90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
27. apr 2011

@st2 tak držíme palce,päste a všetko 😉 😉

st2
27. apr 2011

@dajna11 dakujem krasne
budem to tu sledovat komu sa ako dari a budete moja inspiracia

dajna11
27. apr 2011

@st2 no ja velmi nebudem inšpiratívna 😉 😉 u mna to ide neviem prečo pomaly dolu ☹

st2
27. apr 2011

@dajna11 este som to tu moc nestudovala ze kto je ako na tom
tak sa hned spytam ze ako si vlastne na tom teda, ako dlho drzis a kolko sa ti teda podarilo nepodarilo

ja som tuto dietku drzala asi pred 3 rokmi a vtedy sa mi podarilo dat dolu 12 kg, co bolo fajn

dajna11
27. apr 2011

@st2 držím ju dva mesiace...uf tak dlho? 😉 😉 a zhodila som iba 6kg.neviem prečo,od začiatku to nešlo zo mna velmi dolu,a to som sa držala prvý mesiac na 100%...ale tak čo už.....výnimka potvrdzuje pravidlo 😉

st2
27. apr 2011

@dajna11 a aku mas teraz vahu?? lebo ja mam teda dost tak dufam ze kedze je z coho ze to aj rychlo pojde dolu
a co ty vies mozno tento treti pojde dalsich 6

dajna11
27. apr 2011

@st2 ja neviem,ako prvý mesiac som nemala prehrešky.....teda ak,tak iba maličké...ani teraz nemám velké,že sem tam si niečo hodím do úst čo by som nemala ale to iba drobnosť....bez sladkeho vydržím...dosť pijem,zo začiatku som pila aj kávu ako má byť,bez cukru a mlieka....teraz už mlieko dávam.ale zasa som rada že som prestala piť slsdene nápoje a cukor v káve...celkom mi to chutí aj bez. no tak uvidíme...mám male bábo doma,okolo neho behám,nesedím...a kilečká zato sedia na mne dobre.....teraz mám 76.9.

ozujskova
27. apr 2011

pomooooc som v jedle neovladatelna... 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

st2
27. apr 2011

@dajna11 tak mozno to chce len cas, lebo vela sa stava ze to je vlastne zmena stravovania a az potom ked si telo na to navykne idu tie kilecka aj same dole aj bez diety
mozno je to aj tvoj pripad
ja mam teraz 90 takze tych 10 kil by som sa velmi potesila, uvidim ako to pojde, ja som jedla hlavne vecer takze to bude zaklad zmeny u mna, inak cez den problem nemam

dajna11
27. apr 2011

@st2 ja som večer nejedávala.....vobec že po siedmej to nie......u mna bola zmena hlavne to ráno ovocie....ale zvykla som si. ja som vela nejedla,ani mastné či tučné...jednoducho mi po porode ostali kilečká a to sa držalo,teraz trošku su dolu,ale chodím aj cvičiť takže aj to pomohlo....možno viacej ako dieta 🙂 🙂

st2
27. apr 2011

@ozujskova daj si caj alebo take nieco mozno pomoze
@dajna11 no a tak po porode zase to je jasne ze zostali kilecka, neboj ono to pojde pomalicky dolu

dajna11
27. apr 2011

@st2 no verím tomu že hej....aj po prvom mi síce nejaké ostali navyšše,ale časom sa postava celkom upravila,brucho sa stratilo,aj pás sa mi zvýraznil 😉 😉 takže som bola celkom spokojná,ale tak teraz mám viacej rokov,vekom je to ťažšie ☹ ☹

st2
27. apr 2011

@dajna11 urcite to nie je az take zle, a kazde kilecko dolu sa ceni 😵

dajna11
27. apr 2011

@st2 mne ide hlavne o to aby som obliekla veci čo som nosila 😉 😉

st2
27. apr 2011

@dajna11 no veru to je hlavne, ja mam tiez plnu skrinu a do nicoho sa nezmestim 😀

dajna11
27. apr 2011

@st2 a je to na nervy.......tolko super vecí,nie lacních a teraz zhánať nanovo?,,??,za nič!!!

st2
27. apr 2011

@dajna11 no ja som si veru povedala ze si kupovat nic nebudem, treba schudnut a basta 😀 😀 😀 😀

dajna11
27. apr 2011

@st2 moja reč

cessy
27. apr 2011

@st2 a od kedy zacinas????

st2
27. apr 2011

@cessy od dnes 😀 😝

suezana
27. apr 2011

@st2 vitaj 😉 a pevné nervy
@ozujskova ja podobne.... čo s tými čokoládkami? a keď sa ovládnem, mm vytiahne môj obľúbený dezert 😠
ALE vážila som sa dnes ráno 😕 a napriek tomu, že som cez tieto sviatky toho pojedla 🤐 🤐 🤐 🤐 mám stále 64-65 kg - ja som nič nepribrala 😕 😅 🙂 ale už sa musím začať snažiť, lebo to vyskočí 🤐 🤐 🤐
Idem si uvariť čaj...

st2
28. apr 2011

@suezana dakujem
myslim ze vsetky ste tu uz v plnom prude chudnutia teda
ja len dufam ze vydrziiiiiiim, stale na to musim mysliet, teda na jedlo 😀 😀 😀

suezana
28. apr 2011

@st2 ahoj, a ty si tehotná? dobre som pochopila? 🙂

st2
28. apr 2011

@suezana nie nie som, ale veru rada by som bola 😖

dajna11
28. apr 2011

dobré ránko....netreba myslieť na jedlo lebo to by aj mna ubíjalo...že hmmm čo fajnové máme v špajzke???a že tam toho je....rozne čokoládky,keksíky,chipsíky......a manželík že večer donesie vínečko...no bože moj...odolaj:(((..... 😀

suezana
28. apr 2011

@dajna11 prestaneš ty hneď z rána spomínať tie božské nechutnosti 😠 😝 😀 😀 😀 😀

suezana
28. apr 2011

@st2 tak sme na tom podobne 😒

dajna11
28. apr 2011

@suezana ale no tak§§§§trošku črevo rozdráždiť 😉 😉 😉 😉 😉

st2
28. apr 2011

@suezana tak vela som citala ze aj to moze mat vplyv na otehu, tak urobim vsetko pre to, i ked teraz idem od dr a verdikt je ze nemam ovulku, resp. mi vajko nepraska tak mi dal lieky, takze sa mozem silno pustit do chudnutia teda

suezana
28. apr 2011

Babuľky, nekukáte panelák? Tá Zuzka Norisová má riadnu riť a stehná 😕 a tie elasťáky 😝 no neviem, či nemá zrkadlo 🤐 🤐 🤐 🤐