90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
6. apr 2011

@adamko05 no dnes som mala škroby...to možem?

adamko05
6. apr 2011

@dajna11 jaaaaj... ja že UHL.. neviem, kde som došla na to, že UHL..
na škroby teda to je potom "pruser" 😀

dajna11
6. apr 2011

@adamko05 nooooooooooo to je.......polepším sa.....možno.... 😉 😉 ale ved zasa nejaký ten prehrešok sa snád može nie? 😉 😉

adamko05
6. apr 2011

@dajna11 ale ved to som srandovala... 😉
ide sa dalej.. mala si si na zajtra z tej pizze nechať 😀
tak mame rovnake dni potom... 😉

dajna11
6. apr 2011

@adamko05 neostalo....iba zo škoricovej a tá je sladká a ja si urobím zajtra zapekané cannelloni

adamko05
6. apr 2011

@dajna11 čo zapekane???? 😕 😕 😕 😕

dajna11
6. apr 2011

@adamko05 cannelloni..to su také cestovinové trubky ktoré sa plnia a zapekaju...askoro ako lazagne.

adamko05
6. apr 2011

@dajna11 tak to neviem čo je.. čim naplniš... ?

dajna11
6. apr 2011

@adamko05 zelenina s šampionmi a paradajková omáčka...v tom to zaopečiem.

adamko05
6. apr 2011

@dajna11 inak dobry napad, dakedy si lasange zapečiem so špenatom.... 😝

dajna11
6. apr 2011

@adamko05 nooooooo teraz majuu v lidli samé cestovinkové super veci...tak som nakupila omáčky cestovinky a šup budem variť

tinna88
6. apr 2011

Ahojte baby, ste toho dost popisali 🙂
Ja dnes dnik bez prehresku a vecer o osmej som to zavrsila 5km behom 🙂 som na seba pysna ( ale len do zajtra xixix)
@suezana dakujem za info o musli, zajtra vecer dam so stavou 🙂 musi to byt fajn 🙂
a ovocny dnik si teda zmenim za zeleninovy, obsahuje tolko isto vitaminov, dokonca menej cukru( co mne vyhovuje) a zeleninka urychluje metabolizmus..a ked ma z ovocka boli zaludok, nebudem vredy riskovat..
Mne raz doky povedal, ze kto chce schudnut, mal by ovocie len doobeda a poobede len zeleninu a celkovo je vraj zeleninka lepsia na chudnutie🙂 no ale aj prijem energie z ovocia je dolezity🙂
ja sa teraz po behu citim ako na lodi, uvidim ako mi to pojde zajtra 🙂

tinna88
6. apr 2011

@dajna11 vyborny napad s cestovinkami🙂 ja mam zajtra UH a uz viem co budem varit🙂)))
@adamko05 gratulujem k ubytku🙂

suezana
7. apr 2011

Dobré ránko 🙂 Bola som milenca hodiť na stanicu po búrlivej noci 😀 tak som hore...ideme na tú krv, neoplatí sa mi už spať, tak si vás prečítam, včera som nemala čas 😉
@tinna88 no ja neviem, ja som musli so šťavou ešte nejedla, mne stačia suché - je to tak v diéte písané - dúfam, že ti budú chutiť 🙂
@dajna11 ja som to včera tiež pototototo, ale teda o troška viac ako ty 🙄 mala som bielkoviny, žiadne halušky so špenátom sa nekonali, lebo malá chcela o 10 hrianky s cesnakom a paštekou a ja som neodolalaaaaa 😝 poobede káva s kesíkmi ( 😝 ) a večer krásne nachystaný zeleninový tanier s tofu - výborný a po hodinke som kradla našim hranolky 😢 😢 😢 😢 okrem toho dojedený jogurt, zákusok... 😠 😠 😠 😠 jedine pochvala za 10km na stacionári a brušáky 🤐 dnes sa polepším - toto môj najväčší problém: jednu vec pokazím a už sa to vezie so mnou 🙄
@adamko05 ty super 😵 závidím všetkým, čo idete na 100% 😉 v dobrom - ste moja motivácia... No, neviem, či sú ryžové... viem, že sa niekde tak uvádzajú ako ryžové - ale neviem, či tieto konkrétne sú také 😕 hm, musím to pozisťovať 😉 dik

suezana
7. apr 2011

@kika25 super - inak ja som šla za prvé dva týždne dole 4 kg 😵 bola to neskutočná motivácia - tiež ako ty priznávam, ja som veľmi veľa jedla - hlavne večer o 23hod pri pc, telke, knihe 🙄 + hocikedy sme si s mm naliali bavoráčik, alebo ja, keď som nevedela večer, čo by som si tak dala...tak aj vaječný likér mňam 😝 A pri diéte vôbec - žiadne večerné maškrty, ale mätový čaj a bike 😉 žiadny alkohol,.... ja si myslím, že u mňa to veľa urobilo.... Za prvý mesiac som šla dole asi 6-7 kíl - druhý mesiac som poľavila a 2 vyskočili späť...po druhej vode som ich už mala zas dole + ďalšie 2 to už ide pomalšie - ja sama si uvedomujem, že to šlo rýchlo dole a nečakám na zázrak - pre mňa je veľká výhra už to, že mi tie kilá stoja, že nestúpajú, tak sa priprav na to, že sa to možno časom aj zastaví - to asi nepôjde stále takým tempom dole a to je dobre ... pre nás veľká motivácia, že tie prvé išli dole tak ľahko. Lebo sú tu aj také, čo im na začiatku kilá vyskočili 😕 napriek tomu, že idú bez prehreškov....to by mňa ... 🙄 určite odradilo 🤐 a 😠 🤐
Ďalšia moja výhoda je, že pre mňa je toto prvá diéta za 12 rokov .... aj vtedy to tak nejde dole, keď niekto drží diéty často....dávala som ten link, že si môžeš pokaziť všetko, keď to s diétami preháňaš... a ďalšia, že ja som priberala posledné 3 roky a posledné 4 kilá som mala na sebe asi 4 mesiace - neboli také zažraté 😅 😀

suezana
7. apr 2011

@mimika4408 moja 😔 😢 aj ja by som plakala 😢 My mamy si na jednej strane tak veľmi uvedomujeme, že naše deti potrebujú aj kolektív, iné deti.... logika naša, ale naše srdcia a srdiečka našich detí to občas aj inak cítia....alebo naše pupočné šnúry.... 😅 Moja malá v troch rokoch musela začať chodiť k starkej a aj spávať tam musela v noci 😔 ach, čo sa naplakala 😔 o 7. ráno vstala, kedy príde mamička? starká jej povedala, že keď sa vyspí na obed, príde....plakala a už o 8.30 sa pýtala spinkať, aby maminka prišla.... 😢 hocikedy jej zaspala, len aby som prišla, keď sa zobudí. 😔 ...a to mi doma na obed vôbec nespávala ako trojročná 😕 u svokry aj ako 4ročná a aj tri hodiny, čo mne sa mohlo len snívať 😕 😕 😕 ale dom je dom 😒 Inak na svokru vôbec nebola zvyknutá...bol to pre ňu cudzí človek...ale teraz majú po dvoch rokoch krásny vzťah a ja sa tomu veľmi teším....viem, že keby sa mi niečo stalo, tak sa postarajú o ňu... a to som si vždy myslela, že mojej mamine by som ju skôr dala 😒 ale mamka moderná - tej je frajer prednejší, ako vnúča 😉 😝 ( 😔 )

suezana
7. apr 2011

@mimika4408 na krv ideme na imunológiu, lebo užíva lieky a po mesiaci sa musí kontrolovať krv kvôli tým liekom 😕 dúfam, že to bude ok. A prajem vám čo najskôr usmiate dníčky v škôlke a tebe nech si vychutnáš trošku voľnosti...lebo takto je to asi nie ono 😒

mimika4408
7. apr 2011

@suezana DOBRE RANKO, TY SI TEDY RANOSTAJKA 😉 , teda skolky sme si uz uzili dost...celu noc uz mal horucku, k tomu zapchaty nos 😒 , spala som tak max 3 hod, takze ked sa zobudi tak ideme smer doktorka ☹ .ale v noci som tak rozmyslala, ze ta skolka na jeho dusicku musela velmi zle zaposobit, strhaval sa zo spanku a plakal a vykrikoval "maminka ja ta lubim, maminka ty si krasna laska moja.." mne az do placu bolo....ale to mi hovorila aj vcera ucitelka v skolke a pritom on ked spal tak vzdy kludne.
Drzim vam teda dnes palce nech ten odber zvladnete dobre s co najmensimi slzickami 😉 a na mamku kasli...ved ona straca a raz ked bude stara alebo ju frajer opusti tak pociti co to je ked ani vnucata k nej chodit nebudu 😔 . Tes sa z toho, ze mala ma aspon jednu taku ozajstnu babku a je jej tam dobre!

dajna11
7. apr 2011

@tinna88 ja si skoro robím stále s nejakými čínskymi omáčkami....to mi chutí,na sladko mi ani nechýbaju

dajna11
7. apr 2011

@suezana no ma ukludnuje že nie som sama hriešnica🙂))lebo tak som nsa chystala na to že neporuším a bum bác......dnes pojdem na plno.....

zuzkakach
7. apr 2011

ahojte dievcata... no co nespite este!!!!! no ja vcerajsi den skoro bez prehrekov az na ten chlebik s redkvickou ( domacou) ale musela som nieco, lebo o 17 tej chodim na spinning a to by mi ta voda zblnkala v bruchu. Tak ale oplatilo sa konecne som pod 60!!!!!!!!! Rano som sa postavila na vahu a 59,2 som neskutocne stastna, ze som tuto dietu zacala. Ja uz totiz v sobotu koncim a rozmyslam co dalej? Mate niektora to pokracovanie? Dievcata drzim vam palce nevzdavajte to aj ked su prehresky to nevadi treba len pokracovat dalej. Ja som si skoro splnila svoj ciel aj to som si dala taky, ze to bolo nerealne a neverila som sama sebe ze vobec sa dostanem pod 70..... tesim sa velmiiiiiiiiiii 🙂

adamko05
7. apr 2011

dobre rano
@suezana diky za pochvalu, ale šak vieš, ja idem 2-3 dni uplne že len obed, večera, medzi tym kava a potom je su aj 4 dni, ked dobnem, kam nema 😒 , ale beriem to s usmevom 😉
práve čajik pijem... ešte si asi urobím kavu, len mala prísť kamoška, tak čakam, či prídu, ked nie, urobím si sama a vyražameeeee vooooon.... dnes ma byť krááásne.. 😵 😵 ... na dobry den som si vybrala volno tušim 😉
ešte stále nie som rozhodnuta, čo si dam na obed... ale ved dačo vymyslím

@mimika4408 maličky ☹ .. ale neboj, upraví sa to

kubkovka
7. apr 2011

no vy si tu ake chudule pisete..........to aby som sa hanbila aj pripojit..........

adamko05
7. apr 2011

@kubkovka čo taraš.. prečo by si sa mala hanbiť, ved maš odhodlanie s tym niečo robiť... 😉 ...
predsa ideš na to, či na delenu??

adamko05
7. apr 2011

@zuzkakach tu vahu zavidim, v dobrom..d ufam,ž e mne tiež niekedy tak vaha ukaže aspon na chvíľku 😀

adamko05
7. apr 2011

@zuzkakach koľko celkovo kg šlo "ta taaam" do nenavratna???

kubkovka
7. apr 2011

@adamko05 no neviem co robit.........chcem hlavne velmi vela zeleniny a delit.......uvidim ako to pojde

adamko05
7. apr 2011

@kubkovka ja som to nikdy nevedela, ako deliť.. ja potrebujem mať presne dane, čo kedy môžem.... ako je to tu.. a hlavne, mna tu strašne zlakalo to, že sa tu môže pri diete aj čokolada a zakusok 😀 😀 (lebo u nas sa stále dačo pečie - teda nie same, ja pečiem 😉 )
ideme von, papa

zuzkakach
7. apr 2011

@adamko05 no 14,7 a dufam, ze to islo donenavratna 😉

kubkovka
7. apr 2011

@adamko05 no to potrebujem aj ja, chcela by som prejst na to 90 dni potom, cize takto isto, len mozem napr. na obed bielkoviny, na veceru ine, napr. skroby, vitaminy, atd........