90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
3. apr 2011

http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?pr=40879

toto chcem - ideálne na chudnutie 😵

suezana
3. apr 2011

http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm;jsession...
tu je to aj opísané 😕 ...len tie ceny 😝 😝 😝

dajna11
4. apr 2011

@suezana no asi...ja som si dala včera tak keksík.... 😉

dajna11
4. apr 2011

@suezana no a vidíš...aj ti to srdce pošteklilo že?a aj teraz nevieš čo s ovisnutou kožou.....hm.... 😀 😀

kubkovka
4. apr 2011

Dobré ránko dievčatá, znova dietujem, mam chut na chlieb s dzemom.........má dnes niekto bielkoviny?

dajna11
4. apr 2011

@kubkovka dobré ránko.jamám ovocie....hrozný den🙂

kubkovka
4. apr 2011

@dajna11 ani nie, ked budes mat taky pristup, bude hrozny.........ja som to tiez na zaciatku tak brala, ale potom som sa zacala tesit, ze nemusim varit, precistim si telo a normalne som si sem tam urobila iba pitny den, tzn. ze som iba pila caje, dzusy, stavy, ale nejedla som, lebo ja ked zacnem prezuvat, tak sa rozozeriem......

dajna11
4. apr 2011

@kubkovka ale tak ja variť musím tak či tak rodine......takže je to jedno,ale ved ja to prežijem,nieje to prvý krát.led dcerka teraz jedla tuniaka v paradajkách a tak m vonal.....ale malas om pomaranč

kubkovka
4. apr 2011

@dajna11 no ja si to zariadim tak, ze ked mam vitaminak, nevarim, navarim den vopred viac.........alebo som si robila kapustnicu, ta zasytila a aj ma precistilo 😀 😀 😀

dajna11
4. apr 2011

@kubkovka NO MZ STAVIAME,TAKžE CHLAPOM NAVARIť MUíM TAK čI TAK 😉

kubkovka
4. apr 2011

@dajna11 no tak to potom ti neostava veru nic ine, len pre mna je to utrpenie, ked citim tie vone, inak nie je problem vydrzat nejest, ale ked citim vone, tak je to horsie

dajna11
4. apr 2011

@kubkovka pre mna to problém je...teda neva ovocie,yelenina...to je v pohode.....ale vobec...to už je moc pre mna

kubkovka
4. apr 2011

@dajna11 no problem je hlavne, ked sa to nehybe dolu, to poznam, ale ja som to nevzdala a rozbehlo sa to, len mesiac som nedietovala, lebo som bola 2x s malym v nemocnici, potom som mala hnacky, tak som netrapila telo este dietou.....takze som pribrala a zas zacinam, teraz na 84,5

mirka1111
4. apr 2011

ahojte, som tu nova, vie mi niekto poslat tu dietu, niekde som tu citala, ze to maju niektore dievcata na maily... inak, uz par dni ju drzim na zaklade nejakych zopar informacii - tak som si to chcela prestudovat obsirnejsie - a zatial som spokojna, nehladujem a ide to pomaly dole 🙂

tinkaa23
4. apr 2011

ahojte babenky,dlho som tu nebola aj styri dni.... 😖 maly bol u babky a my s drahym sme mali vikend pre seba,bolo celkom dobre,az na to ze som vobec nedodrzala dietu,takze od dnes zasa odznova ach jaaj ja krava...aj sme boli na tancovacke,aj fernetik....v sobotu gulasik ach jaj vcera len ryza...dnes zacinam bielkovinamiii...tak ma to sere,ale co uz ideme dalej...ten hnusny fernet 😀 mi to vsetko dokazil haha bolo mi zle cely den a vecer taka hladnaa tak na obzore bol len gulas,sup ho tam 😀 ale dobre padol..

suezana
4. apr 2011

@mirka1111 ahoj, no ja ti ju nepošlem, mám niečo s mailami 😕 ale určite sa niekto nájde 😉 a ako si na tom? koľko chceš schudnúť?

suezana
4. apr 2011

@tinkaa23 ahoj, nič si z toho nerob 😉 ja tiež včera celý deň dokonalý a k večeru mi ostalo tak zle od hladu a nikto nikde nemal ryžu...tak som si dala čokoládu...ako prvú pomoc, potom doma ryžu a nakoniec koláč, ktorému som celý deň odolávala 😝 😀 😀 😀

Dnes mám UHT - špagety som mala, ale malá mi ich pýtala, tak som jej dala a neskôr si urobíme cestoviny s makom - keď príde hlad...zatiaľ neni, tak neriešim, hoc som zjedla len pár lyžíc 😕 Dnes som vybrala letné veci... obliekla som rifle a šušťákové gate s pevným pásom, čo som nosila pred 5 rokmi 😕 😎 😀 😵 😵 😵 😵 😵 wau wau wau - a šaty a tričká - to je úplne iný pohľad keď tam chýba 10kg 😵 😵 😵

kika25
4. apr 2011

Zienky, v prvom rade chcem prejavit velky obdiv babam, ktore drzia dietku podctivo a bez prehreskov. Ja mam dnes prvy ovocny den a dole prve kilo. Ale musim napisat ze dnes na obed som si dala zeneninovy tanier s 1/2 celozrnnej zemle... 😔 je velky prehresok jest vo vitaminovy den zeleninu?
Ja radsej zeleninku ako ovocie,hlavne ked ovocie ranajkujem...
Drzte sa!

kika25
4. apr 2011

@suezana si sikulka,pre nas naozaj vzor. ako dlho drzis dietu?

kubkovka
4. apr 2011

@kika25 ja vo vitaminovy den tiez viac zeleniny ako ovocia.........nie je to prehresok

tinkaa23
4. apr 2011

@suezana waw...si dobra,normalne ti zavidim,ale tak zdravo.-)))co aj ja by som chcela mat 10 kil dole,neviem,ci som aj tie tri kila nedala naspat.-(((((moja,a ty chces kolko este schudnut citala som tam co ste si baby pisali na fore ze ti znama povedala ze si vychudnuta.-))ucite dobre vyzeras.-)))))ja som si dala hribovu polievku na obed,a vecera bude tri platky sunky a uhorka salatova🙂)chcem ist aj s malym von trosku pohybu lebo sa citim hrozne.-(este ze si tu,si zlata.....vies ako sa budes dobre citit cez leto si das saticky a nikde nic netrci🙂))

tinkaa23
4. apr 2011

@suezana a pocuj aky mas nazor na to,ze stiplave pomaha spalovat tuky?zevraj to zrychluje metabolizmus,ma to zaujma citala som o tom clanok.-)))

ingridka22
4. apr 2011

ahojte 😵 @kubkovka, teba tu vítam, tak nech sa darí 😉 ale idem teraz pochváliť dve potvory 😀 @mimika4408 a @suezana, ste skvelé 🙂 🙂 🙂 dole po desať kíl, to z vás musia byť noví ľudia 😉 babulky, obdivujem vašu pevnú vôľu, musíte mať obrovskú radosť 😎 veď s každým zhodeným kilom určite rastie chuť pokračovať v diétke a dodržiavať ju, že? 😵 to sa mne nemôže stať, preto som si povedala, že sa konečne začnem snažiť, lebo sama na seba som strašne nasratá, že som taká neschopná a nemožná 😠 vďaka mojim prehreškom stále stojím, resp. idem hore a nie dole, tak mám toho dosť 😠 dozrel čas a od rečí musím prejsť k skutkom 😵 😲 tak mi držte palce 😵 budem podávať hlásenia, ako na tom som a keď poruším, zbite ma 😀 😀 😀 😉

adamko05
4. apr 2011

ahojte
ja som dnes na vitamínoch
zatiaľ v pohode, čaj, voda, kava, par platkov suseneho banana.. ale ako som došla domov s ami žiadalo dačo teple, tak mam vyvar zeleninovy... nič ine sa mi robiť nechcelo...a do večera ma čaka ešte kava, voda, voda, čaj a možno daky bananovy koktail 😉 (pri veľkej kríze, dake arašidy)
@suezana to musí byť krásny pohlad a radosť kupovať oblečenie... 😵 😵

ja na vahe stale okolo 64 kg, ale dnes som rano vybrala nohavice čo som mala ako jadernica okolo stehien a normálne že volne boli (ta neplápolali, ale dalo sa mi v nich sedieť uplne v pohode 😉 )

adamko05
4. apr 2011

@kubkovka tak nech sa darí...
a detičky už OK obe??
@tinkaa23 prečo ideš od znova, pokračuj... ja tiež mam cez víkend občas fernet, aj vajcovy konak... (viem, že sa to nema), ale neberiem to ak prehrešok sa priznam 😉

adamko05
4. apr 2011

@suezana pochvala od segry iso poteši 😵
čitam od konca, tak reagujem možno divne 😀

adamko05
4. apr 2011

@dajna11 pečivo s maslom si daj na bielkoviny... aj so šunkou... a zapi vyvarom, po prípade sa dojedz šalatom... to by bolo v pohode si myslím 😉

adamko05
4. apr 2011

@tinkaa23 pekna nova fotka 🙂

tinkaa23
4. apr 2011

@adamko05 ajoj🙂ved ano,len ja som ani neranajkovala,,,v piatok chipsy,v osbotu gulas,vcera ranajky chleba ako sibnuta co som bola vyhladovana....a to som mala mat vcera vitaminovy vies,tak som si dala bielkoiny tak ako maju byt....uz teraz som hladna,po polievke hribovej ale idem pit cajik zeleny a co Ty ako sa Tebe dari?

tinkaa23
4. apr 2011

@adamko05 tak dik ale nie je aktualna...este takych 5 kil dole a bude to.-ňteraz sa strasne nerada fotim ked som taka pribrata...do tvare ani necitim,ale brucko a stehna strasne cosi.-(((((akurat som si kupila taky overal cierny celkom ma zostihluje tak mam aj radost