• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

22. marca 2017 
@kubkovka a ja nemám pravdu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana fúúúha tažký kaliber fernet a xipsy :grinning:
Ja si pohodu nespájam s jedlom ani pitím :grinning:
13. apr 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petaboo so sexom :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. apr 2011 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petaboo veď ani ja by som si nespájala....to moje telo pýta :angry: aj sa bránim najprv ale nakoniec podľahnem.... :sweat_smile:

Inak viem si predstaviť aj inú pohodu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale na to by som potrebovala veeeeeľa peňazííííí :astonished: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka veru tak pokoj v duši na prvom mieste :slight_smile:
13. apr 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana sex pre mňa pohoda nie je xixi, to je na takú krásnu činnosť prislabé slovko :wink:
pohoda je ... normal tažko vyjadriť, pre mňa tisíc vecí, slnko, voda, tixo, les, pocit po cvičení :grinning: ...
13. apr 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no veru mas, a hlavne ked cely den lietam okolo deti a nie takym sposobom ako by som chcela, ze by sme sa sli prejst alebo take nieco, ale len periem, varim, prebalujem, krmim, upratujem, umyvam riad a tak......a ked vecer konecne klud, tiez by som si dala nieco dobre a vychutnala si to.........
13. apr 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no tak potom máš slabú vôľu a možno je to jedlo len za niečo náhrada, prepáč nexcela som sa dotýkať a ani urážať Ajm soríí :wink: Bo veľo žien ako tak počúvam "niečo zajedá" ...
Abo len blbý zvyk.
sorry za priamosť.
:slight_smile:
13. apr 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dokelu.... ale mne sa fakt so slovom pohoda spája dobré jedlo...pocit niečoho voňavého, chrumkavého.... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: asi pôjdem na hypnózu, nech mi upravia podvedomie :astonished: :sweat_smile:
13. apr 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petaboo určite ma neurazíš, ja som neni taká :wink: ja mám radšej priamo a pravdivo :slight_smile: a určite máš pravdu :unamused:
13. apr 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petaboo no ja si myslim, ze si jedlom kompenzujem to, ze vela veci v zivote nejde ako si predstavujem, ale tak potom mam obdobie, ked som spokojna, stastna a jedlo velmi nepotrebujem.......
Prečo aj dnes blbne to fórum? Je 8.52 a už sú tu príspevky 8.56 :confused:
@kubkovka no a zase sme pri tej psyx. pohode.
toto je asi tá najťažšia vec akú si udržať :grinning:
ja som už zopár rokov xvála bohu ťažko postihnutá dobrou náladou, xixi len pre info antidepresíva neužíívam :grinning:
13. apr 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana neni sme zvieratká čo najradšej papajú spia a sexujú, no to posledné máme spoločné to beriem :grinning:
myslím, že sa týmto máme odlišovať od zverí že máme robiť šecko možné a papať len ked je treba.
Všetkými smermi treba pozerať a ked oddyx či pohoda tak nie papať ale ozaj relax :sunglasses:
13. apr 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petaboo keď ja najradšej papám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

...babuľky, kde ste? ja mám dnes ovocko, potrebujem podporu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana tu sooooom :wink: , cauko, co potrebujes zjest????...pridam sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam dnes dievcata bielkoviny, len pred chvilou som si dala obed , vcera som robila taku cinu a odlozila som si masko na dnes. veru mi ani bohvieako nesadlo :unamused: a k tomu som mala salat a kusticek chleba (nakolko bola masko so stavou).
doobeda som sa podujala vytriedit veci v satniku, tak som bola zamestnana a na jedlo som nemyslela. maleho sa mi podarilo dat spat len o 14tej a ako som sadla tak uz len na jedlo myslim :frowning2:
13. apr 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 :grinning: :grinning: :grinning: chrumkám sušené banány :wink: zatiaľ som zjedla ráno balíček sliviek, na obed brokolicu, teraz káva....a už to so mnou ide dole vodou - po káve neviem prestať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak banániky sú sladké...hádam ma to prejde....a dnes ma asi dobre prečístí :zipper_mouth: tie slivky mi robia riadnu šarapatu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ty? ako?
13. apr 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja dnes taký super pocit - veľmi chcem dodržať ovocko a zajtra si vychutnať mäsko kuracie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: po ovocnom tak inak chutí :sweat_smile: :dizzy_face:
13. apr 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana to bude cesta do skolky pre malu :wink: ako na raketovy pohon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . ja som vcera vecer ked tu tak blbol ten net citala niektore temy tu na MK....teda poviem ti, niektore mamicky by mali byt spisovatelky :wink: bratia Grimovci, Andersen a vsetci tvoritelia telenoviel mozu ist do prdele :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana vsak jasne, ze inak chuti po ovocku :wink: ked mas prazdne bruskoooo :unamused:
13. apr 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo
@suezana co ta prehnalo???? :grinning: :grinning:
13. apr 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 malá je už doma, berávam ju na obed, lebo im učiteľka ochorela, a po obede ich delia do iných tried... neprehnalo, ale chvalabohu, že som doma len sama :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
13. apr 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana jaaaj tak dnes v skolke sa nespalo :wink: ...pozor na Chrumka aby si ho nevydymila :grinning: :grinning:
13. apr 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no, už som zbaštila celý sáček banánov :confounded: šťastie, že som nekúpila dva :unamused: lebo som nad tým rozmýšľala :rolling_eyes: no neni som ja koza?
13. apr 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana a aky velky bol ten sacek??? 20dkg alebo 50dkg?? :wink:
13. apr 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 100 gramov... ale výborné boli...už hovorím malej, či si nedáme grep :sweat_smile:
13. apr 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... ale ráno 150gramov sušených sliviek :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana grep je fajn, ten lubim aj ja....vcera som kupila hrozno,jahody aj banany a konecne paradajky zo slovenska :wink: taaaaa vôna :slight_smile: konecne uz ta zelenina zacina mat chut
13. apr 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana tie slivky uz mas v kanalizacii :grinning:
13. apr 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok