pomaly a isto - telo vie, neni sprosté 😉 nevzdávaj to - nakoniec tvoj pomalý výsledok môže byť trvalejší ako môj 😉 prajem z celého srdca 🙂

dajna11
29. mar 2011

@suezana no dakujem moja.....ja už neviem....ako nemám nejaké hrozné prehrešky....sladké som vylúčila....akurát bola olava ale to som mala mäsový den takže sa to dalo...poobede som si dala akurát jeden koláčik a zo slanej torty...ale neprežieram sa...nevečerala som už....a kde sa to na mne drží?mám skor pocit že mám pevnejšie svalstvo od kedy cvičím....ale váha nejde extra dolu.

suezana
29. mar 2011

@dajna11 no, hovorí sa, že svaly sú ťažšie ako tuk 😉 a je super, keď sa tak chudne, že ho premieňaš na svaly....môže byť.

suezana
29. mar 2011

@mimi1111 túto diétu držíš 90 dní a potom je pokračovanie - ďalších 90 dní ješ do obeda len ovocie a potom naďalej delíš - ale už nemáš dni (UHT, bielkovinový,...) ale môžeš si dať napr. obed bielkoviny a večeru škroby - napr. a občas zaradiť ovocný deň.... ak chceš, pošlem ti to na mail, mám to asi 😉

suezana
29. mar 2011

@mimi1111 a klobásku si daj na bielkoviny 😉 na obed s celozrnným chlebom a horčicou napr. a na večeru daj jogurt - myslím, že tým nič nepokazíš... radšej, ako by si mala celú diétu myslieť, že nemôžeš a mučiť sa myšlienkou na to....a v noci to pokaziť 😉 .... alebo k mäsku pár koliečok....

dajna11
29. mar 2011

@suezana noooo neviem,aj muž to hovorí....vrj som pochudla,mne sa zdá že i stehná už tak neplajdaju 😉 ale tá váha stojí:(((fnuk

ingridka22
29. mar 2011

ahojte, prajem krásny slnečný deň 😵 @perla200, veru, dnes vitamíny 😝 a zajtra tá voda 😝 😝 😝 to nem-dopadne dobre 😖 idem do tesca kúpiť nejakú tú zeleninu a ovocko, nech mám čo dnes vyžierať a večer sa uvidí, či som vydržala 😕 lebo u mňa je kríza každý večer 🙄 @suezana, ty si dobrá, že ovocko ľavou zadnou, to sa mne nemôže stať 😨 jedine leukoplast na hubu 🤐 😀

suezana
29. mar 2011

@ingridka22 no, veď ani mne to nejde vždy ľahko, tiež som to už dokazila 🤐 ale včera to bolo super 😕 😵

perla200
29. mar 2011

@ingridka22 ja sa tesím na vodu....aspon sa budem lepsie cítit....no ja som obmedzila vsetko možné čo sa dá jest🙂 ale váha klesla tak o kg....takže tento mesiac až jedno kg dole....čo už 😖

tinkaa23
29. mar 2011

Ahojte bambulky.-ňdlho som tu nebola ale myslela som na vas.🙂 😀 😀 😀 dari sa vam celkom fajn,ako citam,tak super drzim palceky.nnoo ja som zhresila vcera na uht kolac,a kolac ale za dva tyzdne skoro prvy prehresok 😔 ide to tazko tak by som sa najedla ako prasa 😔 😔 dnes mam vitaminovy uvidim ako sa budem drzat..pijem zeleny caj a do neho vytlaceny grep a citron,nie som zatial vobec hladna a to na ranajky som mala trocha ananasu..som z toho prekvapena,lebo mi to naozaj staci dobeda ovocie,myslela som ze budem total hladovat.. 😀 ale da sa,najhorsie je to vecer,zajtra sa chcem odvazit,bude to 14 dni..tak drzte palce nech to ide dole,cmuuuuk

mimi1111
29. mar 2011

@dajna11 ja mam bielkoviny takze si robim mesko a neboj pojdu kila dole drzim palce

mimi1111
29. mar 2011

@suezana veru si aj dam mäsko uz robim a ktomu klobasku par koleciek uz sa tesim