• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
Ahojte, náhodne som našla túto kúru na chudnutie http://www.slim309.sk/kura-chudnutie-objednavka/ .
Poznáte to alebo máte niekto s tým skúsenosť?
Mimochodom zatiaľ mám -13 kg, o 2 týždne mi končí 90 dňová dieta.
17. apr 2011 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sedmolinka krásny výsledok.............gratulujem
17. apr 2011 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sedmolinka ahoj, poznám viac ľudí, čo tieto veci skúšali....ale nikto mi na to nepovedal nič pozitívne...nerozumiem, máš krásny výsledok, prečo si to chceš pokaziť nejakou hlúposťou? :confused: keď si zhodila 13 kíl, naštartoval sa ti super metabolizmus....
17. apr 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sedmolinka ja som mala nejaké lieky tiež....ale majú vedľajšie účinky - zo začiatku som bola plná energie....potom som zistila, že v noci sa mi nedá spávať, búšilo srdce,...zrazu som bola nervózna...inak už sme to tu rozoberali, možno ti kočky napíšu :unamused:
17. apr 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja len zo zvedavosti, ale našla som na doktorka.cz dosť veľa negatív na túto kúru, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,ja by som ju aj tak neskúšala, ja som spokojná tak ako to je a "pomaly ďalej zájdeš" :wink: ...max nejaké prírodné doplnky na odbúravanie tuku alebo niečo podobné....ja lieky celkovo neznášam :stuck_out_tongue_closed_eyes:...keď nemusím tak si nedávam....
@kubkovka ďakujem pekne
17. apr 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sedmolinka sikulkaaaa :wink: gratulujem
17. apr 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sedmolinka tak som rada :slight_smile: toto je oveľa lepšie, zdravšie..... a verím, že trvalejšie.
17. apr 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,no ako ste sa dneska drzali? ja vitaminovy den zatial bez prehresku,,,,, :slight_smile:
17. apr 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucxy ja dnes UH, bez prehresku
17. apr 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam nedelu....takže prehreskov strasne moc inak UHT ale akurát polievka sa na to podobala:slight_smile: takže sa musím polepsit od zajtra idem kruto na to....zajtra vitamíny.... ano kubkovka????
17. apr 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 ano, zajtra je spln, tak by som chcela mat ocistu
17. apr 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja zajtra vitamíny :wink: dnes som to pohnojila - celý deň ukážkový a večer hrianky s cesnakom a sladkosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale tak vybehali sme sa so psom a potom som ho ostrihala - asi hodinu som ho prehovárala a vychvaľovala, aký bude fešák, keď bude držať :grinning: :grinning: :grinning: to inak u svokry... a stretla som tam kamošku, dlhšie sme sa nevideli, a pochválila ma, že ako som pekne schudla, že kočka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no, že som krajšia :sweat_smile:
17. apr 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no ja som bola u kamosky, ta tiez velmi schudla, ale z choroby........to ja radsej mat tych 15 kg navyse a byt zdrava..........ale tak ja viem, ze ich dam dole
17. apr 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyy caute :slight_smile: , uz som tuuuu
17. apr 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo :slight_smile:
17. apr 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile: , tak sa po dlhej dobe opat hlasim, lebo dnes rano som skoro infarkt dostala :slight_smile: . Pred 2 tyz. mi skoncila dieta a akurat aj vtedy som prisla na mesiac k rodicom na vychod. A mamka len vyvara a vypeka, tato ma stale nuka slaninou a klobaskami a sup sa za 2 tyzdne + 3 kg a to tu budem este 2 tyzdne a caka nas Velka Noc to znáena u nas brutalne obzerstvo vsade kde pridete... no ja som fakt krava 90 dni sa trapim, cvicim chodim skor spat len aby ma nelakala chladnicka a potom toto...uz nech je Maj a nech som doma. Kubkovka vies mi prosim ta poslat rozpis dni ked zacnem 2. maja nech si to dam na chladnicku :slight_smile: zuzkakach@yahoo.de dakujem... baby dufam, ze ste na to. lepsie ako ja, nestiham vas ani citat... :unamused:
18. apr 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkakach poslaná
18. apr 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko dievčatá, dnes je spln, je dobre dať si očistu tela, tak ja skúsim byť na pitnom režime.........kto sa pridá???
18. apr 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka pridavam sa aj ked mam uz v sebe jabko a asi 10 tyciniek vadi? dik za tabulku... :slight_smile:
18. apr 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkakach len sa pridaj, nevadi..........vraj co sa schudne cez spln, sa uz nikdy nepriberie, tak uvidim :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka no velmi tomu neverim :slight_smile: ale ako motivacia je to super... a mozem pit caj?
18. apr 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkakach jasne, ja budem pit vlakninu, dzusy, caje, kavu...........
18. apr 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je dnes ale pusto :frowning2: :confounded: ...
18. apr 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja splnová očista pokazená presne od 19 do 20 hodiny :frowning2: zjedla som všetko čo bolo na očiach :cry: dovtedy ukážkovo...

@zuzkakach nie je to také ružové ani so mnou :unamused: stále bojujem s jedným kilom, raz je hore, raz dole....teda dole je len, keď sa snažím :rolling_eyes: akeďže dnes som to toto... tak neviem neviem :astonished: ani tá porazená slivka mi nepomáha :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra budú dve kilá hore :rolling_eyes:
18. apr 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana nestresuj :wink: , tak sa neodvazis zajtra ale ku koncu tyzdna :wink:
18. apr 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 musím sa zajtra....aby som vedela, že musím .... ja som trochu iná.... musím. Mňa motivuje viac, keď vidím, že to stúplo.... :zipper_mouth:
18. apr 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana mna ked stupne tak akurat demotivuje :unamused:
18. apr 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 lenže ja viem prečo stúplo :rolling_eyes: nemôžem sa ani hnevať, ani čudovať :pensive: iné by bolo,keby sa snažím a stúpa... toto je moja chyba :astonished:
18. apr 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, na jojplus je hrozná vražda 5 ročného dievčatka :pensive: :cry: des každej matky :pensive:
18. apr 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ved ziadna z nas nie je neomylna :wink:
18. apr 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok