90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
11. apr 2011

@adamko05 😀 ale si, ty to zvládneš....a čo je to 4 kocky? 🙄 ja som zjedla dnes 3 keksíky kocky z lidlu, čo sú tak v kope balené 😵 😵 😵 😠 a jogurt - mala som škroby ☹ ale odvtedy nič 😝 😝 😝 len čaj 😅

suezana
11. apr 2011

@mimika4408 z japonska, ale pred veľa rokmi trhané 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

perla200
11. apr 2011

čaute babenky čo tu nové? jas om sa neozývala lebo som bola s malou v nemocnici celý týžden, malá mala zápal obličiek tak sme boli 4 dni na infúzkach, teda lepsiu diétu si ani neviem predstavit:(((((( takže mam vysnívaných 60kg bezbolestne - teda fyzicky bezbolestne, inak psychicky som k.o..... ako sa tu mate?

kubkovka
11. apr 2011

@perla200 no pekne, nejako tie nemocnice sa kopia.....a uz ste ok? ja sa mam ohladom diety velmi hriesne, co uz

tinkaa23
11. apr 2011

@suezana mala placka v skolke?ty,co si mi bola vzorom co mas dole tu 10.-)))nedodrzujes?neveriiim..ja dnes ok,az na pohar coly.-(((neodolala som v stredu mam prvy vodny tak uvidim ako zvladnem,

petulka444
11. apr 2011

čaute baby. Rano som sa postavila na vahu a som zase raz nechapala ako je mozne ze mam o kilo menej. Ja som dnes mala sacharidovy den. Ved som sa uz aj tesila po 5 dnoch aj s vodou. Na obed som si spravila torttila placky plnene paradajkovou omačkou s hrybami, cibulou a paprikou. Mnamka. Na večeru mrkva a par kuskov čokoladoveho zakusku ( čo som trošku prehnala lebo som si na to natrepala aj zmrzlinu 😝 ). Oh či som si vychutnala. Zajtra ovocie...ale to sa da, aspon nemusim varit 😅

suezana
12. apr 2011

Bré ránko 🙂
@tinkaa23 už dávnejšie tu je nový vzor 😅 ale pousilujem sa 😉 Od dnes mám na pláne behanie, tak dúfam, že ma to trochu nakopne... včera som už po tých keksíkoch nejedla nič, len tú slivku večer. Vôňa je super, ako višne zavárané, ale chuť je slanšia ako chipsy, ale prehlatla som to, dalo sa. Uvidím, či mi to pomôže aspoň v tých návaloch žrania mojich....mala by som mať vyrovnanú hladinu ph vo vnútri... takže odo dnes som vyrovnaná osoba 😀 😀 😀 😀 😎

suezana
12. apr 2011

@petulka444 aký oddych, keď netreba variť pre seba, odpadá aj kopa špinavého riadu a máš pre seba viac času 😎 😎 😎 lebo sa nezabávaš jedením 😵

petaboo
12. apr 2011

žiadne diéty nezaberajú, je to o životnom štýle, skús veľmi dobrú stránku : http://www.chudnutie-ako.sk/, je to beh na dlhé trate ale ak sa takto naučíš žiť a stotožníš sa s tým tak až potom bude všetko ako má byť, no len v prípade že si naozaj želáš ubrať na váhe a ďalej zdravo žiť 🙂

suezana
12. apr 2011

@petaboo veď my nedržíme diétu, zmenili sme životný štýl 😎 jeme veľa ovocia, zeleniny a tak ....

suezana
12. apr 2011

Babuľky dnes idem na rezancééééééééééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 už nech je obed, raňajky som mala fantastické - strapec hrozna a v chladničke mám marlenku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a kúpila som v lidli ozdoby veľkonočné - takú girlandu a krásne to vynikne na plastovom okne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 idem si kúpiť do každej izby 😉

petaboo
12. apr 2011

@suezana tak to má byť 🙂 a nezabudnite na špotííík 😉

suezana
12. apr 2011

@petaboo nie, fakt - ja som už po 90 dňoch a pokračujem, lebo ma to baví a veľmi mi to vyhovuje 😎 mám 65 kíl... a v tejto diéte je aj písané, že si musíme uvedomiť, že to nie je diéta, ale zmena životného štýlu 😎 nám je to jasné, len pre začiatok potrebujeme prísnejšie hranice 😉

petaboo
12. apr 2011

@suezana to je super, a xcela som napísať športííík nie špotííík xixi.
áno začiatky sú ťažké ale potom to už ide ako po masle 😉
ja som nikdy nedržala žiadne diéty a iné somariny, len som zmenila životný štýl, či upravila 😉
pravidelná strava bohatá na zeleninu, pravilený pohyb je veľmi dôležitý, dostatok relaxu a čo je
najdôležitejšie optimizmus 😀 😀 😀

suezana
12. apr 2011

@petaboo nebola si vždy taká štíhla, ako na fotke?

petaboo
12. apr 2011

ja som mala maximálne 63kg ale to už bolo veľmi veľmi dávno, teraz mám ešte kúsok menej než na tej fotke, ale je ani nie rok stará 😉

suezana
12. apr 2011

@petaboo ja, keď som mala rovných 60 a držala som si ich ľahučko roky, tak ma neskutočne rozčuľovali všetky diéty v časopisoch...že aká chovadina 😠 😀 .... ale keď to na teba príde ☹ potom sa chytá človek každej slamky 😝 len byť zas tam, kde predtým....

suezana
12. apr 2011

@petaboo prečo si sem vlastne napísala? väčšinou, keď niekto takto napíše, začne aj propagovať svoje výrobky....(v dobrom sa pýtam 😉 )

petaboo
12. apr 2011

lebo sa už vyše 10 rokov zaujímam o zdravú starvu a aj spôsob života, zaujímam a aj žijem teda som sa stotožnila 😉
ja nie som obxodník a ani sa nevenujem tlačeniu kalerábov do hlavy iným ľudom. Mám k tomu čo povedať bo som sama vyskúšala na vlastnom tele zmeny spojené s týmto a ked to funguje tak človek má z toho mnoho vedomostíí 🙂

petaboo
12. apr 2011

@suezana celkom neerozumiem, čo ked na Teba príde ?? "Rozkošať" o čom xceš písať 😉 , asi som kus natvrdlá 😀

suezana
12. apr 2011

@petaboo tie kilá, keď sa na teba nalepia som myslela 😀 ja som bola v celý život pevnejšie dieťa, až do puberty - tam sme začali diéty - samozrejme jojo efekt 🙄 a potom som sa zaľúbila a 14 kíl zo mňa postupne ubudlo 😕 a neurobila som pre to nič, len som začala normálne jesť - prestala som riešiť diéty... zopár rokov som si držala 60tku bez toho, aby som si to nejak uvedomovala a pred tromi rokmi mi začala váha stúpať až som sa zastavila na 74 😝 a každý sa ma pýtal, či som tehotná 🙄 v januári ma to prestalo baviť a teraz mám o 9-10 kíl menej 😵

petaboo
12. apr 2011

@suezana to je super, že si s tým niečo začala robiť, uvidíš telo sa Ti odvdačí tým, že sa budeš lepšie cítiť a budeš mať zo seba lepší pocit a je to vela aj o psyxike : sxudneš = cítič sa lepšie na tele i na DUŠI 😀 🙂

tinna88
12. apr 2011

Ahojte kocky 🙂 sa hlasim po vikende🙂
vikend celkom fajn, v sobotu ovocie (ale dala som jeden chlebicek - u segry ...☹, v nedelu bielkoviny , to bolo v poho, ale dala som si 2 male zemiacky k tomu, lebo mne pachut masa v ustach velmi vadi 🙂 a inak v poho, dnes som musela sat skroby - vcera som nejedla nic..lebo mi bolo uplne, ze zzle:(
dnes som si urobila rizoto -co veeelmi mozem 🙂
@suezana budes behavat? ja beham kazdy den 5 km 🙂 no na vahe chudnem velmi pomaly,ale s pasa mam uz dole 2cm 🙂 a zapla som rifle, ktore som nosila pred porodom 🙂 aj kewd neschudnem na vahe, radsej nech spalujemm tuky🙂 ved pri diete je sport dolezity pretoze dietou ubuda zo svalovej hmoty, a k tomu aby si tuky spalovala potrebujes pohyb🙂
fakt ti to odporucam, mam i bezecky pas a ked prsi beham domka ( mam ho uz rok ,ale az teraz som ho oprasila 🙂
A ako ste sa mali
@adamko05 🙂 pekne sa drzis a k ubtku ti velmi gratulujem 🙂))) a tie 4 kocky? ved to je nic 🙂 daj si pohar vlaznej vody a telo aj zabudne, ze si nejaku coko zjedla🙂

tinkaa23
12. apr 2011

@suezana hihi tak fajn,ked si vyrovnana🙂)ňja vcera vecer trosku pukancov bola som hladna a drahy to tam vyjedal tak sup zopar.-)a to budes mat dobre take slivky,ja to papam tiez kezdy den dve ale susene a nemam problem na wccc.-))))))behat?jeej ako ti zavidim ja nemam kam dat prcka,aby som nieco mohla zacat,dufam ze sa mm podsri ustalit prac cas,bolo by to skvele mat cas na seba

adamko05
12. apr 2011

ahojte

dnes ma UHL, na obed som mala cestoviny z orechami...
na večeru neviem, mam tam jahody.. možno tie, ale idem robiť perník, tak možno... ešte uvidím
mna toto stravovanie tiež baví, síce tak ozaj ma to začalo brať až tak po mesiaci, ale snad sa to oplatí, ako pred par rokmi
@petaboo ja som tiež nikdy nemala viac ako 60-61 kg, dokym som nebola tehotna.. 😉 po každom pôrode som zostala stať na vahe cca 66-67 kg a tych 6-7 kg nie a nie dolu, prvykrát to šlo takto, tak snad aj druhy... teraz som okolo vahy 62-63... chcem na 60, uvidíme...
ale teraz bude ovocko, tak snad to pôjde lahšie... mam smolu, že nemam rada rajčiny, lebo všetci všetko lataju vždy rajčinami (hlad myslím)... ale šak je aj ina zelenina

idem si dať telocvik v podobe zmyvanie podlahy....

suezana
12. apr 2011

@tinna88
@tinkaa23
...no pekne, takto ma pomýliť 😀 už mi niečo nesedelo, len som nevedela, čo 😕 😀
...ja už rezance v sebe 😵 😵 😵 inak majú opekané aj ryžové - ja mám opekané.... 😀

veronika2108
12. apr 2011

@kubkovka
@suezana dakujem vam velmi pekne za odpoved a radu 😉

mimika4408
12. apr 2011

ahojte dievcata, ja dnes ovocko...zatial v pohode, najhorsie su pre mna vzdy tie vecery ☹ ....dnes sme boli aj na kontrole s deckami, tak starsia uz isla na vlak a od zajtra do skoly, maly ma papier az od buduceho tyzdna...zatial soplime a odsavame 😉 ale je to lepsie ako vcera.

mimika4408
12. apr 2011

@perla200 cauko, no to ste teda mali "vylet" ☹ ☹ ....a z coho to malinku chytilo, prechladla niekde? to bol teda ozaj pracovny start jak vysity 😒 .tak vela zdravicka prajem malej marodke, nech sa vam to uz nezopakuje! a tych 60kg by som povedala, ze v dobrom zavidim....no ale tie okolnosti co tomu predchadzali tak radsej 77 budem mat 😉

tinna88
12. apr 2011

@mimika4408 ahoj, som rada , ze vasa jedna polka je zdrava 🙂 a druha bude coskoro 🙂))) aj u nas ked su sopliky je to nekonecna pesnicka, treba len odsavat, odsaaavat....milujem odsavacku na vysavac🙂)) i ked mi pride velmi drasticka🙂
@suezana ze pomyliti sa smejem🙂))
ja som to dnes dodr......... dala som si dva rozky na veceru a to mam skroby ( bleee) tak dnes dam 6 km vecer behu!!!!
musim
a 15 si dam vodu a potom 30teho dalsiu vodu 🙂 budem mat vodu dvakrat do mesiaca🙂 musim byt na seba zla.....aspom vtedy robim nieco pre telo🙂))