90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
4. apr 2011

@ingridka22 držím palce, aj ja zacinam.....zatial stale dole 8,5 kila, este potrebujem 14

kubkovka
4. apr 2011

@adamko05 deti zatial obe ok, tuk tuk

adamko05
4. apr 2011

@tinkaa23 ja tak pomaly, vaha moc nejde, ale čosi na oblečení cítim
nedodrživam celkom na 100%, lebo včera som mala UHL, ako v phode, mala som nakoniec len rajčinovu polievku - plnyyy kopocoooom 😀 tanier a potom v meste sme boli s deckami a dala som si zmrzlinu a veru, večer som si dala aj normálne dve buchty ... takže niečo bolo naviac, bud zmrzka, alebo buchty.. ale od 16tej by som do rana na kopčeku zmrzliny len ťažko prežila
tak tak si ja žijem...
nejedla som nič "normálne" (že maso s ryžou, alebo daky normálny obed) vlastne, odkedy som začala dietovať, ja len občas tak dobnem kam nemam 😀

ingridka22
4. apr 2011

@kubkovka, mne to ide ako v lete na saniach 😢 ale je to moja chyba, nemám večer vyžierať tyčinky a hovadiny 😔 som zo seba zúfalá, fakt 😒 ale konečne sa musím zaprieť a nejesť 🤐 veď už teraz je teplo a ja sa necítim extra dobre, keď idem len vo svetri 😖 šunky, zadok, pneumatiky, všetko ma to štve 😠 musí to ísť preč 😲

kubkovka
4. apr 2011

@ingridka22 no aj ja som sa uz zaprela a idem na to.......

tinkaa23
4. apr 2011

@adamko05 no pekne..ja tak rovnako asi🙂nevadi pomaly pojdeme dolu.-)potrva to ale uvidis bude dobre..aj mne je niekedy tazko ked vyvaram obedy aj to by si dala aj to..ale celkom som si zvykla na to az na tento vikend..hlavne sa chcem dobre citit,a aj kamoske ideme na svadbu v juni som chcela byt hviezda,no tymto tempom☹((haha co uz....a drahy ma nahovara na druhe babo,ale ja dokial neschudnem tak nechcem☹(

sebsam
4. apr 2011

ahojte baby, viete mi niektora poradit o com presne je ta 90 dnova dieta??? 🙂 🙂

dajna11
4. apr 2011

@adamko05 no vd to hej.....to si aj dávam....ale písali že ked mliečne tak mliečne a ked mäso tak mäso...tak to maslo by sa nemalo so šunkou🙂))ale ked idem do obchodu a kupim čerstve bagetky....nemožem ked nemám bielkoviny,ale prežijeme to....potom si to vyahradím.

adamko05
4. apr 2011

@dajna11 to maš pravdu, ked maslo, tak syr môžeš ešte pridať... a na večeru môžeš jogurt 😉

adamko05
4. apr 2011

@dajna11 a salama či šunka okolo masa len chodí, takže dve kolečka asi neubližia (ale viem, že ked si takto povieme na všetko -t o neni nič, to neni nič, nakopí sa to a su z toho kg, kg, a kg 😝 )

mirka1111
4. apr 2011

@suezana ojoj, ja potrebujem kooopu. mam 3 deti behom 3 rokov, takze sa na mna len lepilo a lepilo 🙂 takch 15 kg a lietala by som, to je môj sen, dostat sa pod 60 kg. uz to dodrzujem 2 tyzdne a schudla som 3 kg. mozno nie uplne cele, ale ie to dobre.teraz som bola 2 dni so synom v nemocnici, takze prestavka, ale od zajtra pokracujem 🙂))

dajna11
4. apr 2011

@adamko05 no ved to,ale zajtra mám bielkoviny a už mám nakupené rybky a super bagetu k tomu 😉

dajna11
4. apr 2011

@adamko05 aj moj muž hovorí daj si párku a ja že nemožem lebo nemám bielkoviny....ale ved párky su už skoro ama múka 😖 😖

mirka1111
4. apr 2011

vie mi niekto poslat tu dietu na mail???????

kubkovka
4. apr 2011

@mirka1111 ja ti poslem

suezana
4. apr 2011

No, vy ste ma tak vychválili 😅 😅 😅 keby som vedela, tak tie čipsy nejem 🤐 😲 😀 😀 😀 😀
Dnes uht a som sa rozhodla, že večer dám namiesto zákuska čipsy - hrozne som mala chuť na slané 😅 a teraz mm vytiahol študentskú a neodolala som 😝 takže tak 😅 hanbím sa 😲 😲 😲 😲 😲
Ale zajtra dávam poctivé ovocko - kúpila som grepy a jablká 😉
Je to naozaj hrozne vidieť mať zo 74 behom 3 mesicov 64 😵 😵 😵 😵 veľmi sa z toho teším 😵 😵 😵 😵 na veciach to neskutočne vidno 😵 😵 😵 ja už diétu končím - tusším 9.4. 😕 nejak to neriešim presne... celkom mi to vyhovuje a najťažšie bude udržať tie kilá 🤐 ja zbožňujem nezdravé veci 🙄 preto ešte chvíľu tu s vami pobudnem určite 😉
A dakujem za prejavené sympatie 😀 😀 😀

suezana
4. apr 2011

@mirka1111 3 detičky behom 3 rokov? 😕 veď to musíš schudnúť 2 kilá pri každom večernom kúpaní 😅 klobúk dole 😵 😵 😵 😵 😵 ja chcem vidieť fotky 😵 😵 😵 😵

suezana
4. apr 2011

@tinkaa23 k tomu štipľavému - ja milujem feferónky aj pikantné veci - tiež som to počula, že to lepšie spaľuje, ale na vlastnej skúsenosti neviem... 😉

suezana
4. apr 2011

@kika25 ďakujem za pochvalu - už končím 😉 a nech ťa tá žemlička netrápi - dôležité je, keď zhrešíme, nepoddať sa tomu - že už som zhrešila tak dám to a to a to ato... 🙄 ja som behom diéty tiež viackrát zhrešila a moje "diétové rovesníčky" vedia o čom hovorím 😅 fakt - torty, zákusky, ... svokra cukrárka - samé oslavy...napriek tomu kilá išli dole 😕 aj kávu pijem so smotanou a cukrom....

suezana
4. apr 2011

....najpoctivejšie som dodržala vylúčenie alkoholu 😀 😀 😀 😀 😀

kubkovka
4. apr 2011

@suezana no veru, ale tak krasne si schudla, ja mam dole 8,5 kg, ale tak este musim dat 14, len sa musim rozbehnut, dnes bielkoviny, par prehreskov, ale tak ja sa nastartujem.......

adamko05
4. apr 2011

@suezana jeeejda... 74-64 😵
to keby sa mne pritrafí že 67-57 , tak sa už s nikym ani nebavím 😀 😀 😀

suezana
4. apr 2011

@adamko05 😀 😀 😀 😀 len ako nepribrať 😅 🤐
@kubkovka ďakujem 😉

mirka1111
4. apr 2011

@suezana fotky, hadam raz ked budem mat trosku viac casu. jasne, nabeham sa dost, ale jedenie toho, co sa da chytit jednou rukou a bez upravy a pripravy zjest - ziadna slava. napriek tomu, pri tom vsetkom co som pojedla, aj co sa tyka skladby, kombinacie a aj mnozstva som nepirberala. teraz som behom 3 tyzdnov schudla skoro 7 kil len zmenou stravy a fakt bez hladovania, kazdy den som varila, ale ja osm to malo kedy jedla, teraz mam svoje jedlo a davam si pozor, aby som si urobila aspon trochu casu a akej-takej pohody na jedenie 🙂

kubkovka
4. apr 2011

@mirka1111 krásny výsledok.....

maranat
4. apr 2011

ahojte, ja dnes svoj prvy vitaminovy den za sebou, ale poobede sme varili masko s ryzou, no par kuskou som si hodila do ust 😔 ked ono to tak paradne vonia 😒 a chcem sa spytat, napr. karfiolova polievka, brokolicova, to v ktory den sa moze? 🤐 nejak mam z toho chaos.

kubkovka
4. apr 2011

@maranat podla toho, co do nich das.......

maranat
4. apr 2011

@kubkovka ked len brokolicu? ked smotanu, tak to su asi bielkoviny? ved zelenina sa ma kazdy den. tak teraz neviem, keby som si cisto polievku z korenovej zeleniny dala?

dajna11
4. apr 2011

@maranat ak bude čisto zeleninová tak možeš každý den. ak dáš smotanu,tak na bielkoviny....ja si idem robiť pozajtra..

suezana
4. apr 2011

@mirka1111 a koľko majú drobci rokov?