90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
23. apr 2011

caute babenky 😉 , citam ze tu nejak pusto 😒 ....aaaale ved pocasie je vonku krasne tak urcite vsetky sportujete a kola zhadzujete 😀 😀 😀
ja sa drzim tak sviatocne...ranajky kava a kolacik 😉 (ved co ich mam vyhodit??? ☹ ), na obed som si dopriala 1knedlik a na vrch som to postrasila kamustou zo segedinaku 😕 ...hoci mam UHT ale nechce sa mi vyrit len tak pre seba , ved uz aj tak som dost pri sporaku stala....ale zato bicyklujeme 😉 , takze aj spalujem...
@miruska15 pridaj sa k nam kludne, je to fajn ked drzime takto skupinovo 😉 , informacie najdes aj na google, daj si do vyhladavaca 90dnova rozlisovacia dieta 😉 . tak drzim palce!!

lucxy
24. apr 2011

dobre ranko,,,, 🙂 už sa pripravujete zajtra na šibačov?
mimika4408 ja som tiež včera trochu porušila 🙂 po pondelku to pôjde lepšie, že? 🙂
ake je u vas počasie?

dajna11
24. apr 2011

@lucxy bré ránko......no pripravujeme,akurát som mm hovorila že nech ide s malým šibať a ja budem len tak ležať a pozerať tv,lebo k nám nik nepríde....chvalabohu.

adamko05
24. apr 2011

čaute ženy... v mojom prípade, dieta na pokračovanie... pokračujeme v utorok 😝 😀 😉

mirka1111
24. apr 2011

@suezana taky domaci vyvar je v pohode. kupila som si ani neviem presne aky,taky bez glutamanu aj zeleninovy aj hovädzi.... a teraz cez sviatky ☹ aj tak jem jedno cez druhe

tutifruti
24. apr 2011

@ivella NO urcite 15 potrebujem dat dole.... ale budem rada aj za 10kg.... 😅

suezana
24. apr 2011

Ahojte, ja tiež pokračujem až v utorok 😝 😝 😝

suezana
24. apr 2011

@tutifruti vitaj a pridaj sa 😉

miruska15
25. apr 2011

@mimika4408 takže preštudovane uložene a v utorok začinam.Stačilo by mi 5 kg a som Happy

mimika4408
25. apr 2011

ahojte dievcata 😉 , ja som dnes vymenila svoje bielkoviny za vodovy den 😉 , vcera sme boli na gulas party, grilovalo sa a mne bolo taaak zle v noci od zaludka ze az....uz som si asi odvykla , lebo nemozem povedat, ze by som sa prezierala, mala som len 1tanier gulasu na este 1ks grilovane masko a nejak mi netravilo...ani kvapku alkoholu ani bublinkove vody len cistu lebo som bola sofer 😀
@suezana no vitaj doma moja 😉
@miruska15 5kg to budes mat v pohodicke 😉
a citam, ze od utorka zase vzorovo budeme drzat 🙂

tutifruti
25. apr 2011

Caute baby.... tak ja som mala dnes ovocný den... .
Boli sme na túre, ale takej lahučkej.... tak som na seba taká hrdá, že som vydržala nejesť.... Všetci tlačili chlebíčky a taaaak.... Zajtra sa chcem odvážiť, ked som bola taká statočná.... tak dúfam, že som aspon nejaké kilečko už zhodila...

suezana
25. apr 2011

@mimika4408
@tutifruti no klobúk dole - že dnes vodový deň a ovocko 😕 😕 😕 😕 veľmi vám závidím, lebo ja sa cítim hrozne ☹ jedla som normálne a veľa sladkostí 😖 ale podvečer sme s mm väčšinu napchali do mrazáku, tak som spokojná. Dala som si sennu čaj, nech ma zajtra prečistí 😉 nemáme na pláne nič, moj krpec si na veľký piatok zlomil ruku - spadla zo stromu u dedka, boli sme na pohotovosti a že zlomené 😕 😔 tak budeme doma celé dni, len prechádzky a návštevy....a nemyslieť na jedlo 😝

adamko05
25. apr 2011

ahojte baby
tak zajtra pekne pokračujem (dufam) akoby nič, mam mať ovocie, tak sa pokusim sa silnooo rozmyšlam, že v stredu by nebola zla len voda, ale som dlhšie v praci, tak neviem, či vydržím... ešte to musím premyslieť
ja tiež zajtra doobeda šupnem kolačiky dake zamraziť... nech ma nelakaju zbytočne 😉

cessy
25. apr 2011

Ahojte,
chcela by som sa k vam pridat, ale nemam zatial knizku, mamina mi slubuje uz 2 tyzden, ze mi ju prinesie, da sa niekde stiahnut??? chcela by som od zajra zacat, len neviem ako ☹

suezana
25. apr 2011

@cessy pošli mi do ip mailovú adresu a pošlem ti 😉

suezana
25. apr 2011

@adamko05 ahoj - jasné všetko šup do mrazničky 😎

cessy
25. apr 2011

@suezana uz som poslala mail, dakujem ti pekne 😉

suezana
25. apr 2011

@cessy už som ti poslala, len prosím, daj vedieť, či prišlo - občas mi to blbne 😉

cessy
25. apr 2011

@suezana jasnacka doslo, uz to citam, dakujem moc 😵

suezana
25. apr 2011

@cessy hlavne sa nenechaj odradiť, je to oveľa ľahšie, ako to vyzerá 😎 sme toho dôkazom 😉

cessy
25. apr 2011

@suezana citam citam, lebo neako ma napadlo pozriet tuto dietu a ked citam tie vase prispevky......gratulujem vam a dufam ze aj mne sa to podari

tutifruti
26. apr 2011

Dobré ránko.... tak dnes mám 9.deň a -1,5kg 😀 Tak sa teším.... a dúfam, že do júna dám tých 10 😀 a potom aj tých 5, nech mám z dovolenky konečne pekné fotky 😀 😀 😀

llumka
26. apr 2011

Ahojte babenky, od dnes sa pridavam k vam, kto ma este dnes bielkoviny?
dnes som vazila,merala a zapisala, dufam ze to pojde lahko
mame este tu tabulku?
tu dietu drzim uz druhy krat, prvy krat som vydrzala dve vody a potom som stale mala viac a viac prehreskov a som to vzdala 😠

baby co ste tu dlhsie, ako ste vydrzali doteraz ranajky? furt ovocie?

tutifruti
26. apr 2011

@llumka ahoj ja si dnes robím morčacie prsia s paradajkovým šalátom 🙂

Toho sa presne obávam aj ja.... , že po čase podlahnem.... 😒 Koľko si za tie dva mesiace schudla?

dajna11
26. apr 2011

ahojte,konečne po sviatkoch,idem na nákup ovocia a zeleninky na trh.....pečie sa mi kapustička so zemiakmi 🙂 🙂

llumka
26. apr 2011

@tutifruti 8-9kg, ale prve dve tyzdne som dala dolu 5kg,potom to slo pomaly lebo som mala prehresky

tutifruti
26. apr 2011

@llumka To si aj tak super.... Ja sa nechytám.... a to naozaj nehreším....ale som spokojná aj s tým 1,5kg, ktoré sú dole... dúfam len, že to bude dalej pekne klesať.... 😀 Najhoršie je pre mna, ked robím jest detom... napr. teraz ranajky.... som im robila chlebík.... čerstvý z maslom a džemom.... juj tak som sa zalizovala.... 😅

suezana
26. apr 2011

@llumka mne časom to ovocie už nepýtalo - ráno káva, okolo 10.hod. buď džús, alebo mrkva s jablkom nastrúhaná s kúskami citrónu - to mi v poslednom čase išlo, alebo detská výživa....alebo aj nič. Alebo prehrešok totál - že raňajky 😅 Raz tu jedna písala, že v pokračovaní dodržuje všetko, len si každé ráno dáva jogurt na raňajky - myslím, že aj tak sa dá...

suezana
26. apr 2011

https://spreadsheets.google.com/ccc?hl=sk&key=t...

tu je tabuľka, pridajte sa, kto chcete 🙂

llumka
26. apr 2011

prave sa pecie syr http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=992
dala som len 2 druhy syra eidam a mozarela, dufam ze mi aj bez vajicok
budem jast s kraiserkou a paradajkovy salat, som hladna velmi sa tesim na obed